http://kariera.mk

FIBA anulon edhe disa ngjarje në garat 3×3

para 7 dite - Koha.mk

Në përputhje me vendimin e saj për të pezulluar të gjitha garat e FIBA-s më 12 Mars, të konfirmuar në Bordin Qendror të FIBA më 26 dhe 27 Mars, FIBA njoftoi më 20 maj një seri të re të azhurnimeve për...

FIBA anulon edhe disa gara të tjera

para një jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 21/05/2020 15:03 Në përputhje me vendimin e saj për të pezulluar të gjitha garat e FIBA-s më 12 Mars, të konfirmuar në Bordin Qendror të FIBA më 26 dhe 27 Mars, FIBA njoftoi më 20...

FIBA anulon edhe disa ngjarje në garat 3×3

para një jave - Medial

Në përputhje me vendimin e saj për të pezulluar të gjitha garat e FIBA-s më 12 Mars, të konfirmuar në Bordin Qendror të FIBA më 26 dhe 27 Mars, FIBA njoftoi më 20 maj një seri të re të azhurnimeve për...

FIBA anulon edhe disa ngjarje në garat 3×3

para 7 dite - Sinjali

Në përputhje me vendimin e saj për të pezulluar të gjitha garat e FIBA-s më 12 Mars, të konfirmuar në Bordin Qendror të FIBA më 26 dhe 27 Mars, FIBA njoftoi më 20 maj një seri të re të azhurnimeve për...

FIBA anulon edhe disa gara të tjera

para një jave - Zeri

Në përputhje me vendimin e saj për të pezulluar të gjitha garat e FIBA-s ëmë 12 Mars, të konfirmuar në Bordin Qendror të FIBA ëmë 26 dhe 27 Mars, FIBA ënjoftoi më 20 maj një seri të re të azhurnimeve për...

FIBA anulon edhe disa ngjarje të tjera

para një jave - Lajmi.net

Asnjë garë zyrtare e FIBA 3×3 nuk do të zhvillohet para gushtit të vitit 2020 për shkak të situatës aktuale me pandeminë koronavirus (COVID-19). Si rezultat, disa ngjarje duhej të anuloheshin. Shumica...

FIBA anulon edhe disa ngjarje në garat 3×3

para një jave - Almakos

Në përputhje me vendimin e saj për të pezulluar të gjitha garat e FIBA-s më 12 Mars, të konfirmuar në Bordin Qendror të FIBA më 26 dhe 27 Mars, FIBA njoftoi më 20 maj një seri të re të azhurnimeve për...

FIBA anulon edhe disa ngjarje të tjera

para një jave - Arbresh

Në përputhje me vendimin e saj për të pezulluar të gjitha garat e FIBA-s ​​më 12 Mars, të konfirmuar në Bordin Qendror të FIBA ​​më 26 dhe 27 Mars, FIBA ​​njoftoi më 20 maj një seri të re të azhurnimeve...

FIBA anulon edhe disa ngjarje në garat 3×3

para një jave - KosovaPress

Në përputhje me vendimin e saj për të pezulluar të gjitha garat e FIBA-s më 12 Mars, të konfirmuar në Bordin Qendror të FIBA më 26 dhe 27 Mars, FIBA njoftoi më 20 maj një seri të re të azhurnimeve për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK