http://kariera.mk

FSHF flet rreth trajnerit të ri

para 9 muajve - Telegrafi

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka...

FSHF tregon kur do të emërohet trajneri i ri i kombëtares

para 9 muajve - GazetaBlic

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Panucci është trajneri i ri i Kombëtares?

para 9 muajve - Klan Kosova

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panucci për të drejtuar Kombëtaren Shqiptare të Futbollit. Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin...

FSHF bie dakord me trajnerin Christian Panucci

para 9 muajve - Ora news

Presidenti i FSHF, Armando Duka ndodhet në Romë për të zhvilluar takimin e fundit me kandidatët për pankinën e kombëtares. Sipas burimeve, Federata Shqiptare e Futbollit ka rënë dakort për të marrë Christian...

Kombëtarja, trajneri ri, çështje orësh

para 9 muajve - Zeri

Është cështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht. Është ky qëndrimi zyrtar i Federatës Shqiptare të Futbollit në lidhje me një nga cështjet më të rëndësishme për sa i përket...

Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares

para 9 muajve - Lajmi.net

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

FSHF bie dakord me trajnerin Christian Panucci

para 9 muajve - Ora news

Presidenti i FSHF, Armando Duka ndodhet në Romë për të zhvilluar takimin e fundit me kandidatët për pankinën e kombëtares. Sipas burimeve, Federata Shqiptare e Futbollit ka rënë dakort për të marrë Christian...

FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet

para 9 muajve - Koha.net

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Kombëtarja, trajneri ri, çështje orësh

para 9 muajve - SuperSport

Është cështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht. Është ky qëndrimi zyrtar i Federatës Shqiptare të Futbollit në lidhje me një nga cështjet më të rëndësishme për sa i përket...

Trajneri i ri, FSHF: Jemi ende në negociata, zyrtarizimi në orët në vijim

para 9 muajve - BalkanWeb

Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi zyrtar bënë me dije se ende nuk është marrë asnjë vendim përfundimtar lidhur me trajnerin e ri të kombëtares shqiptare. Me anë të një njoftimi, FSH...

Trajneri, FSHF: jemi ende në negociata, zyrtarizimi në orët në vijim

para 9 muajve - Gazeta Tema

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar menjëherë pas lajmeve në media se Christian Panucci është zgjedhur si trajneri i ardhshëm. Institucioni më i rëndësishëm i futbollit në Shqipëri me na të një njoftimi...

FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet

para 9 muajve - Gazeta Express

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

E konfirmojnë mediat italiane, Panuci trajner i Shqipërisë

para 9 muajve - Indeks online

Mediat italiane e kanë konfirmuar se Panuci do të bëhet trajneri i ardhshëm i Shqipërisë. Sipas “Calciomercato”, FSHF dhe trajneri italian kanë një marrëveshje që shumë shpejt do të zyrtarizohet. Panuci...

Mbyllet marrëveshja, Panucci është trajneri i ri i kombëtares

para 9 muajve - Albeu

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panuçi për të drejtuar kombëtaren shqiptare të futbollit. Lajmi bëhet i ditur zyrtarisht nga FSHF, ndërkohë...

Trajneri i kombëtares/ FSHF: Ende në negociata, zyrtarizohet në orët në vijim

para 9 muajve - Shekulli

Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka...

FSHF flet rreth trajnerit të ri

para 9 muajve - Almakos

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka...

Panuçi merr kombëtaren? Ja përse po arrihet marrëveshja

para 9 muajve - Mapo

Italiani Kristian Panuçi pritet të zëvendësojë italianin tjetër, Xhiani de Biazi në krye të kombëtares shqiptare. Sipas News 24, raportohet se Panuçi do të mbërrijë të mërkurën në Tiranë për t’u zyrtarizuar...

Panuçi drejt kombëtares shqiptare

para 9 muajve - Koha Jone

Ish-mbrojtësi i djathtë i ekipit të “Milanit”, italiani Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në drejtimin e kombëtares shqiptare të futbollit. Burime pranë FSHF-së bëjnë të...

Panucci tek Kombëtarja? FSHF vjen me këtë reagim zyrtar

para 9 muajve - GazetaBlic

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar menjëherë pasi në media u përfol se Cristian Panucci do të jetë trajneri i ri i Komëbëtares shqiptare. Në faqen zyrtare në “Facebook”, FSHF ka bërë me dije se...

⚽ Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares

para 9 muajve - Infokusi

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Panucci trajneri i ri i kuqezive? Reagon FSHF: Prisni, zyrtazimi bëhet…

para 9 muajve - Koha Jone

Pas raportimeve në media se Christian Panucci do të jetë tranjeri i ri i kuqezive pas dorëheqjes të Gianni De Biasit, Federata Shqiptare e Futbollit ka reguar me anë të një njoftimi për shtyp. Në deklaratën...

Panucci tek Kombëtarja? FSHF vjen me këtë reagim zyrtar

para 9 muajve - Syri

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar menjëherë pasi në media u përfol se Cristian Panucci do të jetë trajneri i ri i Komëbëtares shqiptare. Në faqen zyrtare në “Facebook”, FSHF ka bërë me dije se...

Duka bën lëvizjen e fundit, ja trajneri që do të zëvendësojë De Biazin

para 9 muajve - Albeu

Gara vazhdon akoma edhe pse ka ardhur drejt fundit. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet...

Cristian Panucci drejt zyrtarizimit si trajner i kombëtares shqiptare të futbollit

para 9 muajve - NOA

Cristian Panucci pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit, duke i zënë vendin Giani De Biazit. Ish-mbrojtës i kombëtares italiane, pritet të vijë në Shqipëri ditën e mërkurë, pasi...

Panucci trajner i ri i Kombëtares? Reagon FSHF: Jemi ende në negociata

para 9 muajve - Java News

Pas raportimeve në media se Christian Panucci është zgjedhur trajner i ri i Kombëtares, ka reaguar edhe Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi për shtyp. “ FSHF kërkon të bëjë me dije opinionin...

Arrihet marrëveshja për trajnerin e ri të Kombëtares, Cristian Panucci vjen në Tiranë të mërkurën

para 9 muajve - BalkanWeb

Cristian Panucci pritet të jetë zëvendësuesi i Giani De Biazi, i cili do të drejtojë kështu Kombëtaren tonë të futbollit. Nga të dhënat paraprake mësohet se Panucci pritet të vijë në Shqipëri ditën e mërkurë.

Arrihet marrëveshja për trajnerin e ri të Kombëtares, Cristian Panucci vjen në Tiranë të mërkurën

para 9 muajve - Standard

Cristian Panucci pritet të jetë zëvendësuesi i Giani De Biazi, i cili do të drejtojë kështu Kombëtaren tonë të futbollit. Mësohet se Panucci, ish-mbrojtës i kombëtares italiane, pritet të vijë në Shqipëri...

Panuçi drejt kombëtares shqiptare. Kush është trajneri i ri i kuqezinjve

para 9 muajve - Koha Jone

Ish-mbrojtësi i djathtë i ekipit të “Milanit”, italiani Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në drejtimin e kombëtares shqiptare të futbollit. Burime pranë FSHF-së bëjnë të...

Panucci tekniku i ri i Shqipërisë?

para 9 muajve - Vizion Plus

Kristiano Panucci duket se do të jetë trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Lajmi nuk është konfirmuar ende nga FSHF, por kjo me shumë gjasë është çështje orësh. Emri i Panuccit është zgjedhur...

Zbulohet trajneri i ri i kombëtares shqiptare, zyrtarizmi bëhet të mërkurën

para 9 muajve - Shekulli

Ish-lojtari i Romës Kristian Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se FSHF ka arritur një marrëveshje me Panuçin, i cilin mbërrin të mërkurën në Tiranë. Ende nuk dihen detaje...

Panuçi merr kombëtaren: Ja përse u arrit marrëveshja

para 9 muajve - Mapo

Italiani Kristian Panuçi pritet të zëvendësojë italianin tjetër, Xhiani de Biazi në krye të kombëtares shqiptare. Raportohet se Panuçi do të mbërrijë të mërkurën në Tiranë për t’u zyrtarizuar në krye të...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 9 muajve - Ina

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Ish-milanisti Panuçi pritet të  zyrtarizohet trajner i Shqipërisë

para 9 muajve - Shqiptarja

Ish-mbrojtësi i djathtë i Milanit, Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në stolin kuqezi. Burime pranë FSHF-së bëjnë të ditur se ish-krahu i djathtë i Fabio Capelos është më...

PROFIL/ Kush është Cristian Panucci, trajneri që pritet të drejtojë Kombëtaren

para 9 muajve - Java News

Ish-mbrojtësi i djathtë i Milanit, Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në stolin kuqezi. Panuci ka një karrierë të shkëlqyer si lojtar, ndëersa si trajner ka pak eksperiencë....

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 9 muajve - Gazeta Express

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Shqipëria vendos për trajnerin, do ta drejtojë Christian Panucci

para 9 muajve - Telegrafi

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin dhe zyrtarizimi...

Panucci “parakalon” De Canion, drejt stolit të Kombëtares Shqiptare

para 9 muajve - Ora news

Janë metrat e fundit të “garës”. Luigi De canio dhe Christian Panucci po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Kombëtarja bëhet me trajner

para 9 muajve - GazetaBlic

Mbyllet odiseja e gjetjes së pasuesit të Xhani De Biazit, sepse “Sport Ekspres” mëson se zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi. Presidenti...

Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares

para 9 muajve - Gazeta e re

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Ky është trajneri i ri i Shqipërisë, mungon vetëm zyrtarizimi

para 9 muajve - Indeks online

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin dhe zyrtarizimi...

Shqipëria ende pa trajner

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

FSHF reagon zyrtarisht për trajnerin e Kombëtares

para 9 muajve - Arbresh

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

E kryer, trajneri i ri i Shqipërisë do të jetë Panucci

para 9 muajve - Insajderi

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres” në Shqipëri, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin...

Gara për trajnerin e ri të kombëtares, Kristian Panuçi “parakalon” De Kanion

para 9 muajve - Koha Jone

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Gara për trajnerin e ri të kombëtares, Kristian Panuçi “parakalon” De Kanion

para 9 muajve - Gazeta Tema

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Arrihet marrëveshja, Cristian Panucci do të zëvendësojë Gianni De Biasin në drejtimin e Kombëtares

para 9 muajve - Blitz

Ish-futbollisti i Romës dhe Kombëtares së Italisë, Cristian Panucci do të jetë zëvendësuesi i teknikut De Biasi në pankinën e Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Në bazë të asaj që ka bërë me dije FSHF-ja...

Pothuajse zyrtare, merr fund dilema. Kristian Panuçi merr drejtimin e Kombëtares

para 9 muajve - Opozita

Pas më shumë se një muaj negociatash duket se është gjetur pasuesi i de Biazit. Fjala është për Kristian Panuçi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë ata që nuk mund të...

Cristian Panucci do të jetë pasuesi i De Biasit në stolin e kombëtares shqiptare

para 9 muajve - Java News

Cristian Panucci mesohet se do te jete pasuesi i De Biasit ne stolin e kombetares shqiptare. Panucci, ish-mbrojtës i kombëtares italiane, pritet të vijë në Shqipëri ditën e mërkurë. Federata Shqiptare...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 9 muajve - Infokusi

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet

para 9 muajve - KosovaPress

Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e mbetura të eliminatoreve të Botërorit 2018, si dhe për fushatën e Europianit të vitit 2020....

Trajneri i ri, FSHF: Jemi ende në negociata, zyrtarizimi në orët në vijim

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi zyrtar bënë me dije se ende nuk është marrë asnjë vendim përfundimtar lidhur me trajnerin e ri të kombëtares shqiptare. Me anë të një njoftimi, FSH...

Ish-futbollisti i njohur i Italisë, bëhet trajner i Shqipërisë

para 9 muajve - Aktuale

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Kombëtarja pranë emërimit të trajnerit të ri, ja kush ka gjasa më shumë

para 9 muajve - GazetaBlic

Janë metrat e fundit të “garës”. Luigi De Canio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Kombëtarja pranë emërimit të trajnerit të ri, ja kush ka shance më shumë

para 9 muajve - GazetaBlic

Janë metrat e fundit të “garës”. Luigi De Canio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

De Canio ngel pas, Kombëtarja pranë emërimit të trajnerit të ri

para 9 muajve - Syri

Janë metrat e fundit të “garës”. Luigi De Canio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Garë e dy trajnerëve italian për ta zëvendësuar De Biasin

para 9 muajve - Indeks online

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Gara për trajnerin e ri të kombëtares, Kristian Panuçi “parakalon” De Kanion

para 9 muajve - Lexo

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Panucci, trajner i Shqipërisë!

para 9 muajve - Lajm

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin dhe zyrtarizimi...

E kryer, trajneri i ri i Shqipërisë është Panucci!

para 9 muajve - Gazeta e re

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin dhe zyrtarizimi...

Zbulohet trajneri i ri i kombëtares shqiptare, zyrtarizmi bëhet të mërkurën

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Ish-lojtari i Romës dhe Italisë Kristian Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se FSHF ka arritur një marrëveshje me Panuçin, i cilin mbërrin të mërkurën në Tiranë...

Zbulohet trajneri i ri i kombëtares shqiptare, zyrtarizmi bëhet të mërkurën

para 9 muajve - Fakti Ditor

Ish-lojtari i Romës dhe Italisë Kristian Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se FSHF ka arritur një marrëveshje me Panuçin, i cilin mbërrin të mërkurën në Tiranë për t’u...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 9 muajve - Bota Press

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Lajmi i fundit/ FSHF nuk zyrtarizon trajnerin, por nuk përgënjeshtron Panuccin

para 9 muajve - Newsport

Federata Shqiptare e Futbollit përmes një njoftimi zyrtar në faqen e “Facebook”, ka njoftuar opinionin publik se ende nuk e ka bërë zyrtarizimin e trajnerit që do të zëvendësojnë De Biasin. Kujtojmë që...

Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 9 muajve - Republika

Mbyllet odiseja e gjetjes së pasuesit të Xhani De Biazit, sepse “Sport Ekspres” mëson se zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi. Presidenti...

Ish-futbollisti i njohur i Italisë, bëhet trajner i Shqipërisë

para 9 muajve - Lajmi.net

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Gara për stolin e kombëtares, rriten shancet e Panuçit

para 9 muajve - Albeu

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 9 muajve - Sovrani

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Shqipëria zgjedh trajner një ish-kuqezi…Kristian Panuçin

para 9 muajve - Te Sheshi

Kristian Panuçi do të jetë trajner i Kombëtares së Shqipërisë. Ish-mbrojtësi i përfaqësueses italiane me pamje prej buzëqumshti, është përzgjedhur mes italianëve të tjerë pretendentë, sic ishin Camolese...

Shqipëria bëhet me trajner të ri

para 9 muajve - Kurir

Dy emrat e fundit që janë përmendur si pasues të Gianni De Biasi-t, Luigi De Canio dhe Clarence Seedorf, janë fshirë nga lista kuqezi, edhe pse i pari kishte përvojën dhe i dyti emrin. Ish-trajneri i Livornos...

Gara për trajnerin e Kombëtares shqiptare

para 9 muajve - Arbresh

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Lajmi i fundit/ FSHF zgjedh trajnerin e Kombëtares, ja emri që do të zyrtarizohet sot

para 9 muajve - Newsport

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më radhë...

Ish-futbollisti i njohur i Italisë, bëhet trajner i Shqipërisë

para 9 muajve - Periskopi

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Zbulohet trajneri i ri i Kombëtares

para 9 muajve - GazetaBlic

Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për trajnerin e ri të Kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci–De Canio, javën e ardhshme vendoset trajneri i kombëtares

para 9 muajve - Flaka

Java e ardhshme pritet të jetë decizive për timonierin e ri të kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Zbulohet trajneri i ri i Kombëtares

para 9 muajve - Arbresh

Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për trajnerin e ri të Kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci–De Canio, javën e ardhshme vendoset trajneri i kombëtares

para 9 muajve - Gazeta Tema

Java e ardhshme pritet të jetë decizive për timonierin e ri të kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci apo De Canio, javën e ardhshme vendoset trajneri i kombëtares shqiptare

para 9 muajve - Koha.net

Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për timonierin e ri të Kombëtares shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci–De Canio, javën e ardhshme vendoset trajneri i kombëtares

para 9 muajve - SuperSport

Java e ardhshme pritet të jetë decizive për timonierin e ri të kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci apo De Canio? Vendoset trajneri i kombëtares

para 9 muajve - Newsport

Besohet se javën tjetër do të jetë zgjidhur ccështja e trajnerit të ri të Kombëtares. Në një periudhë relativisht të gjatë janë shqyrtuar të gjitha ofertat për drejtimin e kuqezinjve dhe në të ka patur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK