http://kariera.mk

Shënoi dhe asistoi, ja çfarë thotë Rashica pas ndeshjes

para 11 muajve - Lajmi.net

. Milot Rashica e ka nisur si është më së miri sezonin e ri. Kosovari ka shënuar dhe ka asistuar për Vitessen në ndeshjen ndaj NAC Bredas. Kosovari realizoi një gol dhe dhuroi një asistim në fitoren 4:1,...

Rashica i lumtur me fitoren, golin dhe asistimin

para 11 muajve - Telegrafi

Milot Rashica është i lumtur që ka filluar kampionatin holandez, Eredivisie, me fitore, gol dhe asistim me skuadrën e tij Vitesse. Sezoni i ri i kampionatit holandez ka filluar dje (e shtunë), ku ndeshja...

Football Oranje: Milot Rashica, një nga yjet që duhet shikuar në sezonin e ri në Holandë

para 11 muajve - Koha.net

Ueb faqja që ekskluzivisht sjell më të rejat nga futbollit holandez, Football Oranje ka përzgjedhur Milot Rashicën në mesin e 50 yjeve që duhet të shikohet në sezonin e ri në Eredivisie. “Skautët e Vitesses...

Rashica i lumtur me fitoren, golin dhe asistimin

para 11 muajve - Almakos

Milot Rashica është i lumtur që ka filluar kampionatin holandez, Eredivisie, me fitore, gol dhe asistim me skuadrën e tij Vitesse. Sezoni i ri i kampionatit holandez ka filluar dje (e shtunë), ku ndeshja...

Mediat holandeze: Rashica, ylli që duhet shikuar me vëmendje

para 11 muajve - Sovrani

Ueb faqja që ekskluzivisht sjell më të rejat nga futbollit holandez, Football Oranje ka përzgjedhur Milot Rashicën në mesin e 50 yjeve që duhet të shikohet në sezonin e ri në Eredivisie. “Skautët e Vitesses...

Rashica e nis sezonin me gol të bukur dhe asist

para 11 muajve - Gazeta Express

Rashica ka shënuar dhe asistuar në fitoren e Vitesses prej 4-1 ndaj Bredan. Anësori i Kosovës, Milot Rashica, e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin në Holandë. Ai ka shënuar një gol dhe ka asistuar...

Rashica gol e asist në fitoren e Vitesses

para 11 muajve - Koha.net

Përfaqësuesi i Kosovës, Milot Rashica ka shënuar një gol dhe ka asistuar në një tjetër për t’i siguruar pikët e plota Vitesses. Në ndeshjen e parë të sezonit Vitesse e mposhti Bredan me rezultat të thellë...

VIDEO/ Çmendet Milot Rashica shënon super-gol

para 11 muajve - Syri

Milot Rashica ka shënuar një gol të bukur për të rritur epërsinë në 4:1 të Vitesses ndaj Nac breda. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Komentet Shto koment

Milot Rashica shënon super-gol

para 11 muajve - Lajmi.net

Milot Rashica ka shënuar një gol të bukur për të rritur epërsinë në 4:1 të Vitesses ndaj Nac breda.

VIDEO/ Super Rashica, shikojeni çfarë ka bërë

para 11 muajve - Syri

Milot Rashica që në ndeshjen e parë të sezonit në Holandë me Vitessen, e ka bërë atë që di më së miri. Ylli i Kosovës ka asistuar te goli i tretë i shënuar nga Vitesse ndaj Nac, për 3:0. Një harkim të...

Asistim i bukur i Rashicës në ndeshjen ndërmjet Vitesses dhe NAC Bredas

para 11 muajve - Telegrafi

Skuadra e Vitesses thuajse e ka përfunduar ndeshjen kundër NAC Bredas që në pjesën e parë, pasi ia ka shënuar tre gola. Goli i tretë u shënua falë një asistimi të bukur të anësorit të Kosovës, Milot Rashica....

Super Rashica, shikojeni se çfarë ka bërë

para 11 muajve - GazetaBlic

Milot Rashica që në ndeshjen e parë të sezonit në Holandë me Vitessen, e ka bërë atë që di më së miri. Ylli i Kosovës ka asistuar te goli i tretë i shënuar nga Vitesse ndaj Nac, për 3:0. Një harkim të...

Super Rashica, shikojeni asistimin e tij

para 11 muajve - Lajmi.net

. Milot Rashica që në ndeshjen e parë të sezonit në Holandë me Vitessen, e ka bërë atë që di më së miri. Ylli i Kosovës ka asistuar te goli i tretë i shënuar nga Vitesse ndaj Nac, për 3:0. Një harkim të...

Asistim i bukur i Rashicës në ndeshjen ndërmjet Vitesses dhe NAC Bredas

para 11 muajve - Almakos

Skuadra e Vitesses thuajse e ka përfunduar ndeshjen kundër NAC Bredas që në pjesën e parë, pasi ia ka shënuar tre gola. Goli i tretë u shënua falë një asistimi të bukur të anësorit të Kosovës, Milot Rashica....

Milot Rashica shënon super-gol

para 11 muajve - Bota Press

Milot Rashica ka shënuar një gol të bukur për të rritur epërsinë në 4:1 të Vitesses ndaj Nac breda. SHIKO VIDEON

Pas super asistimit, Milot Rashica shënon edhe një gol të bukur

para 11 muajve - Arbresh

Milot Rashica ka shënuar edhe gol në ndeshjen e xhiros së parë në Eredivisie. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës ka krijuar një asistim të bukur nga distanca për sulmuesin qendror të Vitesses, Tim Matavz,...

Asistim i bukur i Rashicës në ndeshjen ndërmjet Vitesses dhe NAC Bredas

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Skuadra e Vitesses thuajse e ka përfunduar ndeshjen kundër NAC Bredas që në pjesën e parë, pasi ia ka shënuar tre gola. Goli i tretë u shënua falë një asistimi të bukur të anësorit të Kosovës, Milot Rashica....

Milot Rashica shënon super-gol

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Milot Rashica ka shënuar një gol të bukur për të rritur epërsinë në 4:1 të Vitesses ndaj Nac breda.

Ky është asistimi i Rashicës

para 11 muajve - Insajderi

Skuadra e Vitesses thuajse e ka përfunduar ndeshjen kundër NAC Bredas që në pjesën e parë, pasi ia ka shënuar tre gola. Goli i tretë u shënua falë një asistimi të bukur të anësorit të Kosovës, Milot Rashica....

Super asistimit nga Milot Rashica

para 11 muajve - Arbresh

Milot Rashica ka bërë një asistim të bukur në ndeshjen e xhiros së parë në Eredivisie. Ylli i Përfaqësues së Kosovës ka krijuar një asistim të bukur për sulmuesin qendror Tim Matavz në ndeshjes e Vitesses...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK