http://kariera.mk

Aubameyang: Milan? Dua të shkoj, por ata po flenë gjumë

para 11 muajve - BalkanWeb

Milan ka afruar shumë lojtarë në merkaton e kësaj vere, por drejtuesit e klubit janë të bindur se për të plotësuar skuadrën nevojitet edhe një sulmues i klasit të lartë. Në radarët e kuqezinjve janë një...

Milan i detyruar, po i afrohet nënshkrimit me sulmuesin

para 11 muajve - Albeu

Milan vazhdon të jetë i interesuar për Kalinic. Milan është sërish në ndjekje për të nënshkruar me një sulmues. Shumë emra janë lidhur me rossonerët . Tani, sipas Gazzetta dello Sport, duket se i zgjedhuri...

Aubameyang largohet nga treningu si i ‘ftohur’, mediat aludojnë në transferimin e tij te Milani

para 11 muajve - Telegrafi

Vetëm disa orë pasi deklaroi publikisht se ai do të donte një lëvizje në Milan, por se klubi italian po flenë, Pierre-Emerick Aubameyang u largua nga treningu i Borussia Dortmundit. Zyrtarisht, reprezentuesi...

Aubameyang del hapur, kërkon rikthimin tek Milan

para 11 muajve - Albeu

Aubameyang ka deklaruar atë që i hap kalimin tek Milan Aubameyang nuk e ka fshehur dëshirën e tij për tu rikthyer në Milanelo. Sulmuesi i Borussia Dortmundit, sipas Gazzetta dello Sport, tha pas ndeshjes...

Aubameyang largohet nga treningu si i ‘ftohur’, mediat aludojnë në transferimin e tij te Milani

para 11 muajve - Almakos

Vetëm disa orë pasi deklaroi publikisht se ai do të donte një lëvizje në Milan, por se klubi italian po flenë, Pierre-Emerick Aubameyang u largua nga treningu i Borussia Dortmundit. Zyrtarisht, reprezentuesi...

Aubameyang thyen heshtjen: Dua të transferohem te kjo skuadër

para 11 muajve - Gazeta Express

. Pierre-Emerick Aubameyang nuk e ka fshehur dëshirën që të transferohet te Milani Sulmuesi nga Gaboni, Pierre-Emerick Aubameyang e ka dridhur Borussia Dortmundit. Ai nuk e ka fshehur dëshirën që të rikthehet...

Aubameyang: "Do të shikoj se çdo të ndodhë"

para 11 muajve - Albeu

Milan dhe Fassone së bashku me Mirabellin mesa duket janë të kënaqur me merkaton e deri tanishme. Fjalët e fundit të Aubemayang tregojnë se lojtari është tejet i vendosur për tu larguar nga Gjërmani por...

Aubameyang thërret sërish Milanin: Dua të shkoj, por ata po flenë

para 11 muajve - Syri

Pierre Emeric Aubameyang, gjatë një bisede me tifozët në Instagram, është shprehur se dëshiron të shkojë te Milan, por klubi italian nuk po bën asgjë për ta marrë. Sulmuesi i Borussia Dortmund dëshiron...

‘Alarmohet’ Milani, Aubameyang braktisë stërvitjen me Dortmundin

para 11 muajve - Sovrani

Vetëm disa orë pasi deklaroi publikisht se ai do të donte një lëvizje në Milan, por se klubi italian po flenë, Pierre-Emerick Aubameyang u largua nga treningu i Borussia Dortmundit. Zyrtarisht, reprezentuesi...

Aubameyang i bën "thirrje" Milanit

para 11 muajve - Indeks online

Një kthim i tij në Milano urohet prej kohësh nga pjesa më e madhe e tifozëve kuqezinj, ndërsa emri i tij është i preferuari i drejtorit sportiv të Milan, Massimiliano Mirabelli. Po flasim për Pierre-Emerick...

Kjo deklaratë e Aubameynag do t’i ‘çmend’ tifozët e Milanit

para 11 muajve - Sovrani

Pierre – Emeric Aubameyang e ka shprehur hapur dëshirën e tij për t’u rikthyer tek Milani, por ka shprehur gjithashtu zhgënjimin e tij për qasjen jo serioze të ‘Rossonerëve’  për të nënshkruar me të. Drejtuesit...

Rreth kalimit te Milani, Aubameyang: Ajo që do të ndodhë, do të ndodhë

para 11 muajve - Telegrafi

Pierre-Emerick Aubameyang nuk e hedh poshtë mundësinë e transferimit nga Borussia Dortmundi te Milani. Sulmuesi nga Gaboni shënoi het-trik në ndeshjen e Kupës kundër Rielasingen, ndërsa pas takimit ka...

Aubameyang në Milan?

para 11 muajve - RTV 21

A do të largohet sulmuesi nga Dortmundi? Edhe pse u raportua se Pierre-Emerick Aubameyang nuk do të largohet nga Borussia Dortmund, vetë lojtari nuk e ka përjashtuar mundësinë e largimit.

Rreth kalimit te Milani, Aubameyang: Ajo që do të ndodhë, do të ndodhë

para 11 muajve - Almakos

Pierre-Emerick Aubameyang nuk e hedh poshtë mundësinë e transferimit nga Borussia Dortmundi te Milani. Sulmuesi nga Gaboni shënoi het-trik në ndeshjen e Kupës kundër Rielasingen, ndërsa pas takimit ka...

Aubameyang trondit Dortmundin, gëzon Milanin

para 11 muajve - Gazeta Express

Pierre-Emerick Aubameyang nuk e ka përjashtuar mundësin e largimit nga Borussia Dortmund. Ditë më parë u raportua si nga ana e lojtarit po ashtu edhe klubit se Pierre-Emerick Aubameyang do të qëndrojë...

Rreth kalimit tek Milani, Aubameyang: Ajo që do të ndodhë, do të ndodhë

para 11 muajve - Periskopi

Pierre-Emerick Aubameyang nuk e hedh poshtë mundësinë e transferimit nga Borussia Dortmundi te Milani. Sulmuesi nga Gaboni shënoi het-trik në ndeshjen e Kupës kundër Rielasingen, ndërsa pas takimit ka...

Aubameyang mund të kalojë te Milani

para 11 muajve - KosovaPress

Sulmuesi që ka dhënë sinjale pozitive Milanit, që po këmbëngul për 28 vjeçarin. “E ardhmja ime? Pyetje e vështirë, do të shohim çfarë do të ndodhë”, tha sulmuesi për Sky Sports Germany. Temat: Pierre-Emerick...

FOTO/ Ndryshon renditja, ja kush janë trajnerët më të paguar. Zidane i dyfishohet paga

para 11 muajve - Syri

Në listën e mëposhtme keni 10 trajnerët më të paguar në Europë. Zinedine Zidane është ai që ka hyrë për herë të parë në këtë listë ku nga 4 me rinovimin e kontratës i ka shkuar në 8. Ronald Koeman 7 milion...

Nëse Milan e dëshiron sulmuesin duhet të shpejtojë pasi dikush tjetë insiston për të

para 11 muajve - Albeu

Everton thuhet se ka shfaqur interes për Nikola Kaliniç të Fiorentinës. Sulmuesi i Kroacisë ka gjasa të largohet nga Fiorentina këtë verë, me Milanin që vazhdon ta mbajë si një alternativë për sulmin....

Milani me dy transferime gjigante

para 11 muajve - Infokusi

Milani është gati të transferojë dy futbollistë nga Fiorentina. Klubi kuqezi po tenton të marrë Nikola Kalinic dhe Milan Badelj. Sipas “Calciomercato.it”, dyshja nga “Artemio Franchi” është pajtuar për...

FOTO/ Çmendet Milani! Nuk ka të ndalur në merkato, ja kë kërkon të blejë

para 11 muajve - Syri

Kuq e zinte e Milanit nuk kanë të ndalur në këtë merkato verore. Pavarësisht përforcimeve të shumta në merkato, ata kërkojnë sërish një sulmues kalibri. Milani është gati të transferojë dy futbollistë...

Milan i përgjigjet Fiorentinës: 30 milionë euro për Kaliniq dhe Badel

para 11 muajve - RTV 21

Deri në fund të afatit kalimtar në Itali kanë mbetur më pak se tri javë Nikola Kaliniq aktualisht luan në Fiorentina dhe Milan nuk i ngutet ta sjellë në radhët e veta. Ngutja e Milan për shërbimet e Kaliniq...

Milani transferon dy super-futbollistë nga Fiorentina

para 11 muajve - Infokusi

Milani është gati të transferojë dy futbollistë nga Fiorentina. Klubi kuqezi po tenton të marrë Nikola Kalinic dhe Milan Badelj. Sipas “Calciomercato.it”, dyshja nga “Artemio Franchi” është pajtuar për...

Milan i përgjigjet Fiorentinës: 30 milionë euro për Kaliniq dhe Badel

para 11 muajve - AlbPortali

Deri në fund të afatit kalimtar në Itali kanë mbetur më pak se tri javë. Loading... Nikola Kaliniq aktualisht luan në Fiorentina dhe Milan nuk i ngutet ta sjellë në radhët e veta. Ngutja e Milan për shërbimet...

Milan i përgjigjet Fiorentinës: 30 milionë euro për Kaliniq dhe Badel

para 11 muajve - 10minuta

Deri në fund të afatit kalimtar në Itali kanë mbetur më pak se tri javë. Nikola Kaliniq aktualisht luan në Fiorentina dhe Milan nuk i ngutet ta sjellë në radhët e veta. Ngutja e Milan për shërbimet e Kaliniq...

Milan i përgjigjet Fiorentinës: 30 milionë euro për Kalinic dhe Badel

para 11 muajve - Gazeta e re

Deri në fund të afatit kalimtar në Itali kanë mbetur më pak se tri javë. Nikola Kaliniq aktualisht luan në Fiorentina dhe Milan nuk i ngutet ta sjellë në radhët e veta. Ngutja e Milan për shërbimet e Kalinic...

Milan i përgjigjet Fiorentinës: 30 milionë euro për Kaliniq dhe Badel

para 11 muajve - KosovaPress

Nikola Kaliniq aktualisht luan në Fiorentina dhe Milan nuk i ngutet ta sjellë në radhët e veta. Ngutja e Milan për shërbimet e Kaliniq mund t’i ndihmojë Evertonit, i cili po ashtu kërkon shërbimet e kroatit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK