http://kariera.mk

Marcelo do të firmosë kontratë pesëvjeçare me Real Madridin

para 10 muajve - Portalb

Klubi futbollistik Real Madrid dhe braziliani Marcelo (29) kanë rënë dakord të vazhdojnë bashkëpunimin edhe për pesë vite. Kjo do të thotë se futbollisti i kombëtares braziliane do të qëndrojë të “Mbretërit”...

Rakitiq: Jemi në formë të mirë

para 10 muajve - RTV 21

Mesfushori kroat realizoi golin e dytë në fitoren e Barcelonës ndaj Juventusit Starti perfekt i Barcelonës në sezonin e ri vazhdon edhe më tutje. Skuadra katalanase ka fituar katër ndeshjet e para ku ka...

Neymar i hyn në pjesë Messit dhe Ronaldos për ‘Topin e Artë’

para 10 muajve - Syri

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, i cili u transferua në Francë për 222 milionë euro, thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”. Por, braziliani nuk e ka fshehur dëshirën për ta pasur këtë...

Neymar: Mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - GazetaBlic

Neymar beson se PSG-ja ka skuadër për ta fituar Ligën e Kampionëve. Paris Saint Germaini e nisi me goleadë aventurën në Ligën e Kampionëve ku synimi kryesor do të jetë triumfi. Neymar, i cili shënoi në...

Marcelo rinovon me Real Madridin

para 10 muajve - Koha Jone

Marcelo ka rinovuar kontratën me Real Madridin deri në qershor të vitit 2022. Lajmi është konfirmuar nga Real Madridi që ka njoftuar se mbrojtësi brazilian ka rinovuar kontratën që do ta mbajë atë në “Santiago...

Statistikat e çmendura të Messit, sa shumë portierë janë ‘viktimat’ e tij!

para 10 muajve - Koha Jone

Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian...

Karikatura e ditës: Messi – Buffon

para 10 muajve - GazetaBlic

Barcelona fitoi bindshëm 3-0 përballë Juventusit ku në një formë të shkëlqyer ishte Lionel Messi që tashmë mposhti një tjetër portier. Listës së gjatë të 138 portierëve që “ylli” argjentinas u ka shënuar...

Infeksion pas depilimit, Asesensio humb ndeshjen e Champions Leagues

para 10 muajve - Koha Jone

Sot në orën 20:45 Real Madrid pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e APOEL-in në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën e grupeve në Champions League. Tabloidi britanik “The SUN” raporton se në takimin...

Ndeshja ndaj Celtic, dënohet Parisi

para 10 muajve - Syri

Parisi e ka nisur mjaft mirë këtë sezon në Champions League duke mposhtur Celtic me rezultatin e thellë 0-5. Por, ka pasur edhe një lajm disi të keq, tifozët e Paris Saint-Germain ka thyer disa stola dhe...

Asensios nuk i ecën mirë proçesi i depilimit të këmbëve, humbet sfidën ndaj APOELI-it

para 10 muajve - Albeu

Real Madridi do të presë sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, APOEL Nikosian në sfidën e parë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Në takimin e sotëm madrilenët duhet të bëjnë pa yllin e ri të skuadrës...

138 portierë 'viktima' të Messit, mposhtet edhe Buffon

para 10 muajve - Zeri

Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian...

Qëlloi me shkelm kundërshtarin, dënohet Marcelo

para 10 muajve - Koha Jone

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo është pezulluar me 2 ndeshje për shkak të gjestit antisportiv në përballjen e fundjavës kundër Levantes. Vendimi është dhënë nga Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle,...

FOTO/ Karikatura e ditës: Messi-Buffon

para 10 muajve - Koha Jone

Barcelona fitoi bindshëm 3-0 përballë Juventusit ku në një formë të shkëlqyer ishte Lionel Messi që tashmë mposhti një tjetër portier. Listës së gjatë të 138 portierëve që “ylli” argjentinas u ka shënuar...

Marko Asensio humb Championsin për arsye banale

para 10 muajve - ABC News

Marko Asensio nuk do të mundet të luajë sonte për Realin në Ligën e Kampionëve. Talenti i ri e humbi ndeshjen ndaj Apoel-it të Qipros për një arsye krejt banale. Ai pësoi infeksion pasi bëri depilim të...

Tifozi tentoi të qëllonte Mbappen, UEFA fillon hetimet për ndeshjen

para 10 muajve - Koha Jone

Një incident i shëmtuar ka ndodhur në sfidën mes Celcicut dhe PSG-së pasi një tifoz u fut në fushë duke tentuar të qëllojë sulmuesin e PSG-së, Mbappe. Ai u ndalua nga forcat e sigurimit, të cilët e shoqëruan...

Godet Real Madrid: Nënshkruan me yllin brazilian

para 10 muajve - GazetaBlic

Real Madridi ka nënshkruar me Rodrigo Antonio Rodrigues. E përditshmja madrilene, Marca, ka bërë të ditur se Real Madridi ka mbyllur transferimin e 17 vjeçarit brazilian, Rodrigo Antonio Rodrigues, transmeton...

Neymar flet për treshen e frikshme të PSG-së

para 10 muajve - Ina

Neymar ka vetëm fjalë të mira për Cavanin e Mbappen. Paris Saint Germaini ka krijuar një treshe sulmuese të frikshme pas transferimeve të Neymar nga Barcelona dhe Kylian Mbappe nga Monaco, transmeton Gazeta...

Neymar e ka një mesazh për Barcelonën dhe Real Madridin

para 10 muajve - Lajmi.net

. Neymar beson shumë te skuadra e tij. Braziliani thekson që PSG mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë edicion. “Kemi një skuadër fantastike dhe nëse vazhdojmë kështu, mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve”,...

Statistikat e çmendura të Messit, sa shumë portierë janë ‘viktimat’ e tij

para 10 muajve - GazetaBlic

Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian...

Neymar flet për treshen e frikshme të PSG-së

para 10 muajve - Gazeta Express

. Neymar ka vetëm fjalë të mira për Cavanin e Mbappen. Paris Saint Germaini ka krijuar një treshe sulmuese të frikshme pas transferimeve të Neymar nga Barcelona dhe Kylian Mbappe nga Monaco, transmeton...

Ndeshja ndaj Celtic, dënohet Parisi

para 10 muajve - Tetova Sot

Parisi e ka nisur mjaft mirë këtë sezon në Champions League duke mposhtur Celtic me rezultatin e thellë 0-5. Por, ka pasur edhe një lajm disi të keq, tifozët e Paris Saint-Germain ka thyer disa stola dhe...

Ja çfarë thotë Neymar për “Topin e Artë”

para 10 muajve - GazetaBlic

Neymar thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”. Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, i cili u transferua në Francë për 222 milionë euro, thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”....

Statistikat e çmendura të Messit, sa shumë portierë janë ‘viktimat’ e tij!

para 10 muajve - Syri

Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian...

Ronaldo gati për rikthim në LK, bën lëvizje maestrale në stërvitje

para 10 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo duket se mezi pret rikthimin e tij në fushë. Superylli është i suspenduar për pesë ndeshje në La Liga, një periudhë suspenduese që ai ende nuk e ka tejkaluar. Tash ylli portugez është...

Neymar: Mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Gazeta Express

. Neymar beson se PSG-ja ka skuadër për ta fituar Ligën e Kampionëve. Paris Saint Germaini e nisi me goleadë aventurën në Ligën e Kampionëve ku synimi kryesor do të jetë triumfi. Neymar, i cili shënoi...

Neymar: Mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Infokusi

Neymar beson se PSG-ja ka skuadër për ta fituar Ligën e Kampionëve. Paris Saint Germaini e nisi me goleadë aventurën në Ligën e Kampionëve ku synimi kryesor do të jetë triumfi. Neymar, i cili shënoi në...

Neymar flet për “Topin e Artë”

para 10 muajve - Gazeta Express

Neymar thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”. Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, i cili u transferua në Francë për 222 milionë euro, thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”....

Fansi i Celtic tentoi ta godasë Mbappe-në

para 10 muajve - Klan Kosova

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, ishte gati viktimë e një “sulmi” të çuditshëm në ndeshjen e së martës mbrëma mes Celtic dhe PSG. Një fans i vendësve u fut në fushë dhe u duk të ketë provuar...

138 portierë “viktima” të Messit, mposhtet edhe Buffon

para 10 muajve - Top Channel

Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian...

Real Madridi nënshkruan me talentin brazilian

para 10 muajve - Gazeta Express

. Real Madridi ka nënshkruar me Rodrigo Antonio Rodrigues. E përditshmja madrilene, Marca, ka bërë të ditur se Real Madridi ka mbyllur transferimin e 17 vjeçarit brazilian, Rodrigo Antonio Rodrigues, transmeton...

ZYRTARE/ Marcelo rinovon me Real Madridin

para 10 muajve - Syri

Marcelo ka rinovuar kontratën me Real Madridin deri në qershor të vitit 2022. Lajmi është konfirmuar nga Real Madridi që ka njoftuar se mbrojtësi brazilian ka rinovuar kontratën që do ta mbajë atë në “Santiago...

Neymar flet për treshen e frikshme të PSG-së

para 10 muajve - Infokusi

Neymar ka vetëm fjalë të mira për Cavanin e Mbappen. Paris Saint Germaini ka krijuar një treshe sulmuese të frikshme pas transferimeve të Neymar nga Barcelona dhe Kylian Mbappe nga Monaco, transmeton Gazeta...

ZYRTARE: Reali merr super lajm nga Ronaldo

para 10 muajve - GazetaBlic

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Marcelo rinovon deri në 2022

para 10 muajve - Albeu

Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të rëndësishëm,...

ZYRTARE: Reali merr super lajm nga Ronaldo

para 10 muajve - GazetaBlic

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Marcelo do të firmosë kontratë pesëvjeçare me Real Madridin

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv MADRID (AA) – Klubi futbollistik Real Madrid dhe braziliani Marcelo (29) kanë rënë dakord të vazhdojnë bashkëpunimin edhe për pesë vite. Kjo do të thotë se futbollisti i kombëtares braziliane...

Ronaldo është gati për Champions

para 10 muajve - Gazeta Express

. Ronaldo është gati për Ligën e Kampionëve. Real Madridi do të nisë mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve sonte kundër Apoelit në “Santiago Bernabeu”. Pas pothuajse një muaj, Cristiano Ronaldo, pritet...

Neymar e ka një mesazh për Barcelonën dhe Real Madridin

para 10 muajve - Infokusi

Neymar beson shumë te skuadra e tij. Braziliani thekson që PSG mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë edicion. “Kemi një skuadër fantastike dhe nëse vazhdojmë kështu, mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve”,...

Ronaldo ia jep një super-lajm Realit

para 10 muajve - Lajmi.net

. Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak...

Infeksion pas depilimit, Asesensio humb ndeshjen e Champions Leagues

para 10 muajve - Syri

Sot në orën 20:45 Real Madrid pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e APOEL-in në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën e grupeve në Champions League. Tabloidi britanik “The SUN” raporton se në takimin...

Rikthehen mbretërit me "Perandorin" e tyre në Champions League

para 10 muajve - Albeu

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Real Madrid, Marcelo rinovon deri në 2022

para 10 muajve - SuperSport

Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të rëndësishëm,...

Një ‘lëndim’ i çuditshëm për yllin e Real Madridit.

para 10 muajve - Indeks online

Marco Asensio nuk ishte përfshirë në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj APOEL Nicosias. Sot mediat në Spanjë tregojnë arsyen e vërtetë të mungesës së 21-vjeçarit ndaj...

Neymar: Mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Infokusi

Neymar beson se PSG-ja ka skuadër për ta fituar Ligën e Kampionëve. Paris Saint Germaini e nisi me goleadë aventurën në Ligën e Kampionëve ku synimi kryesor do të jetë triumfi. Neymar, i cili shënoi në...

Neymar flet për “Topin e Artë”

para 10 muajve - Infokusi

Neymar thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”. Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, i cili u transferua në Francë për 222 milionë euro, thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”....

Marcelo rinovon me Realin deri në vitin 2022

para 10 muajve - Alsat-M

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marselo ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2022. Lajmin e konfirmoi edhe skuadra madrilene në faqen zyrtar. Kjo do të thotë se Mardelo do...

Edhe Bufon në listën e të ndëshkuarve, Mesi u ka shënuar 138 portierëve

para 10 muajve - Lajm

Listës së gjatë të 138 portierëve që ylli argjentinas Leonel Mesi u ka shënuar deri tani, mbrëmjen e djeshme iu shtua edhe portieri i Juventusin, Xhanluixhi Bufon. “Pleshti” nuk kishte arritur ta mposhte...

Një ‘lëndim’ i çuditshëm për yllin e Real Madridit

para 10 muajve - Infokusi

Marco Asensio nuk ishte përfshirë në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj APOEL Nicosias. Sot mediat në Spanjë tregojnë arsyen e vërtetë të mungesës së 21-vjeçarit ndaj...

Valverde revolucion tek Barcelona

para 10 muajve - Sovrani

Shumë tifozë të Barcelonës pas largimit të Enriques dhe Neymarit filluan të dyshojnë se ekipit katalunas po i vie fundi dhe se nuk do të jetë më Barcelona e dikurshme. Por jo është Valverde ai i cili po...

Zyrtare: Marcelo te Real Madridi deri në vitin 2022

para 10 muajve - Telegrafi

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin në një deklaratë për media. Lojtarit i kishte vetëm 18 vjet...

Barcelona – Juventus, fantastike çfarë ka bërë Dembele

para 10 muajve - Lajmi.net

. Ousmabe Dembele la përshtypje të mira në debutimin e tij te skuadra e Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Përforcimi i ardhur nga Borussia Dortmund luajti si titullar në fitoren 3:0 ndaj Juventusit të...

Real Madridi nënshkruan me talentin brazilian

para 10 muajve - Infokusi

Real Madridi ka nënshkruar me Rodrigo Antonio Rodrigues. E përditshmja madrilene, Marca, ka bërë të ditur se Real Madridi ka mbyllur transferimin e 17 vjeçarit brazilian, Rodrigo Antonio Rodrigues, transmeton...

Zappacosta shënoi një super gol dje, por ajo se çfarë thotë lojtari do t’ju befasojë

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Chelseat ka mposhtur Qarabagun dje me rezultatin e thellë 6-0. Një nga golat më të bukur u shënua nga Zappacosta i cili realizoi nga një distancë e madhe, shkruan Sovrani.info Goli i tij u bë...

Robben kritikon Bayern-in edhe pas fitores ndaj Anderlecht

para 10 muajve - KosovaPress

Holandezi e ka kritikuar ekipin e tij, pasi nuk arritën të shënojnë më shumë gola, ndaj Anderlecht-it, me vetëm 10 lojtarë, raporton KosovaPress. Sven Kums ishte ndëshkuar me karton të kuq që në minute...

Formacionet e mundshme: Real Madrid – APOEL

para 10 muajve - Infokusi

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Qëlloi me shkelmë kundërshtarin, ZYRTARE: Dënohet Marcelo

para 10 muajve - Syri

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo është pezulluar me 2 ndeshje për shkak të gjestit antisportiv në përballjen e fundjavës kundër Levantes. Vendimi është dhënë nga Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle,...

Asensio humb ndeshjen hapëse të Championsit, merr infeksion shkaku i rruajtjes së këmbëve

para 10 muajve - Zhurnal

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it. Por arsyeja e mungesës është interesante. Lojtari do të mungojë pasi ka marr një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll,...

Formacionet e mundshme: Real Madrid – APOEL, rikthehet CR7

para 10 muajve - Zhurnal

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Neymar ‘godet’ me këtë deklaratë

para 10 muajve - Arbresh

Ylli i futbollit botëror, Neymar, është i bindur se skuadra e tij e re Paris Saint Germain, mund ta fitojë Ligën e Kampionëve, përcjellë arbresh.info. Ai ka thënë se PSG e ka një skuadër fantastike. “Nëse...

Marcelo vazhdon kontratën me Realin

para 10 muajve - KosovaPress

Marcelo do të jetë lojtar i Real Madridit deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të rëndësishëm, ndërkohë që për brazilianin...

Ronaldo është gati për Champions

para 10 muajve - Infokusi

Ronaldo është gati për Ligën e Kampionëve. Real Madridi do të nisë mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve sonte kundër Apoelit në “Santiago Bernabeu”. Pas pothuajse një muaj, Cristiano Ronaldo, pritet...

FOTO/ Karikatura e ditës: Messi-Buffon

para 10 muajve - Syri

Barcelona fitoi bindshëm 3-0 përballë Juventusit ku në një formë të shkëlqyer ishte Lionel Messi që tashmë mposhti një tjetër portier. Listës së gjatë të 138 portierëve që “ylli” argjentinas u ka shënuar...

Ronaldo ia jep një super-lajm Realit

para 10 muajve - Infokusi

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Real Madrid, Asensio humbet sfidën ndaj APOEL Nicosia

para 10 muajve - Shqiptarja

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve të Real Madridit kundër APOEL Nicosia sonte në  mbrëmje. Zinedine Zidane e shpjegoi mungesën e talentit të ri me arsyetimin se i kishte...

Marcelo dënohet me dy ndeshje moslojë shkaku i kartonit të kuq

para 10 muajve - Telegrafi

Federata spanjolle e ka dënuar Marcelon me dy ndeshej moslojë për shkak që e ka goditur me shqelm lojtarin e Leventes në barazimin 1-1. Ai u largua nga loja me kartonë të kuq pasi që e kishte goditur me...

Messi i tregoi Buffonit se pse është baba në futboll

para 10 muajve - Indeks online

Listës së gjatë të 138 portierëve që ylli argjentinas Leonel Messi u ka shënuar deri tani, mbrëmjen e djeshme iu shtua edhe portieri i Juventusin, Gianluigi Buffon. “Pleshti” nuk kishte arritur ta mposhte...

Rakitiq: Jemi në formë të mirë

para 10 muajve - KosovaPress

Starti perfekt i Barcelonës në sezonin e ri vazhdon edhe më tutje. Skuadra katalanase ka fituar katër ndeshjet e para ku ka realizuar 12 gola dhe nuk ka pranuar ende asnjë. Të martën Barça shkeli Juventusin,...

ZYRTARE: La Liga vendos për dënimin e Marcelos

para 10 muajve - Lajmi.net

. Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mo lojë. Reprezentuesi brazilian është suspenduar pasi e ka shqelmuar në shpinë lojtarin e Levante...

Së bashku me Buffonin, numri i portierëve që Messi u ka shënuar është i jashtëzakonshëm

para 10 muajve - Albeu

Listës së gjatë të 138 portierëve që ylli argjentinas Leonel Messi u ka shënuar deri tani, mbrëmjen e djeshme iu shtua edhe portieri i Juventusin, Gianluigi Buffon . “ Pleshti ” nuk kishte arritur ta mposhte...

Neymar flet për Cavanin dhe Mbappen, ja çfarë thotë

para 10 muajve - Sovrani

Sulmuesi i PSG-së, Neymar ka folur pas fitorës së ekipit francez ndaj Celticut me rezultatin e thellë 5-0, shkruan Sovrani.info Lojtari ka lavdëruar dy bashkëlojtarët e tij, Cavani dhe Mbappe, ku tha:...

Ronaldo me një seri supergolash turpëron bashkëlojtarët në stërvitje

para 10 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo është gati për të befasuar të gjithë. Superylli portugez u shfaq në top formë para duelit të mbretërve ndaj qipriotëve. Ai realizoi një seri supergolash, duke u tallur me bashkëlojtarët,...

Ronaldo me një seri supergolash turpëron bashkëlojtarët në stërvitje

para 10 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo është gati për të befasuar të gjithë. Superylli portugez u shfaq në top formë para duelit të mbretërve ndaj qipriotëve. Ai realizoi një seri supergolash, duke u tallur me bashkëlojtarët,...

Zyrtare: Marcelo te Real Madridi deri në vitin 2022

para 10 muajve - Infokusi

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin me një komunikatë për media. Lojtarit i kishte vetëm 18 vjet...

ZYRTARE: Ylli i Real Madridit vazhdon deri në vitin 2022

para 10 muajve - GazetaBlic

Marcelo ka konfirmuar të ardhmen e tij në Real Madrid. Real Madrid ka zyrtarizuar arritjen e marrëveshjes për vazhdimin e kontratës me mbrojtësin Marcelo. Ylli brazilian ishte i lidhur me klubin deri më...

Barcelona – Juventus, fantastike çfarë ka bërë Dembele

para 10 muajve - Infokusi

Ousmane Dembele ka shkëlqyer ndaj Juventusit. Ousmabe Dembele la përshtypje të mira në debutimin e tij te skuadra e Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Përforcimi i ardhur nga Borussia Dortmund luajti si...

Marcelo arrin marrëveshje me Realin për rinovimin e kontratës

para 10 muajve - Zeri

Mbrojtësi brazilian, Marcelo është pajtuar që të nënshkruajë një kontratë të re me Real Madridin, transmeton zeri.info Marcelo pritet që të nënshkruajë një kontratë të re 5-vjeçare. Braziliani, i cili...

Zyrtare: Marcelo rinovon kontratën

para 10 muajve - Zeri

Mbrojtësi brazilian, Marcelo ka nënshkruar një kontratë të re me Real Madridin, transmeton zeri.info Marcelo ka nënshkruar një kontratë të re 5-vjeçare. Braziliani, i cili iu bashkua Real Madridit nga...

Si ndihesh pa Messin dhe Suarez? Përgjigja e Neymarit është e pabesueshme

para 10 muajve - Syri

Neymar ka dhuruar edhe një paraqitje të denjë në ndeshjen që PSG e fitoi ndaj Celtic. Ylli brazilian shënoi një gol dhe bëri një asist në fitoren 0-5. Pas ndeshjes, Neymar u pyet se ku është dallimi në...

FOTO/ Karikatura e ditës: Messi-Buffon

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Barcelona fitoi bindshëm 3-0 përballë Juventusit ku në një formë të shkëlqyer ishte Lionel Messi që tashmë mposhti një tjetër portier. Listës së gjatë të 138 portierëve që “ylli” argjentinas...

Zyrtare, La Liga vendos për dënimin e Marcelos

para 10 muajve - Shenja

Lajm i keq për Real Madridin dhe mbrojtësin Marcelo. Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mo lojë. Reprezentuesi brazilian është suspenduar...

U infektua pasi depiloi këmbët, ylli i ri i Realit humb sfidën ndaj APOEL-it

para 10 muajve - BalkanWeb

Real Madridi do të presë sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, APOEL Nikosian në sfidën e parë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Në takimin e sotëm madrilenët duhet të bëjnë pa yllin e ri të skuadrës...

Marcelo vazhdon kontratën me Realin

para 10 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i krahut të majtë, Marcelo, ka vazhduar kontratën e tij me Real Madridin. Klubi spanjoll njofton se braziliani ka nënshkruar kontratën e re, e cila skadon në verën e vitit 2022.

ZYRTARE: Marcelo nënshkruan me klubin e madh nga Liga e Kampionëve

para 10 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid ka zyrtarizuar arritjen e marrëveshjes për vazhdimin e kontratës me mbrojtësin Marcelo. Ylli brazilian ishte i lidhur me klubin deri më 30 qershor 2020, kurse tani ka konfirmuar të ardhmen...

Neymar flet për Champions Leaguen, thotë se PSG mund ta fitojë

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e PSG-së ka fituar dje ndaj Celtic me rezultatin 5-0 në kuadër të fazës së grupeve të Champions Leagues, shkruan Sovrani.info Neymar pas takimit tha se nuk i intereson shumë ‘Topi i Artë’ dhe se...

Zyrtare: Marcelo te Real Madridi deri në vitin 2022

para 10 muajve - Almakos

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin me një komunikatë për media. Lojtarit i kishte vetëm 18 vjet...

Edhe Bufon në listën e të ndëshkuarve, Mesi u ka shënuar 138 portierëve

para 10 muajve - BalkanWeb

Listës së gjatë të 138 portierëve që ylli argjentinas Leonel Mesi u ka shënuar deri tani, mbrëmjen e djeshme iu shtua edhe portieri i Juventusin, Xhanluixhi Bufon. “Pleshti” nuk kishte arritur ta mposhte...

Marcelos i konfirmohet suspendimi, ja sa ndeshje do të mungojë

para 10 muajve - Gazeta Express

. Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mos lojë. Ai është suspenduar pasi e ka shqelmuar në shpinë lojtarin e Levante në minutën e...

Mbappe duhet të mësojë edhe si të vetëmbrohet

para 10 muajve - Top Channel

Ekipi skocez, Celtic Glasgoë pritet të përballet sërish me një ndëshkim nga UEFA, pasi një tifoz zbriti në fushën e lojtës për të sulmuar sulmuesin e Paris SG, Kylian Mbappe, gjatë fitores 5-0 të francezëve...

ZYRTARE: La Liga vendos për dënimin e Marcelos

para 10 muajve - Infokusi

Lajm i keq për Real Madridin dhe mbrojtësin Marcelo. Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mo lojë. Reprezentuesi brazilian është suspenduar...

Dënohet Marcelo, ja sa ndeshje do t'i mungoi Realit

para 10 muajve - Indeks online

Real Madridi nuk do të mund të llogaris në dy ndeshjet e ardhshme në yllin e skuadrës, Marcelo. Mbrojtësi brazilian ëshë dënuar për shkak të kartonit të kuq të marrë në ndeshjen ndaj Levantes. Marcelo...

Zyrtare, Marcelo rinovon deri në vitin 2022

para 10 muajve - Lajm

Mbrojtësi i majtë i Real Madrid Marcelo ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2022, këtë e ka konfirmuar vetë Real në faqen zyrtare. Kjo do të thotë se Marcelo do të vazhdojë të...

Formacionet e mundshme: Real Madrid – APOEL, rikthehet CR7

para 10 muajve - Telegrafi

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Messi u ka shënuar 138 portierëve gol, Buffon futet në listë

para 10 muajve - Telegrafi

Listës së gjatë të 138 portierëve që ylli argjentinas Leonel Messi u ka shënuar deri tani, mbrëmjen e djeshme iu shtua edhe portieri i Juventusin, Gianluigi Buffon. “Pleshti” nuk kishte arritur ta mposhte...

Tifozi tentoi të qëllonte Mbappen, UEFA fillon hetimet për ndeshjen

para 10 muajve - Syri

Një incident i shëmtuar ka ndodhur në sfidën mes Celcicut dhe PSG-së pasi një tifoz u fut në fushë duke tentuar të qëllojë sulmuesin e PSG-së, Mbappe. Ai u ndalua nga forcat e sigurimit, të cilët e shoqëruan...

Neymar çuditë të gjithë me deklaratën e tij për ‘Topin e Artë’

para 10 muajve - Sovrani

Lojtari  i ri i PSG-së, Neymar Junior në një intervistë për media ka folur për objektivat e tij me skuadrën franceze. Ai ka thënë se është i koncentruar për të fituar trofe me klubin francez dhe se nuk...

Asensio nuk luan në Champions për një qime!!!

para 10 muajve - Lajm

Sonte në mbrëmje, Real Madrid do të rikthehet në Champions League. Kampionët në fuqi do të luajnë në “Santiago Bernabeu” kundër APOEL Nikosia, por nuk do të kenë në radhët e tyre një prej futbollistëve...

Marcelo dënohet me dy ndeshje moslojë shkaku i kartonit të kuq

para 10 muajve - Almakos

Federata spanjolle e ka dënuar Marcelon me dy ndeshej moslojë për shkak që e ka goditur me shqelm lojtarin e Leventes në barazimin 1-1. Ai u largua nga loja me kartonë të kuq pasi që e kishte goditur me...

Tifozi tentoi të qëllonte Mbappe, UEFA fillon hetimet për ndeshjen

para 10 muajve - Syri

Një incident i shëmtuar ka ndodhur në sfidën mes Celcicut dhe PSG-së pasi një tifoz u fut në fushë duke tentuar të qëllojë sulmuesin e PSG-së, Mbappe. Ai u ndalua nga forcat e sigurimit, të cilët e shoqëruan...

Asensio humb ndeshjen hapëse të Championsit, merr infeksion shkaku i rruajtjes së këmbëve

para 10 muajve - Telegrafi

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it. Por arsyeja e mungesës është interesante. Lojtari do të mungojë pasi ka marr një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll,...

Ronaldo i gatshëm për Champions League

para 10 muajve - Sovrani

Real Madrid sonte takohet me Apoelin me fillim nga ora 20:45, në kuadër të fazës së grupeve të Champions Leagues, shkruan Sovrani.info Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është i gatshëm për këtë takim....

UEFA nis masat disiplinore ndaj Celtic pasi tifozi i saj tentoi ta shqelmonte Mbappen

para 10 muajve - Zeri

UEFA i ka hapur procedurat disiplinore ndaj skuadrës skoceze, Celtic, pasi një tifoz i këtij ekipi u fut në fushë dhe tentoi ta godiste me shqelm sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe, gjatë ndeshjes së parë...

Ronaldo me një seri supergolash turpëron bashkëlojtarët në stërvitje

para 10 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo është gati për të befasuar të gjithë. Superylli portugez u shfaq në top formë para duelit të mbretërve ndaj qipriotëve. Ai realizoi një seri supergolash, duke u tallur me bashkëlojtarët,...

FOTO/ Karikatura e ditës: Messi-Buffon

para 10 muajve - Fakti Ditor

Barcelona fitoi bindshëm 3-0 përballë Juventusit ku në një formë të shkëlqyer ishte Lionel Messi që tashmë mposhti një tjetër portier. Listës së gjatë të 138 portierëve që “ylli” argjentinas u ka shënuar...

Zyrtare, La Liga vendos për dënimin e Marcelos

para 10 muajve - AlbPortali

Lajm i keq për Real Madridin dhe mbrojtësin Marcelo. Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mo lojë. Reprezentuesi brazilian është suspenduar...

Lukaku i lumtur për fitoren ndaj Baselit

para 10 muajve - Albeu

Romelu Lukaku është shprehur i lumtur pas fitores ndaj Baselit . Ai u shpreh se të gjithë te United po punojnë për të fituar. “Jam i ngazëllyer me këtë fitore. Të gjithë po punojnë shumë fort. Është një...

Kthehet “perandori” i Champions-it, kthehen edhe golat me Ronaldon…

para 10 muajve - Lajm

Mbëmjen e sotme vijon Champions-i me fazën e grupeve, ndërkohë që rikthehet “perandori”, dominuesi i madh i kompeticionit. Mos të flasim për Real Madridin, i cili është në nivel klubi me 12 fitore të kësaj...

UEFA nis masat disiplinore ndaj Celtic pasi tifozi i saj tentoi ta shqelmonte Mbappen

para 10 muajve - Gazeta Express

UEFA i ka hapur procedurat disiplinore ndaj skuadrës skoceze, Celtic, pasi një tifoz i këtij ekipi u fut në fushë dhe tentoi ta godiste me shqelm sulmuesit e PSG-së, Kylian Mbappe, gjatë ndeshjes së parë...

Zyrtare: Ky top-futbollist firmos me Real Madridin

para 10 muajve - Arbresh

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin me një komunikatë për media. Lojtarit i kishte vetëm 18 vjet...

​“Messi është nga një planet tjetër”

para 10 muajve - RTV 21

​“Messi nga një planet tjetër” Barcelona e mposhti mbrëmë ‘Zonjën e Vjetër’ me rezultat 3-0, në ndeshjen e parë të grupeve në Ligën e Kampionëve, në ‘Camp Nou’, ndërsa Messi kishte shënuar dy nga golat...

Ronaldo gati për rikthim në LK, bën lëvizje maestrale në stërvitje

para 10 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo duket se mezi pret rikthimin e tij në fushë. Superylli është i suspenduar për pesë ndeshje në La Liga, një periudhë suspenduese që ai ende nuk e ka tejkaluar. Tash ylli portugez është...

Për një qime, Asensio nuk luan në Ligën e Kampioneve!

para 10 muajve - Alsat-M

Real Madrid do të nis sezonin e ri në Ligën e Kampionëve kundër Apoellit në “Santiago Bernabeu”, por nuk radhët e tyre do të mungojë Marko Asensio. Sulmuesi spanjoll nuk është grumbulluar për një arsye...

UEFA fillon hetimet për ndeshjen e Ligës së Kampionëve

para 10 muajve - Lajmi.net

. UEFA ka nisur procedurë disiplinore kundër Celticut pas hyrjes në fushë nga një tifoz gjatë ndeshjes kundër Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Tifozi shkeli fushën në Parkhead në fund të pjesës...

Dënohet Marcelo, ja sa ndeshje do t’i mungoi Realit

para 10 muajve - Infokusi

Real Madridi nuk do të mund të llogaris në dy ndeshjet e ardhshme në yllin e skuadrës, Marcelo. Mbrojtësi brazilian ëshë dënuar për shkak të kartonit të kuq të marrë në ndeshjen ndaj Levantes.  Marcelo...

Asensio mungon në “Champions” shkaku i infeksionit nga rruajtja e këmbëve

para 10 muajve - Koha.net

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it në Ligën e Kampionëve pasi ka pësuar një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll, i cili po kalon në një superformë gjatë...

Zyrtare: La Liga vendos për dënimin e Marcelos

para 10 muajve - Gazeta e re

Lajm i keq për Real Madridin dhe mbrojtësin Marcelo. Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mo lojë. Reprezentuesi brazilian është suspenduar...

Formacionet e mundshme: Real Madrid – APOEL, rikthehet CR7

para 10 muajve - Almakos

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Messi u ka shënuar 138 portierëve gol, Buffon futet në listë

para 10 muajve - Almakos

Listës së gjatë të 138 portierëve që ylli argjentinas Leonel Messi u ka shënuar deri tani, mbrëmjen e djeshme iu shtua edhe portieri i Juventusin, Gianluigi Buffon. “Pleshti” nuk kishte arritur ta mposhte...

Zyrtare: Marcelo rinovon kontratën

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Marcelo ka rinovuar kontratën me Real Madridin deri në qershor të vitit 2022. Real Madridi ka njoftuar se mbrojtësi brazilian, Marcelo, ka rinovuar kontratën që do ta mbajë atë te “Los Blancos” deri në...

Marcelos i konfirmohet suspendimi, ja sa ndeshje do të mungojë

para 10 muajve - Insajderi

Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mos lojë. Ai është suspenduar pasi e ka shqelmuar në shpinë lojtarin e Levante në minutën e 89...

Asensio humb ndeshjen hapëse të Championsit

para 10 muajve - Infokusi

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it. Por arsyeja e mungesës është interesante. Lojtari do të mungojë pasi ka marr një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll,...

Zyrtare: Marcelo rinovon deri në vitin 2022

para 10 muajve - Gazeta e re

Mbrojtësi i majtë i Real Madrid Marcelo ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2022, këtë e ka konfirmuar vetë Real në faqen zyrtare. Kjo do të thotë se Marcelo do të vazhdojë të...

Real Madridi i lumtur me rikthimin e Cristiano Ronaldos

para 10 muajve - Arbresh

Skuadra e Real Madridit është e kënaqur për të mirëpritur rikthimin e Cristiano Ronaldos në aksion mbrëmjen e sotme (e mërkurë), ka pranuar portieri Keylor Navas. “Është gjithmonë mirë kur lojtarët më...

ZYRTARE: Dënohet Marcelo, ja në cilat ndeshje do të mungojë…

para 10 muajve - Sovrani

Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mos lojë. Ai është suspenduar pasi e ka shqelmuar në shpinë lojtarin e Levante në minutën e 89...

Asensio humb ndeshjen hapëse të Championsit, merr infeksion shkaku i rruajtjes së këmbëve

para 10 muajve - Almakos

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it. Por arsyeja e mungesës është interesante. Lojtari do të mungojë pasi ka marr një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll,...

138 portierë “viktima” të Messit, mposhtet edhe Buffon

para 10 muajve - Infokusi

Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian...

Real Madrid – APOEL, formacionet e mundshme

para 10 muajve - Zeri

Kampioni aktual i Ligës së Kampionëve, Real Madridi e fillon edicionin e ri në shtëpi kundër APOEL Nicosias, raporton zeri.info Ndeshja fillon prej orës 20:45. Formacionet e mundshme: Real Madrid: Keylor...

Infektohet pas depilimit të këmbëve, Asensio nuk luan ndaj APOEL-it

para 10 muajve - KosovaPress

Marco Asensio nuk ishte përfshirë në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj APOEL Nicosias. Sot mediat në Spanjë tregojnë arsyen e vërtetë të mungesës së 21-vjeçarit ndaj...

Mbappe duhet të mësojë edhe si të vetëmbrohet

para 10 muajve - Infokusi

Ekipi skocez, Celtic Glasgoë pritet të përballet sërish me një ndëshkim nga UEFA, pasi një tifoz zbriti në fushën e lojtës për të sulmuar sulmuesin e Paris SG, Kylian Mbappe, gjatë fitores 5-0 të francezëve...

Ronaldo, fantastik në stërvitjen e Real Madridit

para 10 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo duket në top formë para ndeshjes me APOEL-in në Ligën e Kampionëve. Etiketa: CR7

138 portierë “viktima” të Messit, mposhtet edhe Buffon

para 10 muajve - Infokusi

Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian...

UEFA fillon hetimet për ndeshjen e Ligës së Kampionëve

para 10 muajve - Infokusi

UEFA ka nisur procedurë disiplinore kundër Celticut pas hyrjes në fushë nga një tifoz gjatë ndeshjes kundër Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Tifozi shkeli fushën në Parkhead në fund të pjesës...

ZYRTARE: Godet Real Madridi

para 10 muajve - Sovrani

Gjiganti spanjoll Real Madrid ka bërë një lëvizje të mençur në këtë pikë të edicionit. ‘Los Blancos’ kanë arritur marrëveshje me mbrojtësin brazilian Marcelo me të cilin ka vazhduar kontratën deri në qershorin...

Neymar: Kylian Mbappe, një lojtar i madh

para 10 muajve - Arbresh

Ylli i Paris Saint Germain, Neymar ka lavdëruar sensacionin Kylian Mbappe. Reprezentuesi brazilian beson që adoleshenti do të përmirësohet edhe më shumë te klubi i ri, transmeton portali arbresh.info ....

Ronaldo gati për rikthim në LK, bën lëvizje maestrale në stërvitje

para 10 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo duket se mezi pret rikthimin e tij në fushë. Superylli është i suspenduar për pesë ndeshje në La Liga, një periudhë suspenduese që ai ende nuk e ka tejkaluar. Tash ylli portugez është...

Presidenti i Romës i palumtur

para 10 muajve - Infokusi

Presidenti i Romës, James Pallotta, e ka pranuar se nuk është i lumtur pasi skuadra e tij u nda baras me Atletico Madridin mbrëmë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Por, Roma është konsideruar si fatlume...

Starti modest i Champions Leagues, vetëm 3 skuadra themeluese marrin pjesë këtë sezon

para 10 muajve - Koha Jone

Ditën e djeshme nisi edicioni i 62-të i Champions Leagues. Në vitet 1955-1956 atëherë në Kupën e Kampionëve të Europës morën pjesë 16 kampionët e ligave të fituara në atë kohë. Edicioni i parë u fitua...

Tifozi i Celticut futet në fushë dhe tenton ta godas Mbappen

para 10 muajve - Zhurnal

Një tifoz i Celticut është arrestuar pasi është futur në fushë dhe ka tentuar ta sulmojë yllin e ri të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Policia e ka konfirmuar rastin e arrestimit me tifozin që është...

Mbappe duhet të mësojë edhe si të vetëmbrohet

para 10 muajve - Infokusi

Ekipi skocez, Celtic Glasgoë pritet të përballet sërish me një ndëshkim nga UEFA, pasi një tifoz zbriti në fushën e lojtës për të sulmuar sulmuesin e Paris SG, Kylian Mbappe, gjatë fitores 5-0 të francezëve...

‘Mos e krahasoni Dybalanë me Messin’, -Deklarata e legjendës së Juventusit

para 10 muajve - Koha Jone

Edgar Davids thotë se Paulo Dybala nuk bënë të krahasohet me Leo Messin, i cili për momentin është në një tjetër nivel. Në një intervistë për “Gazzette dello Sport”, legjenda e Juventusi nënvizon se krahasimet...

Asensio mungon në “Champions” shkaku i infeksionit nga rruajtja e këmbëve

para 10 muajve - Gazeta e re

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it në Ligën e Kampionëve pasi ka pësuar një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll, i cili po kalon në një superformë gjatë...

VIDEO/ Messi një jashtëtokësor, këto statistika po frikësojnë Ronaldon

para 10 muajve - Koha Jone

Lionel Messi po tregon një formë të jashtëzakonshme këtë sezon të ri. Jo vetëm në La Liga, sulmuesi argjentinas dëshmoi se është lojtari më i mirë në botë edhe në përballjen në “Camp Nou” kundër Juventusit...

Presidenti i Romës i palumtur

para 10 muajve - Gazeta Express

. Presidenti i Romës, James Pallotta, e ka pranuar se nuk është i lumtur pasi skuadra e tij u nda baras me Atletico Madridin mbrëmë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Por, Roma është konsideruar si fatlume...

Rakitic, ky motor i mesfushës së Barcelonës, shikoni statistikat ndaj Juventusit

para 10 muajve - Sovrani

Sezoni i kaluar ishte dëshpërues për mesfushorin kroat Ivan Rakitic tek Barcelona nën drejtimin e Luis Enriques. Si pasojë e mosaktivizimit, Rakitic kishte humbur në masë të madhe vetëbesimin, por ardhja...

Hakmarrja e Barcelonës, bindin PSZH dhe Çellsi

para 10 muajve - Alsat-M

Barcelona hakmerret ndaj bardhezinjëve për atë eliminim në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve, duke shnëuar 3 herë në portën e italianëve me autor 2 herë Lionel Mesin dhe njëherë Ivan Raktiq. Në minutën...

Tifozi i Celtic tenton ta sulmojë Mbappen

para 10 muajve - KosovaPress

Një tifoz i Celticut është arrestuar pasi është futur në fushë dhe ka tentuar ta sulmojë yllin e ri të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Policia skoceze ka konfirmuar arrestimin e tifozit në fjalë, që...

Formacionet: Real Madrid- Apoel

para 10 muajve - GazetaBlic

Real Madridi luan sonte ndeshjen e parë në Champions League për sezonin 2017/18. Klubi Madrilen e pret skuadrën e Apoelit në Bernabeu sonte nga ora 20:45, me qëllimin e vetëm; fitoren pas dy barazimeve...

Starti modest i Champions Leagues, vetëm 3 skuadra themeluese marrin pjesë këtë sezon

para 10 muajve - Syri

Ditën e djeshme nisi edicioni i 62-të i Champions Leagues. Në vitet 1955-1956 atëherë në Kupën e Kampionëve të Europës morën pjesë 16 kampionët e ligave të fituara në atë kohë. Edicioni i parë u fitua...

Performanca fantastike e Messit ndaj Juventusit

para 10 muajve - Medial

Argjentinasi ka qenë mbrëmë lojtari më i mirë kundër Juventusit ku edhe shënoi dy gola për ti dhënë fitoren skuadrës së tij, Barcelonës. Messi kurrë nuk kishte shënuar gol ndaj “Zonjës së Vjetër” ndërsa...

Tjetër suspendim për skuadrën e Real Madridit

para 10 muajve - Arbresh

Federata e Futbollit të Spanjës ka konfirmuar dënimin me dy ndeshje mos-lojë ndaj Marcelos. Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo është suspenduar për dy ndeshje pas kartonin të kuq që pranoi në ndeshjen...

Një huligan tentoi të godiste mbrëmë Mbappen

para 10 muajve - Zeri

Celtic mund të përballet me sanksione të ashpra të UEFA-s, pasi një tifoz depërtoi në fushë dhe tentoi të godasë yllin e PSG, Kylian Mbappe. Incidenti ndodhi vetëm pak minuta para pushimit të pjesës së...

Asensio nuk mund të luajë sonte, arsyeja është tepër e çuditshme

para 10 muajve - Sovrani

Marco Asensio padyshim se është njëri nga yjet më të përfolur të momentit i cili ka lënë gojëhapur të gjithë me performancat e tij fantastike si me Real Madridin ashtu edhe me Spanjën, shkruan Sovrani.info....

Neymar përgjigjet në pyetjen se si ndihet te PSG pa Messin e Suarezin

para 10 muajve - Indeks online

Neymar ka dhuruar edhe një paraqitje të denjë në ndeshjen që PSG e fitoi ndaj Celtic. Ylli brazilian shënoi një gol dhe bëri një asist në fitoren 0-5. Pas ndeshjes, Neymar u pyet se ku është dallimi në...

Tifozi i Celticut futet në fushë dhe tenton ta godas Mbappen

para 10 muajve - Telegrafi

Një tifoz i Celticut është arrestuar pasi është futur në fushë dhe ka tentuar ta sulmojë yllin e ri të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Policia e ka konfirmuar rastin e arrestimit me tifozin që është...

Valverde: Mposhtëm finalistët

para 10 muajve - Zeri

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde e festoi fitoren 3-0 ndaj Juventusit duke thënë se mposhtën finalistët e edicionit të kaluar në Ligën e Kampionëve, transmeton zeri.info Barcelona ishte eliminuar...

Super Messi, tetë gola në start të edicionit

para 10 muajve - Infokusi

Lionel Messi vazhdon të jetë i njëjti, jashtëtokësor në fushë. Ylli i Barcelonës e ka nisur edhe një edicion të frikshëm duke qenë i pakapshëm për kundërshtarët. Forma e tij u tregua edhe mbrëmë ndaj Juventusit...

Real Madrid ndryshon sulmin kundër APOEL-it

para 10 muajve - Lajmi.net

Real Madrid pritet të luajë me Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale në sulm ndaj APOEL-it në Ligën e Kampionëve.

Cavani thyen një rekord tek PSG

para 10 muajve - GazetaBlic

Edinson Cavani me golin e shënuar kundër Celtic ka kaluar Zlatan Ibrahimovic, duke u bërë golashënuesi më i mirë i Paris SG në historinë e Kupave të Europës. Uruguajani shënoi golin e 21-të në Champions...

Një huligan tentoi të godiste mbrëmë Mbappen (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Celtic mund të përballet me sanksione të ashpra të UEFA-s, pasi një tifoz depërtoi në fushë dhe tentoi të godasë yllin e PSG, Kylian Mbappe. Incidenti ndodhi vetëm pak minuta para pushimit të pjesës së...

Real Madrid ndryshon sulmin kundër APOEL-it

para 10 muajve - Lajmi.net

.

Neymar përgjigjet në pyetjen se si ndihet te PSG pa Messin e Suarezin

para 10 muajve - Infokusi

Neymar ka dhuruar edhe një paraqitje të denjë në ndeshjen që PSG e fitoi ndaj Celtic. Ylli brazilian shënoi një gol dhe bëri një asist në fitoren 0-5. Pas ndeshjes, Neymar u pyet se ku është dallimi në...

Real Madridi pa talentin Marco Asensio ndaj Apoelit

para 10 muajve - Arbresh

Real Madridi ka zbuluar listën e skuadrës së tyre për ndeshjen e së mërkurës kundër Apoelit. Marco Asensio është befasia në Santiago Bernabeu, i cili mungon për shkak të një lëndi, transmeton portali arbresh.info....

Edison Kavani është legjenda e PSG-së në listën e golashenënuesve të Champions League

para 10 muajve - Albeu

Edinson Cavani me golin e shënuar kundër Celtic ka kaluar Zlatan Ibrahimovic, duke u bërë golashënuesi më i mirë i Paris SG në historinë e Kupave të Europës. Uruguajani shënoi golin e 21-të në Champions...

VIDEO/ Messi një jashtëtokësor, këto statistika po frikësojnë Ronaldon

para 10 muajve - Syri

Lionel Messi po tregon një formë të jashtëzakonshme këtë sezon të ri. Jo vetëm në La Liga, sulmuesi argjentinas dëshmoi se është lojtari më i mirë në botë edhe në përballjen në “Camp Nou” kundër Juventusit...

Formacionet: Real Madrid – APOEL

para 10 muajve - Aktuale

Real Madridi e pret sonte APOEL-in në kuadër të xhiros së parë të fazës grupore në Ligë të Kampionëve. Real Madrid nuk e ka ftuar fare talentin e ri Marco Asencion dhe Karim Benzeman e lënduar, transmeton...

Formacionet: Real Madrid – APOEL

para 10 muajve - Infokusi

Real Madridi e pret sonte APOEL-in në kuadër të xhiros së parë të fazës grupore në Ligë të Kampionëve. Real Madrid nuk e ka ftuar fare talentin e ri Marco Asencion dhe Karim Benzeman e lënduar, transmeton...

Barcelona bën hakmarrjen perfekte ndaj Juventusit, Messi i përgjigjet Dybalas

para 10 muajve - Albeu

Një hakmarrje perfekte ka ndodhur mbrëmë në Camp Nou. Me kujtime akoma të freskëta nga muaji maj, dy ekipet hyrën në fushë me mendimin se Juventus tashmë ishte i mësuar me shpërfytyrimin e Barcelonës....

Tifozi i Celticut futet në fushë dhe tenton ta godas Mbappen

para 10 muajve - Almakos

Një tifoz i Celticut është arrestuar pasi është futur në fushë dhe ka tentuar ta sulmojë yllin e ri të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Policia e ka konfirmuar rastin e arrestimit me tifozin që është...

Shikojeni 7 minuta përmbledhje se si Messi e shkatërroi Juventusin

para 10 muajve - GazetaBlic

Leo Messi mbrëmë ka qenë lojtari më i mirë në fushë përballë Juventusit. Messi i cili nuk kishte shënuar kurrë gol përballë “Zonjës së vjetër” mbrëmë realizoi dy gola fantastik shkruan Gazeta Blic. Për...

Presidenti i Romës i palumtur

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Romës, James Pallotta, e ka pranuar se nuk është i lumtur pasi skuadra e tij u nda baras me Atletico Madridin mbrëmë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Por, Roma është konsideruar si fatlume...

Zbulohen formacionet: Real Madrid-Apoel. Mungesë e madhe në sulm

para 10 muajve - Syri

Sot në orën 20:45 Real Madrid pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e APOEL-in në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën e grupeve në Champions League. Trajneri Zinedine Zidane ka marrë lajmin e shkëlqyer...

Çfarë bëri Xhaka në “Old Trafford”?

para 10 muajve - Infokusi

Taulant Xhaka ka bërë paraqitje shumë të mirë ndaj Manchester Unitedit në humbjen e Baselit 3:0, duke u notuar si më i miri te zviceranët. Etiketa: taulant xhaka

Real Madrid ndryshon sulmin kundër APOEL-it

para 10 muajve - Infokusi

Real Madrid ndryshon sulmin kundër APOEL-it (FOTO) Etiketa: Real Madrid

Futbollistit i Juves : ‘Leo Messi është nga një tjetër planet’

para 10 muajve - Infokusi

Futbollisti , Rodrigo Bentancur tha se Leo Messi është nga një tjetër planet pasi Juventusi humbi 3-0 ndaj Barcelonës në Ligën  e Kampionëve, transmeton ORAinfo. Ishte një fillim i befasishëm për 20-vjeçarin...

Messi jashtëplanetar këtë sezon, statistika e golave që dëshmon se ai është lideri i Barcës

para 10 muajve - Telegrafi

Lionel Messi po tregon formë jo normale në sezonin e ri. Jo vetëm në La Liga, Messi dëshmoi supremacinë edhe ndaj Juventusit në Camp Nou. Messi shënoi plot dy gola ndaj Juventusit dhe ishte pranë hettrikut...

“Messi nga një planet tjetër”

para 10 muajve - KosovaPress

Barcelona e mposhti mbrëmë ‘Zonjën e Vjetër’ me rezultat 3-0, në ndeshjen e parë të grupeve në Ligën e Kampionëve, në ‘Camp Nou’, ndërsa Messi kishte shënuar dy nga golat e ‘Katalanëve’, raporton KosovaPress....

Young: Gjithmonë mirë të fitosh në shtëpi

para 10 muajve - Zhurnal

Ashley Young u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Baselit në shtëpi. United demoloi skuadrën zvicerane duke dominuar totalisht takimin. Young u shpreh i ngazëllyer pasi u kthye në formacion për Djajtë...

Allegri: Bëmë ndeshje të mirë, u dënuam 30 sekonda pa u mbyllur pjesa e parë

para 10 muajve - Zhurnal

Max Allegri ka folur pas humbjes kundër Barcelonës me rezultat 3-0. Blaugranat shënuan tri herë, me Leo Messi dy herë dhe një herë me Ivan Rakiticin. “Djelmoshat bën ndeshje të mirë, por kur ke rast duhet...

Champions League/ 16 skuadra zbresin në fushë, zbuloni përballjet interesante të mbrëmjes së sotme

para 10 muajve - Newsport

Sot, do të luhen tetë takimet e tjera të fazës së grupeve në Champions League. 16 skuadra zbresin në fushë në orën 20:45. Në sy bien përballjet Liverpul – Sevilja apo Dortmund – Totenhem. Ashtu si mbrëmjen...

Real Madrid – Apoel Nicosia, formacionet e mundshme

para 10 muajve - Sovrani

Real Madridi do t’a pres sonte në ‘Santiago Bernabeu’ me fillim nga ora 20:45 Apoel Nicosian në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Sulmi i ‘Los Blancos’ do të jetë i frikshëm për...

Lukaku i ngazëllyer me fitoren ndaj Baselit

para 10 muajve - Zhurnal

Sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku, ka treguar ngazëllim të madh pas fitores ndaj Baselit. Ai u shpreh se të gjithë te United po punojnë për të fituar. Djajtë e Kuq nuk patën aspak probleme ndaj...

Rakitic: Jemi në formë të mirë

para 10 muajve - Zhurnal

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, u shpreh shumë i kënaqur pas demolimit të Juventusti. Barcelona e shkatërroi Juventusin me rezultat 3-0 falë një paraqitje dominuese. Ishte Messi ai që shënoi dy...

Rakitic: Jemi në formë të mirë

para 10 muajve - Telegrafi

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, u shpreh shumë i kënaqur pas demolimit të Juventusti. Barcelona e shkatërroi Juventusin me rezultat 3-0 falë një paraqitje dominuese. Rakitic shënoi golin e dytë...

‘Shpërthen’ Valverde, ja çfarë thotë për Messin

para 10 muajve - Infokusi

Trajneri i Barcelonës, Valverde ka folur për media pas fitorës bindëse ndaj Juventusit me rezultatin 3-0. Ai lavdëroi skuadrën për përformancën, por në veçanti, Leo Messin. “Messi ka zhvilluar një ndeshje...

Neymar për Mbappen: Do të përmirësohet edhe më shumë

para 10 muajve - 10minuta

Vazhdon forma e mirë e talentit 19-vjeçar të PSG-së. Pas fitores së thellë prej 5:0 ndaj Celticut në Ligën e Kampionëve, Paris Saint-Germain u ka dërguar një mesazh të fortë skuadrave tjera të mëdha evropiane....

Formacionet: Real Madrid – APOEL

para 10 muajve - Gazeta Express

Real Madridi e pret sonte APOEL-in në kuadër të xhiros së parë të fazës grupore në Ligë të Kampionëve. Real Madrid nuk e ka ftuar fare talentin e ri Marco Asencion dhe Karim Benzeman e lënduar, transmeton...

Lojtari i Juventusit: Messi është i pabesueshëm

para 10 muajve - GazetaBlic

Rodrigo Bentancur ka thënë se Leo Messi vjen nga njëplanet tjetër pasi Juventus humbi 3 me 0 ndaj Barcelonës me dy gola të yllit argjentinas në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Për vetë...

Neymar për Mbappen: Do të përmirësohet edhe më shumë

para 10 muajve - KosovaPress

Pas fitores së thellë prej 5:0 ndaj Celticut në Ligën e Kampionëve, Paris Saint-Germain u ka dërguar një mesazh të fortë skuadrave tjera të mëdha evropiane. E prirë nga treshja e sulmit, Neymar-Cavani-Mbappe,...

Lukaku i ngazëllyer me fitoren ndaj Baselit

para 10 muajve - Telegrafi

Sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku, ka treguar ngazëllim të madh pas fitores ndaj Baselit. Ai u shpreh se të gjithë te United po punojnë për të fituar. Djajtë e Kuq nuk patën aspak probleme ndaj...

Super Messi kundër Juventusit, ja çfarë ndodhi në Itali

para 10 muajve - Lajmi.net

. Lionel Messi shkëlqeu kundër Juventusit duke realizuar dy gola në fitoren 3:0. Kurse, mediat italiane e kanë përshkruar si “jashtëtokësore” paraqitjen e tij ndaj “Bianconerëve”, përcjell “lajmi.net”....

Çfarë Messi, tetë gola në start të edicionit

para 10 muajve - Indeks online

Lionel Messi vazhdon të jetë i njëjti, jashtëtokësor në fushë. Ylli i Barcelonës e ka nisur edhe një edicion të frikshëm duke qenë i pakapshëm për kundërshtarët. Forma e tij u tregua edhe mbrëmë ndaj Juventusit...

Real “injoron” APOEL-in, zbulohet formacioni i madrilenëve

para 10 muajve - Newsport

Real Madrid do të luajë sonte kundër APOEL-it në kuadër të fazës së grupeve në Champions League. “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të këtyre dy ekipeve. Në sy bie që kampionët e Spanjës...

Young: Gjithmonë mirë të fitosh në shtëpi

para 10 muajve - Telegrafi

Ashley Young u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Baselit në shtëpi. United demoloi skuadrën zvicerane duke dominuar totalisht takimin. Young u shpreh i ngazëllyer pasi u kthye në formacion për Djajtë...

Allegri: Bëmë ndeshje të mirë, u dënuam 30 sekonda pa u mbyllur pjesa e parë

para 10 muajve - Telegrafi

Max Allegri ka folur pas humbjes kundër Barcelonës me rezultat 3-0. Blaugranat shënuan tri herë, me Leo Messi dy herë dhe një herë me Ivan Rakiticin. “Djelmoshat bën ndeshje të mirë, por kur ke rast duhet...

Messi jashtëplanetar këtë sezon, statistika e golave që dëshmon se ai është lideri i Barcës

para 10 muajve - Almakos

Lionel Messi po tregon formë jo normale në sezonin e ri. Jo vetëm në La Liga, Messi dëshmoi supremacinë edhe ndaj Juventusit në Camp Nou. Messi shënoi plot dy gola ndaj Juventusit dhe ishte pranë hettrikut...

Ylli i Juventusit: Messi është nga një planet tjetër

para 10 muajve - Ina

Rodrigo Bentancur ka thënë se Leo Messi vjen nga një planet tjetër pasi Juventus humbi 3 me 0 ndaj Barcelonës me dy gola të yllit argjentinas në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Për vetë...

Këto janë fjalët e trajnerit të Barcelonës pas fitores ndaj Juventusit

para 10 muajve - Gazeta Express

. Valverde: E kemi mposhtur finalistin e vitit të kaluar Ernesto Valverde e ka festuar fitoren e Barcelonës ndaj Juventusit të martën mbrëma si një fillim të ri në Ligë të Kampionëve. Trajneri i “Blaugrana”...

‘Shpërthen’ Valverde, ja çfarë thotë për Messin

para 10 muajve - TV Koha

Trajneri i Barcelonës, Valverde ka folur për media pas fitorës bindëse ndaj Juventusit me rezultatin 3-0. Ai lavdëroi skuadrën për përformancën, por në veçanti, Leo Messin. “Messi ka zhvilluar një ndeshje...

Championsi: Barça leksion Juves. OK edhe Bayern e PSG

para 10 muajve - Gazeta Shqip

3 gola për  një fitore identike si ajo e Juventusit  disa muaj më parë. Barcelona hakmerret ndaj bardhezinjëve për atë eliminim në cerekfinalet e Championsit sezonin e kaluar, pasi me një super Leo Messi,...

Cristiano Ronaldo shënon supergol në stërvitje

para 10 muajve - Arbresh

Real Madridi fillon mbrojtjen e titullit në Ligë të Kampionëve me ndeshjen në shtëpi ndaj Apoel Nicosias mbrëmjen e së mërkurës. ‘Los Blancos’ janë favorit për të hapur sezonin evropian me tri pikë dhe...

Ylli i Juventusit: Messi është nga një planet tjetër

para 10 muajve - Gazeta Express

. Rodrigo Bentancur ka thënë se Leo Messi vjen nga një planet tjetër pasi Juventus humbi 3 me 0 ndaj Barcelonës me dy gola të yllit argjentinas në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Për vetë...

Lukaku i ngazëllyer me fitoren ndaj Baselit

para 10 muajve - Almakos

Sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku, ka treguar ngazëllim të madh pas fitores ndaj Baselit. Ai u shpreh se të gjithë te United po punojnë për të fituar. Djajtë e Kuq nuk patën aspak probleme ndaj...

Barcelona “hakmerret” ndaj Juventusit

para 10 muajve - Infokusi

Barcelona ka triumfuar 3-0 ndaj Juventusit në ndeshjen e parë në fazën e grupeve të Champions League, duke u hakmarrë disi për atë eliminim të vjetshëm nga ky kompeticion në gjysmëfinale ndaj kampionëve...

Young: Gjithmonë mirë të fitosh në shtëpi

para 10 muajve - Almakos

Ashley Young u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Baselit në shtëpi. United demoloi skuadrën zvicerane duke dominuar totalisht takimin. Young u shpreh i ngazëllyer pasi u kthye në formacion për Djajtë...

Barcelona – Juventus, futbollistin e njohur e pret suspendimi?

para 10 muajve - Lajmi.net

.

Performanca impresive e Lionel Messit kundër Juventusit

para 10 muajve - Arbresh

Lionel Messi shfaqi një performancë të jashtëzakonshme mbrëmjen e së martës. Barcelona mori hakun e eliminimit sezonin e kaluar nga Liga e Kampionëve në duart e Juventusit në ndeshjen e mbrëmjes të së...

Real Madrid – APOEL, formacionet e ndeshjes në Bernabeu

para 10 muajve - Lajmi.net

Real Madrid ndeshet sonte me APOEL-in në Ligën e Kampionëve, këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.

Real Madrid – APOEL, formacionet e ndeshjes në Bernabeu

para 10 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid (4-3-3) : Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modric; Isco, Mayoral, Asensio. APOEL (4-4-2) : Waterman; Milanov, Rueda, Carlao, Lago; Ebecilio, Morais, Vinicius, Farias; de Camargo, Efrem

Barazim në Romë, Chelsea deklason Qarabagun

para 10 muajve - Gazeta e re

Roma dhe Atletico Madridi kanë luajtur pa gola. Kryendeshja e Grupit C u mbyll baras në “Olimpico”, 0:0. Në ndeshjen tjetër, Chelsea shkatërroi Qarabagun, 6:0. Golat i shënuan Pedro, Zappacosta, Azpiliqueta,...

Karikatura e ditës: Ja si duhet t’a zgjojë Zidane nga ‘gjumi i rëndë’ Ronaldon

para 10 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Real Madridit Cristiano Ronaldo po e vuan dënimin prej 5 ndeshjeve mos lojë, por tani është në prag të përfundimit të tij. Karikatura e ditës nga ‘Goal.com’ i është kushtuar pikërisht atij dhe...

Asnjë ofertë për Paulo Dybalan nga Barcelona

para 10 muajve - Arbresh

Drejtori ekzekutiv i Juventusit, Giuseppe Morata ka mohuar raportet se ka pranuar një ofertë nga Barcelona për sulmuesin Paulo Dybala. Ylli i ri është kërkuar nga Barcelona dhe spekulimet rreth transferimit...

Shikojeni çfarë kanë bërë pas ndeshjes Messi dhe Buffon

para 10 muajve - Lajmi.net

.

Neymar ka disa fjalë për Kylian Mbappe

para 10 muajve - Sovrani

Paris – Saint – Germain e shkatërroi skuadrën skoceze Celtic duke e mposhtur me rezultat të thellë 0-5 në ndeshjen e parë të grupit B. Edhe në këtë përballje shkëlqeu dyshja Neymar – Mbappe që skuadrës...

Buffon: Messi është shumë më i mirë se Ronaldo

para 10 muajve - Gazeta e re

Buffon mbrëmë i pranoi dy gola nga Lionel Messi, në ndeshjen ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës, që përfundoi me fitore të blaugranëve 3-0. Pas ndeshjes, Buffon dhe Messi u përshëndeten në mënyrë miqësore...

E mposhti me lehtësi Juventusin, ja çfarë thotë Valverde

para 10 muajve - Sovrani

Ernesto Valverde e festoi triumfin 3-0 të Barcelonës ndaj Juventusit në fillimin e maratonës në Ligën e Kampionëve. Pas ndeshjes, ai u shpreh tejet i lumtur për faktin se skuadra e tij e ka mposhtur finalistin...

“Lionel Messi nga një planet tjetër”

para 10 muajve - Arbresh

Rodrigo Bentancur ka thënë se Lionel Messi është “nga një planet tjetër” pas disfatës së Juventusit 3 me 0 ndaj Barcelonës, ku shkëlqeu ylli argjentinas. Ishte një fillim befasues për mesfushorin 20 vjeçarin,...

Young: Gjithmonë mirë të fitosh në shtëpi

para 10 muajve - Insajderi

Ashley Young u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Baselit në shtëpi. United demoloi skuadrën zvicerane duke dominuar totalisht takimin. Young u shpreh i ngazëllyer pasi u kthye në formacion për Djajtë...

Pas humbjen Allegri thotë se zhvilluan ndeshje të mirë

para 10 muajve - Insajderi

Max Allegri ka folur pas humbjes kundër Barcelonës me rezultat 3-0. Blaugranat shënuan tri herë, me Leo Messi dy herë dhe një herë me Ivan Rakiticin. “Djelmoshat bën ndeshje të mirë, por kur ke rast duhet...

Ky është ylli i Juventusit që mbeti i ‘shtangur’ nga Messi: Ai është nga një tjetër planet

para 10 muajve - Sovrani

Barcelona doli triumfuese me rezultat të pastër 3-0 në ndeshjen e parë të fazës së grupeve ndaj kampionëve të Italisë, Juventusit, transmeton Sovrani.info. Ajo që i befasoi të gjithë në formacionin e ‘Zonjës...

Goleada në Champions, Barcelona “hakmerret” ndaj Juventusit

para 10 muajve - Top Channel

Barcelona ka triumfuar 3-0 ndaj Juventusit në ndeshjen e parë në fazën e grupeve të Champions League, duke u hakmarrë disi për atë eliminim të vjetshëm nga ky kompeticion në gjysmëfinale ndaj kampionëve...

Çfarë bëri Xhaka në “Old Trafford” sonte?

para 10 muajve - Lajmi.net

Taulant Xhaka ka bërë paraqitje shumë të mirë ndaj Manchester Unitedit në humbjen e Baselit 3:0, duke u notuar si më i miri te zviceranët.

FOTO/ Celtic-PSG, tifozi futet në fushë dhe sulmon Kylian Mbappe

para 10 muajve - BalkanWeb

Skuadra skoceze, Celtic, mund të përballet me dënim të rëndë nga UEFA për organizim të dobët të ndeshjes në Ligën e Kampionëve, ku një tifoz hyri lehtësisht në fushë dhe tentoi të sulmonte futbollistin...

Super Messi, Barcelona deklason JuventusinPrishtinë

para 10 muajve - RTV 21

Ylli argjentinas realizoi dy gola në fitoren e pastër 3:0 të Barcelonës ndaj Juventusit E udhëhequr nga një Lionel Messi në formën më të mirë, Barcelona ka shkatërruar Juventusin duke e mposhtur 3:0 në...

Barcelona deklasoi Juventusin

para 10 muajve - Alsat-M

Ylli argjentinas realizoi dy gola në fitoren e pastër 3:0 të Barcelonës ndaj Juventusit. E udhëhequr nga një Lionel Messi në formën më të mirë, Barcelona ka shkatërruar Juventusin duke e mposhtur 3:0 në...

Mbappe i shpëton për mrekulli agresionit të tifozit skocez që futet në fushë për ta goditur

para 10 muajve - Syri

Në stadiumin e Celticut ndodhi një incident i shëmtuar në sfidën Celtic-PSG, e fituar nga francezët me shifrat e thella 5-0, shkruan SYRI.net . Një tifoz u fut në fushë për të goditur sulmuesin e PSG-së,...

Allegri: Messi ndëshkon kur ka hapësirë, Buffon është më i miri në botë

para 10 muajve - Indeks online

Massimiliano Allegri ka folur pas humbjes kundër Barcelonës në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, transmeton IndeksOnline Kampioni i Italisë u mposht 3 me 0 nga Barcelona në “Camp Nou”....

Ja sa gola i ka shënuar Messi në Ligën e Kampionëve, i duhen edhe kaq për ta arritur Ronaldon

para 10 muajve - GazetaBlic

Leo Messi ka shënuar golin e 96-të në Ligën e Kampionëve. Ylli i Barcelonës, Leo Messi, shkëlqeu në ndeshjen ndaj Juventusit, duke shënuar dy gola në fitoren 3:0, shkruan Gazeta Blic Me dy golat e shënuar...

Starton Championsi, Barça leksion Juves. OK edhe Bayern e PSG

para 10 muajve - SuperSport

3 gola për  një fitore identike si ajo e Juventusit  disa muaj më parë. Barcelona hakmerret ndaj bardhezinjëve për atë eliminim në cerekfinalet e Championsit sezonin e kaluar, pasi me një super Leo Messi,...

Chelsea e Unitedi fitojnë pa mund në ?Champions?

para 10 muajve - Albeu

Chelsea ka poshtëruar Qarabagun me gjashtë gola në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, ndersa Manchester Unitedi mposhti 3 me 0 Baselin në Old Trafford. Golat për Chelsean i realizuan Pedro, Zapacosta,...

Manchester United 3–0 Basel, notat e lojtarëve

para 10 muajve - Telegrafi

Manchester United e ka mposhtur Baselin me rezultat 3-0. Në këtë ndeshje shkëlqeu Romelu Lukaku që shënoi një herë duke o notuar me notën 8.6. Paraqite të mirë kishte edhe Young që mori notën 8.5. Taulant...

FOTO/ Nota që mori Taulant Xhaka ndaj Manchesterit do t’ju surprizojë

para 10 muajve - Syri

Manchester United e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve, duke mposhtur 3-0 Baselin e Taulant Xhakës, i cili ishte titullarë për skuadrën zvicerane. Marouane Fellaini (35’), Romelu Lukaku...

Notat e lojtarëve – Celtic 0:5 PSG, godet trinomi i tmerrit

para 10 muajve - Telegrafi

Paris Saint Germain ka shkatërruar Celticun në Glasgow. Dy gola nga Cavani, një nga Neymar dhe një nga Mbappe kompletuan rezultatin bashkë me një autogol. Treshja e frikshme e PSG-së dominon edhe në notat...

Roma – Atletico Madridi, notat e lojtarëve

para 10 muajve - Telegrafi

Roma dhe Atletico Madridi kanë barazuar 0:0 në ndeshjen e parë mes tyre në fazën e  grupeve. Lojtari më i mirë në ndeshje ishte Saul Niguez që është notuar me notën 9.4. Ai qëlloi shtyllën dy herë në këtë...

Messi i shënoi Buffonit për herë të parë në karrierë

para 10 muajve - Zeri

Lionel Messi nuk i kishte shënuar kurrë më parë gol Gianluigi Buffonit, shkruan zeri.info. Mirëpo, ylli argjentinas e theu tabunë sonte, duke shënuar dy herë ndaj portierit legjendar italian, të cilin...

Barcelona-Juventus, notë e “çmendur” për Messin

para 10 muajve - Lajmi.net

. Leo Messi është notuar me 9.3 për paraqitjen ndaj Juventusit. Më poshtë i keni notat komplete të lojtarëve. Barcelona fitoi me rezultat të thellë, 3:0. / Lajmi.net/

Vlerësimet e lojtarëve: Xhaka më i miri në fushë ndaj Manchester Unitedit

para 10 muajve - GazetaBlic

Taulant Xhaka ishte ndër më të mirët në fushë për Baselin, ndaj Manchester Unitedit. Baseli i Taulant Xhakës u mposht me rezultat të thellë 3:0 nga Manchester Unitedi në “Old Trafford”, përcjell Gazeta...

Messi theu ‘tabunë’, ja nota që u vlerësua ‘pleshti’ pas dopjetës që i shënoi Juventusit

para 10 muajve - Syri

Messi është vlerësuar si më i miri në fitoren e Barcelonës ndaj Juventusit në “Camp Nou”. Barcelona është treguar e fortë për Juventusin, duke e mposhtur me rezultatin e pastër 3-0. Në këtë ndeshje shkëlqeu...

Barcelona 3-0 Juventus, vlerësimi i lojtarëve

para 10 muajve - Telegrafi

Barcelona ia ka shënuar tre gola Juventusit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Në këtë mënyrë kataluansit morën tri pikët e para në Grupin D. Natyrisht se më meritori për fitoren...

Champions League/ Chelsea shkatërron Qarabag-un e Agollit, fitojnë Manchester United, Bayern e Paris SG

para 10 muajve - BalkanWeb

GRUPI A Benfica-CSKA Moskow 1-2 51-Seferovic, 63-Vitinho, 71-Zhamaletdinov Manchester United-Bazel 3-0 35-Fellaini, 53-Lukaku, 84-Rashford GRUPI B Bayern Mynich-Anderlecht 3-0 12-Lewandowski, 65-Alcantara,...

Roma ? Atletico Madrid ndahen në paqe

para 10 muajve - Albeu

Roma dhe Atletico kanë barazuar 0:0 në “ Olimpico ”. Roma dhe Atletico Madridi kanë ndarë pikët pasi barazuan 0:0 në “ Olimpico ”, në ndeshjen e parë të fazës së Grupeve në Ligën e Kampionëve. Dyja klubet...

Neymar – Mbappe – Cavani marshojnë në Skoci për fitore

para 10 muajve - Telegrafi

Paris Saint-Germain ka bërë proces të shkurtër me Celticun në Celtic Park duke realizuar fitore bindëse prej 3-0. Pjesa e parë filloi shumë pozitivisht për PSG-në. Idetë e qarta për parizienët u shfaqën...

Notat e lojtarëve – Bayern 3:0 Anderlecht

para 10 muajve - Telegrafi

Bayern Munichu ka shënuar fitore bindëse ndaj Anderlechtit në Allianz Arena. Më i miri në këtë takim pa asnjë dilemë ishte Thiago Alcantara i cili mori notën 9.6 në këtë takim. Ai u ndihmua nga Leëa, Kimmich...

Barcelona – Juventus, kjo është nota marramendëse e Messit

para 10 muajve - Gazeta Express

. Messi është vlerësuar si më i miri në fitoren e Barcelonës 3:0 ndaj Juventusit në “Camp Nou”. Barcelona është treguar e fortë për Juventusin, duke e mposhtur 3:0 në “Camp Nou”, shkruan Gazeta Express....

Kështu duken Grupet A,B,C e D të Championsit pas ndeshjeve të sontme

para 10 muajve - Zeri

Barcelona e ka deklasuar Juventusin, të cilin e ka mposhtur me rezultat të thellë 3:0, në ndeshjen e zhvilluar sonte, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Lionel Messi ka qenë i pandalshëm...

Champions League,Chelsea dhuron spektakël,PSG shënon 5, bie Juve

para 10 muajve - Shqiptarja

Kanë përfunduar ndeshjet e para të grupeve në Champions League, ku nuk ka munguar spektakli nga skuadrat e mëdha. Chelsea ka mposhtur miqtë e Qarabag, duke u shënuar 6 gola. Skuadra nga Azebajxhan nuk...

Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - GazetaBlic

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e katër grupeve të para në Ligën e Kampionëve. Fitoren më të thellë e shënoi Chelsea, me rezultat 6:0, derisa Barcelona e fitoi kryendeshjen me Juventusin, me rezultat...

Man United – Basel, kjo është nota e Taulant Xhakës

para 10 muajve - Gazeta Express

. Manchester Unitedi e ka mposhtur 3:0 Baselin në “Old Trafford”. Manchester Unitedi e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve duke e mposhtur 3:0 Baselin e Taulant Xhakës, i cili ishte titullarë...

Bayerni i fortë për Anderlechtin

para 10 muajve - Koha.net

Bayern Munichu ka nisur me fitore sezonin e ri në Ligën e Kampionëve. Kampioni gjerman mposhti 3 me 0 Anderlechtin në Allianz Arena. Serinë e golave për Bayernin e nisi Robert Lewandowski që realizoi nga...

Messi fundos Juventus

para 10 muajve - Klan Kosova

Lionel Messi ka shënuar golin e tij të dytë dhe të tretin të Barcelonës në përballjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve ndaj Juventus. Interesante

Barça tregon klasin ndaj Juventus

para 10 muajve - Klan Kosova

Të përzgjedhurit e Ernesto Valverde u treguan më të fortë se ata të Massimiliano Allegri, duke fituar me plot meritë sfidën e parë të këtij edicioni të Champions Barcelona ka mposhtur Juventus me rezultat...

Chelsea shkatërron Qarabagun, Roma dhe Atletico ndahen baras

para 10 muajve - Telegrafi

Chelsea ka shkatërruar Qarabagun duke e mposhtu me rezultat 6-0. Ndeshjen e nisi Pedro me gol që në minutën e 7-të. Pas tij shënoi edhe Zappacosta në minutën e 30-të, rezultat me të cilën u mbyll pjesa...

Hakmerret Barca, nënshtron Juven në Camp Nou

para 10 muajve - Telegrafi

Barcelona është treguar skuadër tepër e fortë për Juventusin në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve që u zhvillua të martën mbrëma në Camp Nou. Katalunasit fituan me rezultat 3-0 përballë...

Bayerni i sigurt ndaj Ancerlechtit, start pozitiv në LK

para 10 muajve - Telegrafi

Bayern Munichu ka arritur të shënojë fitore komode në hapje të kampanjës në Ligën e Kampionëve. Bavarezët mposhtën Anderlechtin me rezultat 3-0. Bayerni dominoi nga fillimi i takimit duke mbajtur skuadrën...

Taulant Xhaka zhvillon 90 minuta ndaj Manchester United, FC Basel fillon me humbje në Champion League

para 10 muajve - Radio Vala

Manchester, me 12 Shtator 2017 Kampioni i Zvicrës, FC Basel është mundur 3:0 nga Manchester United në ndeshjen e parë të sezonit 2017/2018 në Champions League, shkruajnë Radio Vala dhe Albsport.ch. Fellaini,...

Kjo është nota e Leo Messit pasi shkëlqeu ndaj Juventusit

para 10 muajve - GazetaBlic

Lionel Messi është lojtari i ndeshjes Barcelona – Juventus. Argjentinasi shkëlqeu me dy gola në këtë takim, ku blaugranët fituan thellë 3:0, raporton Gazeta Blic Messi ishte dukshëm më i miri në këtë ndeshje,...

VIDEO/ Barcelona shkatërron Juventusin

para 10 muajve - Syri

Barcelona ka mposhtur me rezultatin 3-0 Juventusin, duke u hakmarrë për eliminimin e vitit të kaluar. Golat për Barcën i shënuan Leo Messi (2) dhe Ivan Rakitic. Golat e shënuar sonte, ishin të parët për...

Champions League/ Mbrëmje me bollëk golash, shpërthejnë të mëdhatë

para 10 muajve - Syri

U mbyllën ndeshjet e para të grupeve A, B, C, D të Champions League, të cilat prodhuan bollëk golash, njofton SYRI.net . Mbrëmja e sotme nuk pati shumë suprriza, me ekipet pretendente që fituan pastër....

Chelsea shkatërroi Qarabagun e Agollit

para 10 muajve - Aktuale

Chelsea e ka mposhtur 6:0 Qarabagun në “Stamford Bridge”. Chelsea e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 6:0 në “Stamford Bridge” Qarabagun e mbrojtësit shqiptar,...

Neymari e Mbappe debutojnë me gola për PSG-në në “Champions”

para 10 muajve - Koha.net

Transferimet e reja të Paris Saint-Germainit, Neymar dhe Kylian Mbappe ishin në listën e shënuesve në fitoren e lartë që parisienët e arritën ndaj Celticut në ndeshjen e parë të grupeve në Ligën e Kampionëve....

Nuk ka fitues në ndeshjen Roma – Atletico Madrid

para 10 muajve - Gazeta Express

. Roma dhe Atletico Madridi kanë barazuar 0-0 në “Olimpico”, në ndeshjen e parë të fazës së Grupeve në Ligën e Kampionëve. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Barazim në Romë, Chelsea deklason Qarabagun

para 10 muajve - Lajmi.net

. Roma dhe Atletico Madridi kanë luajtur pa gola. Kryendeshja e Grupit C u mbyll baras në “Olimpico”, 0:0. Në ndeshjen tjetër, Chelsea shkatërroi Qarabagun, 6:0. Golat i shënuan Pedro, Zappacosta, Azpiliqueta,...

Manchester United shkelë Baselin

para 10 muajve - Lajmi.net

. Manchester United e ka nisur me fitore këtë edicion të Ligës së Kampionëve. Djajtë e Kuq fituan 3:0 ndaj Baselit. Golat për Unitedin i realizuan Fellaini, Lukaku dhe Rashford. Për mysafirët luajti kosovari Taulant Xhaka.

Barcelona merr hak kundër Juventusit

para 10 muajve - Albeu

Barcelona ka mundur Juventusin me rezultat 3 me 0 në Camp Nou, për t’u hakmarrë për eliminimin nga Liga e Kampionëve sezonin e kaluar. Në formë të jashtëzakonshme në ndeshjen e parë të grupeve ishte Leo...

Chelsea shkatërroi Qarabagun e Agollit

para 10 muajve - Gazeta Express

​Chelsea e ka mposhtur 6:0 Qarabagun në “Stamford Bridge”. Chelsea e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 6:0 në “Stamford Bridge” Qarabagun e mbrojtësit shqiptar,...

Chelsea e Unitedi fitojnë me lehtësi në “Champions”

para 10 muajve - Koha.net

Chelsea ka poshtëruar Qarabagun me gjashtë gola në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, derisa Manchester Unitedi mposhti 3 me 0 Baselin në Old Trafford. Golat për Chelsean i realizuan Pedro, Zapacosta,...

Barcelona e fortë për Juventusin, shkëlqeu Leo Messi

para 10 muajve - Gazeta Express

​Barcelona e ka mposhtur 3:0 Juventusin në “Camp Nou”. Barcelona është treguar e fortë për Juventusin, duke e mposhtur 3:0 në “Camp Nou”, shkruan Gazeta Express. Në këtë ndeshje shkëlqeu Lionel Messi duke...

Man United i fortë për Baselin e Taulant Xhakës

para 10 muajve - Gazeta Express

​Manchester Unitedi e ka mposhtur 3:0 Baselin. Manchester Unitedi e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve duke e mposhtur 3:0 Baselin e Taulant Xhakës, i cili ishte titullarë për skuadrën...

Bayerni fiton pastër ndaj Anderlechtit

para 10 muajve - Gazeta Express

Bayern Munich e ka mposhtur 3:0 Anderlechtin në “Allianz Arena”. Bayern Munichu e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:0 Anderlechtin në “Allianz...

Barcelona shkatërron Juventusin

para 10 muajve - Aktuale

Barcelona e shkatërron Juventusin në “Camp Nou”. Katalunasit fituan me rezultat të pastër, 3:0. Golat për Barcën i shënuan Leo Messi (2) dhe Ivan Rakitic. Golat e shënuar sonte, ishin të parët për Messin ndaj Gianluigi Buffon.

Barcelona shkatërron Juventusin

para 10 muajve - Lajmi.net

Barcelona e shkatërron Juventusin në “Camp Nou”. Katalunasit fituan me rezultat të pastër, 3:0. Golat për Barcën i shënuan Leo Messi (2) dhe Ivan Rakitic. Golat e shënuar sonte, ishin të parët për Messin...

Chelsea shënon fitore me rezultat “shkatërrues”, fiton edhe Manchester Unitedi

para 10 muajve - GazetaBlic

Chelsea ka shënuar fitoren më të thellë të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Anglisë, Chelsea, është rikthyer furishëm në Ligën e Kampionëve këtë vit, përcjell Gazeta Blic Ekipi i Antonio Contes...

Live “Champions League”/ Barcelona shpërfytyron Juventusin, Chelsea i shënon 5 Qarabag-ut të Agollit

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Mbappe, Neymar dhe Cavani sulmi i frikshëm, fiton PSG-ja

para 10 muajve - Indeks online

Sulmi i Paris Saint Germain me Mbappen, Neymarin dhe Cavanin është vërtetë i fuqishëm. Këtë e konfirmon edhe fitorja e PSG-së kundër Celticut në Skoci, shkruan IndeksOnline. Parisi mposhti 5 me 0 kampionin...

Bayerni arkëton tre pikë kundër Anderlecht

para 10 muajve - Indeks online

Bayern Munchen me lehtësi e ka mposhtur kampionin e Belgjikës, Anderlecht në “Allianz Arena”. Gjermanët fituan me rezultat 3 me 0, përkundër se ishin me një futbollist më shumë që nga minuta e 11-të. Golat...

Barcelona e frikshme për Juventusin, shkëlqeu Leo Messi

para 10 muajve - GazetaBlic

Barcelona ka shënuar fitore të thellë ndaj Juventusit në Ligën e Kampionëve. Barcelona e mposhti Juventusin në ndeshjen e parë të sezonit të Ligës së Kampionëve, me rezultatin e thellë 3:0 në “Camp Nou,...

Barça i hakmerret Juves

para 10 muajve - Koha.net

Barcelona ka mposhtur Juventusin me rezultat 3 me 0 në Camp Nou, për t’u hakmarrë për eliminimin nga Liga e Kampionëve sezonin e kaluar. Në formë të jashtëzakonshme në ndeshjen e parë të grupeve ishte...

Live “Champions League”/ Shpërfytyrohet Juventusi, Barcelona udhëheq 3-0

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Nota që mori Taulant Xhaka ndaj Manchesterit do t’ju surprizojë

para 10 muajve - Tetova Sot

Manchester United e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve, duke mposhtur 3-0 Baselin e Taulant Xhakës, i cili ishte titullarë për skuadrën zvicerane. Marouane Fellaini (35’), Romelu Lukaku...

Chelsea-Qarabag, dy gola të shpejtë

para 10 muajve - Lajmi.net

Realizojnë Bakayoko dhe Batshuayi. Chelsea po e shkatërron Qarabagun 5:0.

Rakitiq dyfishon avantazhin e Barçës

para 10 muajve - Klan Kosova

Ivan Rakitiq ka shënuar golin e dytë për Barcelonën në përballje me Juventus, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Interesante

Nuk ndalet Barcelona, nuk ndalet Leo Messi

para 10 muajve - Gazeta Express

Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Juventusit në ndeshjen që po zhvillohet në “Camp Nou”. Për 3:0 shënoi Leo Messi në minutën e 69’të, që ishte goli i dytë për të në këtë ndeshje. Bëje LIKE dhe...

Rakitic e dyfishon epërsinë për Barcën

para 10 muajve - Telegrafi

Barcelona e ka realizuar edhe golin e dytë kundër Juventusit në Camp Nou. Katalunasit e kanë nisur në mënyrë të rrezikshme fraksionin e dytë dhe kanë arritur ta dyfishojnë epërsinë. Lionel Messi vazhdon...

Live “Champions League”/ Barcelona dyfishon ndaj Juves, Te Paris SG shënon i gjithë sulmi

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Messi shënon super-gol ndaj Juventusit

para 10 muajve - Lajmi.net

Përsëri Leo Messi shënon ndaj Juventusit. Barcelona po fiton 3:0.

Nuk ka fitues në ndeshjen Roma – Atletico Madrid

para 10 muajve - Tetova Sot

Roma dhe Atletico kanë barazuar 0:0 në “Olimpico”. Roma dhe Atletico Madridi kanë ndarë pikët pasi barazuan 0:0 në “Olimpico”, në ndeshjen e parë të fazës së Grupeve në Ligën e Kampionëve. Dyja klubet...

Lukaku shënon golin e dytë të Unitedit

para 10 muajve - Telegrafi

Manchester Unitedi e ka shënuar edhe golin e dytë kundër Baselit. Djajtë e Kuq po shkojnë drejt fitores në ndeshjen që po zhvillohet në Old Trafford. Daley Blind dhuroi një harkim të bukur në zonë, të...

Live “Champions League”/ Barcelona dyfishon shifrat, pas Messi-t shënon edhe Rakitiç,

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Fantastik Messi

para 10 muajve - Indeks online

Lionel Messi ka shënuar golin e dytë personal dhe të tretin për skuadrën e Barcelonës kundër Juventusit. Argjentinasi shënoi një super gol në minutën e 68-të, shkruan IndeksOnline Lionel Messi Goal HD...

Chelsea po e shkatërron Qarabagun, shënon edhe Bakayoko

para 10 muajve - Gazeta Express

. Chelsea ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Qarabag. Për 4:0 realizoi mesfushori i transferuar nga Monaco, Tiemoue Bakayoko , në minutën e 71’të. Tiemoue Bakayoko GOAL HD - Chelsea 4-0 Qarabag... by...

Barcelona – Juventus, vjen edhe goli i tretë

para 10 muajve - Zeri

Barcelona e ka shënuar edhe golin e tretë në duel me Juventusin, shkruan zeri.info. Për gjigantin katalunas në minutën e 68-të ka realizuar Lionel Messi, për të cilin ky ishte goli i dytë personal, pasi...

Manchester United 3–0 Basel, notat e lojtarëve

para 10 muajve - Almakos

Manchester United e ka mposhtur Baselin me rezultat 3-0. Në këtë ndeshje shkëlqeu Romelu Lukaku që shënoi një herë duke o notuar me notën 8.6. Paraqite të mirë kishte edhe Young që mori notën 8.5. Taulant...

Leo Messi ngrit në këmbë “Camp Noun”, shënon tjetër gol spektakolar

para 10 muajve - GazetaBlic

Leo Messi ka realizuar për epërsinë 3:0 të Barcelonës ndaj Juventusit, në minutën e 69 të takimit.

Barcelona-Juventus, notë e “çmendur” për Messin

para 10 muajve - Infokusi

Leo Messi është notuar me 9.3 për paraqitjen ndaj Juventusit. Më poshtë i keni notat komplete të lojtarëve. Barcelona fitoi me rezultat të thellë, 3:0.

Thiago dyfishon epërsinë e Bayernit

para 10 muajve - Gazeta Express

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Anderlechtit. Për 2:0 shënoi Thiago Alcantara në minutën e 65’të. Goal  Thiago   (2:0) Bayern Munich vs Anderlecht by ylberenexhipi Bëje LIKE dhe merr lajmin...

Chelsea nuk ndalet, shënon golin e tretë

para 10 muajve - GazetaBlic

Cesar Azpilicueta ka shënuar për epërsinë 3:0 të Chelseat ndaj Qarabag, në minutën e 55 të takimit.

Nuk ndalet Chelsea

para 10 muajve - Indeks online

Skuadra e Chelseat ka shënuar golin e tretë në mbrëmje kundër Qarabag. Golin e tretë e realizoi mbrojtësi spanjoll, Cesar Azpilicueta. Cesar Azpilicueta Goal HD - Chelsea 3-0 Qarabag... by footballtvvideos

Chelsea shënon sërish ndaj Qarabagut

para 10 muajve - Gazeta Express

Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Qarabag. Për 3:0 realizoi Cesar Azpilicueta në minutën e 55’të. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Barcelona – Juventus, vjen edhe goli i dytë

para 10 muajve - Zeri

Barcelona e ka shënuar edhe golin e dytë në duel me Juventusin, shkruan zeri.info. Për gjigantin katalunas në minutën e 56-të ka shënuar Ivan Rakitic pas iu kthye topi pas një gjuajtjeje të Lionel Messit....

Barcelona – Juventus, shënohet goli i dytë

para 10 muajve - GazetaBlic

Ivan Rakitic ka shënuar për epërsinë 2-0 të Barcelonës ndaj Juventusit, në minutën e 56 të takimit.

Barcelona-Juventus, goli i dytë

para 10 muajve - Lajmi.net

. Ivan Rakitic dyfishon epërsinë e Barcelonës ndaj Juventusit.

Messi i jep epërsinë Barcelonës

para 10 muajve - Klan Kosova

Lionel Messi i ka dhënë epërsinë Barcelonës në përballjen me Juventus, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Interesante

Neymar ia bën sefte me PSG në Champions

para 10 muajve - Klan Kosova

Neymar ka shënuar golin golin e tij të parë në fanellën e Paris Saint-Germain, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Interesante

Barcelona shënon të dytin

para 10 muajve - Indeks online

Skuadra e Barcelonës ka shënuar golin e dytë kundër kampionit të Serie A-së, Juventus. Golin për 2 me 0 e shënoi mesfushori kroat, Ivan Rakitic, shkruan IndeksOnline. Ivan Rakitic Goal HD - Barcelona 2-0 Juventus... by fififilive

Manchester United shënon golin e dytë

para 10 muajve - Indeks online

Skuadra e Manchester Unitedit ka shënuar golin e dytë kundër Basel. Realizator i golit për rezultatin 2 me 0 ishte Romelu Lukaku, i cili shënoi në minutën e 53-të, shkruan IndeksOnline. Romelu Lukaku Goal...

Notat e lojtarëve – Celtic 0:5 PSG, godet trinomi i tmerrit

para 10 muajve - Almakos

Paris Saint Germain ka shkatërruar Celticun në Glasgow. Dy gola nga Cavani, një nga Neymar dhe një nga Mbappe kompletuan rezultatin bashkë me një autogol. Treshja e frikshme e PSG-së dominon edhe në notat...

Nuk ndalet Man United, shënon edhe Lukaku

para 10 muajve - Gazeta Express

Manchester United ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Baselit në ndeshjen që po zhvillohet në “Old Trafford”. Për 2:0 shënoi sulmuesi Romelu Lukaku me të filluar pjesa e dytë. Bëje LIKE dhe merr lajmin e...

Roma – Atletico Madridi, notat e lojtarëve

para 10 muajve - Almakos

Roma dhe Atletico Madridi kanë barazuar 0:0 në ndeshjen e parë mes tyre në fazën e  grupeve. Lojtari më i mirë në ndeshje ishte Saul Niguez që është notuar me notën 9.4. Ai qëlloi shtyllën dy herë në këtë...

Man Utd – Basel, goli i dytë

para 10 muajve - Lajmi.net

. Romelu Lukaku dyfishon epërsinë e Manchester United ndaj Baselit.

Goli i dytë në takimin Manchester United – Anderlecht

para 10 muajve - GazetaBlic

Romelu Lukaku ka shënuar për 2-0, në minutën e 53.

Live “Champions League”/ Messi shënon në fundin e pjesës së parë, Juve në disavantazh

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Barcelona e fortë për Juventusin, shkëlqeu Leo Messi

para 10 muajve - Tetova Sot

Barcelona e ka mposhtur 3:0 Juventusin në “Camp Nou”. Barcelona është treguar e fortë për Juventusin, duke e mposhtur 3:0 në “Camp Nou”, shkruan Gazeta Express. Në këtë ndeshje shkëlqeu Lionel Messi duke...

Live “Champions League”/ Messi në fundin e pjesës së parë, Juventus në disavantazh

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Man United i fortë për Baselin e Taulant Xhakës

para 10 muajve - Tetova Sot

​Manchester Unitedi e ka mposhtur 3:0 Baselin. Manchester Unitedi e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve duke e mposhtur 3:0 Baselin e Taulant Xhakës, i cili ishte titullarë për skuadrën...

Bayerni fiton pastër ndaj Anderlechtit

para 10 muajve - Tetova Sot

Bayern Munich e ka mposhtur 3:0 Anderlechtin në “Allianz Arena”. Bayern Munichu e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:0 Anderlechtin në “Allianz...

Messi thyen “mallkimin”, vendos një rekord personal ndaj Juventusit

para 10 muajve - GazetaBlic

Lionel Messi më në fund ia ka dalur. Futbollisti argjentinas ka shënuar në takimin ndaj Juventusit për të zhbollkuar rezultatin në 1-0. Kësaj radhe goli i tij ishte i veçantë, pasi më në fund ai arrinë...

Champions League/ Mbrëmje me bollëk golash, shpërthejnë të mëdhatë

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... U mbyllën ndeshjet e para të grupeve A, B, C, D të Champions League, të cilat prodhuan bollëk golash, njofton SYRI.net. Mbrëmja e sotme nuk pati shumë surpriza, me ekipet pretendente që fituan...

Fellaini ka shënuar me kokë për Unitedin

para 10 muajve - Telegrafi

Manchester Unitedi e ka zhbllokuar rezultatin në ndeshjen kundër Baselit. Në ndeshjen që zhvillohet në Old Trafford, Djajtë e Kuq e gjetën rrjetën në minutën e 35-të. Një lëvizje e mirë e Ashley Young,...

Live “Champions League”/ Pas Neymar edhe Mbappe, debutim me gol për yjet e Paris SG

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Sonte ishte nata e Messit

para 10 muajve - Lajm

Barcelona e ka mposhtur 3:0 Juventusin në “Camp Nou”. Barcelona është treguar e fortë për Juventusin, duke e mposhtur 3:0 në “Camp Nou”, shkruan Gazeta Express. Në këtë ndeshje shkëlqeu Lionel Messi duke...

Barça fiton Juventusin, Roma me Atletikon ndahen me barazim

para 10 muajve - Shenja

Barcelona ka fituar Juventusin me rezultat 3:0 në ndeshjen e parë në kuadër të grupit D në Ligën e Kampionëve. Ishte Lionel Mesi që shënoi dy gola në minutën e 45-të dhe 69-të, ndërsa golin tjetër e realizoi...

Neymar – Mbappe – Cavani marshojnë në Skoci për fitore

para 10 muajve - Almakos

Paris Saint-Germain ka bërë proces të shkurtër me Celticun në Celtic Park duke realizuar fitore bindëse prej 3-0. Pjesa e parë filloi shumë pozitivisht për PSG-në. Idetë e qarta për parizienët u shfaqën...

Chelsea shkatërroi Qarabagun e Agollit

para 10 muajve - Tetova Sot

Chelsea e ka mposhtur 6:0 Qarabagun në “Stamford Bridge”. Chelsea e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 6:0 në “Stamford Bridge” Qarabagun e mbrojtësit shqiptar,...

Live “Champions League”/ Messi në fundin e pjesës së parë, Juventus në disavantazh

para 10 muajve - Koha Jone

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Barcelona – Juventus, vjen goli i parë

para 10 muajve - Zeri

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit me rezultat 1:0 falë golit të shënuar nga Lionel Messi në minutën e fundit të pjesës së parë, shkruan zeri.info. Ylli argjentinas bashkëveproi mjaft mirë me...

Kështu u mbyllën pjesët e para të ndeshjeve të Championsit

para 10 muajve - Zeri

Janë mbyllur pjesët e para të ndeshjeve të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info. Manchester United po udhëheq ndaj Baselit me rezultat minimal, 1:0, falë golit të Marouane Fellainit....

Messi i shënon gol Juventusit

para 10 muajve - Aktuale

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit në ndeshjen që po zhvillohet në “Camp Nou”. Për 1:0 shënoi Lionel Messi në minutën e 45’të.

Manchester United në epërsi me golin e Fellainit

para 10 muajve - GazetaBlic

Marouane Fellaini ka shënuar për epërsinë 1:0 të Unitedit ndaj Anderlechtit, në minutën e 35 të takimit.

Champions League/ Rezultatet e pjesëve të para, shënohen 11 gola në 8 stadiume

para 10 muajve - Syri

Nisi sot faza e grupeve e Ligës së Kampioneve me 8 ndeshjet e para, njofton SYRI.net . Sapo u mbyllën pjesët e para, ku ekipet pretendente po fitojnë me kundërshtarë modest. Në pjesët e para janë shënuar...

VIDEO/ Messi ‘gjunjëzon’ Buffon

para 10 muajve - Syri

Lionel Messi më në fund ka arritur që t’i shënoj gol Buffon-it . Këtë e ka bërë në ndeshjen që po luhet për fazën e grupeve të sezonit 2017/18 në Champions League. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga...

Barcelona – Juventus, shënohet goli i parë

para 10 muajve - Indeks online

Skuadra e Barcelonës ka shënuar golin e epërsisë kundër Juventusit. Golin për 1 me 0 e shënoi “kush tjetër" pos Lionel Messit në minutën e 45-të, shkruan IndeksOnline Lionel Messi Goal HD - Barcelona 1-0 Juventus... by Jek09Pre

​Davids: Mos e krahasoni Dybalan me Messin

para 10 muajve - RTV 21

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Juventusit nuk i pëlqen krahasimet mes dy futbollistëve Paulo Dybala është duke kaluar momente shumë të mira me Juventusin ku ka realizuar pesë gola në tri ndeshjet e para.Mediat...

Kështu u mbyllën pjesët e para të ndeshjeve të Championsit

para 10 muajve - Zeri

Janë mbyllur pjesët e para të ndeshjeve të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info. Manchester United po udhëheq ndaj Baselit me rezultat minimal, 1:0, falë golit të Marouane Fellainit....

Super gol nga Messi, Barcelona ndëshkon Juventusin

para 10 muajve - GazetaBlic

Lionel Messi ka shënuar super gol për epërsinë 1:0 të Barcelonës ndaj Juventusit, në minutën e fundit të pjesë së parë.

Barcelona – Juventus, vjen goli i parë

para 10 muajve - Zeri

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit me rezultat 1:0 falë golit të shënuar nga Lionel Messi në minutën e fundit të pjesës së parë, shkruan zeri.info. Ylli argjentinas bashkëveproi mjaft mirë me...

Messi i shënon gol Juventusit

para 10 muajve - Gazeta Express

. Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit në ndeshjen që po zhvillohet në “Camp Nou”. Për 1:0 shënoi Lionel Messi në minutën e 45’të. Lionel Messi Goal HD - Barcelona 1-0 Juventus... by Goals_online...

Messi thyen mallkimin Buffon, Barca në epërsi

para 10 muajve - Lajmi.net

. Barcelona zhbllokon sfidën ndaj Juventusit me golin e Leo Messit, i cili realizoi për herë të parë në karrierë ndaj Gianluigi Buffon.

Celtic-PSG, ‘lind’ treshja e frikshme në Europë

para 10 muajve - Koha Jone

PSG po udhëheq bindshëm në fushën e Celtic Glasgow, duke fituar deri në këto momente të pjesës së parë me rezultatin 3-0, shkruan SYRI.net. Neymar-Mbappe-Cavani janë autorët e golave për ekipin francez....

Barcelona e frikshme për Juventusin, shkëlqeu Leo Messi

para 10 muajve - Infokusi

Barcelona ka shënuar fitore të thellë ndaj Juventusit në Ligën e Kampionëve. Barcelona e mposhti Juventusin në ndeshjen e parë të sezonit të Ligës së Kampionëve, me rezultatin e thellë 3:0 në “Camp Nou,...

Celtic-PSG, ‘lind’ treshja e frikshme në Europë

para 10 muajve - Syri

PSG po udhëheq bindshëm në fushën e Celtic Glasgow, duke fituar deri në këto momente të pjesës së parë me rezultatin 3-0, shkruan SYRI.net. Neymar-Mbappe-Cavani janë autorët e golave për ekipin francez....

Neymar i pandalshëm, nderon Parisin edhe në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Albeu

Neymar ka arritur ta shënojë golin e parë me fanellën e PSG-së në Ligën e Kampionëve që në ndeshjen e parë kundër Celticut . Braziliani ka arritur të shënojë në portën e Celticut që në minutën e 20-të....

PSG-ja e frikshme, shënon edhe Cavani

para 10 muajve - Gazeta Express

. Paris Saint Germaini ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Celticut. Për 3:0 shënoi sulmuesi, Edinson Cavani, nga penaltia në minutën e 40’të, duke kompletuar kështu treshen sulmuese, pasi më parë shënuan...

Man Utd-Basel, zhbllokohet sfida

para 10 muajve - Lajmi.net

Marouane Fellaini kalon Manchester Unitedin në epërsi ndaj Baselit.

Live “Champions League”/ Neymar-it i mjaftojnë 19 minuta, vjen goli i parë me Paris SG

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Unitedi në epërsi kundër Baselit

para 10 muajve - Indeks online

Skuadra e Manchester Unitedit ka ardhur deri te goli kundër Baselit. Realizatori i golit për 1 me 0 ishte mesfushori belg, Fellaini në minutën e 35-të, shkruan IndeksOnline Marouane Fellaini Super Goal...

Ka gol në ndeshjen Man United – Basel

para 10 muajve - Gazeta Express

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Baselit në ndeshjen që po zhvillohet në “Old Trafford”. Për 1:0 shënoi mesfushori, Marouane Fellaini në minutën e 35’të. Manchester United ka kaluar në epërsi...

Nuk ndalet PSG-ja, shënon edhe Mbappe

para 10 muajve - Gazeta Express

Paris Saint Germaini ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Celticut. Për 2:0 shënoi i transferuari nga Monaco, Kylian Mbappe. Ai realizoi në minutën e 34’. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Celtic-PSG, goli i dytë

para 10 muajve - Lajmi.net

. Paris Saint Germain shënon edhe golin e dytë ndaj Celticut. Realizues Kylian Mbappe.

Chelsea – Qarabag, shënohet goli i dytë

para 10 muajve - Indeks online

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë kundër Qarabag. Golin për 2 me 0 e shënoi Zappacosta në minutën e 29-të, shkruan IndeksOnline Davide Zappacosta GOAL HD - Chelsea 2-0 Qarabag... by taraskorytko1

Live “Champions League”/ Mbrëmja e parë vjen me superduele, me gol e nisin Bayern e Chelsea

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Transferimi i ri i Chelseat shënon gol spektakolar

para 10 muajve - Gazeta Express

. Chelsea po fiton 2:0 ndaj Qarabag në “Stamford Bridge”. Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Qarabag në ndeshjen që po zhvillohet në “Stamford Bridge”, shkruan Gazeta Express. Për 2:0 shënoi transferimi...

VIDEO/ Celtic-PSG, nuk ka surprizë, ja kush e shënon golin e parë

para 10 muajve - Koha Jone

Zhbllokohet sfida që po luhet në Skoci mes Celtic dhe PSG. Në minutën e 19-të është blerja më e shtrenjtë në historinë e futbollit, Neymar, i cili kalon skuadrën franceze në avantazh.

Chelsea-Qarabag, shënohet goli i vitit

para 10 muajve - Lajmi.net

. Chelsea dyfishon epërsinë ndaj Qarabag me golin e Zapacostas.

‘Shpërthen’ Valverde, ja çfarë thotë për Messin

para 10 muajve - Sovrani

Trajneri i Barcelonës, Valverde ka folur për media pas fitorës bindëse ndaj Juventusit me rezultatin 3-0. Ai lavdëroi skuadrën për përformancën, por në veçanti, Leo Messin. “Messi ka zhvilluar një ndeshje...

Plot gola në Champions deri tash

para 10 muajve - Zeri

Sonte po zhvillohen tetë ndeshje të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info. Dhe, në këto ndeshje janë shënuar disa gola. Bayern Munichu ka kaluar në avantazh ndaj Anderlechtit me rezultat...

Live “Champions League”/ Mbrëmja e parë vjen me superduele, në fushë Barca, Juve, Manchester United

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

VIDEO/ Gol dhe karton i kuq në sfidën Bayern Munchen-Anderlecht

para 10 muajve - Koha Jone

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit me golin e sulmuesit Robert Lewandowski, i cili realizoi në minutën e 11-të të nga pika e bardhë e 11-metërshit. Penalltia u shkaktua nga Sven Kums,...

Rakitic e dyfishon epërsinë për Barcën

para 10 muajve - Almakos

Barcelona e ka realizuar edhe golin e dytë kundër Juventusit në Camp Nou. Katalunasit e kanë nisur në mënyrë të rrezikshme fraksionin e dytë dhe kanë arritur ta dyfishojnë epërsinë. Lionel Messi vazhdon...

VIDEO/ Celtic-PSG, nuk ka surprizë, ja kush e shënon golin e parë

para 10 muajve - Syri

Zhbllokohet sfida që po luhet në Skoci mes Celtic dhe PSG. Në minutën e 19-të është blerja më e shtrenjtë në historinë e futbollit, Neymar, i cili kalon skuadrën franceze në avantazh. /SYRI.net/ Bëje LIKE...

Thiago dyfishon epërsinë e Bayernit

para 10 muajve - Tetova Sot

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Anderlechtit. Për 2:0 shënoi Thiago Alcantara në minutën e 65’të.

Live “Champions League”/ Mbrëmja e parë vjen me superduele, katër grupe luajnë ndeshjet e para

para 10 muajve - BalkanWeb

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë...

Neymar i pandalshëm, shënon gol të bukur për PSG-në

para 10 muajve - Gazeta Express

Paris Saint Germaini ka kaluar në epërsi ndaj Celticut me golin e talentit brazilian, Neymar, i cili realizoi për 1:0 në minutën e 19’të të ndeshjes. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Neymar shënon golin e parë për PSG-në në Champions

para 10 muajve - Lajmi.net

. Neymar kalon PSG-në në epërsi ndaj Celticut.

Bayern-Anderlecht, gol dhe karton i kuq

para 10 muajve - Lajmi.net

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit me golin e sulmuesit Robert Lewandowski. Penaltia u shkaktua nga Sven Kums, që u ndëshkua direkt me të kuq.

Gol i bukur nga Neymar, PSG në epërsi

para 10 muajve - GazetaBlic

Neymar ka shënuar për epërsinë 1-0 të PSG ndaj Celticut, në minutën e 19.

Video/ Super mbrëmje në Champions League, ndiqni 28 golat dhe rastet e ndeshjeve

para 10 muajve - Newsport

Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e para në fazën e grupeve për mbrëmjen e sotme në Champions League. Përveç fitores së madhe të Barcelonës ndaj Juventusit, ekipet e mëdha kanë fituar me goelada ndeshjet...

Penallti për Bayernin, ja çfarë bëri Lewandowski

para 10 muajve - GazetaBlic

Robert Lewandwoski e ka kaluar Bayernin në epërsi nga penalltia ndaj Anderlechtit, në minutën e 12 të takimit.

VIDEO/ Gol dhe karton i kuq në sfidën Bayern Munchen-Anderlecht

para 10 muajve - Syri

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit me golin e sulmuesit Robert Lewandowski, i cili realizoi në minutën e 11-të të nga pika e bardhë e 11-metërshit. Penalltia u shkaktua nga Sven Kums,...

Shënohet gol i bukur në ndeshjen Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - Aktuale

Chelsea po fiton 1:0 ndaj Qarabag në “Stamford Bridge”. Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Qarabag në ndeshjen që po zhvillohet në “Stamford Bridge”. Goli u shënua nga Pedro Rodriguez në minutën e pestë

Ka gol në ndeshjen Bayern – Anderlecht, përjashtohet një lojtar me të kuq

para 10 muajve - Gazeta Express

. Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit me golin e sulmuesit Robert Lewandowski i cili realizoi në minutën e 11’të nga penaltia. Penaltia u shkaktua nga Sven Kums, që u ndëshkua direkt me...

Chelsea-Qarabag, gol i bukur

para 10 muajve - Lajmi.net

. Pedro Rodriguez ka kaluar Chelsean në avantazh ndaj Qarabagut.

Shënohet goli i parë në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Indeks online

Skuadra e Chelseat ka shënuar golin e parë në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Golin për 1 me 0 për Blutë e Londrës kundër Qarabag e shënoi Pedro në minutën e 6-të, shkruan IndeksOnline Pedro Rodriguez...

Shënohet gol i bukur në ndeshjen Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - Gazeta Express

. Chelsea po fiton 1:0 ndaj Qarabag në “Stamford Bridge”. Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Qarabag në ndeshjen që po zhvillohet në “Stamford Bridge”. Goli u shënua nga Pedro Rodriguez në minutën e pestë,...

Champions League/ Mbrëmje me bollëk golash, shpërthejnë të mëdhatë

para 10 muajve - Fakti Ditor

U mbyllën ndeshjet e para të grupeve A, B, C, D të Champions League, të cilat prodhuan bollëk golash, njofton SYRI.net. Mbrëmja e sotme nuk pati shumë surpriza, me ekipet pretendente që fituan pastër....

Gol i çmendur në ndeshjen Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - GazetaBlic

Pedro Rodriguez ka shënuar për epërsinë 1:0 të Chelseat ndaj Qarabag, në minutën e 5-të të takimit.

Messi i shënon gol Juventusit

para 10 muajve - Infokusi

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit në ndeshjen që po zhvillohet në “Camp Nou”. Për 1:0 shënoi Lionel Messi në minutën e 45’të.

Simeone: Jam i kënaqur për ndeshjen

para 10 muajve - Sovrani

Roma dhe Atletico Madrid u ndanë në paqe në takimin e sotëm, pasi ndeshja përfundoi me rezultatin e barabartë 0-0, shkruan Sovrani.info Trajneri i Atletico Madridit, Simeone ka folur për media pas takimit,...

FOTO/ Nota që mori Taulant Xhaka ndaj Manchesterit do t’ju surprizojë

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Manchester United e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve, duke mposhtur 3-0 Baselin e Taulant Xhakës, i cili ishte titullarë për skuadrën zvicerane. Marouane Fellaini (35’), Romelu...

Barça fiton Juventusin, Roma me Atletikon ndahen me barazim

para 10 muajve - AlbPortali

Barcelona ka fituar Juventusin me rezultat 3:0 në ndeshjen e parë në kuadër të grupit D në Ligën e Kampionëve. Ishte Lionel Mesi që shënoi dy gola në minutën e 45-të dhe 69-të, ndërsa golin tjetër e realizoi...

FOTO/ Nota që mori Taulant Xhaka ndaj Manchesterit do t’ju surprizojë

para 10 muajve - Fakti Ditor

Manchester United e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve, duke mposhtur 3-0 Baselin e Taulant Xhakës, i cili ishte titullarë për skuadrën zvicerane. Marouane Fellaini (35’), Romelu Lukaku...

Messi i shënon gol Juventusit

para 10 muajve - Tetova Sot

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit në ndeshjen që po zhvillohet në “Camp Nou”. Për 1:0 shënoi Lionel Messi në minutën e 45’të.

Zyrtare: Zidane lë në shtëpi Asension, këta janë lojtarët e ftuar

para 10 muajve - Tetova Sot

Vallejo, Achraf, Asensio dhe Llorente nuk janë ftuar për ndeshjen me Apoelin në Ligën e Kampionëve, derisa Karim Benzema do të mungojë për shkak të lëndimit që pësoi ndaj Levantes në La Liga. Zinedine...

E tmerrshme: Kylian Mbappe sulmohet nga një tifoz i Celticut

para 10 muajve - Sovrani

Një tifoz i Celtic-ut ka arritur të i ik sigurimit të stadiumit duke u futur në fushën e blertë dhe ka sulmuar yllin e PSG-së, Kylian Mbappe. Tifozi ka dal huq në goditjen e tij që kishte provuar ta bënte...

Zyrtare: Zidane lë në shtëpi Asension, këta janë lojtarët e ftuar (Foto/Video)

para 10 muajve - Gazeta Express

. Vallejo, Achraf, Asensio dhe Llorente nuk janë ftuar për ndeshjen me Apoelin në Ligën e Kampionëve, derisa Karim Benzema do të mungojë për shkak të lëndimit që pësoi ndaj Levantes në La Liga. Zinedine...

Barcelona – Juventus, kjo është nota marramendëse e Messit

para 10 muajve - Periskopi

Messi është vlerësuar si më i miri në fitoren e Barcelonës prej 3:0 ndaj Juventusit në “Camp Nou”. Argjentinasi shënoi dy gola në këtë takim, në minutat 45 dhe 69. Ai u vlerësua me notën 9.3. / Periskopi

Man United – Basel, kjo është nota e Taulant Xhakës

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Manchester Unitedi e ka mposhtur 3:0 Baselin në “Old Trafford”. Manchester Unitedi e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve duke e mposhtur 3:0 Baselin e Taulant Xhakës, i cili ishte titullarë...

Paris Saint Germain – Celtic, shikoni notat

para 10 muajve - Arbresh

Paris Saint Germain ka shkatërruar Celticun në Glasgow. Dy gola nga Cavani, një nga Neymar dhe një nga Mbappe kompletuan rezultatin bashkë me një autogol. Treshja e frikshme e PSG-së dominon edhe në notat...

Gol dhe karton i kuq në sfidën Bayern Munchen-Anderlecht

para 10 muajve - Tetova Sot

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit me golin e sulmuesit Robert Lewandowski, i cili realizoi në minutën e 11-të të nga pika e bardhë e 11-metërshit. Penalltia u shkaktua nga Sven Kums,...

Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Bota Press

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e katër grupeve të para në Ligën e Kampionëve.Fitoren më të thellë e shënoi Chelsea, me rezultat 6:0, derisa Barcelona e fitoi kryendeshjen me Juventusin, me rezultat...

Mësohet arsyeja pse Agolli nuk do të luaj kundër Chelseat

para 10 muajve - Indeks online

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Ansi Agolli nuk është në formacionin e klubit nga Azerbajxhani, Qarabag, shkruan IndeksOnline. Takimi mes Chelseat dhe Qarabag do të zhvillohet sonte nga ora 20...

Si u sulmua Kylian Mbappe nga tifozi i Celtic-ut gjatë ndeshjes

para 10 muajve - Insajderi

Një tifoz i Celtic-ut ka arritur të i ik sigurimit të stadiumit duke u futur në fushën e blertë dhe ka sulmuar yllin e PSG-së, Kylian Mbappe. Tifozi ka dal huq në goditjen e tij që kishte provuar ta bënte...

Thomas flet pas takimit me Romën, ja çfarë thotë

para 10 muajve - Sovrani

Roma dhe Atletico Madrid u ndanë në paqe në takimin e sotëm, pasi ndeshja përfundoi me rezultatin e barabartë 0-0, shkruan Sovrani.info Lojtari i Atletico Madridit, Thomas Partey ka folur pas takimit me...

Barcelona 3-0 Juventus, notat lojtarëve

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona e shkatërron Juventusin në “Camp Nou”. Katalunasit fituan me rezultat të pastër, 3:0. Golat për Barcën i shënuan Leo Messi (2) dhe Ivan Rakitic. Messi u vlerësua si më i miri në ndeshje me notën 9.7.

Ka gol në ndeshjen Man United – Basel

para 10 muajve - Infokusi

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Baselit në ndeshjen që po zhvillohet në “Old Trafford”. Për 1:0 shënoi mesfushori, Marouane Fellaini në minutën e 35’të. Manchester United ka kaluar në epërsi...

“Lumë” golash në Champions League, Messi “bën” ligjin ndaj Juventusit; shkëlqejnë “bigët” e Europës

para 10 muajve - Newsport

Kanë përfunduar takimet e sotme të Champions League me rezultate surprizë dhe një numër të konsiderueshëm golash ku regjistrohen plot 28 të tillë. Barcelona mposhti 3-0 Juventusin me golat e Messit dhe...

Super Messi, Barcelona deklason Juventusin

para 10 muajve - KosovaPress

E udhëhequr nga një Lionel Messi në formën më të mirë, Barcelona ka shkatërruar Juventusin duke e mposhtur 3:0 në ndeshjen e parë të edicionit të ri të Ligës së Kampionëve. Në fund të pjesës së parë erdhi...

Barcelona e fortë për Juventusin, shkëlqeu Leo Messi

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Barcelona e ka mposhtur 3:0 Juventusin në “Camp Nou”. Barcelona është treguar e fortë për Juventusin, duke e mposhtur 3:0 në “Camp Nou”, shkruan Gazeta Express. Në këtë ndeshje shkëlqeu Lionel Messi duke...

Nuk ndalet PSG-ja, shënon edhe Mbappe

para 10 muajve - Infokusi

Paris Saint Germaini ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Celticut. Për 2:0 shënoi i transferuari nga Monaco, Kylian Mbappe. Ai realizoi në minutën e 34’.

Neymar i pandalshëm, shënon gol të bukur për PSG-në

para 10 muajve - Infokusi

Paris Saint Germaini ka kaluar në epërsi ndaj Celticut me golin e talentit brazilian, Neymar, i cili realizoi për 1:0 në minutën e 19’të të ndeshjes.

Bayern Munchen – Anderlecht, formacionet zyrtare

para 10 muajve - GazetaBlic

Bayern Munich dhe Anderlecht do të përballen në “Allianz Arena” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë për dyja klubet në fazën e Grupeve të Ligës së Kampionëve

Celtic – PSG, notat e lojtarëve

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e PSG ka fituar ndaj Celticut me rezultatin e thellë 0-5. Dy lojtarët e rinj të ekipit francez, Neymar dhe Mbappe kanë shkëlqyer në këtë takim, shkruan Sovrani.info Golat në këtë duel u shënuan...

Barcelona – Juventus, notat e lojtarëve

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka mposhtur Juventusin me rezultatin 3-0, në ndeshjen që u zhvillu në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info Golat në këtë takim u shënuan nga Messi...

Bayern dhe PSG pa probleme

para 10 muajve - Arbresh

Klubi francez Paris Saint-Germain ka bërë proces të shkurtër me Celticun në Celtic Park duke realizuar fitore bindëse prej 3-0. Kylian Mbappe vazhdoi pozitivisht duke debutuar me gol në minutën e 34 me...

Chelsea – Qarabag, formacionet zyrtare

para 10 muajve - GazetaBlic

Chelsea dhe Qarabag takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të skuadrave. Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill; Zappacosta, Kante, Fabregas,...

Manchester United – Basel, formacionet zyrtare

para 10 muajve - GazetaBlic

Manchester United dhe Basel takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve. Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, do të luajë nga fillimi për Baselin ndaj “Djajve të Kuq”. Më poshtë i keni...

Barça i hakmerret Juventusit, deklason ekipin italian në ‘Camp Nou’

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka mposhtur Juventusin me rezultatin 3-0, në ndeshjen që u zhvillu në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info Golat në këtë takim u shënuan nga Messi...

Mbappe dhe Neymar shkëlqejnë në fitorën e PSG-së

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e PSG ka fituar ndaj Celticut me rezultatin e thellë 0-5. Dy lojtarët e rinj të ekipit francez, Neymar dhe Mbappe kanë shkëlqyer në këtë takim, shkruan Sovrani.info Golat në këtë duel u shënuan...

Roma baras, Chelsea me gjashtë gola

para 10 muajve - Arbresh

Skuadra e Romë dhe Atletico Madridi kanë luajtur pa gola 0:0. Kryendeshja e Grupit C u mbyll baras në “Olimpico”, 0:0. Në ndeshjen tjetër, Chelsea shkatërroi Qarabagun, 6:0. Golat i shënuan Pedro, Zappacosta,...

Barcelona e turpëron Juventusi

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona e shkatërron Juventusin në “Camp Nou”. Katalunasit fituan me rezultat të pastër, 3:0. Golat për Barcën i shënuan Leo Messi (2) dhe Ivan Rakitic. Golat e shënuar sonte, ishin të parët për Messin ndaj Gianluigi Buffon.

Mbyllen takimet e Champions Leagues, shikoni rezultatet

para 10 muajve - Sovrani

Kanë përfunduar të gjitha takimet e Ligës së Kampionëve që janë zhvilluar sot me fillim nga ora 20:45, në kuadër të fazës së grupeve, shkruan Sovrani.info Në tetë ndeshjet e zhvilluara janë shënuar gjithsej...

Formacionet zyrtare: Celtic – PSG

para 10 muajve - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Celticut e PSG-së. Celtic dhe PSG do të përballen në “Celtic Park” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të Ligës së Kampionëve.

Formacionet zyrtare: Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea e Qarabag. Chelsea dhe Qarabag të përballen në “Stamford Bridge” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë për dyja klubet në fazën e Grupeve të Ligës...

Celtic – PSG, gol në fund dhe rezultat i thellë

para 10 muajve - Arbresh

Celticu takohet me Paris Saint Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve, transmeton arbresh.info. PSG nuk ndalet. Po fiton 5:0, derisa golin e fundit e shënoi Edinson Cavani. /arbresh.info/

Formacionet startuese: Chelsea pritet ta nisë me fitore ndaj Qarabagut

para 10 muajve - Telegrafi

Chelsea është nikoqir i Qarabag FK për ndeshjen e parë të fazës grupore në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Kampioni i Anglisë është favorit i padiskutueshëm në këtë takim që zhvillohet në Stamford...

Formacionet bazë: Unitedi kërkon ta festojë me fitore ndaj Baselit kthimin në LK

para 10 muajve - Telegrafi

Manchester Unitedi është nikoqir i Baselit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Djajtë e Kuq kthehen në elitën evropiane të futbollit dhe natyrisht se për tifozët në Old Trafford,...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea – Qarabag. Chelsea dhe Qarabag të përballen në “Stamford Bridge” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë për dyja klubet në fazën e Grupeve të Ligës...

Chelsea-Qarabag, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Lajmi.net

Chelsea dhe Qarabag takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të skuadrave. Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill; Zappacosta, Kante, Fabregas,...

Barcelona – Juventus, formacionet zyrtare

para 10 muajve - GazetaBlic

Barcelona dhe Juventusi kanë publikuar formacionet zyrtare të takimit të tyre në Ligën e Kampionëve. Barcelona e Juventus përballen në “Camp Nou”, në ndeshjen e parë të fazës së grupeve, përcjell Gazeta...

Manchester United – Basel, gol në fund të ndeshjes

para 10 muajve - Arbresh

Manchester Unitedi është nikoqir i Baselit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Manchester e mbyll ndeshjen duke e realizuar golin e tretë për 3:0 me anë të Rashfordit (85). /arbresh.info/

Bayerni favorit ndaj Anderlechtit – formacionet startuese

para 10 muajve - Telegrafi

Bayern Munichu ka një sfidë të lehtë në letër në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Ligën e Kampionëve. Më kuadër të Grupit B, bavarezët janë nikoqirë të skuadrës belge, Anderlecht, në duelin që zhvillohet...

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Anderlecht

para 10 muajve - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich e Anderlecht. Bayern Munich dhe Anderlecht do të përballen në “Allianz Arena” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë për dyja klubet në fazën...

Chelsea – Qarabag, gjashtë plus

para 10 muajve - Arbresh

Chelsea është nikoqir i Qarabag FK për ndeshjen e parë të fazës grupore në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Chelsea po fiton 5:0. Realizojnë Bakayoko dhe Batshuayi dy herë për 6:0. /arbresh.info/

Messi po bën debakël, shënon supergol individual

para 10 muajve - Periskopi

Leo Messi ka realizuar për epërsinë 3:0 të Barcelonës ndaj Juventusit, në minutën e 69 të takimit.

Bayern Munich – Anderlecht, sërish gol

para 10 muajve - Arbresh

Bayern Munich takohet me Anderlechtin në kuadër të ndeshjes së parë të Ligës së Kampionëve, faza e grupeve, përcjellë arbresh.info. Bayern Munich e dyfishon epërsinë në 2:0 me golin e realizuar nga Thiago Alcantara. /arbresh.info/

Chelsea – Qarabag, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Indeks online

Chelsea dhe Qarabag kanë bërë publike formacionet e tyre për ndeshjen e sotshme që zhvillohet në “Stamford Bridge” nga ora 20 e 45, shkruan IndeksOnline. Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill...

Formacionet zyrtare: Manchester United – Basel

para 10 muajve - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester Unitedit e Baselit. Manchester United dhe Basel do të përballen në “Old Trafford” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të...

Man Utd – Basel, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Lajmi.net

Manchester United dhe Basel takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të skuadrave. Manchester United: De Gea, Young, Smalling, Lindelof, Blind, Matic, Pogba,...

Messi dhuron një tjetër super gol

para 10 muajve - Insajderi

Lional Messi ka shënuar edhe një herë në sfidën kundër Juventusit. Messi golin e dytë personal dhe të tretin për Barcelonën e shënojë pas një kundërsulmi të shpejt. Iniesta i dha një asistim të cilin Messi...

FOTO/ Roma-Atletico Madrid, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Syri

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës e Atletico Madridit. Skuadra italiane dhe ajo spanjolle do të përballen në “Olimpico” në orën 20:45. Kjo është ndeshja më e rëndësishme e Grupit...

Zyrtare: Zidane lë në shtëpi Asension, këta janë lojtarët e ftuar (Foto/Video)

para 10 muajve - Infokusi

Vallejo, Achraf, Asensio dhe Llorente nuk janë ftuar për ndeshjen me Apoelin në Ligën e Kampionëve, derisa Karim Benzema do të mungojë për shkak të lëndimit që pësoi ndaj Levantes në La Liga. Zinedine...

Zidane krahason Asensio me Messi

para 10 muajve - Klan Kosova

Sulmuesi i Real Madrid ka pasur një start të shkëlqyeshëm këtë edicion, me paraqitje që e kanë shtyrë menaxherin e tij ta krahasojë me asin e Barcelona Marco Asensio ka treguar se Zinedine Zidane i ka...

Messi i pandalshëm, shënon përsëri

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Juventusit, me anë të super sulmuesit, Leo Messi në minutën e 69 të takimit, shkruan Sovrnai.info Ja goli: Facebook Twitter Google Plus

Manchester United – Basel, formacionet

para 10 muajve - Indeks online

Dy klubet kanë bërë publike formacionet e ndeshjes së parë në Ligën e Kampionëve, që zhvillohet nga ora 20 e 45, shkruan IndeksOnline. United: De Gea, Young, Smalling, Lindelöf, Blind, Matić, Pogba, Mata,...

Chelsea s’ndalet, shënon golin e tretë

para 10 muajve - Periskopi

Cesar Azpilicueta ka shënuar për epërsinë 3:0 të Chelseat ndaj Qarabag, në minutën e 55 të takimit.

Barcelona – Juventus, edhe 20 minuta, Messi e poshtëron Juventusin me këtë gol

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona dhe Juventus takohen në ndeshjen e parë të gupeve të Ligës së Kampionëve, përcjellë arbresh.info. Lionel Messi nuk ka të ndalur. E poshtëron Juventusin me magjinë e tij duke e realizuar edhe...

Messi i pafat, shtylla i mohon një super gol

para 10 muajve - Sovrani

Lionel Messit ishte shumë afër të shënonte një super gol ndaj Juventusit, por shtylla u bë aleat i portierit, Buffon. Skuadra e Barcelonës aktualisht është duke fituar me rezultatin 2-0, me golat e Messit...

Manchester United – Basel, shikoni golin e radhës

para 10 muajve - Arbresh

Manchester Unitedi është nikoqir i Baselit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Romelu Lukaku dyfishon epërsinë (2:0) e Manchester United ndaj Baselit. /arbresh.info/

Formacionet zyrtare: Manchester United – Basel

para 10 muajve - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester Unitedit e Baselit. Manchester United dhe Basel do të përballen në “Old Trafford” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të...

Formacionet zyrtare: Celtic – PSG

para 10 muajve - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Celticut e PSG-së. Celtic dhe PSG do të përballen në “Celtic Park” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan...

Chelsea – Qarabag, gola me bollëk

para 10 muajve - Arbresh

Chelsea është nikoqir i Qarabag FK për ndeshjen e parë të fazës grupore në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Chelsea e ka shënuar edhe golin e dytë për 2:0 në minutën e 32-të me Zappacostan. Chelsea...

Qarabag debuton në Champions, Ansi Agolli jep mbështetjen e tij nga...

para 10 muajve - Syri

Qarabag i Ansi Agollit do të debutojë sonte për herë të parë në Champions League. Kjo është hera e parë që skuadra azerbajxhanase merr pjesë në këtë kompeticion. Agolli ka uruar shokët e tij të ekipit...

Edhe një gol në takimin Barcelona – Juventus

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka dyfishuar rezultatin ndaj Juventusit në 2-0, pas golit të Ivan Rakitic në minutën e 56 të takimit, shkruan Sovrani.info Ja goli: Facebook Twitter Google Plus

Formacionet zyrtare: Roma – Atletico Madrid

para 10 muajve - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës e Atletico Madridit. Roma dhe Atletico Madridi do të përballen në “Olimpico” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të Ligës së...

Manchester United – Basel, shënohet goli i dytë (VIDEO()

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Manchester Unitedit ka dyfishuar rezultatin ndaj Baselit pas golit të, Romelo Lukakut në minutën e 53 të takimit, shkruan Sovrani.info Ja goli: Facebook Twitter Google Plus

Barcelona – Juventus, nuk ndalen golat

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona dhe Juventus takohen në ndeshjen e parë të gupeve të Ligës së Kampionëve, përcjellë arbresh.info. Lionel Messi e kalon Barcelonën në epërsi 1:0 me golin e shënuar në minutën e 45-të. Barcelona...

Barcelona – Juventus, Messi në element, kësaj radhe nuk ka gol, por…

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona dhe Juventus takohen në ndeshjen e parë të gupeve të Ligës së Kampionëve, përcjellë arbresh.info. Lionel Messi e kalon Barcelonën në epërsi 1:0 me golin e shënuar në minutën e 45-të. Barcelona...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - Infokusi

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea e Qarabag. Chelsea dhe Qarabag të përballen në “Stamford Bridge” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë për dyja klubet në fazën e Grupeve të Ligës...

Roma-Atletico Madrid, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Tetova Sot

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës e Atletico Madridit. Skuadra italiane dhe ajo spanjolle do të përballen në “Olimpico” në orën 20:45. Kjo është ndeshja më e rëndësishme e Grupit...

Barcelona – Juventus, Messi e theu mallkimin

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona dhe Juventus takohen në ndeshjen e parë të gupeve të Ligës së Kampionëve, përcjellë arbresh.info. Lionel Messi e kalon Barcelonën në epërsi 1:0 me golin e shënuar në minutën e 45-të. Leo Messi...

Messi thyen ”mallkimin”, vendos një rekord personal pas përfundimit të pjesës së parë

para 10 muajve - Sovrani

Lionel Messi më në fund ia ka dalur. Futbollisti argjentinas ka shënuar në takimin ndaj Juventusit për të zhbollkuar rezultatin në 1-0. Kësaj radhe goli i tij ishte i veçantë, pasi më në fund ai arrinë...

Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, shikoni rezultatet

para 10 muajve - Sovrani

Kanë përfunduar pjesët e para të të gjitha takimeve të Champions Leagues që kanë filluar nga ora 20:45, shkruan Sovrani.info Këto janë të gjitha rezultatet pas 45 minutave të para: Facebook Twitter Google Plus

“Shpërthen” Camp Nou, shënohet goli i parë tek Barcelona – Juventus

para 10 muajve - Periskopi

Barcelona po avanson me rezultat 1-0, ndaj Juventusit. Golin e vetëm për vendasit e shënoi super futbollisti, Leo Messi./ Periskopi

Video/ Neymar i pandalshëm, shënon gol të bukur për PSG-në

para 10 muajve - Newsport

Paris Saint Germaini ka kaluar në epërsi ndaj Selltikut me golin e talentit brazilian, Neymar, i cili realizoi golin e parë për PSG në minutën e 19-të të takimit.

Video/ Përfundojnë pjesët e para në 8 takimet e Champions League,Messi “gjunjëzon” Juventusin; PSG me makineri golash në sulm

para 10 muajve - Newsport

Mbremjen e sotme e cila është edhe e para në këtë sezon të Champions League, na dhuron 8 ndeshje spektakolare. Pjesët e para sapo kanë përfunduar dhe rezultat surprizë deri më tani është Sportingu i Lisbonës...

Gol në takimin Barcelona – Juventus

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit, pas golit të Lionel Messit në minutën e 45 të takimit, shkruan Sovrani.info Ja goli: Facebook Twitter Google Plus

Barcelona – Juventus, Messi e zhbllokon ndeshjen me super-gol

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona dhe Juventus takohen në ndeshjen e parë të gupeve të Ligës së Kampionëve, përcjellë arbresh.info. Lionel Messi e kalon Barcelonën në epërsi 1:0 me golin e shënuar në minutën e 45-të. /arbresh.info/

Barcelona kalon në epërsi

para 10 muajve - Gazeta e re

Lionel Messi ka kaluar Barcelonën në epërsi, me golin e tij në minutën e 45-të, shkruan Gazeta e Re.

A do të thyhet super rekordi i Real Madridit në Champions League?

para 10 muajve - Ina

Skuadra e Real Madridit fillon sezonin e ri të Champions Leagues nesër me fillim nga ora 20:45, pasi takohet me Apoel në fazën e grupeve të këtij kompeticioni evropian, shkruan Sovrani.info Ekipi i Zidane...

Debutim ëndërrash për lojtarin e Chelseat, shënon super gol ndaj Qarabag

para 10 muajve - Sovrani

Lojtari i Chelseat, Davide Zappacosta ka debutuar në mënyrë perfekte për skuadrën e Chelseat, pasi ka arritur të gjejë golin në sfidën ndaj Qarabagut në minutën e 30 të takimit, shkruan Sovrani.info Ja...

Të gjithë sytë sonte te PSG/ Në fushë Cavani, Mbappé dhe Neymar

para 10 muajve - Mapo

Të gjithë sytë janë sot të drejtuar te PSG. Mbappé, Neymar dhe Cavani kanë bërë premierën e tyre në kampionatin francez me 12 gola të shënuar në 5 javë, por në Champions League luhet një muzikë tjetër....

Formacionet startuese: Chelsea pritet ta nisë me fitore ndaj Qarabagut

para 10 muajve - Almakos

Chelsea është nikoqir i Qarabag FK për ndeshjen e parë të fazës grupore në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Kampioni i Anglisë është favorit i padiskutueshëm në këtë takim që zhvillohet në Stamford...

Taulant Xhaka pëson gol, shënon Man Unitedi

para 10 muajve - Periskopi

Manchester Unitedi ka kaluar në epërsi ndaj Baselit në 1-0. Golin për United e shënoi Marouane Fellaini, pas një harkimi të saktë nga Ashley Young. / Periskopi

Celtic – PSG, penallti në minutën, çka ndodhi

para 10 muajve - Arbresh

Celticu takohet me Paris Saint Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve, transmeton arbresh.info. PSG vazhdon me gola. Vjen goli i tretë për 3:0 i shënuar nga penalltia në minutën e 40-të i shënuar nga...

Ka gol në ndeshjen Man United – Basel

para 10 muajve - Insajderi

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Baselit në ndeshjen që po zhvillohet në “Old Trafford”. Për rezultatin 1 me 0 shënoi mesfushori, Marouane Fellaini në minutën e 35’të. Kujtojmë se në këtë ndeshje...

Gol në takimin Manchester United – Basel

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Baselit pas 35 minutave lojë. Golin për anglezët e ka shënuar, Fellaini i cili u inkuadrua në ndeshje pas lëndimit të Pogbas, shkruan Sovrani.info Ja...

Celtic – PSG, goli i radhës shënohet nga Mbappe

para 10 muajve - Arbresh

Celticu takohet me Paris Saint Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve, transmeton arbresh.info. PSG vazhdon me gola. Në minutën e 34-të shënon Mbappe për 2:0. /arbresh.info/

Mbappe dyfishon epërsinë e PSG-së

para 10 muajve - Insajderi

Transferi i fundit i PSG-së Kylian Mbappe ka realizuar golin e tij të parë me PSG-në në Champions League dhe të dytin të skuadrës së tij kundër Celtic-ut. Goli i Mbappes erdhi pas një asistimi të Neymar-it...

Rikthehet magjia e Champions/ Prapaskenat e sfidës së sotme Barcelona– Juventus

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 1 Faza në grupe e Ligës së Kampioneve fillon sot në mbrëmje me 8 ndeshjet e para në grupet A, B, C dhe D. Në fushë zbresin disa nga ekipet pretendente dhe që në ditën e parë do të ketë përballje...

Chelsea – Qarabag, shënohet goli i dytë

para 10 muajve - Arbresh

Chelsea është nikoqir i Qarabag FK për ndeshjen e parë të fazës grupore në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Chelsea e ka shënuar edhe golin e dytë për 2:0 në minutën e 32-të me Zappacostan. /arbresh.info/

Ronaldo “turpëron” shokët në stërvitje

para 10 muajve - Lajmi.net

. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka turpëruar Llorenten dhe Vasquezin në stërvitje para ndeshjes me Apoelin në Ligën e Kampionëve.

Zappacosta shënon super gol për Chelsean

para 10 muajve - Gazeta e re

Chelsea ka dyfishuar epërsinë ndaj Qarabagut, me Zappacostan i cili ka shënuar një eurogol, shkruan Gazeta e Re.

Formacionet bazë: Unitedi kërkon ta festojë me fitore ndaj Baselit kthimin në LK

para 10 muajve - Almakos

Manchester Unitedi është nikoqir i Baselit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Djajtë e Kuq kthehen në elitën evropiane të futbollit dhe natyrisht se për tifozët në Old Trafford,...

Neymar i pandalshëm, shënon gol të bukur për PSG-në

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Paris Saint Germaini ka kaluar në epërsi ndaj Celticut me golin e talentit brazilian, Neymar, i cili realizoi për 1:0 në minutën e 19’të të ndeshjes.

Neymar kalon PSG-në në epërsi

para 10 muajve - Insajderi

Paris Saint Germaini ka kaluar në epërsi ndaj Celtic-ut me golin e talentit brazilian, Neymar, i cili realizoi për 1:0 në minutën e 19’ të ndeshjes. Goli erdhi pas një kundërsulmi të francezëve ku Rabiot...

Neymar vazhdon shkëlqimin, shënon supergol

para 10 muajve - Periskopi

Paris Saint-Germain ka kaluar në epërsi në duelin me Celtic. Goli u shënua nga nga sulmuesi brazilian Neymar. / Periskopi

Celtic – PSG, Neymar e hap llogarinë

para 10 muajve - Arbresh

Celticu takohet me Paris Saint Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve, transmeton arbresh.info. PSG e realizon golin e parë me Neymarin në minutën e 19-të. /arbresh.info/

Neymar kalon Parisin në epërsi

para 10 muajve - Gazeta e re

Neymar ka kaluar PSG-në në epërsi, pas një asistimi nga Rabiot në minutën e 19-të, ndaj Celticit.

Neymar shënon gol ndaj Celtic

para 10 muajve - Sovrani

Super sulmuesi i PSG-së, Neymar Junior ka kaluar në epërsi ekipin e tij ndaj Celtic pas 19 minutave lojë, shkruan Sovrani.info Ja goli: Facebook Twitter Google Plus

Një gol dhe një karton i kuq në ndeshjen Bayern Munich – Anderlecht

para 10 muajve - Insajderi

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit me golin e sulmuesit Robert Lewandowski i cili realizoi në minutën e 11’të nga penaltia. Penaltia u shkaktua nga Sven Kums, që u ndëshkua direkt me të...

Mesazhi i Agollit për tifozët e Qarabag në prag të përballjes me Chelsean

para 10 muajve - Gazeta Tema

Qarabag sot luan një ndeshje të madhe në Champions League kundër Chelsea, por fatkeqësisht lojtari ynë i kombëtares, Ansi Agolli, i cili aktivizohet me ekipin nga Azerbajxhani, nuk do të jetë gati, sepse...

Bayern Munich – Anderlecht, ku mbeti topi pas goditjes së penalltisë

para 10 muajve - Arbresh

Bayern Munich takohet me Anderlechtin në kuadër të ndeshjes së parë të Ligës së Kampionëve, faza e grupeve, përcjellë arbresh.info. Bayern Munich kalon në avantazh me golin e Robert Lewandowsit nga penalltia...

Karton i kuq dhe penallti në takimin Bayern Munich – Anderlecht

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Bayernit ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit pas golit të Lewandwoskit në minutën e 11 të takimit, shkruan Sovrani.info Anderlecht ka mbetur me 10 lojtarë pasi Kums është ndëshkuar me karton...

“Nuk varemi nga Cristiano Ronaldo”

para 10 muajve - Tetova Sot

Zidane thotë se Reali nuk varet nga Ronaldo. Cristiano Ronaldo do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare për Real Madridin për herë të parë që nga 13 gushti, kur ishte ndëshkuar me të kuq në sfidën...

Bayerni kalon në epërsi

para 10 muajve - Gazeta e re

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit, me golin e Lewandowskit nga pika e bardhë, në minutën e 12-të.

Gol fenomenal në ndeshjen Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - Periskopi

Pedro Rodriguez ka shënuar për epërsinë 1:0 të Chelseat ndaj Qarabag, në minutën e 5-të të takimit.

Gol i shpejtë në takimin Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Chelseat ka kaluar në epërsi ndaj Qarabagut pas golit të Pedros, në monutën e 5 të takimit, shkruan Sovrani.info Ja goli: Facebook Twitter Google Plus

Ronaldo i gatshëm për Champions

para 10 muajve - Albeu

Pas afro një muaji, Cristiano Ronaldo do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare me Real Madridin, shkruan Gazeta Express. Katër herë fituesi i “Topit të Artë” duket se është në formë të lartë dhe i...

Chelsea – Qarabag, vjen goli

para 10 muajve - Arbresh

Skuadra e Chelseas është nikoqir i Qarabag FK për ndeshjen e parë të fazës grupore në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Chelsea ka kaluar në epërsi 1:0 në minutën e pestë me Pedron. /arbresh.info/

Fillojnë takimet e Championsit

para 10 muajve - Sovrani

Të gjitha takimet e parapara për tu zhvilluar sot në kuadër të fazës së grupeve të Champions League kanë startuar. Sovrani.info do t’ju mbajë të informuar për ndryshimet e rezultateve. Facebook Twitter Google Plus

Barcelona – Juventus, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Bota Press

Barcelona dhe Juventusi kanë publikuar formacionet zyrtare të takimit të tyre në Ligën e Kampionëve. Barcelona e Juventus përballen në “Camp Nou”, në ndeshjen e parë të fazës së grupeve. Ernesto Valverde...

VIDEO/ A është Ronaldo gati të luajë? Shihni çka bërë në stërvitje

para 10 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo ka turpëruar Llorenten dhe Vasquezin në stërvitje para ndeshjes me Apoelin në Ligën e Kampionëve. Pas afro një muaji ylli portugez do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare me Real...

Ronaldo i gatshëm për Champions, turpëron dy lojtarë në stërvitje

para 10 muajve - Gazeta Express

Ronaldo ka turpëruar Llorenten dhe Vasquezin në stërvitje para ndeshjes me Apoelin në Ligën e Kampionëve. Pas afro një muaji, Cristiano Ronaldo do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare me Real Madridin,...

Chelsea-Qarabag, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Gazeta e re

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen, Chelsea-Qarabag, shkruan Gazeta e Re. Ndeshja do të filloj në orën 20:45.

Zidane krahason Asensio me Messi

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Sulmuesi i Real Madrid ka pasur një start të shkëlqyeshëm këtë edicion, me paraqitje që e kanë shtyrë menaxherin e tij ta krahasojë me asin e Barcelona. Marco Asensio ka treguar se Zinedine Zidane i ka...

Rikthehet Liga e Kampionëve

para 10 muajve - Ina

Sonte zhvillohen ndeshjet e para të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve. Me fillim prej orës 20:45 zhvillohen tetë ndeshjet e para nga Grupet A, B, C dhe D. Ndeshja më interesante pritet të jetë ballafaqimi...

Manchester United-Basel: Formacionet zyrtare

para 10 muajve - Gazeta e re

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndëshjen Manchester United-Basel, që zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta e Re. Ndeshja fillon në orën 20:45.

Chelsea – Qarabag, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Medial

Skuadra e Chelseat pret Qarabagun në Stamford Bridge me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të grupit C të Ligës së Kampionëve. Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill (c);...

Dybala: Krahasimi me Messin më kënaq, por niveli i tij nuk arrihet

para 10 muajve - Albeu

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar , Paulo Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së...

A është Ronaldo gati të luajë? Shihni çka bërë në stërvitje

para 10 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo ka turpëruar Llorenten dhe Vasquezin në stërvitje para ndeshjes me Apoelin në Ligën e Kampionëve. Pas afro një muaji ylli portugez do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare me Real...

“Mos e krahasoni Dybalan me Messin”

para 10 muajve - GazetaBlic

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Juventusit nuk i pëlqen krahasimet mes dy futbollistëve. Paulo Dybala është duke kaluar momente shumë të mira me Juventusin ku ka realizuar pesë gola në tri ndeshjet e...

Formacionet zyrtare: Barcelona –Juventus

para 10 muajve - Gazeta e re

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona-Juventus, që zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta e Re. Ndeshja do të filloj nga ora 20:45, dhe do të zhvillohet në “Camp Nou”.

Bayern-Anderlecht, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Gazeta e re

Janë bërë publike formacionet zyrtare nga të dyja ekipet, për ndeshjen e sotme që zhvillohet në kaudër të grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta e Re. Ndeshja fillon nga ora 20:45, Bayerni në këtë...

Xhaka nga minuta e parë kundër Manchester United

para 10 muajve - Insajderi

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester Unitedit e Baselit. Manchester United dhe Basel do të përballen në “Old Trafford” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të...

Chelsea – Qarabag, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Chelseat pret Qarabagun në Stamford Bridge me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të grupit C të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen,...

Formacionet startuese: Chelsea-Qarabagut

para 10 muajve - Insajderi

Chelsea është nikoqir i Qarabag FK për ndeshjen e parë të fazës grupore në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Kampioni i Anglisë është favorit i padiskutueshëm në këtë takim që zhvillohet në Stamford...

Formacionet zyrtare: Barcelona- Juventus

para 10 muajve - Insajderi

Barcelona dhe Juventus kanë publikuar formacionet zyrtare në ndeshjen që do të zhvillohet me fillim nga ora 20:45 e vlefshme për grupet në Ligën e Kampionëve. Barcelona ka befasuar duke startuar e transferin...

Manchester United – Basel, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Sovrani

Ndeshja ndërmjet Manchester Unitedit dhe Baselit do të fillojë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info Manchester United: Basel: pas pak.....

Manchester United – Basel, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Arbresh

Manchester Unitedi është nikoqir i Baselit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Djajtë e Kuq kthehen në elitën evropiane të futbollit dhe natyrisht se për tifozët në Old Trafford,...

Formacionet zyrtare: Roma – Atletico Madrid

para 10 muajve - Periskopi

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës e Atletico Madridit. Roma dhe Atletico Madridi do të përballen në “Olimpico” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të Ligës së...

Mabppe: Harrojeni Realin e Barcelonën

para 10 muajve - Politiko

Sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe ka folur për favoritet e këtij sezoni në Ligën e Kampionëve. Mbappe insiston se të gjithë flasin vetëm për Real Madrid, Barcelona dhe Bayern Munich, si favoritet kryesor...

Formacionet zyrtare: Roma – Atletico Madrid

para 10 muajve - Gazeta e re

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen, Roma- Atletico Madrid, shkruan Gazeta e Re. Ndeshja do të luhet nga ora 20:45, në kuadër të grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ronaldo i gatshëm për Champions, turpëron dy lojtarë në stërvitje

para 10 muajve - Infokusi

Ronaldo ka turpëruar Llorenten dhe Vasquezin në stërvitje para ndeshjes me Apoelin në Ligën e Kampionëve. Pas afro një muaji, Cristiano Ronaldo do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare me Real Madridin,...

“Nuk varemi nga Cristiano Ronaldo”

para 10 muajve - Gazeta Express

Zidane thotë se Reali nuk varet nga Ronaldo. Cristiano Ronaldo do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare për Real Madridin për herë të parë që nga 13 gushti, kur ishte ndëshkuar me të kuq në sfidën...

Formacionet e skuadrave: Man Utd – Basel

para 10 muajve - Infokusi

Man Utd dhe Basel ndeshen sonte në Ligën e Kampionëve. Manchester United (4-3-3): de Gea; Valencia, Lindelof, Bailly, Darmian; Herrera, Matic, Pogba; Mkhitaryan, Lukaku, Rashford. Basel (4-2-3-1): Vaclik;...

Giggs parashikon katër ndeshje të Ligës së Kampionëve, jep këto rezultate

para 10 muajve - Indeks online

Ryan Giggs ka parashikuar katër ndeshje të Ligës së Kampionëve, që zhvillohet sonte nga ora 20 e 45. Legjenda e Manchester Unitedit, është shprehur tejet i lumtur për rikthimin e ish-skuadrës në kompeticionin...

Mabppe: Harrojeni Realin, Barcelonën e Bayernin, kjo skuadër mund ta fitojë Championsin

para 10 muajve - Infokusi

Sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe ka folur për favoritet e këtij sezoni në Ligën e Kampionëve. Mbappe insiston se të gjithë flasin vetëm për Real Madrid, Barcelona dhe Bayern Munich, si favoritet kryesor...

Foto/ Qarabag bën historinë dhe debuton në Champions League, Agolli: Jam i entuziasmuar, gjithmonë Qarabag

para 10 muajve - Newsport

Qarabag i Ansi Agollit do të debutojë sonte për herë të parë në Champions League. Kjo është skuadra e vetme që ka marrë ndonjëherë pjesë në këtë kompeticion. Agolli ka uruar shokët e tij të ekipit për...

Ronaldo i ‘uritur’ për të luajtur, shikoni çfarë ju bën shokëve në stërvitje

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Real Madridit nesër takohet me Apoelin në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, me fillim nga ora 20:45, shkruan Sovrani.info Cristiano Ronaldo do t’i rikthehet ekipit në dispozicion...

Chelsea – Qarabag, një shqiptar në formacionin e mysafirëve

para 10 muajve - GazetaBlic

Chelsea i është kthyer Ligës së Kampionëve pas një viti mungese. Stamford Bridge i Bluve do të pret Qarabagun. Antonio Conte këtë herë është gati të bëjë një sezon të madh, pse jo dhe të triumfojë në fund....

Dybala: Më vjen mirë të krahasohem me Messin, por vështirë të arrihen nivelet e tij

para 10 muajve - Zhurnal

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Paulo Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së grupeve...

PSG nuk i trembet hetimit nga UEFA, Al-Khelaifi: Rritje e madhe të ardhurash

para 10 muajve - Zhurnal

Paris Saint-Germain nuk i trembet ndonjë ndëshkimi të mundshëm të UEFA-s. Organi më i lartë i futbollit europian, duket se është gati të nisë hetimin për klubin parizien, pas supergoditjeve që drejtuesit...

A do të thyhet super rekordi i Real Madridit në Champions League?

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Real Madridit fillon sezonin e ri të Champions Leagues nesër me fillim nga ora 20:45, pasi takohet me Apoel në fazën e grupeve të këtij kompeticioni evropian, shkruan Sovrani.info Ekipi i Zidane...

Nuk varemi nga Ronaldo

para 10 muajve - Zeri

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk mendon se skuadra e tij varet nga sulmuesi Cristiano Ronaldo, edhe pse madrilenët janë duke vuajtur në sulm pa yllin portugez, transmeton zeri.info “Ju e dini...

Formacionet zyrtare, Bayern Munich me tre sulmues

para 10 muajve - KosovaPress

Të dy klubet kanë bërë zyrtare listën e lojtarëve dhe formacionet që do të nxjerrin në fushë. Favoriti i kësaj ndeshje, Bayern Munich nga minuta e parë do të sulmojë me tre lojtarë. Formacionet: Temat:...

Chelsea – Qarabag, një shqiptar në formacionin e mysafirëve

para 10 muajve - Zeri

Chelsea do të takohet me Qarabagun e Ansi Agollit në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, raporton zeri.info Ndeshja fillon prej orës 20:45. Këto janë formacionet e mundshme: Chelsea...

Legjenda e Juventusit vjen me një deklaratë ‘shokuese’ drejtuar Dybalas

para 10 muajve - Infokusi

Legjenda e Juventusit, Edgar Davids thotë se nuk duhet krahasuar asessi  Lionel Messin  me Paulo Dybala të Juventusit, përcjell ORAinfo. Numri 10 i Bianconerëve ka filluar sezonin në mahnitëse, me shtatë...

Giggs parashikon katër ndeshje të Ligës së Kampionëve, jep këto rezultate

para 10 muajve - Infokusi

Ryan Giggs ka parashikuar katër ndeshje të Ligës së Kampionëve, që zhvillohet sonte nga ora 20 e 45. Legjenda e Manchester Unitedit, është shprehur tejet i lumtur për rikthimin e ish-skuadrës në kompeticionin...

Dybala: Më vjen mirë të krahasohem me Messin, por vështirë të arrihen nivelet e tij

para 10 muajve - Infokusi

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Paulo Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së grupeve...

Champions Leage rikthen super ndeshjen Barcelona-Juventus

para 10 muajve - Insajderi

Dy skuadra spanjolle Barcelona dhe Atletico Madrid do të rivalizohen sot nga dy skuadra Italiane, Juventus dhe Roma, në ndeshjet e para të Ligës së Kampionëve për sezonin e ri. Barcelona do të kërkojë...

Dybala: Më vjen mirë të krahasohem me Messin, por vështirë të arrihen nivelet e tij

para 10 muajve - Telegrafi

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Paulo Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së grupeve...

Formacionet e mundshme: Barcelona – Juventus

para 10 muajve - GazetaBlic

Barcelona dhe Juventus do të takohen sonte në Camp Nou në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Trajneri i Barcelonës, ernesto Valverde pritet të luajë me skuadrën më të mirë, duke përfshirë...

LIGA E KAMPIONËVE KTHEHET ME SFIDAT E PARA TË FAZËS SË GRUPEVE, SPIKAT PËRBALLJA BARÇA-JUVE

para 10 muajve - TV21

Liga e kampionëve kthehet sonte dhe nesër me sfidat e para të fazës së grupeve Kjo fazë e garave nis më përballjen e madhe mes Barcelonës dhe Juventusit, një ndeshje që pritet të prodhojë një lojë dramatike,...

DYBALA: BARÇA E FORTË DHE PA NEYMAR, NE LUAJMË PËR FITORE

para 10 muajve - TV21

“Ne e dimë që do të jetë një ndeshje shumë e vështirë, por do të japim maksimumin” Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Dybala shprehet se Juventusi...

Xhaka e “frikëson” Manchester Unitedin me këtë deklaratë

para 10 muajve - GazetaBlic

Granit Xhaka ia ka bërë me dije Manchester Unitedit se nuk do ta ketë aspak të lehtë përballjen me Baselin. Ylli kosovar ishte pjesë e skuadrës zvicëriane kur në vitin 2011 e kishte eliminuar Manchesterin...

Mbappe: Juventusi është një nga favoritet për të fituar Championsin

para 10 muajve - Gazeta Tema

Sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe, ka folur për favoritet e këtij sezoni në Ligën e Kampionëve Mbappe insiston se të gjithë flasin vetëm për Real Madrid, Barcelona dhe Bayern Munich, si favoritet kryesor...

Favoritët e Ligës së Kampionëve në bastore

para 10 muajve - Sovrani

Edicioni i ri i kompeticionit më të madh të futbollit fillon sonte. Champions League do të na dhurojë spektakël të madh deri në fund pasi ekipe mjaft të kompletuara marrin pjesë, shkruan Sovrani.info Kompanitë...

​Davids: Mos e krahasoni Dybalan me Messin

para 10 muajve - Gazeta e re

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Juventusit nuk i pëlqen krahasimet mes dy futbollistëve. Paulo Dybala është duke kaluar momente shumë të mira me Juventusin ku ka realizuar pesë gola në tri ndeshjet e...

Dybala i lumtur që mbetet pjesë e Juves

para 10 muajve - Koha.net

Paulo Dybala thotë se është shumë i lumtur që do të mbetet pjesë e Juventusit për një periudhë më të gjatë, pavarësisht interesimit të Barcelonës. Argjentinasi ka qenë në radarin e klubit katalonas pas...

PSG nuk i trembet hetimit nga UEFA, Al-Khelaifi: Rritje e madhe të ardhurash

para 10 muajve - Syri

Paris Saint-Germain nuk i trembet ndonjë ndëshkimi të mundshëm të UEFA-s. Organi më i lartë i futbollit europian, duket se është gati të nisë hetimin për klubin parizien, pas supergoditjeve që drejtuesit...

Rikthehet Liga e Kampionëve

para 10 muajve - Albinfo

Ndeshja më interesante pritet të jetë ballafaqimi i Barcelonës dhe Juventusit në kuadër të Grupit D Sonte zhvillohen ndeshjet e para të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve. Me fillim prej orës 20:45 zhvillohen...

Davids: Mos e krahasoni Dybalan me Messin

para 10 muajve - KosovaPress

Paulo Dybala është duke kaluar momente shumë të mira me Juventusin ku ka realizuar pesë gola në tri ndeshjet e para. Mediat në Itali kanë nisur ta krahasojnë 23-vjeçarin me Lionel Messin dhe kjo gjë nuk...

Te PSG s’i tremben hetimit nga UEFA

para 10 muajve - SuperSport

Psg nuk i trembet hetimit të Uefa-s. Organi më i lartë i futbollit europian, duket se është gati të nisë hetimin për klubin parizien, pas supergoditjeve që drejtuesit e skuadrës realizuan gjatë merkatos...

Barcelona-Juventus, formacionet e mundshme

para 10 muajve - Gazeta e re

Sot me fillim nga ora 20:45, do të luhet super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit, në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta e Re. Gazeta e njohur italiane, Sport Mediaset, ka publikuar...

Xhaka: Baseli mund ta befasojë Manchester Unitedin

para 10 muajve - Medial

Lojtari i Arsenalit, Granit Xhaka, ka lavdëruar ish klubin e tij Baselin duke thënë se Manchester Unitedi nuk do ta ketë të lehtë. Në vitin 2011 Xhaka ishte pjesë e Baselit kur e eliminuan nga Liga e Kampionëve,...

Dybala: Më vjen mirë të krahasohem me Messin, por vështirë të arrihen nivelet e tij

para 10 muajve - Almakos

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Paulo Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së grupeve...

Dybala e pranon: Nuk mund të luaj në një skuadër me Messin

para 10 muajve - Syri

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore në sfidën e parë të fazës së grupeve në Champions League....

Sonte fillon Liga e Kampionëve, Barça-Juve ndeshja kryesore

para 10 muajve - Shenja

Sonte starton sezoni i ri 2017/18 në Ligën e Kampionëve evropian. Në program të natës së parë janë ndeshjet e grupeve A, B, C, dhe D, ku në fushë do të zbresin ekipe pretendente dhe që në start do të ketë...

A do ta thyejë Messi super rekordin e Ronaldos?

para 10 muajve - Sovrani

Sot fillon edicioni i ri i kompeticionit më të madh të futbollit, ai i Champions Leagues, shkruan Sovrani.info Dihet se rekordin për shënimin e më së shumti golave në këtë kompeticion për një sezon e mban...

Legjenda e Juventusit vjen me një deklaratë ‘shokuese’ drejtuar Dybalas

para 10 muajve - Infokusi

Legjenda e Juventusit, Edgar Davids thotë se nuk duhet krahasuar asessi  Lionel Messin  me Paulo Dybala të Juventusit, përcjell ORAinfo. Numri 10 i Bianconerëve ka filluar sezonin në mahnitëse, me shtatë...

Chelsea – Qarabag, formacionet e mundshme

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Chelseat sonte takohet me Qarabagun në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info Këto janë formacionet e mundshme të dy skuadrave. Chelsea: Caballero; Rudiger, Cahill,...

Chelsea – Qarabag: Formacionet e mundshme

para 10 muajve - Infokusi

Chelsea i është kthyer Ligës së Kampionëve pas një viti mungese. Stamford Bridge i Bluve do të pret Qarabagun. Antonio Conte këtë herë është gati të bëjë një sezon të madh, pse jo dhe të triumfojë në fund....

Nuk është PSG, Reali as Barça, Mbappe: Ja kush e fiton Champions Leaguen

para 10 muajve - Syri

Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe ka folur për skuadrën favorite në Champions League. Në një intervistë për të përditshmen italiane “Gazzetta dello Sport”, talenti francez befasoi të gjithë...

Formacionet, Barcelona – Juventus

para 10 muajve - Gazeta Express

Barcelona dhe Juventus do të takohen sonte në Camp Nou në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Trajneri i Barcelonës, ernesto Valverde pritet të luajë me skuadrën më të mirë, duke përfshirë...

Mbappe tregon se cili është favoriti kryesor në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Zeri

Sulmuesi i ri i Paris Saint-German, Kylian Mbappe ka befasuar të gjithë me zgjedhjen e favoritit kryesor për Ligën e Kampionëve, transmeton zeri.info Mbappe mendon se Juventusi ka shanse të mira për ta...

Presidenti i PSG-së e jep lajmin e madh për Neymar – Mbappe

para 10 muajve - Lajmi.net

. Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka insistuar se klubi nuk i ka shkelur rregullat e Fair Playt Financiar. Ai ka theksuar se gjithçka do të dalë në rregull me transferimin e dy sulmuesve...

Mbappe: Kjo skuadër mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe ka folur për favoritet e këtij sezoni në Ligën e Kampionëve Mbappe insiston se të gjithë flasin vetëm për Real Madrid, Barcelona dhe Bayern Munich, si favoritet kryesor...

Xhaka e “frikëson” Manchester Unitedin me këtë deklaratë

para 10 muajve - Infokusi

Granit Xhaka ia ka bërë me dije Manchester Unitedit se nuk do ta ketë aspak të lehtë përballjen me Baselin. Ylli kosovar ishte pjesë e skuadrës zvicëriane kur në vitin 2011 e kishte eliminuar Manchesterin...

Xhaka e "frikëson" Manchester Unitedin me këtë deklaratë

para 10 muajve - Indeks online

Granit Xhaka ia ka bërë me dije Manchester Unitedit se nuk do ta ketë aspak të lehtë përballjen me Baselin. Ylli kosovar ishte pjesë e skuadrës zvicëriane kur në vitin 2011 e kishte eliminuar Manchesterin...

Mbappe: Harrojeni Real Madridin dhe Barcelonën, ky ekip mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Lajmi.net

Kylian Mbappe befason me zgjedhjen e tij. “Është e çuditshme sepse ne gjithnjë flasim vetëm për Realin, Barcelonën dhe Bayernin si favoritet kryesorë”, tha Mabppe për Gazzetta dello Sport. “Nuk flitet...

Manchester pret Baselin, formacionet e mundshme

para 10 muajve - Albeu

Manchester Unitedit kthehet në Ligën e Kampionëve me takimin ndaj Baselit. Objektivi i lojtarëve të Jose Mourinhos është të sigurojnë kreun në Grupin A, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme . Manchester...

Presidenti i PSG-së e jep lajmin e madh për Neymar – Mbappe

para 10 muajve - Infokusi

Nasser Al-Khelaifi ka insistuar se PSG nuk i ka shkelur rregullat e Fair Playt Financiar. Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka insistuar se klubi nuk i ka shkelur rregullat e Fair Playt...

PSG-ja nuk shqetësohet nga ‘fair-play’ financiar

para 10 muajve - Zeri

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi thotë se klubi i tij nuk ka thyer rregullat e “fair-play” financiar, transmeton zeri.info Klubi francez ka transferuar Neymarin nga Barcelona për...

Formacionet e skuadrave: Man Utd – Basel

para 10 muajve - Infokusi

Man Utd dhe Basel ndeshen sonte në Ligën e Kampionëve. Manchester United (4-3-3): de Gea; Valencia, Lindelof, Bailly, Darmian; Herrera, Matic, Pogba; Mkhitaryan, Lukaku, Rashford. Basel (4-2-3-1): Vaclik;...

Xhaka ka një mesazh për United para duelit me Baselin

para 10 muajve - Sovrani

Granit Xhaka ia ka bërë me dije Manchester Unitedit se nuk do ta ketë aspak të lehtë përballjen me Baselin. Ylli kosovar ishte pjesë e skuadrës zvicëriane kur në vitin 2011 e kishte eliminuar Manchesterin...

Sonte fillon Liga e Kampionëve, Barça-Juve ndeshja kryesore

para 10 muajve - AlbPortali

Sonte starton sezoni i ri 2017/18 në Ligën e Kampionëve evropian. Në program të natës së parë janë ndeshjet e grupeve A, B, C, dhe D, ku në fushë do të zbresin ekipe pretendente dhe që në start do të ketë...

Shokon Mbappe: Ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Infokusi

Futbollisti i Paris Saint-Germain , Kylian Mbappé thotë se është e çuditshme që Juventusi nuk konsiderohet nga favoritët e Ligës së Kampionëve,transmetohet ORAinfo. “Është e çuditshme, sepse ne gjithmonë...

Asensio flet për lëvdatat që i merr nga trajneri Zidane

para 10 muajve - Medial

Në një intervistë interesante për mediat në Spanjë, Marko Asensio, ka zbuluar se çfarë i ka thënë trajneri Zidane. Marco Asensio futbollisti i ri i cili është duke mahnitur me performancat e tij në klubin...

Formacionet e skuadrave: Man Utd – Basel

para 10 muajve - Lajmi.net

. Manchester United (4-3-3): de Gea; Valencia, Lindelof, Bailly, Darmian; Herrera, Matic, Pogba; Mkhitaryan, Lukaku, Rashford. Basel (4-2-3-1): Vaclik; Lang, Suchy, Akanji, Riveros Galeano; Xhaka, Die;...

​Mabppe: Harrojeni Realin, Barcelonën e Bayernin, kjo skuadër mund ta fitojë Championsin

para 10 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe ka folur për favoritet e këtij sezoni në Ligën e Kampionëve Mbappe insiston se të gjithë flasin vetëm për Real Madrid, Barcelona dhe Bayern Munich, si favoritet kryesor...

Federata spanjolle nuk ndalet me Ronaldon, pezullon edhe Marcelon me shumë ndeshje

para 10 muajve - Albeu

Piker e lëna në Bernabeu nuk ishin e vetmja e keqe për Realin e Madridit ndaj Levantes. Por kartoni i kuq i Marcelo është kthyer në një Ronaldo të dytë. Federata spanjolle e futbollit ka vendosur një pezullim...

Formacionet e mundshme: United-Basel. Taulant Xhaka titullar

para 10 muajve - Syri

Manchester United do të nis aventurën e saj në Champions League, duke pritur në “Old Trafford” skuadrën e Baselit të Taulant Xhakës. Trajneri portugez, Jose Mouinho pritet të bëjë disa ndryshim në mbrojtjen...

Ronaldo, me rekorde titanike në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Klan Kosova

Cristiano Ronaldo ka mundësinë që t’i shtojë rekordet e tij në Ligën e Kampionëve pasi që kjo garë rikthehet këtë mesjavë. Ai ka katër tituj të Ligës së Kampionëve, një me Manchester United dhe tre me...

Conte rikthehet në Champions, ky do jetë formacioni i tij kundër Qarabag

para 10 muajve - Albeu

Chelsea dhe Conte i është kthyer Ligës së Kampionëve pas një viti mungese. Stamford Bridge i Bluve do të pres Qarabagun. Këto janë formacionet e mundshme të të dyja ekipeve: Chelsea (3-4-2-1): Courtois;...

Nis me përballje gjigantësh

para 10 muajve - Zeri

Sonte starton kompeticioni më prestigjioz evropian - Liga e Kampionëve, e cila që në xhiron e parë të fazës së grupeve do të na sjellë duele interesante. Sonte do të përsëritet finalja e vitit 2015 dhe...

Ky është formacioni i frikshëm i PSG-së përballë Celtic

para 10 muajve - GazetaBlic

Sot në mbrëmje starton sezoni i ri 2017/18 në UEFA Champions League. PSG do të nisë aventurën e saj këtë sezon në një përballje në transfertë kundër Celtic në ndeshjen e vlefshme për Grupin B, shkruan...

Formacionet, Barcelona – Juventus

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Barcelona dhe Juventus do të takohen sonte në Camp Nou në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Trajneri i Barcelonës, ernesto Valverde pritet të luajë me skuadrën më të mirë, duke përfshirë...

‘Mos e krahasoni Dybalanë me Messin’, -Deklarata e legjendës së Juventusit

para 10 muajve - Syri

Edgar Davids thotë se Paulo Dybala nuk bënë të krahasohet me Leo Messin, i cili për momentin është në një tjetër nivel. Në një intervistë për “Gazzette dello Sport”, legjenda e Juventusi nënvizon se krahasimet...

Barcelona e Juventusi luajnë tjetër sfidë të madhe të Championsit në “Kamp Nou”

para 10 muajve - ABC News

Barcelona dhe Juventusi luajnë sot një ndeshje të madhe në “Kamp Nou”. Liga e Kampionëve fillon me një nga klasiket më të mëdha të futbollit europian Nëse futbolli vlen kaq shumë, është sidomos për këto...

Presidenti i UEFA-s: Do ta përjashtoj PSG-në

para 10 muajve - Albeu

400 milionë Eurot e shpënzuara për Neymar dhe Mbappe nga PSG vazhdojnë të krijojnë polemika de në këtë mes nuk mbetet jashtë as UEFA, institucioni që duhet të vihet në levizje për të verifikuar nëse klubi...

Faza e grupeve nis me kryendeshje në "Camp Nou"

para 10 muajve - Koha.net

Barcelona e nis stinorin e ri të Ligës së Kampionëve me kundërshtarin e njëjtë, me të cilin e përfundoi edicionin e kaluar në këtë garë. Barcelona të martën mbrëma në "Camp Nou" do të presë Juventusin...

Atletico mund ta fitoj Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Zeri

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone thotë se klubi i tij mund ta fitoj Ligën e Kampionëve, transmeton zeri.info Argjentinasi ka hedhur poshtë zërat që thonë se humbja e dy finaleve në katër vitet...

Celtic-PSG. Super formacion: Mbappe, Neymar, Cavani synojnë triumfin në Champions

para 10 muajve - Syri

Sot në mbrëmje starton sezoni i ri 2017/18 në UEFA Champions League. PSG do të nisë aventurën e saj këtë sezon në një përballje në transfertë kundër Celtic në ndeshjen e vlefshme për Grupin B, shkruan...

Asensio: Ky lojtar e meriton Topin e Artë

para 10 muajve - Zhurnal

Ylli i Real Madridit, Marco Asensio insiston se Cristiano Ronaldo e meriton Topin e Artë. Edhe pak muaj kanë mbetur deri të fituesi i Topit të Artë për vitin 2017, për të cilin çmim Marco Asensio nuk ka...

Dybala: Ja pse nuk mund të luaj bashkë me Messin

para 10 muajve - Sovrani

Sonte do të luajnë kundër njëri-tjetrit në Ligën e Kampionëve, por një e ardhme që mund t’i shohë së bashku në një ekip Paulo Dybalan dhe Lionel Messin duket vetëm një imagjimatë. Kështu së paku ka lënë...

Lojtarët kanë vetëbesim të tepruar

para 10 muajve - Zeri

Zinedine Zidane dëshiron që lojtarët e tij të qëndrojnë me këmbë në tokë dhe të mos kenë vetëbesim të tepruar, transmeton zeri.info Francezi iu ka mbajtur futbollistëve të tij një fjalim mjaft të gjatë...

Asensio: Ky lojtar e meriton Topin e Artë

para 10 muajve - GazetaBlic

Ylli i Real Madridit, Marco Asensio insiston se Cristiano Ronaldo e meriton Topin e Artë. Edhe pak muaj kanë mbetur deri të fituesi i Topit të Artë për vitin 2017, për të cilin çmim Marco Asensio nuk ka...

Koeficientët/ Kompanitë e Basteve: Ja kush e fiton Champions Leaguen

para 10 muajve - Syri

Sot në mbrëmje starton sezoni i ri 2017/18 në UEFA Champions League. Kampionët në fuqi të Europës, Real Madrid kuotohet (5.00) si skuadra favorite për ta fituar sërish trofeun më prestigjioz në rang klubesh....

Barça-Juve, grupet e Champions nisin sonte me një super përballje

para 10 muajve - Shqiptarja

Erdhi momenti,sonte në mbrëmje starton faza e grupeve e Champions League me ndeshjet e grupeve A,B,C dhe D.Dueli që spikat është ai i grupit D mes Barcelonës dhe Juventusit që do të luhet në “Camp Nou”.Katalanasit...

​“Mos e krahasoni Dybala me Messin”

para 10 muajve - Gazeta Express

Legjenda e Juventusit, Edgar Davids thotë se Paulo Dybala nuk bënë të krahasohet me Leo Messin, i cili për momentin është në tjetër nivel Davids kërkon që të mos i bëhet shumë presion Dybalas, i cili do...

Bastoret ‘shpallin’ ekipet fituese nga ndeshjet e para në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Lajmi.net

.

Real Madrid favoriti numër një në Ligën e Kampionëve, ja sa larg është Barcelona

para 10 muajve - GazetaBlic

Sot do të rikthehet në aksion Liga e Kampionëve, me disa prej skuadrave favorite që luajnë ndeshjet e para në sezonin 2017/18 Kampioni aktual i Evropës, Real Madrid sipas bastoreve edhe këtë sezon është...

Dybala: Është shumë mirë të krahasohesh me Messin

para 10 muajve - Medial

Edhe pse pa Neymarin, Barcelona sërish është një skuadër e fortë dhe me lojtarë të rinj të cilët i janë bashkuar ekipit. Dybala mendon se Juventusi mund të arrijë fitore sonte në fazën e parë të grupeve...

Manchester Unitedit i mungon diçka për Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Zeri

Legjenda e Manchester United, Ryan Giggs thotë se gjigandit anglez i mungon diçka për të fituar Ligën e Kampionëve, por mendon se është njëra prej skuadrave më të fuqishme në këtë kompeticion, transmeton...

Zinedin Zidan zbulon futbollistin më të mirë në botë pas Mesit, nuk është Ronaldo

para 10 muajve - Newsport

Trajneri i Realit të Madridti, Zinedine Zidane i ka thurur elozhe talentit të ekipit të tij, Marko Asensio. Sipas trajnerit, Asensio ka gjuajtjen me të majtëtn më të mirë në botë, pas Leo Mesit. Lajmi...

Rikthehet Championsi: Këto janë gjashtë skuadrat favorite sipas bastoreve

para 10 muajve - Gazeta Express

Sot do të rikthehet në aksion Liga e Kampionëve, me disa prej skuadrave favorite që luajnë ndeshjet e para në sezonin 2017/18 Kampioni aktual i Evropës, Real Madrid sipas bastoreve edhe këtë sezon është...

Formacionet, Celtic – PSG

para 10 muajve - Aktuale

PSG të nis aventurën e saj këtë sezon në Ligën e Kampionëve, duke u takuar në udhëtim me Celtic. Trajneri Unai Emery do të nis sezonin e ri të Ligës së Kampionëve në udhëtim ndaj Celtic, skuadër të cilën...

Giggs: Ky ekip nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Lajmi.net

. Ryan Giggs nuk beson se Manchester United mund ta fitojë Ligën e Kampionëve. “Ju e shikoni skuadrën aktuale të Unitedit dhe pyetni nëse mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve? Nëse kanë lojtarët e duhur...

Mabppe: Harrojeni Realin, Barcelonën e Bayernin, kjo skuadër mund ta fitojë Championsin

para 10 muajve - Sovrani

Sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe ka folur për favoritet e këtij sezoni në Ligën e Kampionëve Mbappe insiston se të gjithë flasin vetëm për Real Madrid, Barcelona dhe Bayern Munich, si favoritet kryesor...

“Mos e krahasoni Dybala me Messin”

para 10 muajve - Infokusi

Legjenda e Juventusit, Edgar Davids thotë se Paulo Dybala nuk bënë të krahasohet me Leo Messin, i cili për momentin është në tjetër nivel. Davids kërkon që të mos i bëhet shumë presion Dybalas, i cili...

Rikthehet Championsi: Këto janë gjashtë skuadrat favorite sipas bastoreve

para 10 muajve - Infokusi

Sot do të rikthehet në aksion Liga e Kampionëve, me disa prej skuadrave favorite që luajnë ndeshjet e para në sezonin 2017/18. Kampioni aktual i Evropës, Real Madrid sipas bastoreve edhe këtë sezon është...

Chelsea – Qarabag: Formacionet e mundshme, Conte i kthehet LK-së

para 10 muajve - Telegrafi

Chelsea i është kthyer Ligës së Kampionëve pas një viti mungese. Stamford Bridge i Bluve do të pret Qarabagun. Antonio Conte këtë herë është gati të bëjë një sezon të madh, pse jo dhe të triumfojë në fund....

Bastoret e shpallin fituesin e duelit Barcelona – Juventus

para 10 muajve - GazetaBlic

Sfida e parë e Barcelonës në Ligën e Kampionëve për sezonin 2017/18 është ndaj Juventusit në fazën e grupeve. Favorit janë katalunasit para Zonjës së Vjetër pasi kanë ndihmën e publikut vendas. Bastoret...

Asensio: Ky lojtar e meriton Topin e Artë

para 10 muajve - Infokusi

Ylli i Real Madridit, Marco Asensio insiston se Cristiano Ronaldo e meriton Topin e Artë. Edhe pak muaj kanë mbetur deri të fituesi i Topit të Artë për vitin 2017, për të cilin çmim Marco Asensio nuk ka...

Formacionet, United – Basel

para 10 muajve - Aktuale

Manchester United do të nis aventurën e saj në Ligën e Kampionëve, duke pritur në Old Trafford skuadrën e Baselit. Trajneri portugez, Jose Mouinho pritet të bëjë disa ndryshim në mbrojtje, por në mesfushë...

Bastoret ‘shpallin’ ekipet fituese nga ndeshjet e para në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Infokusi

Bastoret ‘shpallin’ ekipet fituese nga ndeshjet e para në Ligën e Kampionëve (FOTO) Etiketa: Real Madrid

Man Utd – Basel: Formacionet e mundshme, Xhaka titullar

para 10 muajve - Telegrafi

Manchester Unitedit kthehet në Ligën e Kampionëve me takimin ndaj Baselit. Objektivi i lojtarëve të Jose Mourinhos është të sigurojnë kreun në Grupin A, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme. Manchester...

​Giggs dëshpëron Unitedin

para 10 muajve - Gazeta Express

Legjenda Ryan Giggs thotë se Unitedi nuk ka lojtarët e duhur për ta fituar Ligën e Kampionëve Ryan Giggs ka folur për mundësitë e Manchester Unitedit për të triumfuar këtë sezon në Ligën e Kampionëve....

Asensio: Ky futbollist e meriton ta fitojë “Topin e Artë”

para 10 muajve - Lajmi.net

. Marco Asensio nuk ka dyshime se cili futbollist e meriton ta fitojë “Topin e Artë”. Ylli i ri i Real Madridit ka thënë se bashkëlojtari i tij, Cristiano Ronaldo duhet të shpallet futbollisti më i mirë...

Liga e Kampionëve kthehet me sfidat e para të fazës së grupeve, spikat përballja Barça-Juve

para 10 muajve - RTV 21

Liga e kampionëve kthehet sonte dhe nesër me sfidat e para të fazës së grupeve Kjo fazë e garave nis më përballjen e madhe mes Barcelonës dhe Juventusit, një ndeshje që pritet të prodhojë një lojë dramatike,...

Sot, rikthehet Champions League. Luhet Barcelona-Juventus

para 10 muajve - Syri

Sot në mbrëmje rikthehet “magjia” në UEFA Champions League. Pa dyshim e gjithë vëmendja do të përqendrohet në “Camp Nou” pasi Barcelona do të luajë kundër Juventusit në ndeshjen e vlefshme për Grupin D,...

Giggs: Ky ekip nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Infokusi

Ryan Giggs nuk ka besim te ish skuadra e tij, Manchester United. Ryan Giggs nuk beson se Manchester United mund ta fitojë Ligën e Kampionëve. “Ju e shikoni skuadrën aktuale të Unitedit dhe pyetni nëse...

Al-Khelaifi: Të tjerët ofruan më shumë, por Mbappe ndoqi zemrën e tij

para 10 muajve - Albeu

Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se shumë klube kanë ofruar më shumë se klubi i tij për Kylian Mbappen. Kryeqytetasit do duhet të paguajnë 180 milionë euro për lojtarin 18 vjeçar verwn e ardhshme. Al-Khelaifi...

Giggs: Ky ekip nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - Infokusi

Ryan Giggs nuk ka besim te ish skuadra e tij, Manchester United. Ryan Giggs nuk beson se Manchester United mund ta fitojë Ligën e Kampionëve. “Ju e shikoni skuadrën aktuale të Unitedit dhe pyetni nëse...

​Asensio: Ky lojtar e meriton Topin e Artë

para 10 muajve - Gazeta Express

Ylli i Real Madridit, Marco Asensio insiston se Cristiano Ronaldo e meriton Topin e Artë Edhe pak muaj kanë mbetur deri të fituesi i Topit të Artë për vitin 2017, për të cilin çmim Marco Asensio nuk ka...

Asensio: Ky futbollist e meriton ta fitojë “Topin e Artë”

para 10 muajve - Infokusi

Marco Asensio thotë se Cristiano Ronaldo e meriton ta fitojë “Topin e Artë”. Marco Asensio nuk ka dyshime se cili futbollist e meriton ta fitojë “Topin e Artë”. Ylli i ri i Real Madridit ka thënë se bashkëlojtari...

​Asensio: Ky lojtar e meriton Topin e Artë

para 10 muajve - Gazeta Liria

Ylli i Real Madridit, Marco Asensio insiston se Cristiano Ronaldo e meriton Topin e Artë Edhe pak muaj kanë mbetur deri të fituesi i Topit të Artë për vitin 2017, për të cilin çmim Marco Asensio nuk ka...

Barcelona – Juventus, formacionet me befasi

para 10 muajve - Infokusi

“Sport.es” ka publikuar formacionet e mundshme të ndeshjes Barcelona – Juventus në Ligën e Kampionëve. Etiketa: Barcelona

Gazeta e Barcelonës me titull fantastik para ndeshjes me Juventusin

para 10 muajve - Infokusi

“Sport” e ka përshkruar ndeshjen e sotme mes Barcelonës dhe Juventusit si një ‘Finale të Ligës së Kampionëve’. Etiketa: Juventus

Zbulohet arsyeja pse Dybala nuk transferohet te Barcelona

para 10 muajve - Infokusi

Paulo Dybala ka zbuluar arsyet e tij. Paulo Dybala ka bërë të ditur se nuk planifikon të transferohet te Barcelona në të ardhmen e afërt. Sulmuesi argjentinas konfirmoi se ndihet i lumtur në Juventus para...

Befason Zidane: Ja çka i ka thënë Asensios

para 10 muajve - Gazeta Express

Marco Asensio ka treguar se cka i ka thënë Zinedine Zidane, pas golave të tij të jashtëzakonshëm në ndeshjet e fundit Ylli i Real Madridit, Marco Asensio që prej transferimit në Real Madrid, ka shënuar...

​Formacionet, Celtic – PSG

para 10 muajve - Gazeta Express

PSG të nis aventurën e saj këtë sezon në Ligën e Kampionëve, duke u takuar në udhëtim me Celtic Trajneri Unai Emery do të nis sezonin e ri të Ligës së Kampionëve në udhëtim ndaj Celtic, skuadër të cilën...

​Formacionet, Roma – Atletico

para 10 muajve - Gazeta Express

Atletico Madrid të nis aventurën e saj këtë sezon në Ligën e Kampionëve, duke u takuar me Romën në Olimpico Të dy skuadrat do të jenë me formacionet më të mirë, për të synuar kështu një fillim të mirë...

Chelsea – Qarabag: Formacionet e mundshme, Conte i kthehet LK-së

para 10 muajve - Almakos

Chelsea i është kthyer Ligës së Kampionëve pas një viti mungese. Stamford Bridge i Bluve do të pret Qarabagun. Antonio Conte këtë herë është gati të bëjë një sezon të madh, pse jo dhe të triumfojë në fund....

​Formacionet, Chelsea – Qarabag

para 10 muajve - Gazeta Express

Chelsea të nis aventurën e saj këtë sezon në Ligën e Kampionëve, duke pritur në Stamford Bridge skuadrën e Ansi Agollit, Qarabag Trajneri italian, Antonio Conte e ka konfirmuar se as këtë takim Eden Hazard...

Flet legjenda e Juventusit: Mos e krahasoni Dybala me Messin

para 10 muajve - Sovrani

Legjenda e Juventusit, Edgar Davids thotë se Paulo Dybala nuk bënë të krahasohet me Leo Messin, i cili për momentin është në tjetër nivel Davids kërkon që të mos i bëhet shumë presion Dybalas, i cili do...

Befason Zidane: Ja çka i ka thënë Asensios

para 10 muajve - Gazeta Liria

Marco Asensio ka treguar se cka i ka thënë Zinedine Zidane, pas golave të tij të jashtëzakonshëm në ndeshjet e fundit Ylli i Real Madridit, Marco Asensio që prej transferimit në Real Madrid, ka shënuar...

Man Utd – Basel: Formacionet e mundshme, Xhaka titullar

para 10 muajve - Almakos

Manchester Unitedit kthehet në Ligën e Kampionëve me takimin ndaj Baselit. Objektivi i lojtarëve të Jose Mourinhos është të sigurojnë kreun në Grupin A, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme. Manchester...

Revolucion në futboll, propozohet heqja e merkatos dimërore

para 10 muajve - Shqiptarja

Një risi në merkato mund të ndryshojë ekuilibrat në futbollin europian. Siç njofton e përditshmja britanike “The Sun”, skuadrat e Kontinetit të Vjetër janë dakort me propozimin për të hequr sesionin  e...

​Formacionet, United – Basel

para 10 muajve - Gazeta Express

Manchester United do të nis aventurën e saj në Ligën e Kampionëve, duke pritur në Old Trafford skuadrën e Baselit Trajneri portugez, Jose Mouinho pritet të bëjë disa ndryshim në mbrojtje, por në mesfushë...

Befason Zidane: Ja çka i ka thënë Asensios

para 10 muajve - Opozita

Marco Asensio ka treguar se cka i ka thënë Zinedine Zidane, pas golave të tij të jashtëzakonshëm në ndeshjet e fundit Ylli i Real Madridit, Marco Asensio që prej transferimit në Real Madrid, ka shënuar...

Sulmuesi/ Ronaldo bëhet gati për Realin, luan të mërkurën në Champions

para 10 muajve - Sot News

Reali ka zhgënjyer në dy ndeshjet e fundit në La Liga, duke marrë vetëm dy pikë, sepse barazoi fillimisht me Valencian e më pas me Levanten. Në këto dy ndeshje duket se sulmi nuk është superior si më parë...

Zbulohet arsyeja pse Dybala nuk transferohet te Barcelona

para 10 muajve - Ina

Paulo Dybala ka zbuluar arsyet e tij. Paulo Dybala ka bërë të ditur se nuk planifikon të transferohet te Barcelona në të ardhmen e afërt. Sulmuesi argjentinas konfirmoi se ndihet i lumtur në Juventus para...

Barcelona – Juventus, formacionet me befasi

para 10 muajve - Ina

“Sport.es” ka publikuar formacionet e mundshme të ndeshjes Barcelona – Juventus në Ligën e Kampionëve. Comments comments

Gazeta e Barcelonës me titull fantastik para ndeshjes me Juventusin

para 10 muajve - Ina

“Sport” e ka përshkruar ndeshjen e sotme mes Barcelonës dhe Juventusit si një ‘Finale të Ligës së Kampionëve’. Comments comments

Dembele me bashkëlojtarët përgatiten për ndeshjen ndaj Juves

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona ishte në stërvitje dje (e hënë) derisa kryenin përgatitjet për ndeshjen e tyre ndaj Juventusit. Lojtari i ri Ousmane Dembele do të bëjë paraqitjen e tij të parë si startues për gjigantin katalunas...

Juventus me pesë mungesa, Barcelona favorizohet nga bastet

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Agron KAJA LIGA E KAMPIONEVE/ Sot dhe nesër luhen sfidat e para në grupe, veçohen përplasjet në Spanjë dhe në Itali Sot në mbrëmje në “Kamp Nou”, rikthehet “magjia” e Ligës së Kampioneve, ku Barcelona...

Dybala: Barça e fortë dhe pa Neymar, por luajmë për fitore

para 10 muajve - Infokusi

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së grupeve...

Gazeta e Barcelonës me titull fantastik para ndeshjes me Juventusin

para 10 muajve - Lajmi.net

.

Asensio: Ky futbollist e meriton ta fitojë “Topin e Artë”

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Marco Asensio thotë se Cristiano Ronaldo e meriton ta fitojë “Topin e Artë”. Marco Asensio nuk ka dyshime se cili futbollist e meriton ta fitojë “Topin e Artë”. Ylli i ri i Real Madridit ka thënë se bashkëlojtari...

Chelsea – Qarabag: Formacionet e mundshme, Conte i kthehet LK-së

para 10 muajve - Periskopi

Chelsea i është kthyer Ligës së Kampionëve pas një viti mungese. Stamford Bridge i Bluve do të pret Qarabagun. Antonio Conte këtë herë është gati të bëjë një sezon të madh, pse jo dhe të triumfojë në fund....

Zbulohet arsyeja pse Dybala nuk transferohet te Barcelona

para 10 muajve - Lajmi.net

Paulo Dybala ka zbuluar arsyet e tij. Paulo Dybala ka bërë të ditur se nuk planifikon të transferohet te Barcelona në të ardhmen e afërt. Sulmuesi argjentinas konfirmoi se ndihet i lumtur në Juventus para...

Barcelona – Juventus, formacionet me befasi

para 10 muajve - Lajmi.net

.

Formacionet e mundshme, Celtic – PSG

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra skoceze Celtic do të jetë kundërshtari i parë që do t’a testojë skuadrën e super përforcuar franceze Paris – Saint – Germain në grupin B të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info. Formacioni...

Sonte ndeshja Barcelonë-Juventus

para 10 muajve - Insajderi

Sfida e parë e Barcelonës në Ligën e Kampionëve për sezonin 2017/18 është ndaj Juventusit në fazën e grupeve. Favorit janë katalunasit para Zonjës së Vjetër pasi kanë ndihmën e publikut vendas. Ndeshja...

Barcelona e re në Ligën e Kampionëve, Valverde, Dembele, Paulinho…

para 10 muajve - Sovrani

Sot me ndeshjen kundër Juventusit fillon rrugëtimi i vështirë i Ernesto Valverdes me timonin në duar të një skuadre e cila është e detyruar të kap majat e këtij kompeticioni. Si asnjëherë më parë, brenda...

Man UTD – Basel, formacionet e mundshme

para 10 muajve - Sovrani

Jose Mourinho rikthehet në të marrë pjesë në Ligën e Kampionëve me skuadrën e tij Manchester United, dhe kundërshtari i parë në grupin A është skuadra zvicerane Baseli. Këto janë formacionet e mundshme...

Dybala: Barça e fortë dhe pa Neymar, ne luajmë për fitore

para 10 muajve - KosovaPress

Argjentinasi është i ndërgjegjshëm që kampionët e Italisë i pret një sfidë e vështirë, por kërkon që ta nisë me një fitore rrugëtimin e këtij sezoni në Champions. “Ne e dimë që do të jetë një ndeshje shumë...

Liga e Kampionëve rikthehet sonte me sfidat e para të fazës së grupeve, spikat përballja Barça-Juve

para 10 muajve - KosovaPress

Kjo fazë e garave nis më përballjen e madhe mes Barcelonës dhe Juventusit, një ndeshje që pritet të prodhojë një lojë dramatike, pasi që të dy skuadrat synojnë që të kalojnë gjithë rrugën e këtyre garave,...

Gazeta e Barcelonës me titull fantastik para ndeshjes me Juventusin

para 10 muajve - Gazeta Monitor

“Sport” e ka përshkruar ndeshjen e sotme mes Barcelonës dhe Juventusit si një ‘Finale të Ligës së Kampionëve’.

Kjo foto dëshmon se Cristiano Ronaldo e ka shumë në qejf veten

para 10 muajve - Arbresh

Cristiano Ronaldo është një nga sportistët më të dashur për publikun. Superylli portugez i futbollit është shumë i angazhuar në fushatat e tij. Së fundmi ai ka nisur një fushatë pro fitnesit, ku po shpalos...

Dybala: Barça e fortë dhe pa Neymar, por luajmë për fitore

para 10 muajve - Top Channel

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së grupeve...

Al-Khelaifi: Për Mbappen klubet tjera ofertuan më shumë

para 10 muajve - Telegrafi

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se shumë klube kanë ofruar më shumë se klubi i tij për Kylian Mbappen. Mbappe u bë blerja e dytë më e shtrenjtë në histori të klubit kur kaloi...

Presidenti i PSG-së thotë se Mbappe refuzoi oferta më të larta

para 10 muajve - Koha.net

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se klubi i tij nuk kishte bërë ofertën më të lartë për Kylian Mbappen. Mbappe u bë futbollist i PSG-së në ditën e fundit të afatit kalimtar...

Dybala: Unë si Messi? Nuk krahasohemi me asnjë

para 10 muajve - Syri

Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së grupeve...

Trajneri i Barcelonës ‘kërcënon’ Juventusin

para 10 muajve - Ina

“Disfata e edicionit të kaluar djeg ende, ndjej dëshirën të hakmarrjes për atë eliminim”. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde lajmëron kështu Juventusin në vigjilje të sfidës së Champions League. “Do...

Prapaskena e merkatos/ Zbulohet përse Mbappe zgjodhi PSG-në

para 10 muajve - Ina

Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi, ka treguar se disa skuadra i kanë ofruar Kylian Mbappe më shumë sesa ata. Al-Khelaifi insiston se Mbappe zgjodhi me zemër, pasi dëshironte të kthehej në qytetin...

FOTO/ Ronaldo, muskulozi bukurosh që ‘çmendet’ pas trupit të tij. Ja çfarë ka bërë këtë herë

para 10 muajve - Koha Jone

Cristiano Ronaldo është një nga sportistët më të dashur për publikun. Superylli portugez i futbollit është shumë i angazhuar në fushatat e tij. Së fundmi ai ka nisur një fushatë pro fitnesit, ku po shpalos...

Prapaskena e merkatos/ Zbulohet përse Mbappe zgjodhi PSG-në

para 10 muajve - Syri

Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi, ka treguar se disa skuadra i kanë ofruar Kylian Mbappe më shumë sesa ata. Al-Khelaifi insiston se Mbappe zgjodhi me zemër, pasi dëshironte të kthehej në qytetin...

Al-Khelaifi: Për Mbappen klubet tjera ofertuan më shumë

para 10 muajve - Almakos

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se shumë klube kanë ofruar më shumë se klubi i tij për Kylian Mbappen. Mbappe u bë blerja e dytë më e shtrenjtë në histori të klubit kur kaloi...

​Al Khelaifi tregon arsyen e vërtetë pse Mbappe zgjodhi PSG-në

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka treguar se disa skuadra i kanë ofruar Kylian Mbappe më shumë se sa ata Al-Khelaifi insiston se Mbappe zgjodhi me zemër, pasi dëshironte të kthehej në qytetin...

FOTO/ Ronaldo, muskulozi bukurosh që 'çmendet' pas trupit të tij. Ja çfarë ka bërë këtë herë

para 10 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo është një nga sportistët më të dashur për publikun. Superylli portugez i futbollit është shumë i angazhuar në fushatat e tij. Së fundmi ai ka nisur një fushatë pro fitnesit, ku po shpalos...

Valverde paralajmëron Juventusin para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - GazetaBlic

“Disfata e edicionit të kaluar djeg ende, ndjej dëshirën të hakmarrjes për atë eliminim”. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde lajmëron kështu Juventusin në vigjilje të sfidës së Champions League. “Do...

Dybala ia jep një lajm të mirë Barcelonës para ndeshjes së nesërme

para 10 muajve - Lajmi.net

. Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka folur për mundësinë e largimit nga Juventusi dhe kalimit në Barcelonë. Ai insiston se është i lumtur në Juventus, por thotë se të ardhmes asnjëherë nuk i dihet....

Trajneri i Barcelonës ‘kërcënon’ Juventusin

para 10 muajve - Syri

“Disfata e edicionit të kaluar djeg ende, ndjej dëshirën të hakmarrjes për atë eliminim”. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde lajmëron kështu Juventusin në vigjilje të sfidës së Champions League. “Do...

Sfidë e vështirë për Xhakën e Baselin

para 10 muajve - Albinfo

Baseli do të jetë mysafir i Manchester Unitedit në Ligën e Kampionëve Të martën fillon faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, garës më prestigjioze për klube, shkruan albinfo.ch. Kampioni i Zvicrës, Baseli...

​Al Khelaifi: Mendoni për projektet tuaja, ne mendojmë për tonat

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi është mbrojtur ndaj akuzave që kanë shpenzuar shumë gjatë kësaj vere, duke thënë se kujdesen vet për projektet e tyre Drejtues të klubeve të mëdha evropiane dhe...

Simeone: Atletico do ta fitojë Ligën e Kampionëve

para 10 muajve - GazetaBlic

Diego Simeone insiston se Atletico Madrid do ta fitojë Ligën e Kampionëve. Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone beson se nëseinsistojnë, atëherë në vitet e ardhshme do ta fitojnë Ligën e Kampionëve....

Trajneri i Barcelonës ‘kërcënon’ Juventusin

para 10 muajve - Tetova Sot

Disfata e edicionit të kaluar djeg ende, ndjej dëshirën të hakmarrjes për atë eliminim”. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde lajmëron kështu Juventusin në vigjilje të sfidës së Champions League. “Do...

Humbi dy finale të Ligës së Kampionëve, befason Simeone

para 10 muajve - Lajmi.net

. Diego Simeone insiston se Atletico Madrid do ta fitojë Ligën e Kampionëve Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone beson se nëseinsistojnë, atëherë në vitet e ardhshme do ta fitojnë Ligën e Kampionëve....

Dybala befason botën e futbollit, ja çfarë thotë për Messin

para 10 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka folur për mundësinë e largimit nga Juventusi dhe kalimit në Barcelonë. Ai insiston se është i lumtur në Juventus, por thotë se të ardhmes asnjëherë nuk i dihet. “Të...

Dybala ka një lajm të mirë për Barcelonën

para 10 muajve - Albeu

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka folur për mundësinë e largimit nga Juventusi dhe kalimit në Barcelonë. Ai insiston se është i lumtur në Juventus , por thotë se të ardhmes asnjëherë nuk i dihet....

Allegri: Champions League nuk është objektiv, por ëndërr…

para 10 muajve - Te Sheshi

Masimiliano Allegri pretendon se Champions League s’mund të jetë një objektiv për Juventus, por më tepër një ëndërr. Juventus ka arritur në dy nga tre finalet e fundit të Champions League, por megjithëse...

Trajneri i Barcelonës ‘kërcënon’ Juventusin

para 10 muajve - Arbresh

“Disfata e edicionit të kaluar djeg ende, ndjej dëshirën të hakmarrjes për atë eliminim”. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde lajmëron kështu Juventusin në vigjilje të sfidës së Champions League. “Do...

Dybala gëzon Barcelonën

para 10 muajve - Tetova Sot

Paulo Dybala nuk e ka mohuar se një ditë mund të luajë me Leo Messin në Barcelonë Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka folur për mundësinë e largimit nga Juventusi dhe kalimit në Barcelonë. Ai insiston...

Presidenti i PSG-së ‘bombardon’ të gjithë, tregon arsyjen e vërtetë pse Mbappe zgjodhi ekipin e tij

para 10 muajve - Sovrani

Transferimi i Mbappes në PSG befasoi të gjithë. Presidenti i ekipit francez, tregoi arsyjen e vërtetë që Mbappe zgjodhi ekipin parisien. Ai tha se 18 vjeçari u josh nga projekti i tij dhe ishte vendi ai...

A do ta fitojë Atletico Topin e Artë? Ja si mendon Simeone

para 10 muajve - Albeu

Diego Simeone insiston se Atletico Madrid do ta fitojë Ligën e Kampionëve Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone beson se nëse insistojnë, atëherë në vitet e ardhshme do ta fitojnë Ligën e Kampionëve...

Ronaldo tregon trupin teksa vjen me një fjalë të urtë

para 10 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo është një nga sportistët më të dashur për publikun. Superylli portugez i futbollit është shumë i angazhuar në fushatat e tij. Së fundmi ai ka nisur një fushatë të fitnesit, ku po shfaqë...

​Dybala gëzon Barcelonën

para 10 muajve - Gazeta Express

Paulo Dybala nuk e ka mohuar se një ditë mund të luajë me Leo Messin në Barcelonë Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka folur për mundësinë e largimit nga Juventusi dhe kalimit në Barcelonë. Ai insiston...

“Fair play” financiar, UEFA mohon përjashtimin e PSG-së

para 10 muajve - Gazeta Shqip

400 milionë eurot e shpënzuara për Neymar dhe Mbappe nga PSG vazhdojnë të krijojnë polemika dhe në këtë mes nuk mbetet jashtë as UEFA, institucioni që duhet të vihet në levizje për të verifikuar nëse klubi...

Dybala ka një lajm të mirë për Barcelonën

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka folur për mundësinë e largimit nga Juventusi dhe kalimit në Barcelonë. Ai insiston se është i lumtur në Juventus, por thotë se të ardhmes asnjëherë nuk i dihet. “Të...

Barcelona – Juventus, formacionet e mundshme

para 10 muajve - Telegrafi

Barcelona dhe Juventusi do ndeshen mes vete në ndeshjen e parë të Grupit D në kuadër të Ligës së Kampionëve për sezonin e ri 2017/18. Gjiganti katalunas është nikoqir i Zonjës së Vjetër në ndeshjen e parë...

Simeone tregon nëse Atletico do ta fitojë Topin e Artë

para 10 muajve - Gazeta Express

Diego Simeone insiston se Atletico Madrid do ta fitojë Ligën e Kampionëve Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone beson se nëse insistojnë, atëherë në vitet e ardhshme do ta fitojnë Ligën e Kampionëve....

Humbi dy finale të Ligës së Kampionëve, befason Simeone

para 10 muajve - Newsport

Diego Simeone insiston se Atletico Madrid do ta fitojë Ligën e Kampionëve. Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone beson se nëse insistojnë, atëherë në vitet e ardhshme do ta fitojnë Ligën e Kampionëve....

“Juventusi i fortë, por ne duam fitore”

para 10 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, pret një ndeshje të fortë ndaj Juventusit. Bianconerët sezonin e shkuar kishin eliminuar Barcelonën me rezultat të përgjithshëm 3-0. “Ne e dimë që Juventusi është...

Valverde: Juventusi i fortë, por ne duam fitore

para 10 muajve - Telegrafi

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, pret një ndeshje të fortë ndaj Juventusit. Bianconerët sezonin e shkuar kishin eliminuar Barcelonën me rezultat të përgjithshëm 3-0. “Ne e dimë që Juventusi është...

Simeone: “Speciale ndaj Romës. Pas dy finaleve, herët a vonë do ta fitojmë Champions-in!”

para 10 muajve - Gazeta e re

“Ndeshje speciale për mua. Te Lazio kam përjetuar vite të jashtëzakonshme, por nuk i ngatërroj mes tyre sitatat krejtësisht të ndryshme. Kam respekt të madh për verdhekuqtë. Jam krenar për atë që kam dhënë...

Allegri ëndërron Championsin: Jemi më mirë se në sezonin e kaluar

para 10 muajve - Syri

Massimilliano Allegri pretendon se Champions League s’mund të jetë një objektiv për Juventus, por më tepër një ëndërr. Juventus ka arritur në dy nga tre finalet e fundit të Champions League, por megjithëse...

Dybala gëzon Barcelonën

para 10 muajve - Arbresh

Paulo Dybala nuk e ka mohuar se një ditë mund të luajë me Leo Messin në Barcelonë Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka folur për mundësinë e largimit nga Juventusi dhe kalimit në Barcelonë. Ai insiston...

Allegri: Liga e Kampionëve një ëndërr, jo një objektiv

para 10 muajve - Telegrafi

Max Allegri ka thënë se fitimi i Ligës së Kampionëve është një ëndërr jo një objektiv. Juve e ka arritur dy herë në finale në tri vitet e fundit, por duke dështuar ta fitojnë. “Tri vitet e fundit kanë...

​Valverde tregon nëse Dembele luan nga fillimi kundër Juventusit

para 10 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ende nuk e di nëse Ousmane Dembele do të startojë nga fillimi kundër Juventusit Trajneri spanjoll Valverde e ka pranuar se Dembele çdo ditë e më shumë po inkuadrohet...

Presion Realit

para 10 muajve - Tetova Sot

Igor de Camargo, lojtari i Apoel Nicosia ka dhënë një intervistë para ndeshjes së klubit të tij ndaj Real Madridit në Champions League të mërkurën. Talenti i skuadrës Apoel ka shkëlqyer në ndeshjen e fundit...

Allegri: Champions League nuk është objektiv, por ëndërr…

para 10 muajve - AlbPress

Masimiliano Allegri pretendon se Champions League s’mund të jetë një objektiv për Juventus, por më tepër një ëndërr. Juventus ka arritur në dy nga tre finalet e fundit të Champions League, por megjithëse...

Valverde iu frikësohet tre futbollistëve të Juves

para 10 muajve - Lajmi.net

. Ernesto Valverde është gati për ndeshjen e parë me Barcelonën  në Ligën e Kampionëve. Ai e vlerëson shumë pozitivisht kundërshtarin e nesërm, Juventusin. “Juve është një ekip shumë i fortë. Ata bëjnë...

Al-Khelaifi zbulon planin e PSG për të pushtuar botën me dyshen Neymar-Mbappe

para 10 muajve - Gazeta e re

Presidenti i PSG, Nasser al-Khelaifi, në një intervistë të dhënë për angleze “Daily Telegraph” ka shpjeguar se si investimet rekord të bëra nga klubi për Neymar dhe Mbappe do të jenë fitimprurëse dhe do...

Allegri pretendon se Championsi s’mund të jetë një objektiv për Juven

para 10 muajve - Tetova Sot

Masimiliano Allegri pretendon se Champions League s’mund të jetë një objektiv për Juventus, por më tepër një ëndërr. Juventus ka arritur në dy nga tre finalet e fundit të Champions League, por megjithëse...

Barcelona – Juventus, formacionet e mundshme

para 10 muajve - Almakos

Barcelona dhe Juventusi do ndeshen mes vete në ndeshjen e parë të Grupit D në kuadër të Ligës së Kampionëve për sezonin e ri 2017/18. Gjiganti katalunas është nikoqir i Zonjës së Vjetër në ndeshjen e parë...

Valverde: Juventusi i fortë, por ne duam fitore

para 10 muajve - Almakos

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, pret një ndeshje të fortë ndaj Juventusit. Bianconerët sezonin e shkuar kishin eliminuar Barcelonën me rezultat të përgjithshëm 3-0. “Ne e dimë që Juventusi është...

Valverde tregon nëse Dembele luan nga fillimi kundër Juventusit

para 10 muajve - Infokusi

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ende nuk e di nëse Ousmane Dembele do të startojë nga fillimi kundër Juventusit. Trajneri spanjoll Valverde e ka pranuar se Dembele çdo ditë e më shumë po inkuadrohet...

Valverde iu frikësohet tre futbollistëve të Juves

para 10 muajve - Infokusi

Ernesto Valverde është gati për ndeshjen e parë me Barcelonën  në Ligën e Kampionëve. Ai e vlerëson shumë pozitivisht kundërshtarin e nesërm, Juventusin. “Juve është një ekip shumë i fortë. Ata bëjnë presion...

Allegri: Liga e Kampionëve një ëndërr, jo një objektiv

para 10 muajve - Almakos

Max Allegri ka thënë se fitimi i Ligës së Kampionëve është një ëndërr jo një objektiv. Juve e ka arritur dy herë në finale në tri vitet e fundit, por duke dështuar ta fitojnë. “Tri vitet e fundit kanë...

Dybala befason botën e futbollit, ja çfarë thotë për Messin

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Juventusit nesër takohet me Barcelonën në ‘Camp Nou’ me fillim nga ora 20:45, në kuadër të fazës së grupeve të Champions Leagues, shkruan Sovrani.info Para këtij takimi, sulmuesi i Juventusit,...

LAJMI I FUNDIT: Barcelonës i lëndohet një sulmues, mungon në sfidën ndaj Juventusit

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës pret nesër Juven në ‘Camp Nou’ për të zhvilluar ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Champions Leagues. Ndeshja fillon nga ora 20:45. Skuadra e Juventusit nuk do të llogarisë në...

Dybala: Jam i lumtur që luaj për një ekip si Juventus

para 10 muajve - Gazeta e re

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, ka folur në konferencë për media, para ndeshjes ndaj Barcelonës, që e zhvillojnë nesër nga ora 20:45, në kuadër të Ligës së Kampionëve, në “Camp Nou”. Dybala ka thënë...

Trajneri i Barcelonës ‘shokon’ të gjithë para duelit me Juventusin

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës nesër takohet me Juventusin me fillim nga ora 20:45 në ‘Camp Nou’ në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info Trajneri i skuadrës katalunase, Barcelona,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK