http://kariera.mk

Marcelo nuk largohet nga Reali

para 8 muajve - Albeu

Mbrojtësi i krahut të majtë, Marcelo , ka vazhduar kontratën e tij me Real Madridin. Klubi spanjoll njofton se braziliani ka nënshkruar kontratën e re, e cila skadon në verën e vitit 2022. /albeu.com/

Marcelo do të firmosë kontratë pesëvjeçare me Real Madridin

para 8 muajve - Portalb

Klubi futbollistik Real Madrid dhe braziliani Marcelo (29) kanë rënë dakord të vazhdojnë bashkëpunimin edhe për pesë vite. Kjo do të thotë se futbollisti i kombëtares braziliane do të qëndrojë të “Mbretërit”...

Marcelo rinovon me Real Madridin

para 8 muajve - Koha Jone

Marcelo ka rinovuar kontratën me Real Madridin deri në qershor të vitit 2022. Lajmi është konfirmuar nga Real Madridi që ka njoftuar se mbrojtësi brazilian ka rinovuar kontratën që do ta mbajë atë në “Santiago...

Marcelo nuk e tradhton Realin, vazhdon edhe për disa vjet

para 8 muajve - Tetova Sot

Real Madrid rinovon kontratën e 29 vjeçarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të rëndësishëm,...

Godet Real Madrid: Nënshkruan me yllin brazilian

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madridi ka nënshkruar me Rodrigo Antonio Rodrigues. E përditshmja madrilene, Marca, ka bërë të ditur se Real Madridi ka mbyllur transferimin e 17 vjeçarit brazilian, Rodrigo Antonio Rodrigues, transmeton...

Real Madridi nënshkruan me talentin brazilian

para 8 muajve - Gazeta Express

. Real Madridi ka nënshkruar me Rodrigo Antonio Rodrigues. E përditshmja madrilene, Marca, ka bërë të ditur se Real Madridi ka mbyllur transferimin e 17 vjeçarit brazilian, Rodrigo Antonio Rodrigues, transmeton...

ZYRTARE/ Marcelo rinovon me Real Madridin

para 8 muajve - Syri

Marcelo ka rinovuar kontratën me Real Madridin deri në qershor të vitit 2022. Lajmi është konfirmuar nga Real Madridi që ka njoftuar se mbrojtësi brazilian ka rinovuar kontratën që do ta mbajë atë në “Santiago...

Marcelo rinovon deri në 2022

para 8 muajve - Albeu

Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të rëndësishëm,...

Real Madridi nënshkruan me talentin brazilian

para 8 muajve - Tetova Sot

Real Madridi ka nënshkruar me Rodrigo Antonio Rodrigues. E përditshmja madrilene, Marca, ka bërë të ditur se Real Madridi ka mbyllur transferimin e 17 vjeçarit brazilian, Rodrigo Antonio Rodrigues, transmeton...

Marcelo do të firmosë kontratë pesëvjeçare me Real Madridin

para 8 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv MADRID (AA) – Klubi futbollistik Real Madrid dhe braziliani Marcelo (29) kanë rënë dakord të vazhdojnë bashkëpunimin edhe për pesë vite. Kjo do të thotë se futbollisti i kombëtares braziliane...

Marcelo rinovon me Realin deri në vitin 2022

para 8 muajve - Alsat-M

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marselo ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2022. Lajmin e konfirmoi edhe skuadra madrilene në faqen zyrtar. Kjo do të thotë se Mardelo do...

Zyrtare: Marcelo te Real Madridi deri në vitin 2022

para 8 muajve - Telegrafi

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin në një deklaratë për media. Lojtarit i kishte vetëm 18 vjet...

Real Madrid, Marcelo rinovon deri në 2022

para 8 muajve - SuperSport

Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të rëndësishëm,...

ZYRTARE: Ylli i Real Madridit vazhdon deri në vitin 2022

para 8 muajve - GazetaBlic

Marcelo ka konfirmuar të ardhmen e tij në Real Madrid. Real Madrid ka zyrtarizuar arritjen e marrëveshjes për vazhdimin e kontratës me mbrojtësin Marcelo. Ylli brazilian ishte i lidhur me klubin deri më...

Marcelo arrin marrëveshje me Realin për rinovimin e kontratës

para 8 muajve - Zeri

Mbrojtësi brazilian, Marcelo është pajtuar që të nënshkruajë një kontratë të re me Real Madridin, transmeton zeri.info Marcelo pritet që të nënshkruajë një kontratë të re 5-vjeçare. Braziliani, i cili...

Zyrtare: Marcelo rinovon kontratën

para 8 muajve - Zeri

Mbrojtësi brazilian, Marcelo ka nënshkruar një kontratë të re me Real Madridin, transmeton zeri.info Marcelo ka nënshkruar një kontratë të re 5-vjeçare. Braziliani, i cili iu bashkua Real Madridit nga...

Marcelo vazhdon kontratën me Realin

para 8 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i krahut të majtë, Marcelo, ka vazhduar kontratën e tij me Real Madridin. Klubi spanjoll njofton se braziliani ka nënshkruar kontratën e re, e cila skadon në verën e vitit 2022.

ZYRTARE: Marcelo nënshkruan me klubin e madh nga Liga e Kampionëve

para 8 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid ka zyrtarizuar arritjen e marrëveshjes për vazhdimin e kontratës me mbrojtësin Marcelo. Ylli brazilian ishte i lidhur me klubin deri më 30 qershor 2020, kurse tani ka konfirmuar të ardhmen...

Real Madridi nënshkruan me talentin brazilian

para 8 muajve - Infokusi

Real Madridi ka nënshkruar me Rodrigo Antonio Rodrigues. E përditshmja madrilene, Marca, ka bërë të ditur se Real Madridi ka mbyllur transferimin e 17 vjeçarit brazilian, Rodrigo Antonio Rodrigues, transmeton...

Zyrtare: Marcelo te Real Madridi deri në vitin 2022

para 8 muajve - Infokusi

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin me një komunikatë për media. Lojtarit i kishte vetëm 18 vjet...

Marcelo vazhdon kontratën me Realin

para 8 muajve - KosovaPress

Marcelo do të jetë lojtar i Real Madridit deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të rëndësishëm, ndërkohë që për brazilianin...

Zyrtare: Marcelo te Real Madridi deri në vitin 2022

para 8 muajve - Almakos

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin me një komunikatë për media. Lojtarit i kishte vetëm 18 vjet...

Zyrtare, Marcelo rinovon deri në vitin 2022

para 8 muajve - Lajm

Mbrojtësi i majtë i Real Madrid Marcelo ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2022, këtë e ka konfirmuar vetë Real në faqen zyrtare. Kjo do të thotë se Marcelo do të vazhdojë të...

Zyrtare: Ky top-futbollist firmos me Real Madridin

para 8 muajve - Arbresh

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin me një komunikatë për media. Lojtarit i kishte vetëm 18 vjet...

Zyrtare: Marcelo rinovon kontratën

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Marcelo ka rinovuar kontratën me Real Madridin deri në qershor të vitit 2022. Real Madridi ka njoftuar se mbrojtësi brazilian, Marcelo, ka rinovuar kontratën që do ta mbajë atë te “Los Blancos” deri në...

Zyrtare: Marcelo rinovon deri në vitin 2022

para 8 muajve - Gazeta e re

Mbrojtësi i majtë i Real Madrid Marcelo ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2022, këtë e ka konfirmuar vetë Real në faqen zyrtare. Kjo do të thotë se Marcelo do të vazhdojë të...

ZYRTARE: Godet Real Madridi

para 8 muajve - Sovrani

Gjiganti spanjoll Real Madrid ka bërë një lëvizje të mençur në këtë pikë të edicionit. ‘Los Blancos’ kanë arritur marrëveshje me mbrojtësin brazilian Marcelo me të cilin ka vazhduar kontratën deri në qershorin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK