http://kariera.mk

Infeksion pas depilimit, Asesensio humb ndeshjen e Champions Leagues

para 8 muajve - Koha Jone

Sot në orën 20:45 Real Madrid pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e APOEL-in në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën e grupeve në Champions League. Tabloidi britanik “The SUN” raporton se në takimin...

Asensios nuk i ecën mirë proçesi i depilimit të këmbëve, humbet sfidën ndaj APOELI-it

para 8 muajve - Albeu

Real Madridi do të presë sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, APOEL Nikosian në sfidën e parë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Në takimin e sotëm madrilenët duhet të bëjnë pa yllin e ri të skuadrës...

Marko Asensio humb Championsin për arsye banale

para 8 muajve - ABC News

Marko Asensio nuk do të mundet të luajë sonte për Realin në Ligën e Kampionëve. Talenti i ri e humbi ndeshjen ndaj Apoel-it të Qipros për një arsye krejt banale. Ai pësoi infeksion pasi bëri depilim të...

Infeksion pas depilimit, Asesensio humb ndeshjen e Champions Leagues

para 8 muajve - Syri

Sot në orën 20:45 Real Madrid pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e APOEL-in në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën e grupeve në Champions League. Tabloidi britanik “The SUN” raporton se në takimin...

Asensio humb ndeshjen hapëse të Championsit, merr infeksion shkaku i rruajtjes së këmbëve

para 8 muajve - Zhurnal

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it. Por arsyeja e mungesës është interesante. Lojtari do të mungojë pasi ka marr një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll,...

Një ‘lëndim’ i çuditshëm për yllin e Real Madridit.

para 8 muajve - Indeks online

Marco Asensio nuk ishte përfshirë në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj APOEL Nicosias. Sot mediat në Spanjë tregojnë arsyen e vërtetë të mungesës së 21-vjeçarit ndaj...

Për të qeshur: depilimi i Asensios, jashtë formacionit të Realit “për një qime”

para 8 muajve - Te Sheshi

Një prej lojtarëve më në formë tek Reali i Madridit, Marko Asensio e ka humbur për “një fije” ndeshjen hapëse të Champions Leagues, kundër Apoel. Kur lajmi u bë i ditur pas publikimit të formacioneve,...

Real Madrid, Asensio humbet sfidën ndaj APOEL Nicosia

para 8 muajve - Shqiptarja

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve të Real Madridit kundër APOEL Nicosia sonte në  mbrëmje. Zinedine Zidane e shpjegoi mungesën e talentit të ri me arsyetimin se i kishte...

U infektua pasi depiloi këmbët, ylli i ri i Realit humb sfidën ndaj APOEL-it

para 8 muajve - BalkanWeb

Real Madridi do të presë sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, APOEL Nikosian në sfidën e parë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Në takimin e sotëm madrilenët duhet të bëjnë pa yllin e ri të skuadrës...

Asensio humb ndeshjen hapëse të Championsit, merr infeksion shkaku i rruajtjes së këmbëve

para 8 muajve - Telegrafi

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it. Por arsyeja e mungesës është interesante. Lojtari do të mungojë pasi ka marr një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll,...

Një ‘lëndim’ i çuditshëm për yllin e Real Madridit

para 8 muajve - Infokusi

Marco Asensio nuk ishte përfshirë në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj APOEL Nicosias. Sot mediat në Spanjë tregojnë arsyen e vërtetë të mungesës së 21-vjeçarit ndaj...

Për një qime, Asensio nuk luan në Ligën e Kampioneve!

para 8 muajve - Alsat-M

Real Madrid do të nis sezonin e ri në Ligën e Kampionëve kundër Apoellit në “Santiago Bernabeu”, por nuk radhët e tyre do të mungojë Marko Asensio. Sulmuesi spanjoll nuk është grumbulluar për një arsye...

Asensio mungon në “Champions” shkaku i infeksionit nga rruajtja e këmbëve

para 8 muajve - Koha.net

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it në Ligën e Kampionëve pasi ka pësuar një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll, i cili po kalon në një superformë gjatë...

Asensio nuk luan në Champions për një qime!!!

para 8 muajve - Lajm

Sonte në mbrëmje, Real Madrid do të rikthehet në Champions League. Kampionët në fuqi do të luajnë në “Santiago Bernabeu” kundër APOEL Nikosia, por nuk do të kenë në radhët e tyre një prej futbollistëve...

Asensio humb ndeshjen hapëse të Championsit

para 8 muajve - Infokusi

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it. Por arsyeja e mungesës është interesante. Lojtari do të mungojë pasi ka marr një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll,...

Asensio humb ndeshjen hapëse të Championsit, merr infeksion shkaku i rruajtjes së këmbëve

para 8 muajve - Almakos

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it. Por arsyeja e mungesës është interesante. Lojtari do të mungojë pasi ka marr një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll,...

Infektohet pas depilimit të këmbëve, Asensio nuk luan ndaj APOEL-it

para 8 muajve - KosovaPress

Marco Asensio nuk ishte përfshirë në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj APOEL Nicosias. Sot mediat në Spanjë tregojnë arsyen e vërtetë të mungesës së 21-vjeçarit ndaj...

Asensio mungon në “Champions” shkaku i infeksionit nga rruajtja e këmbëve

para 8 muajve - Gazeta e re

Marco Asensio do të mungojë në ndeshjen e Real Madridit kundër APOEL-it në Ligën e Kampionëve pasi ka pësuar një infeksion nga rruajtja e këmbëve. I riu spanjoll, i cili po kalon në një superformë gjatë...

Asensio nuk mund të luajë sonte, arsyeja është tepër e çuditshme

para 8 muajve - Sovrani

Marco Asensio padyshim se është njëri nga yjet më të përfolur të momentit i cili ka lënë gojëhapur të gjithë me performancat e tij fantastike si me Real Madridin ashtu edhe me Spanjën, shkruan Sovrani.info....

Zyrtare: Zidane lë në shtëpi Asension, këta janë lojtarët e ftuar (Foto/Video)

para 9 muajve - Gazeta Express

. Vallejo, Achraf, Asensio dhe Llorente nuk janë ftuar për ndeshjen me Apoelin në Ligën e Kampionëve, derisa Karim Benzema do të mungojë për shkak të lëndimit që pësoi ndaj Levantes në La Liga. Zinedine...

Zyrtare: Zidane lë në shtëpi Asension, këta janë lojtarët e ftuar

para 9 muajve - Tetova Sot

Vallejo, Achraf, Asensio dhe Llorente nuk janë ftuar për ndeshjen me Apoelin në Ligën e Kampionëve, derisa Karim Benzema do të mungojë për shkak të lëndimit që pësoi ndaj Levantes në La Liga. Zinedine...

Zyrtare: Zidane lë në shtëpi Asension, këta janë lojtarët e ftuar (Foto/Video)

para 9 muajve - Infokusi

Vallejo, Achraf, Asensio dhe Llorente nuk janë ftuar për ndeshjen me Apoelin në Ligën e Kampionëve, derisa Karim Benzema do të mungojë për shkak të lëndimit që pësoi ndaj Levantes në La Liga. Zinedine...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK