http://kariera.mk

Vetëm katër basketbollistë në NBA kanë pasur mesatare prej 20 pikësh në gjithë karrierën e tyre

para 8 muajve - Gazeta Liria

Mesatarja e pikëve dhe mbajtja konstant e një statistike të mirë është shumë e vështirë të realizohet, sidomos në kampionatin më të fortë në botë të basketbollit, NBA. Deri tash në NBA janë vetëm katër...

Pensionohet fanella e Kobe Bryantit

para 8 muajve - Gazeta Liria

Los Angeles Lakers ka vendosur që ta nderojë basketbollistin legjendar Kobe Bryant, duke ia pensionuar fanellën me numrin 8 dhe 24. Ky veprim do të bëhet më datën 18 dhjetor në takimin e Lakers kundër...

Lakers pensionon dy numra për Kobe Bryantin

para 8 muajve - Albinfo

Bryant ka mbajtur fanellën me numrin 8 nga viti 1996 deri më 2006, kur e ndërroi duke kaluar në fanellën me numër 24 LA Lakers do të pensionojë dy numra për hir të Kobe Bryantit. Numri 8 dhe numri 24 do...

Pensionohet fanella e Kobe Bryantit

para 8 muajve - Telegrafi

Kryesia e Los Angeles Lakersit, vendosi që ta nderojë basketbollistin legjendar të tyre Kobe Bryant, duke ia pensionuar numrat 8 dhe 24 të tij në “Staples Center”. Fanellat do të pensionohen me datën 18...

Pensionohet fanella e Kobe Bryantit

para 8 muajve - Almakos

Los Angeles Lakers ka vendosur që ta nderojë basketbollistin legjendar Kobe Bryant, duke ia pensionuar fanellën me numrin 8 dhe 24. Ky veprim do të bëhet më datën 18 dhjetor në takimin e Lakers kundër...

LA Lejkers tërhjek fanellat e Kobi Brajantit

para 8 muajve - Alsat-M

Los Anxhelos Lejkers do të nderrojë basketbollistin e mirënjohur Kobi Brajant. Sezonin e ardhshëm , skuadra nga Los Anxhelos do të tërhjek dy fanellat me të cilat luante “Mamba e Zezë”. Në mesin e legjendave...

Lejkersat heqin fanellat me numër 8 dhe 24 në nder të Brajantit

para 8 muajve - Lajm

Los Angelos Lakers do t’i tërheqin fanellat me numrin 8 dhe 24 në pjesën e parë të ndeshjes me Golden State, që do të luhet më 18 dhjetor 2017 në “Stejpëls qendër”. Bryant do të bëhet lojtari i 10 i Lakersave...

Vetëm katër basketbollistë në NBA kanë pasur mesatare prej 20 pikësh në gjithë karrierën e tyre

para 9 muajve - Telegrafi

Mesatarja e pikëve dhe mbajtja konstant e një statistike të mirë është shumë e vështirë të realizohet, sidomos në kampionatin më të fortë në botë të basketbollit, NBA. Deri tash në NBA janë vetëm katër...

Vetëm katër basketbollistë në NBA kanë pasur mesatare prej 20 pikësh në gjithë karrierën e tyre

para 9 muajve - Almakos

Mesatarja e pikëve dhe mbajtja konstant e një statistike të mirë është shumë e vështirë të realizohet, sidomos në kampionatin më të fortë në botë të basketbollit, NBA. Deri tash në NBA janë vetëm katër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK