http://kariera.mk

Video/ Përplasen dhunshëm tifozët e Mariborit me ata të Spartak Moska

para 8 muajve - Mapo

Foto 1 nga 1 Tifozët e Mariborit të Sllovenisë dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Policia ka ndërhyrë për të qetësuar situatën,...

VIDEO/ Sherr masiv në Slloveni, përshleshen tifozët e Maribor me ata të Spartakut

para 8 muajve - Syri

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve. Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe...

Përleshje masive mes tifozëve të Mariborit e Spartak Moskës

para 8 muajve - Gazeta Express

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve. Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe...

Rrahje e madhe para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Tetova Sot

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve. Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe...

Përleshje masive mes tifozëve të Mariborit e Spartak Moskës

para 8 muajve - Infokusi

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve. Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe...

Ndeshja ndaj Celtic, dënohet Parisi

para 8 muajve - Syri

Parisi e ka nisur mjaft mirë këtë sezon në Champions League duke mposhtur Celtic me rezultatin e thellë 0-5. Por, ka pasur edhe një lajm disi të keq, tifozët e Paris Saint-Germain ka thyer disa stola dhe...

Përleshje masive mes tifozëve para ndeshjes në Champions League

para 8 muajve - Insajderi

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve. Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe...

Tifozi tentoi të qëllonte Mbappen, UEFA fillon hetimet për ndeshjen

para 8 muajve - Koha Jone

Një incident i shëmtuar ka ndodhur në sfidën mes Celcicut dhe PSG-së pasi një tifoz u fut në fushë duke tentuar të qëllojë sulmuesin e PSG-së, Mbappe. Ai u ndalua nga forcat e sigurimit, të cilët e shoqëruan...

Fansi i Celtic tentoi ta godasë Mbappe-në

para 8 muajve - Klan Kosova

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, ishte gati viktimë e një “sulmi” të çuditshëm në ndeshjen e së martës mbrëma mes Celtic dhe PSG. Një fans i vendësve u fut në fushë dhe u duk të ketë provuar...

Rrahje e madhe para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Arbresh

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve. Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe...

Tifozi tentoi të godiste Mbappen në fitoren ndaj Celticut

para 8 muajve - Albinfo

Incidenti ndodhi gjatë pjesës së parë të martën, menjëherë pasi mysafirët realizuan golin e tretë në Celtic Park Një tifoz është futur në fushë dhe kishte tentuar të shkelmonte sulmuesin e Paris Saint-Germainit,...

Mbappe duhet të mësojë edhe si të vetëmbrohet

para 8 muajve - Top Channel

Ekipi skocez, Celtic Glasgoë pritet të përballet sërish me një ndëshkim nga UEFA, pasi një tifoz zbriti në fushën e lojtës për të sulmuar sulmuesin e Paris SG, Kylian Mbappe, gjatë fitores 5-0 të francezëve...

Ndeshja ndaj Celtic, dënohet Parisi

para 8 muajve - Tetova Sot

Parisi e ka nisur mjaft mirë këtë sezon në Champions League duke mposhtur Celtic me rezultatin e thellë 0-5. Por, ka pasur edhe një lajm disi të keq, tifozët e Paris Saint-Germain ka thyer disa stola dhe...

Tifozi tentoi të qëllonte Mbappen, UEFA fillon hetimet për ndeshjen

para 8 muajve - Syri

Një incident i shëmtuar ka ndodhur në sfidën mes Celcicut dhe PSG-së pasi një tifoz u fut në fushë duke tentuar të qëllojë sulmuesin e PSG-së, Mbappe. Ai u ndalua nga forcat e sigurimit, të cilët e shoqëruan...

Tifozi tentoi të qëllonte Mbappe, UEFA fillon hetimet për ndeshjen

para 8 muajve - Syri

Një incident i shëmtuar ka ndodhur në sfidën mes Celcicut dhe PSG-së pasi një tifoz u fut në fushë duke tentuar të qëllojë sulmuesin e PSG-së, Mbappe. Ai u ndalua nga forcat e sigurimit, të cilët e shoqëruan...

UEFA nis masat disiplinore ndaj Celtic pasi tifozi i saj tentoi ta shqelmonte Mbappen

para 8 muajve - Zeri

UEFA i ka hapur procedurat disiplinore ndaj skuadrës skoceze, Celtic, pasi një tifoz i këtij ekipi u fut në fushë dhe tentoi ta godiste me shqelm sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe, gjatë ndeshjes së parë...

UEFA nis masat disiplinore ndaj Celtic pasi tifozi i saj tentoi ta shqelmonte Mbappen

para 8 muajve - Gazeta Express

UEFA i ka hapur procedurat disiplinore ndaj skuadrës skoceze, Celtic, pasi një tifoz i këtij ekipi u fut në fushë dhe tentoi ta godiste me shqelm sulmuesit e PSG-së, Kylian Mbappe, gjatë ndeshjes së parë...

UEFA fillon hetimet për ndeshjen e Ligës së Kampionëve

para 8 muajve - Lajmi.net

. UEFA ka nisur procedurë disiplinore kundër Celticut pas hyrjes në fushë nga një tifoz gjatë ndeshjes kundër Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Tifozi shkeli fushën në Parkhead në fund të pjesës...

Tifozi i Celticut futet në fushë dhe tenton ta godas Mbappen

para 8 muajve - Zhurnal

Një tifoz i Celticut është arrestuar pasi është futur në fushë dhe ka tentuar ta sulmojë yllin e ri të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Policia e ka konfirmuar rastin e arrestimit me tifozin që është...

Tifozi i Celticut futet në fushë dhe tenton ta godas Mbappen

para 8 muajve - Telegrafi

Një tifoz i Celticut është arrestuar pasi është futur në fushë dhe ka tentuar ta sulmojë yllin e ri të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Policia e ka konfirmuar rastin e arrestimit me tifozin që është...

Një huligan tentoi të godiste mbrëmë Mbappen

para 8 muajve - Zeri

Celtic mund të përballet me sanksione të ashpra të UEFA-s, pasi një tifoz depërtoi në fushë dhe tentoi të godasë yllin e PSG, Kylian Mbappe. Incidenti ndodhi vetëm pak minuta para pushimit të pjesës së...

Mbappe duhet të mësojë edhe si të vetëmbrohet

para 8 muajve - Infokusi

Ekipi skocez, Celtic Glasgoë pritet të përballet sërish me një ndëshkim nga UEFA, pasi një tifoz zbriti në fushën e lojtës për të sulmuar sulmuesin e Paris SG, Kylian Mbappe, gjatë fitores 5-0 të francezëve...

UEFA fillon hetimet për ndeshjen e Ligës së Kampionëve

para 8 muajve - Infokusi

UEFA ka nisur procedurë disiplinore kundër Celticut pas hyrjes në fushë nga një tifoz gjatë ndeshjes kundër Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Tifozi shkeli fushën në Parkhead në fund të pjesës...

Mbappe duhet të mësojë edhe si të vetëmbrohet

para 8 muajve - Infokusi

Ekipi skocez, Celtic Glasgoë pritet të përballet sërish me një ndëshkim nga UEFA, pasi një tifoz zbriti në fushën e lojtës për të sulmuar sulmuesin e Paris SG, Kylian Mbappe, gjatë fitores 5-0 të francezëve...

Një huligan tentoi të godiste mbrëmë Mbappen (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Celtic mund të përballet me sanksione të ashpra të UEFA-s, pasi një tifoz depërtoi në fushë dhe tentoi të godasë yllin e PSG, Kylian Mbappe. Incidenti ndodhi vetëm pak minuta para pushimit të pjesës së...

Tifozi i Celtic tenton ta sulmojë Mbappen

para 8 muajve - KosovaPress

Një tifoz i Celticut është arrestuar pasi është futur në fushë dhe ka tentuar ta sulmojë yllin e ri të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Policia skoceze ka konfirmuar arrestimin e tifozit në fjalë, që...

Tifozi i Celticut futet në fushë dhe tenton ta godas Mbappen

para 8 muajve - Almakos

Një tifoz i Celticut është arrestuar pasi është futur në fushë dhe ka tentuar ta sulmojë yllin e ri të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Policia e ka konfirmuar rastin e arrestimit me tifozin që është...

FOTO/ Celtic-PSG, tifozi futet në fushë dhe sulmon Kylian Mbappe

para 9 muajve - BalkanWeb

Skuadra skoceze, Celtic, mund të përballet me dënim të rëndë nga UEFA për organizim të dobët të ndeshjes në Ligën e Kampionëve, ku një tifoz hyri lehtësisht në fushë dhe tentoi të sulmonte futbollistin...

Nuk ndalet PSG-ja, shënon edhe Mbappe

para 9 muajve - Gazeta Express

Paris Saint Germaini ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Celticut. Për 2:0 shënoi i transferuari nga Monaco, Kylian Mbappe. Ai realizoi në minutën e 34’. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Celtic-PSG, goli i dytë

para 9 muajve - Lajmi.net

. Paris Saint Germain shënon edhe golin e dytë ndaj Celticut. Realizues Kylian Mbappe.

Nuk ndalet PSG-ja, shënon edhe Mbappe

para 9 muajve - Infokusi

Paris Saint Germaini ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Celticut. Për 2:0 shënoi i transferuari nga Monaco, Kylian Mbappe. Ai realizoi në minutën e 34’.

E tmerrshme: Kylian Mbappe sulmohet nga një tifoz i Celticut

para 9 muajve - Sovrani

Një tifoz i Celtic-ut ka arritur të i ik sigurimit të stadiumit duke u futur në fushën e blertë dhe ka sulmuar yllin e PSG-së, Kylian Mbappe. Tifozi ka dal huq në goditjen e tij që kishte provuar ta bënte...

Si u sulmua Kylian Mbappe nga tifozi i Celtic-ut gjatë ndeshjes

para 9 muajve - Insajderi

Një tifoz i Celtic-ut ka arritur të i ik sigurimit të stadiumit duke u futur në fushën e blertë dhe ka sulmuar yllin e PSG-së, Kylian Mbappe. Tifozi ka dal huq në goditjen e tij që kishte provuar ta bënte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK