http://kariera.mk

Ronaldinho kërkon nga Coutinho të transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Indeks online

IndeksOnline E martë, 14 Nentor 2017 18:22 Njëri nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit, Ronaldinho ka folur për News Sky në të cilën ka komentuar situatën e Coutinhos. Ai ka thënë se sulmuesi...

Ronalidnho: E dua këtë lojtar tek Barcelona

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish reprezentuesi i Brazilit Ronaldinho ka deklaruar edhe një herë që dëshiron ta shohë tek ish ekipi i tij Barcelona patriotin e tij Coutinho. Ambasadori i Barcelonës ka thënë Coutinho do t`i përshtatej...

Atletico Madridi dëshiron ish magjistarin e Realit

para 11 muajve - Medial

Mesfushori gjerman pritet të largohet nga Arsenali. Mesut Ozil kthehet në një dëshirë të madhe të Atletico Madridit, që e kërkon si përforcim në verën e ardhshme. Sipas asaj që shkruan e përditshmja angleze...

N'Zonzi: Nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen

para 11 muajve - Albeu

Steven N'Zonzi, padyshim një nga lojtarët më të nënvlerësuar në skuadrën e Sevillas në këtë moment, vazhdon të jetë i lidhur me një kthim në Premier League, pasi ai ishte thuajse rumored të jetë në rrugën...

Griezmann shumë afër Barcelonës!

para 11 muajve - Tetova Sot

Mediat ndërkombëtare raportojnë se sulmuesi i kombëtares së Francës, Antoine Griezmann, njëherësh i Atletico Madridit, është shumë afër liderit të Spanjës, Barcelona. Ai pritet të jetë goditja e madhe...

Coutinho ishte pranë largimit nga Liverpooli

para 11 muajve - Tetova Sot

Philippe Coutinho ishte pranë largimit nga Liverpooli këtë verë, por me insistim të trajnerit Jurgen Klopp, ai mbeti pjesë e “The Reds”, të paktën deri në përfundim të këtij stinori. Ai tani ka ndryshuar...

Griezmann te Barcelona, arrihet akordi

para 11 muajve - RTV 21

Antoine Griezmann pritet të jetë goditja e madhe e Barcelonës në merkaton e verës së ardhshme Prej kohësh “blaugranat” kanë nisur kontaktet me sulmuesin francez të Atleticos së Madridit, madje së fundmi...

OZIL MUND TË RIKTHEHET NË MADRID

para 11 muajve - TV21

Mesfushori gjerman pritet të largohet nga Arsenali Mesut Ozil kthehet në një dëshirë të madhe të Atletico Madridit, që e kërkon si përforcim në verën e ardhshme. Sipas asaj që shkruan e përditshmja angleze...

COUTINHO I LUMTUR NË PREMIER LIGË

para 11 muajve - TV21

Futbollisti brazilian po kërkohet me ngulm nga Barcelona Philippe Coutinho ishte pranë largimit nga Liverpooli këtë verë, por me insistim të trajnerit Jurgen Klopp, ai mbeti pjesë e “The Reds”, të paktën...

KONFIRMOHET ! Ylli i madh i Manchester City-it, po largohet

para 11 muajve - Infokusi

Claudio Bravo dëshiron të largohet nga Manchester City sa më shpejt që të jetë e mundur, dhe do të përpiqet të detyrojë një dalje në janar, sipas raporteve nga Spanja, përcjell ORAinfo. Kiliani u bashkua...

Ronaldinho kërkon nga Coutinho të transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Infokusi

Njëri nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit, Ronaldinho ka folur për News Sky në të cilën ka komentuar situatën e Coutinhos. Ai ka thënë se sulmuesi i Liverpoolit do të përshtatej shumë mirë...

Coutinho: Jam shumë i lumtur në Angli

para 11 muajve - Medial

Futbollisti brazilian po kërkohet me ngulm nga Barcelona. Philippe Coutinho ishte pranë largimit nga Liverpooli këtë verë, por me insistim të trajnerit Jurgen Klopp, ai mbeti pjesë e “The Reds”, të paktën...

Ronaldinho kërkon nga Coutinho të transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Tetova1

Njëri nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit, Ronaldinho ka folur për News Sky në të cilën ka komentuar situatën e Coutinhos. Ai ka thënë se sulmuesi i Liverpoolit do të përshtatej shumë mirë...

Griezmann më pranë Barcelonës, arrihet akordi me francezin

para 11 muajve - Zhurnal

Antoine Griezmann pritet të jetë goditja e madhe e Barcelonës në merkaton e verës së ardhshme. Prej kohësh blaugranat kanë nisur kontaktet me sulmuesin francez të Atleticos së Madridit, madje sëfundmi...

Ronaldinho: Coutinho do t’i përshtatej Barçës

para 11 muajve - Koha.net

Ronaldinho ka deklaruar se Philippe Coutinho do t’i përshtatej në mënyrë të përsosur Barcelonës dhe ka ftuar ish-klubin e tij që të transferojnë yllin e Liverpoolit. Coutinho pritet që në janar të jetë...

Ozil mund të rikthehet në Madrid

para 11 muajve - RTV 21

Mesfushori gjerman pritet të largohet nga Arsenali Mesut Ozil kthehet në një dëshirë të madhe të Atletico Madridit, që e kërkon si përforcim në verën e ardhshme. Sipas asaj që shkruan e përditshmja angleze...

​Coutinho i lumtur në Premier Ligë

para 11 muajve - RTV 21

Futbollisti brazilian po kërkohet me ngulm nga Barcelona Philippe Coutinho ishte pranë largimit nga Liverpooli këtë verë, por me insistim të trajnerit Jurgen Klopp, ai mbeti pjesë e “The Reds”, të paktën...

Ia bën ‘bajat’Juventusit! Ja ku po transferohet Emre Can

para 11 muajve - Infokusi

Mesfushori i Liverpoolit, Emre Can mund të vendoset për t’u bashkuar me Manchester Cityn, e jo me Juventusin. Tani, 23vjeçari  është bërë një lojtar i rëndësishëm për Jurgen Klopp gjatë dy sezoneve të...

Barcelona arrin marrëveshje në parim me Griezmann

para 11 muajve - Gazeta Express

Barcelona dhe ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, janë në kontakt tash e dy javë, sipas ueb-sajtit francez të futbollit, Le10Sport. Sipas këtij ueb-sajti, bisedimet mes Barçes dhe 26-vjeçarit...

Barcelona arrin marrëveshje në parim me Griezmann

para 11 muajve - Tetova Sot

Barcelona dhe ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, janë në kontakt tash e dy javë, sipas ueb-sajtit francez të futbollit, Le10Sport. Sipas këtij ueb-sajti, bisedimet mes Barçes dhe 26-vjeçarit...

Atletico Madridi ëndërron Ozilin

para 11 muajve - Zhurnal

Atletico e Madridit ëndërron Mesut Ozil si përforcim në tregut të transferimeve të së verës së ardhshme. Sipas The Sun, futbollisti i kombëtares gjermane ka kontratë me Arsenalin deri në fund të sezonit...

Philipe Coutinho nuk largohet nga Liverpool

para 11 muajve - GazetaBlic

Kohëve të fundit ka pasur polemnika të shumta rreth të ardhmes së Philippe Coutinho. Mesfushori brazilian po kërkohet me ngulm nga klubi spanjoll Barcelona. Philippe Coutinho ishte pranë largimit nga Liverpooli...

Nga Franca: Ja deri ku kanë shkuar bisedimet Griezmann – Barcelona

para 11 muajve - Sovrani

Mes Barcelonës dhe sulmuesit të Atletico Madridit kanë nisur bisedimet të cilat dita e ditës po shkojnë në drejtimin ku do të dal diçka konkrete, transmeton Sovrani.info. Informacioni i fundit i cili vjen...

Po ndodh marrëveshja gjigante ! Ja me cilin ekip po nënshkruan Coutinho

para 11 muajve - Infokusi

Nëse raportet duhet të besohen, drejtuesit e Barcelonës do të fluturojnë në Liverpool më vonë këtë muaj për të mbajtur bisedime për një lëvizje për Philippe Coutinho, përcjell ORAinfo. Coutinho, 25 vjeç,...

Atletico Madridi ëndërron Ozilin

para 11 muajve - Telegrafi

Atletico e Madridit ëndërron Mesut Ozil si përforcim në tregut të transferimeve të së verës së ardhshme. Sipas The Sun, futbollisti i kombëtares gjermane ka kontratë me Arsenalin deri në fund të sezonit...

Barcelona arrin marrëveshje në parim me Griezmann

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona dhe ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, janë në kontakt tash e dy javë, sipas ueb-sajtit francez të futbollit, Le10Sport. Sipas këtij ueb-sajti, bisedimet mes Barçes dhe 26-vjeçarit...

Ronaldinho: Dua që Coutinho t’i bashkohet Barcelonës

para 11 muajve - Arbresh

Ronaldinho është duke mbështetur transferimin e yllit të Liverpoolit, Philippe Coutinhos, te Barcelona. Ambasadori i Barcelonës thotë se stili i lojës së Coutinhos i përshtatet shumë sistemit të Barcelonës,...

N’Zonzi: Nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen

para 11 muajve - Sovrani

Steven N’Zonzi, padyshim një nga lojtarët më të nënvlerësuar në skuadrën e Sevillas në këtë moment, vazhdon të jetë i lidhur me një kthim në Premier League, pasi ai ishte thuajse rumored të jetë në rrugën...

Coutinho: Jam i lumtur te Liverpooli, luaj në ligën më të fortë në botë

para 11 muajve - Zhurnal

Philippe Coutinho kërkon të zbusë situatën e krijuar te Liverpooli, pas kërkesës për t’u larguar gjatë tregut të transferimeve së verës te Barcelona. Braziliani, i cili është i grumbulluar me përfaqësuesen...

Hector Bellerini shumë i shtrenjtë për kampionin e Italisë

para 11 muajve - Arbresh

Kampioni italian, Juventusi ka hequr dorë nga transferimi i mbrojtësit të Arsenalit, Hector Bellerinit, për shkak të çmimit të tij prej 40 milionë funta. Reprezentuesi spanjoll, i cili ka kontratë te “Topçinjtë”...

Arsenali pranë blerjes së sensacionit të këtij sezoni në Francë

para 11 muajve - Politiko

Sipas Daily Star, “Gunners” ka kohë që janë në bisedime me 24-vjeçarin dhe shpresojnë se një marrëveshje mund të arrihet qysh në janar, transmeton Express. Kjo do të hapte rrugë shitjen e Mesut Ozilit...

Arsenal afër blerjes së një sulmuesi

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjiganti anglez është duke bërë përpjekje të vazhdueshme për ta blerë sulmuesin francez qysh në afatin kalimtar dimëror Arsenal është afër kompletimit të blerjes së sulmuesit të Lyon, Nabil Fekir, për...

Arsenali pranë blerjes së sensacionit të këtij sezoni në Francë

para 11 muajve - Gazeta Express

Arsenali është afër blerjes së sulmuesit të Lyonit Nabil Fekir për 67 milionë euro. Sipas Daily Star, “Gunners” ka kohë që janë në bisedime me 24-vjeçarin dhe shpresojnë se një marrëveshje mund të arrihet...

Griezmann te Barcelona, arrihet akordi me francezin

para 11 muajve - KosovaPress

Prej kohësh “blaugranat” kanë nisur kontaktet me sulmuesin francez të Atleticos së Madridit, madje së fundmi sipas asaj që raporton Le10Sport, Barça ka arritur akordin me lojtarin mbi termat e kontratës....

Coutinho: Jam i lumtur te Liverpooli, luaj në ligën më të fortë në botë

para 11 muajve - Telegrafi

Philippe Coutinho kërkon të zbusë situatën e krijuar te Liverpooli, pas kërkesës për t’u larguar gjatë tregut të transferimeve së verës te Barcelona. Braziliani, i cili është i grumbulluar me përfaqësuesen...

Atletico interesohet për Ozil

para 11 muajve - KosovaPress

Mesut Ozil kthehet në një dëshirë të madhe të Atletico Madridit, që e kërkon si përforcim në verën e ardhshme. Sipas asaj që shkruan e përditshmja angleze “The Sun”, se futbollisti i kombëtares gjermane...

Manchester United e do yllin e Atletico Madridit

para 11 muajve - Gazeta Express

Manchester United dëshiron ta transferoj yllin e mesfushës së Atletico Madridit. Bëhet fjalë për Saul Niguez, i cili ka një klauzolë lirim në vlerë 150 milionë euro në kontratën e tij, raporton The Sun,...

Mourinho pas yllit të Atletico Madridit

para 11 muajve - Koha.net

Manchester United po e monitoron sulmuesin e Atletico Madridit, Saul Niguez. Sipas mediave angleze, “Djajtë e Kuq” janë të impresionuar nga paraqitjet e Niguezit gjatë këtij sezoni të garave, transmeton...

Atletico Madridi ëndërron Ozilin

para 11 muajve - Almakos

Atletico e Madridit ëndërron Mesut Ozil si përforcim në tregut të transferimeve të së verës së ardhshme. Sipas The Sun, futbollisti i kombëtares gjermane ka kontratë me Arsenalin deri në fund të sezonit...

Coutinho i lumtur në Premier Ligë

para 11 muajve - KosovaPress

Philippe Coutinho ishte pranë largimit nga Liverpooli këtë verë, por me insistim të trajnerit Jurgen Klopp, ai mbeti pjesë e “The Reds”, të paktën deri në përfundim të këtij stinori. Ai tani ka ndryshuar...

United i vë syrin mesfushorit të Atletico

para 11 muajve - Klan Kosova

Djajtë e Kuq janë të interesuar ta blejnë mesfushorin spanjoll, pasi shefi i stolit po kërkon përforcimin e aftësive kreative në skuadër Manchester United do të transferojë mesfushorin e Atletico Madrid,...

Ozil mund të kthehet në Madrid

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjiganti spanjoll është i interesuar ta transferojë gjermanin në fund të edicionit, ndaj qysh tani ka vënë kontakte, për të nënshkruar parakontratë në janar Atletico Madrid ka vënë kontakte me mesfushorin...

Coutinho: Jam i lumtur te Liverpooli, luaj në ligën më të fortë në botë

para 11 muajve - Almakos

Philippe Coutinho kërkon të zbusë situatën e krijuar te Liverpooli, pas kërkesës për t’u larguar gjatë tregut të transferimeve së verës te Barcelona. Braziliani, i cili është i grumbulluar me përfaqësuesen...

Coutinho: Jam i lumtur te Liverpooli, luaj në ligën më të fortë në botë

para 11 muajve - Infokusi

Philippe Coutinho kërkon të zbusë situatën e krijuar te Liverpooli, pas kërkesës për t’u larguar gjatë tregut të transferimeve së verës te Barcelona. Braziliani, i cili është i grumbulluar me përfaqësuesen...

Skuadra spanjolle nis kontaktet Me Arsenalit për Ozil

para 11 muajve - Gazeta Express

Atletico Madrido e ka kontaktuar Arsenalin për një transferim të mundshëm të yllit të saj Mesut Ozil gjatë verës së ardhshme. Përfaqësuesi i Kombëtares së Gjermanisë do të mbetet pa kontratë në fund të...

Arsenali pranë blerjes së sensacionit të këtij sezoni në Francë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Arsenali është afër blerjes së sulmuesit të Lyonit Nabil Fekir për 67 milionë euro. Sipas Daily Star, “Gunners” ka kohë që janë në bisedime me 24-vjeçarin dhe shpresojnë se një marrëveshje mund të arrihet...

Arsenali pranë blerjes së sensacionit të këtij sezoni në Francë

para 11 muajve - Insajderi

Arsenali është afër blerjes së sulmuesit të Lyonit Nabil Fekir për 67 milionë euro. Sipas Daily Star, “Gunners” ka kohë që janë në bisedime me 24-vjeçarin dhe shpresojnë se një marrëveshje mund të arrihet...

Mesut Ozil largohet nga Arsenali, transferohet në La Liga

para 11 muajve - Sovrani

Mesut Ozil pritet të largohet nga Arsenal gjatë merkatos së janarit. Ozilit i skadon kontrata me Arsenalin në qershor të vitit 2018 dhe Arsenal dëshiron të shesë lojtarin në janar për të mos u larguar...

​Mourinho pas yllit te Atletico Madridit

para 11 muajve - 10minuta

Manchester United po e monitoron sulmuesin e Atletico Madridit, Saul Niguez. Sipas mediave angleze, “Djajtë e Kuq”, janë të impresionuar nga paraqitjet e Saul gjatë këtij sezoni të garave, shkruan KosovaPress....

Arsenali dhe Manchester në luftë për këtë sulmues

para 11 muajve - Sovrani

Emri i Steven N’Zonzi rikthehet të rindezë merkaton e Janarit. Mesfushori i Sevillas, ishte një nga lojtarët më të kërkuar gjatë verës, me Juventusin që “luftoi” deri në fund, por pa arritur dot te lojtari....

Mourinho pas yllit te Atletico Madridit

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas mediave angleze, “Djajtë e Kuq”, janë të impresionuar nga paraqitjet e Saul gjatë këtij sezoni të garave, shkruan KosovaPress. Menaxheri i Unitedit, Jose Mourinho është i interesuar që ta forcoj...

Mourinho, Guardiola dhe Wenger në ‘luftë’ për yllin e Sevillas

para 11 muajve - Arbresh

Steven N’Zonzi është duke tërhequr interesimin e Manchester United, Manchester Cityt dhe Arsenalit. Mesfushori para se të transferohej në Sevilla kishte luajtur në Premierligë me skuadrën e Blackburn Rovers....

Skuadra spanjolle nis kontaktet me Arsenalin për Ozil

para 11 muajve - Insajderi

Atletico Madridi e ka kontaktuar Arsenalin për një transferim të mundshëm të yllit të saj Mesut Ozil gjatë verës së ardhshme. Përfaqësuesi i Kombëtares së Gjermanisë do të mbetet pa kontratë në fund të...

Atletico Madrid në bisedime me superyllin e Arsenalit

para 11 muajve - Arbresh

Gjiganti spanjoll, Atletico Madrid është duke shfaqur interesim për mesfushorin gjerman të Arsenalit, Mesut Ozil. Ozil është në fund të kontratës me Arsenalin dhe ende nuk ka nëshkruar kontratën e re,...

‘Daily Star’: 70 milionë euro dhe ky sulmues i bashkohet Arsenalit në janar

para 11 muajve - Sovrani

Përkundër një konkurence jashtëzakonisht të ashpër dhe të fuqishme, duket se Arsenali  ka ditur të punojë fshehurazi dhe me shpejtësi të madhe në tretativat me Lyonin për sulmuesin Nabil Fekir, transmeton...

Ozil mund të kthehet në Madrid

para 11 muajve - Gazeta e re

Gjiganti spanjoll është i interesuar ta transferojë gjermanin në fund të edicionit, ndaj qysh tani ka vënë kontakte, për të nënshkruar parakontratë në janar Atletico Madrid ka vënë kontakte me mesfushorin...

Surpriza e madhe: As City e as United, ja ku po shkon Ozil

para 11 muajve - Sovrani

Reprezentuesi gjerman i Arsenalit Mesut Ozil do të mbetet ka kontratë në verën e vitit 2018 dhe kjo i jep mundësi a tij që të nënshkruaj një parakontratë me ndonjë klub të ri që në merkaton e janarit,...

Mourinho dhe United dëshirojnë hakmarrjen ndaj Realit për blerjen e Ronaldos, zbuloni planin

para 11 muajve - Albeu

Manchester United dëshiron me patjetër Marco Asensio-n. Shtypi spanjoll raportojnë se drejtuesit e klubit anglez janë gati të bëjnë një çmenduri për të siguruar shërbimet e talentit të ri të Real Madrid....

Festë te Liverpooli, Klopp bën transferimin e madh

para 11 muajve - Lajmi.net

. Ylli i Schalkes, Leon Goretzka, ka refuzuar Barcelonën. Mediat britanike kanë gjetur edhe arsyen e këtij vendimi të papritur të Goretzkas, përcjellë “Lajmi.net”. Ai e ka refuzuar ekipin katalunas pasi...

Goretzka ia bën ‘bajat’ Barcelonës, ja ku po transferohet

para 11 muajve - Infokusi

Mesfushori i Schalke 04 Leon Goretzka, ka paralajmëruar Barcelonën se ai nuk ka ndërmend të pranojë ofertën e tyre, transmeton ORAinfo. Futbollsiti gjerman është i vendosur të luajë në Premier Ligë, ku...

Emre Can refuzon Juventusin për këtë skuadër të njohur

para 11 muajve - GazetaBlic

Mesfushori gjerman Emre Can si duket ka dëshirë të luaj për Manchester City-n. Kontrata e 23 vjeçarit me Liverpool-in skadon në fund të këtij sezoni, dhe ai nuk dëshiron të nënshkruajë kontratë të re me...

Manchester City favorit për Emre Can

para 11 muajve - Koha.net

Emre Can mund të refuzojë Juventusin për Manchester Cityn. Kontrata e gjermanit me Liverpoolin skadon në fund të këtij sezoni, dhe ai nuk dëshiron të nënshkruajë kontratë të re me “Të Kuqtë”, transmeton...

Festë te Liverpooli, Klopp bën transferimin e madh

para 11 muajve - Infokusi

Ai e ka refuzuar ekipin katalunas pasi që ka arritur marrëveshje me Liverpoolin. Ylli i Schalkes, Leon Goretzka, ka refuzuar Barcelonën. Mediat britanike kanë gjetur edhe arsyen e këtij vendimi të papritur...

Barcelona hap thesin, gati të mposhtë konkurrencën e PSG-së

para 11 muajve - Mapo

Katalanasit tashmë i kanë fiksuar 2 objektivat primarë, të cilët janë Philippe Coutino dhe Antoine Griezmann. Të dy futbollistët kanë një të përbashkët, që është vullneti i tyre për të ndryshuar ambient....

Ylli i Atletico Madrid dëshiron transferimin në Manchester United

para 11 muajve - Sovrani

Saul Niguez ka vite që lidhet me një transferim në klubin anglez, Manchester United. Siç duket Niguez dëshiron të largohet nga Madridi dhe destinacioni i tij i ardhshëm mund të jetë Manchester United,...

‘Çmenduria’ e radhës e Mourinhos, 177 milionë euro për Marco Asensio

para 11 muajve - Arbresh

Manchester United janë duke përgatitur ta thyejnë rekordin e tyre duke nënshkruar me Marco Asensio. Mesfushori spanjoll i Real Madridit, është synimi i Jose Mourinhos dhe do të dërgojë një ofertë prej...

E kërkon e gjithë Evropa, transferohet në Arsenal

para 11 muajve - Sovrani

Skuadra e Arsenalit ka gjetur zëvendësuesin ideal të Alexis Sanchez. Skuadra e Arsenalit është futur në garë për shërbimet e mesfushorit francez, Fekir. Fekir po shkëlqen me fanellën e Lyonit këtë edicion,...

Arsenali ka gjetur zëvendësin e Sanchezit

para 11 muajve - Arbresh

Arsenali është duke u interesuar të nënshkruaj Nabil Fekir nga Lyoni i cili do të zëvendësojë Alexis Sanchez, sipas disa raportimeve. Londinezët janë duke shfaqur një interesim të madh për reprezentuesin...

Arsenali ka gjetur zëvenduesin e Sanchezit

para 11 muajve - Arbresh

Arsenali është duke u interesuar të nënshkruaj Nabil Fekir nga Lyoni i cili do të zëvendësojë Alexis Sanchez, sipas disa raportimeve. Londinezët janë duke shfaqur një interesim të madh për reprezentuesin...

Ylli i Atletico Madridit kërkon të transferohet në Man Utd

para 11 muajve - Arbresh

Mesfushori i Atletico Madrid, Saul Niguez,  dëshiron t’i bashkohet Manchester United në verën e ardhshme, sipas disa raporteve. 22 vjeçari është një nga lojtarët kyq të Diego Simeones që nga debutimi i...

Çmendet Griezmann, i thotë ‘PO’ kalimit të ekipi që nuk ka pritur askush!

para 11 muajve - Infokusi

Përgjigjja e Griezmann ka qenë e shkurtër: “Po, do të ishte një ëndërr”. Antoine Griezmann do të transferohet te PSG. Edhe pse kërkohet me ngulm nga Manchester United, Griezmann duket se do klubin nga...

​Manchester City favorit për Can

para 11 muajve - 10minuta

Emre Can mund të refuzojë Juventus-in për Manchester City-n. Kontrata e gjermanit me Liverpool-in skadon në fund të këtij sezoni, dhe ai nuk dëshiron të nënshkruajë kontratë të re me “Të Kuqtë”, shkruan...

​Plani i Barcelonës për blerjen e dy yjeve

para 11 muajve - AlbPortali

Barcelona i ka të qarta objektivat e merkatos. Loading... Ata janë Philippe Coutinho dhe Antoine Griezmann. Të dy, edhe pse operacione të vështira, konsiderohen si mëse të mundshme nga klubi katalanas....

​Plani i Barcelonës për blerjen e dy yjeve

para 11 muajve - 10minuta

Barcelona i ka të qarta objektivat e merkatos. Ata janë Philippe Coutinho dhe Antoine Griezmann. Të dy, edhe pse operacione të vështira, konsiderohen si mëse të mundshme nga klubi katalanas. Plani është...

Griezmann zbulon të ardhmen, kjo është skuadra e tij e preferuar

para 11 muajve - Indeks online

Antonie Griezmann ka qenë shumë i lidhur me një kalim të mundshëm në Manchester United. Dënimi që FIFA i vuri Atleticos, e bëri që kjo e fundit të “blindoj” të gjithë futbollistët pasi që nuk kishte drejt...

Griezmann konfirmon skuadrën e re me një përgjigje epike

para 11 muajve - Lajmi.net

. Antoine Griezmann do të transferohet te PSG, përcjellë “Lajmi.net”. Edhe pse kërkohet me ngulm nga Manchester United, Griezmann duket se do klubin nga vendi i tij. “Telefoot” ka pyetur francezin nëse...

Arsenali gjen zëvendësuesin e Sanchezit

para 11 muajve - Koha.net

Arsenali duket se ka gjetur zëvendësimin e Alexis Sanchez, dhe ai është Wilfried Zaha. Sanchez do të largohet nga “Emirates” në janar ose në verë si transfer i lirë, dhe Arsene Wenger dëshiron ta sjellë...

Wilfried Zaha në sytë e këtij klubi anglez

para 11 muajve - GazetaBlic

Arsenali duket se ka gjetur zëvendësimin e Alexis Sanchez, dhe ai është Wilfried Zaha. Sanchez do të largohet nga “Emirates” në janar ose në verë si transfer i lirë, dhe Arsene Wenger dëshiron ta sjellë...

Manchester City favorit për Can

para 11 muajve - KosovaPress

Kontrata e gjermanit me Liverpool-in skadon në fund të këtij sezoni, dhe ai nuk dëshiron të nënshkruajë kontratë të re me “Të Kuqtë”, shkruan KosovaPress. Kjo do të thotë se ai do të jetë lojtar i lirë...

Barcelona hap thesin, gati të mposhtë konkurrencën e PSG-së

para 11 muajve - Sovrani

Katalanasit tashmë i kanë fiksuar 2 objektivat primarë, të cilët janë Philippe Coutino dhe Antoine Griezmann. Të dy futbollistët kanë një të përbashkët, që është vullneti i tyre për të ndryshuar ambient....

Griezmann zbulon të ardhmen, kjo është skuadra e tij e preferuar

para 11 muajve - Infokusi

Antonie Griezmann ka qenë shumë i lidhur me një kalim të mundshëm në Manchester United. Dënimi që FIFA i vuri Atleticos, e bëri që kjo e fundit të “blindoj” të gjithë futbollistët pasi që nuk kishte drejt...

Coutinho habit Barcelonën

para 11 muajve - Ina

Coutinho thotë se është i lumtur te Liverpooli. Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, thotë se është “shumë i lumtur me jetën në Angli” duke hedhur poshtë raportimet për kalim te Barcelona. Braziliani...

Coutinho habit Barcelonën

para 11 muajve - Gazeta Express

Coutinho thotë se është i lumtur te Liverpooli. Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, thotë se është “shumë i lumtur me jetën në Angli” duke hedhur poshtë raportimet për kalim te Barcelona. Braziliani...

Coutinho i humb shpresat Barcelonës

para 11 muajve - Indeks online

Është bërë e zakonshme të shohësh lajme të përditshme mbi të ardhmen e Philippe Coutinho në Liverpool në shtypin anglez dhe spanjoll. Braziliani është lidhur me një lëvizje në Barcelonë qëkur Neymar u...

Mourinho largon yllin e Unitedit nga ekipi

para 11 muajve - Infokusi

Sipas mediave angleze, Jose Mourinho nuk është i kënaqur me Darmian. Manchester United ka vendosur ta largojë një futbollist. Bëhet fjalë për mbrojtësin Matteo Darmian, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas mediave...

Griezmann konfirmon skuadrën e re me një përgjigje epike

para 11 muajve - Sovrani

Antoine Griezmann do të transferohet te PSG, përcjellë “Lajmi.net”. Edhe pse kërkohet me ngulm nga Manchester United, Griezmann duket se do klubin nga vendi i tij. “Telefoot” ka pyetur francezin nëse do...

Coutinho thotë se është i lumtur te Liverpooli

para 11 muajve - Shenja

Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, thotë se është “shumë i lumtur me jetën në Angli” duke hedhur poshtë raportimet për kalim te Barcelona. Braziliani gjatë verës u raportua se kishte kërkuar të largohej...

Coutinho: Jam mirë dhe i lumtur te Liverpooli

para 11 muajve - Java News

Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, thotë se është “shumë i lumtur me jetën në Angli” duke hedhur poshtë raportimet për kalim te Barcelona. Braziliani gjatë verës u raportua se kishte kërkuar të largohej...

Mourinho largon yllin e Unitedit nga ekipi

para 11 muajve - Insajderi

Sipas mediave angleze, Jose Mourinho nuk është i kënaqur me Darmian. Manchester United ka vendosur ta largojë një futbollist. Bëhet fjalë për mbrojtësin Matteo Darmian, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas mediave...

Arsenali në sulm për Zaha

para 11 muajve - KosovaPress

Sanchez do të largohet nga “Emirates” në janar ose në verë si transfer i lirë, dhe Arsene Wenger dëshiron ta sjellë në skuadër ish-lojtarin e Manchester United-it, raporton KosovaPress. 25 vjeçari është...

Coutinho thotë se është i lumtur te Liverpooli

para 11 muajve - AlbPortali

Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, thotë se është “shumë i lumtur me jetën në Angli” duke hedhur poshtë raportimet për kalim te Barcelona. Braziliani gjatë verës u raportua se kishte kërkuar të largohej...

Coutinho habit Barcelonën

para 11 muajve - Sovrani

17 Coutinho thotë se është i lumtur te Liverpooli. Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, thotë se është “shumë i lumtur me jetën në Angli” duke hedhur poshtë raportimet për kalim te Barcelona. Braziliani...

Coutinho: Jam i lumtur te Liverpooli

para 11 muajve - Koha.net

Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, thotë se është “shumë i lumtur me jetën në Angli” duke hedhur poshtë raportimet për kalim te Barcelona. Braziliani gjatë verës u raportua se kishte kërkuar të largohej...

Kjo është e ardhmja e Coutinhos

para 11 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho shprehet se nuk dëshiron të largohet nga klubi anglez Liverpool, sepse aty ndihet i lumtur. Ylli brazilian u kërkua me ngulm nga klubi spanjoll Barcelona në afatin e verës, por Liverpool...

Antoine Griezmann befason të gjithë me skuadrën e re

para 11 muajve - GazetaBlic

Interesimi i skuadrave të mëdha evropiane për Antoine Griezmannin, çdo ditë e më shumë po rritet. 26 vjeçari verën e kaluar ishte afër transferimit te Manchester United, por në fund vendosi të nënshkruajë...

Antoine Griezmann bëhet me skuadër të re

para 11 muajve - Lajmi.net

Vazhdon të rritet interesimi i skuadrave të mëdha për Antoine Griezmannin. Ylli i Atletico Madrid verën e kaluar ishte afër transferimit te Manchester United, por në fund vendosi të nënshkruajë kontratë...

Juventusi shumë pranë lojtarit të Mançester United

para 11 muajve - Newsport

Matteo Darmian mund të jetë futbollisti i ri i Juventusit. Italiani nuk ka gjetur hapsira te Mançester United dhe me shumë mundësi do të largohet nga Anglia, në merkaton e janarit. Në vend të parë për...

Antoine Griezmann bëhet me skuadër të re

para 11 muajve - Sovrani

Vazhdon të rritet interesimi i skuadrave të mëdha për Antoine Griezmannin. Ylli i Atletico Madrid verën e kaluar ishte afër transferimit te Manchester United, por në fund vendosi të nënshkruajë kontratë...

Antoine Griezmann befason të gjithë me skuadrën e re

para 11 muajve - Arbresh

Interesimi i skuadrave të mëdha evropiane për Antoine Griezmannin, çdo ditë e më shumë po rritet.26 vjeçari verën e kaluar ishte afër transferimit te Manchester United, por në fund vendosi të nënshkruajë...

Coutinho flet rreth të ardhmes e tij

para 11 muajve - Arbresh

Mesfushori brazilian i Liverpoolit, Philipe Coutinho, ka insistuar se është i lumtur në Liverpool. Ylli brazilian është duke u lidhur me një kalim te Barcelona në afatin kalimtar të janarit. Ai gjatë afatit...

Më në fund flet Coutinho, tregon për të ardhmen e tij

para 11 muajve - Sovrani

Philippe Coutinho insiston se është i lumtur tek Liverpooli dhe se nuk dëshiron largimin nga klubi anglez. Ylli brazilian u kërkua me ngulm nga Barcelona në afatin e verës, por Liverpool refuzoi tre ofertat...

Greizmann “ëndërron” të luaj me Mbappen

para 11 muajve - Gazeta Fjala

E ardhmja e sulmuesit francez Antoine Griezmann vazhdon të mbetet e paqartë, pas zërave të shumtë verën që lamë pas se kërkohet me ngulm ngaanglezët e Manchester United. Griezmann ishte afër transferimit...

Real Madridi synon t’i shkatërrojë planet e Arsenalit me këtë lëvizje në tregun e transferimeve

para 11 muajve - Sovrani

Real Madridi do ta rivalizojë Arsenalin për transferimin e Nabil Fekir nga Lyoni. Francezi është duke joshur klubet e mëdha evropiane falë paraqitjeve impresive këtë sezon. Ai gjithashtu është edhe në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK