http://kariera.mk

Argjentina – Nigeria përfundon me këtë rezultat turpërues për kombëtaren e Messit

para 11 muajve - GazetaBlic

Nigeria ka arritur ta mposhtë Argjentinën me rezultat 4-2 në ndeshjen miqësore që e kanë luajtur këto dy skuadra sonte Krasnodar të Rusisë. Skuadra e trajnerit Sampaoli edhe pse ishte në epërsi prej dy...

Argjentinë-Nigeri, rezultat totalisht i papritur

para 11 muajve - Lajmi.net

. Nigeria e ka mposhtur Argjentinën me përmbysje. Ekipi nigerian fitoi miqësoren me rezultat 4:2, përcjellë “Lajmi.net”. Afrikanët përmbysën epërsinë e latinëve, të cilët avancuan me Banegan dhe Agueron....

Argjentina – Nigeria përfundon me këtë rezultat turpërues për kombëtaren Messit

para 11 muajve - GazetaBlic

Nigeria ka arritur ta mposhtë Argjentinën me rezultat 4-2 në ndeshjen miqësore që e kanë luajtur këto dy skuadra sonte Krasnodar të Rusisë. Skuadra e trajnerit Sampaoli edhe pse ishte në epërsi prej dy...

VIDEO/ Argjentina pa Messin turpërohet nga Nigeria

para 11 muajve - Syri

Argjentina luajti në Kraskondar të Rusisë një ndeshje miqësore me Nigerinë, shkruan SYRI.net. Pa super-yllin e saj, Lionnel Messin, skuadra argjentinase u mund me rezultatin 4-2 nga afrikanët. Argjentina...

​Nigeria përmbys Argjentinën, Iwobi shënon het trik

para 11 muajve - Gazeta Express

Nigeria ka shënuar fitore në miqësoren ndaj Argjentinës me rezultat 2:4 Argjentina pavarësisht se ka qenë duke fituar 2:0, në fund është mposhtur 2:4 në miqësoren ndaj Nigerisë. Banega dhe Aguero shënuan...

Banega ka realizuar gol të “çmendur” nga goditja e dënimit

para 11 muajve - Lajmi.net

. Argjentina po fiton 2:1 ndaj Nigerisë. Goli i parë u realizua nga Ever Banega, përcjellë “Lajmi.net”. Ai realizoi në mënyrë të përkryer nga goditja e dënimit.

VIDEO/ E pabesueshme, Nigeria përmbys Argjentinën me dy gola të shpejtë

para 11 muajve - Syri

Nigeria ka shënuar dy gola të shpejtë me anë të Iwobi dhe Idowu në minuta 52 dhe 54 duke përmbysur rezultatin e pjesës së parë që ishte 2-1. © SYRI.net Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Komentet Shto koment

Live/ E pabesueshme, Nigeria përmbys Argjentinën me dy gola të shpejtë

para 11 muajve - Syri

Nigeria ka shënuar dy gola të shpejtë me anë të Iwobi dhe Idowu në minuta 52 dhe 54 duke përmbysur rezultatin e pjesës së parë që ishte 2-1. © SYRI.net Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Komentet Shto koment

Shënohen edhe dy gola në ndeshjen Argjentina – Nigeria

para 11 muajve - GazetaBlic

Argjentina po luan në Kraskondar të Rusisë një ndeshje miqësore me Nigerinë. Në minutën e 27-të dy herë kampionët e Botës kalojnë në avantazh. Banega ekzekuton në mënyrë perfekte një goditje dënimi, duke...

VIDEO/ Argjentinë-Nigeri, shënohen edhe dy gola në pjesën e parë, ja rezultati surprizë

para 11 muajve - Syri

Argjentina po luan në Kraskondar të Rusisë një ndeshje miqësore me Nigerinë, shkruan SYRI.net. Në minutën e 27-të dy herë kampionët e Botës kalojnë në avantazh. Banega ekzekuton në mënyrë perfekte një...

VIDEO/ Argjentinë-Nigeri, nuk luan Messi, por shihni kush shënon nga goditja e dënimit

para 11 muajve - Syri

Argjentina po luan në Kraskondar të Rusisë një ndeshje miqësore me Nigerinë, shkruan SYRI.net. Në minutën e 27-të dy herë kampionët e Botës kalojnë në avantazh. Banega ekzekuton në mënyrë perfekte një...

Banega shënon supergol për Argjentinën

para 11 muajve - Gazeta Express

Argjentina ka kaluar në epërsi në miqësoren ndaj Nigeris, me golin e Ever Banegas nga gjuajtja e lirë Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

FOTO/ Argjentinë-Nigeri, formacionet zyrtare. Mungon ylli i madh

para 11 muajve - Syri

Argjentina dhe Nigeria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet në orën 17:30. Tek formacioni argjentinas bie në sy mungesa e Lionnel Messit. © SYRI.net Bëje...

Argjentina pa Messin turpërohet nga Nigeria

para 11 muajve - Tetova Sot

Argjentina luajti në Kraskondar të Rusisë një ndeshje miqësore me Nigerinë, Pa super-yllin e saj, Lionnel Messin, skuadra argjentinase u mund me rezultatin 4-2 nga afrikanët. Argjentina pavarësisht se...

​Formacionet zyrtare: Argjentinë – Nigeri

para 11 muajve - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Argjentinë – Nigeri Argjentina dhe Nigeria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore, që do të zhvillohet nga ora 17:30. Argjentina...

E pabesueshme, Nigeria përmbys Argjentinën me dy gola të shpejtë

para 11 muajve - Tetova Sot

Nigeria ka shënuar dy gola të shpejtë me anë të Iwobi dhe Idowu në minuta 52 dhe 54 duke përmbysur rezultatin e pjesës së parë që ishte 2-1.

Banega shënon supergol për Argjentinën

para 11 muajve - Infokusi

Argjentina ka kaluar në epërsi në miqësoren ndaj Nigeris, me golin e Ever Banegas nga gjuajtja e lirë. Etiketa: Lionel Messi

Formacionet zyrtare: Argjentinë – Nigeri

para 11 muajve - Tetova Sot

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Argjentinë – Nigeri Argjentina dhe Nigeria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore, që do të zhvillohet nga ora 17:30. Argjentina :

VIDEO/ Përfundon Argjentinë-Nigeri, rezultat totalisht i papritur

para 11 muajve - Newsport

Ka përfunduar ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Nigerisë me rezultatin 2-4. Nigerianët kanë kthyer rezultatin 2-1 të pjesës së parë duke fituar 4-2. Argjentinasit shënuan që në minutën e 27, me anë...

Formacionet zyrtare: Argjentinë – Nigeri

para 11 muajve - Infokusi

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Argjentinë – Nigeri Argjentina dhe Nigeria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore, që do të zhvillohet nga ora 17:30. Argjentina:...

Argjentinë – Nigeri, shënohet edhe goli i pestë

para 11 muajve - Sovrani

Nigeria ka kaluar në epërsi ndaj Argjentinës në minutën e 54 të takimit, pas golit të Idowu, raporton Sovrani.info Rezultati aktual i takimit është 2-3. Ja goli Facebook Twitter Google Plus

Barazohet rezultati në takimin Argjentina – Nigeri

para 11 muajve - Sovrani

Nigeria ka barazuar rezultatin ndaj Argjentinës në 2-2, pas golit të Iwobit në minutën e 52 të takimit, raporton Sovrani.info Ja goli Facebook Twitter Google Plus

Nuk ndalen golat në takimin Argjentinë – Nigeri

para 11 muajve - Sovrani

Nigeria ka shënuar gol ndaj Argjentinës në minutën e 45 të takimit, me anë të sulmuesit, Iheanacho, raporton Sovrani.info Rezultati aktual është 2-1 për Argjentinën. Ja goli Facebook Twitter Google Plus

Argjentina shënon supergol në miqësoren ndaj Nigerisë [Video]

para 11 muajve - Insajderi

Argjentina ka kaluar në epërsi në miqësoren ndaj Nigeris, me golin e Ever Banegas nga gjuajtja e lirë.

Aguero dyfishon epërsinë e Argjentinës

para 11 muajve - Sovrani

Argjentina ka dyfishuar rezultatin në 2-0 në minutën e 36 të takimit, pas golit të Agueros, raporton Sovrani.info Ja goli Facebook Twitter Google Plus

Gol në takimin Argjentinë – Nigeri

para 11 muajve - Sovrani

Argjentina ka kaluar në epërsi ndaj Nigerisë në minutën e 28 të takimit pas golit të Banegas, raporton Sovrani.info Rezultati aktual është 1-0. Ja goli Facebook Twitter Google Plus

Argjentinë – Nigeri, formacionet zyrtare

para 11 muajve - Sovrani

Argjentina dhe Nigeria sonte takohet me fillimin nga ora 17:30. Para fillimit të këtij takimi dy Kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare, raporton Sovrani.info Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK