http://kariera.mk

Edi Rama, frikë nga përgjimet e shërbimeve të huaja?

para 10 muajve - Klan Kosova

Frika nga përgjimet e shërbimeve të huaja, të cilat kanë qenë mjaft të shqetësuara për rritjen e krimit të organizuar në Shqipëri dhe nivelin e lartë të korrupsionit, duket se ka mbërthyer kryeministrin...

Edi Rama, frikë nga përgjimet e shërbimeve të huaja?

para 10 muajve - Indeks online

IndeksOnline E martë, 14 Nentor 2017 22:28 Frika nga përgjimet e shërbimeve të huaja, të cilat kanë qenë mjaft të shqetësuara për rritjen e krimit të organizuar në Shqipëri dhe nivelin e lartë të korrupsionit,...

Edi Rama, frikë nga përgjimet e shërbimeve të huaja?

para 10 muajve - Lajmi.net

Frika nga përgjimet e shërbimeve të huaja, të cilat kanë qenë mjaft të shqetësuara për rritjen e krimit të organizuar në Shqipëri dhe nivelin e lartë të korrupsionit, duket se ka mbërthyer kryeministrin...

Edi Rama, frikë nga përgjimet e shërbimeve të huaja?

para 10 muajve - GazetaBlic

Frika nga përgjimet e shërbimeve të huaja, të cilat kanë qenë mjaft të shqetësuara për rritjen e krimit të organizuar në Shqipëri dhe nivelin e lartë të korrupsionit, duket se ka mbërthyer kryeministrin...

Edi Rama ka frikë nga përgjimet e shërbimeve të huaja!?

para 10 muajve - Telegrafi

Frika nga përgjimet e shërbimeve të huaja, të cilat kanë qenë mjaft të shqetësuara për rritjen e krimit të organizuar në Shqipëri dhe nivelin e lartë të korrupsionit, duket se ka mbërthyer kryeministrin...

Barazim pa gola mes Anglisë dhe Brazilit

para 10 muajve - Almakos

Anglia dhe Brazilia nuk kanë arritur të shënojnë asnjë gol duke u ndarë në barazim. Pjesa e parë e zhvilluar mes dy kombëtareve të mëdha, jo që nuk solli gola, po as raste të mira. Në pjesën e dytë skuadrat...

Edi Rama ka frikë nga përgjimet e shërbimeve të huaja!?

para 10 muajve - Tetova1

Frika nga përgjimet e shërbimeve të huaja, të cilat kanë qenë mjaft të shqetësuara për rritjen e krimit të organizuar në Shqipëri dhe nivelin e lartë të korrupsionit, duket se ka mbërthyer kryeministrin...

Edi Rama ka frikë nga përgjimet e shërbimeve të huaja!?

para 10 muajve - Almakos

Frika nga përgjimet e shërbimeve të huaja, të cilat kanë qenë mjaft të shqetësuara për rritjen e krimit të organizuar në Shqipëri dhe nivelin e lartë të korrupsionit, duket se ka mbërthyer kryeministrin...

Derisa kombëtaret e tjera kanë vetëm një formacion, Spanja është në ‘hall’ pasi ka tri të tilla

para 10 muajve - Almakos

Gjashtë muaj para se të fillojë Kupën e Botës në Rusi, trajneri i Spanjës, Julen Lopetegui, ka një problem të madh. Ai në dispozicionin e tij ka tri skuadra që mund t’i zgjedh të luajnë nga minuta  parë....

Pse Edi Rama ka frikë nga përgjimet e shërbimeve të huaja?!

para 10 muajve - Fol

Frika nga përgjimet e shërbimeve të huaja, të cilat kanë qenë mjaft të shqetësuara për rritjen e krimit të organizuar në Shqipëri dhe nivelin e lartë të korrupsionit, duket se ka mbërthyer kryeministrin...

KMDLNJ i kërkon KEDS kompensimin e qytetarëve

para 10 muajve - Gazeta Liria

KMDLN po e cilëson diskriminuese vendimin që rryma të faturohet në bazë të përkatësisë etnike. Për këtë po kërkohet që konsumatoret e KEDS të paguajnë vetëm një pjese të faturës për energjinë e shpenzuar,...

Mark Zuckerberg, Elon Musk dhe Warren Buffett e kanë të përbashkët këtë trajtë personaliteti

para 10 muajve - Telegrafi

Mark Zuckerberg është themelues i rrjetit social Facebook. Elon Musk është duke e revolucionarizuar udhëtimin Tokë-hapësirë, ndërsa Warren Buffett është një nga ndërmarrësit më të suksesshëm që ka njohur...

Mark Zuckerberg, Elon Musk dhe Warren Buffett e kanë të përbashkët këtë trajtë personaliteti

para 10 muajve - Almakos

Mark Zuckerberg është themelues i rrjetit social Facebook. Elon Musk është duke e revolucionarizuar udhëtimin Tokë-hapësirë, ndërsa Warren Buffett është një nga ndërmarrësit më të suksesshëm që ka njohur...

Mark Zuckerberg, Elon Musk dhe Warren Buffett e kanë të përbashkët këtë trajtë personaliteti

para 10 muajve - Almakos

Mark Zuckerberg është themelues i rrjetit social Facebook. Elon Musk është duke e revolucionarizuar udhëtimin Tokë-hapësirë, ndërsa Warren Buffett është një nga ndërmarrësit më të suksesshëm që ka njohur...

Turqia ngushton epërsinë ndaj Shqipërisë me golin e Underit

para 10 muajve - Almakos

Turqia ka gjetur golin e parë në ndeshjen miqësore në shtëpinë e tyre ndaj Shqipërisë. Është sulmuesi i Romës, Cengiz Under, i cili ka shënuar nga afërsia për të ngushtuar rezultatin në 1-2. Goli i Underit...

Turqi – Shqipëri, formacionet zyrtare

para 10 muajve - Almakos

Kombëtarja e Turqisë dhe ajo e Shqipërisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Kuqezinjtë janë mysafirë të Turqisë në takimin miqësor mes vete në kohën e pushimeve ndërkombëtare. Trajneri Christian...

Nesër hynë në grevë punëtorët teknik të 6 shkollave në Prishtinë

para 10 muajve - Almakos

Kryetari i Sindikatës së Pavarur të sektorit Privat të Kosovës, Jusuf Azemi ka njoftuar se që nga nesër me të gjithë punëtorët teknik të gjashtë shkollave të Prishtinës, do të hynë në grevë. Sipas një...

Iniciativa qytetare “S’je i Shkupit nëse…” vendos kosh të ri në Çair

para 10 muajve - Portalb

Vikendin që kaloi, iniciativa qytetare “S’je i Shkupit nëse…” e shoqëruar nga më shumë se 200 qytetarë të Shkupit vendosën kosh të ri në komunën Çair. Të organizuar në rrjetet sociale, shumë qytetarë nga...

“S’je i Shkupit nëse…”

para 10 muajve - Gazeta Express

Vikendin që kaloi, iniciativa qytetare “S’je i Shkupit nëse…” e shoqëruar nga më shumë se 200 qytetarë të Shkupit vendosën kosh të ri në komunën Çair, transmeton Express. Të organizuar në rrjetet sociale,...

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Turqisë

para 10 muajve - Almakos

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë ndeshjen miqësore ndaj Turqisë sot me fillim nga ora 18:30. Trajneri i kuqezinjve, Christian Panucci pritet të bëjë disa ndryshime në formacion duke provuar lojtarë...

Iniciativa qytetare “S’je i Shkupit nëse…” vendos kosh të ri në Çair

para 10 muajve - Almakos

Vikendin që kaloi, iniciativa qytetare “S’je i Shkupit nëse…” e shoqëruar nga më shumë se 200 qytetarë të Shkupit vendosën kosh të ri në komunën Çair. Të organizuar në rrjetet sociale, shumë qytetarë nga...

Iniciativa qytetare “S’je i Shkupit nëse…” vendos kosh të ri në Çair

para 10 muajve - Fol

Vikendin që kaloi, iniciativa qytetare “S’je i Shkupit nëse…” e shoqëruar nga më shumë se 200 qytetarë të Shkupit vendosën kosh të ri në komunën Çair. Të organizuar në rrjetet sociale, shumë qytetarë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK