http://kariera.mk

United afër blerjes së një mesfushori

më 12.2017 - Klan Kosova

Mesfushori i Valencia, Carlos Soer, ka kërkuar nga skuadra që të pranojë ofertën e Manchester United për të kaluar në Old Trafford në janar. Menaxheri i Djajve të Kuq, Jose Mourinho, e ka identifikuar...

Manchester City i kërkon një favor United para derbit, “djalli” e injoron

më 12.2017 - BalkanWeb

Të dielën në orën 17:00 në “Old Traford” luhet sfida më e rëndësishme e “Premier League” mes Manchester United dhe Manchester City-t që mund të vendosë shumë për fatet e titullit. Duke parë këtë takim...

United jep Matën për Joaon

më 12.2017 - Klan Kosova

Trajneri i Manchester United-it, Jose Mourinho, dëshiron që të nënshkruajë me mesfushorin e Interit, Joao Mario, dhe do t’ia ofrojë Juan Mata-n, raporton Corriere dello Sport. Sidoqoftë, Interi nuk është...

United refuzon kërkesën e çuditshme të City-t në prag të derbit

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Manchester United ka refuzuar kërkesën e Manchester City-t për të filmuar në dhomat e zhveshjes së Old Trafford të dielën. City donte të përdorte filmimet e derbit për një dokumentar. Qytetarët...

United refuzon kërkesën e çuditshme të City-t në prag të derbit

më 12.2017 - Fakti Ditor

Manchester United ka refuzuar kërkesën e Manchester City-t për të filmuar në dhomat e zhveshjes së Old Trafford të dielën. City donte të përdorte filmimet e derbit për një dokumentar. Qytetarët kanë nënshkruar...

Mata: Jetojmë për ndeshje si kjo me Manchester Cityn

më 12.2017 - GazetaBlic

Mesfushori i Manchester United, Juan Mata, ka thënë se Manchester City ende nuk e ka fituar titullin. City ka fituar 14 fitore në 15 ndeshje, duke udhëhequr me tetë pikë mbi Manchester United. Të dy rivalët...

Mata: Jetojmë për ndeshje si kjo me Manchester Cityn

më 12.2017 - Telegrafi

Mesfushori i Manchester United, Juan Mata, ka thënë se Manchester City ende nuk e ka fituar titullin. City ka fituar 14 fitore në 15 ndeshje, duke udhëhequr me tetë pikë mbi Manchester United. Të dy rivalët...

Mata: Është shumë herët, City s’e ka fituar titullin

më 12.2017 - Infokusi

Mesfushori i Manchester United, Juan Mata, thotë se ka një rrugë të gjatë për të përshkuar në garën e titullit, pavarësisht formës së pabesueshme të Manchester City këtë sezon. Skuadra e Guardiolës ka...

Mata: Gara për titull nuk është mbyllur ende, ndaj Cityt luftojmë vetëm për fitore

më 12.2017 - Sovrani

Mesfushori spanjoll i Manchester United, Juan Mata, ka thënë se Manchester City ende nuk e ka fituar titullin. “Ata po e bëjnë punën mirë dhe kanë fituar shuam ndeshje”, tha fillimisht Mata, shkruan Goal.com...

Man Utd dhe Inter realizojnë shkëmbimin e vitit

më 12.2017 - Aktuale

Mesfushori Juan Mata do të lëvizë drejt Interit, për t’i lënë vend Joao Marios. Manchester United dhe Inter janë gati për shkëmbimin e vitit. Sipas mediave angleze, United dhe Inter do të realizojnë një...

Mourinho kërkon mesfushorin e Inter

më 12.2017 - Klan Kosova

Tekniku portugez e sheh bashkëkombasin e tij si mundësi të mirë për të forcuar radhët në mesfuëshë, qysh në afatin kalimtar të janarit Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, do të transferojë mesfushorin...

Man Utd dhe Inter realizojnë shkëmbimin e vitit

më 12.2017 - Lajmi.net

. Manchester United dhe Inter janë gati për shkëmbimin e vitit. Sipas mediave angleze, United dhe Inter do të realizojnë një shkëmbim të madh, përcjellë “Lajmi.net”. Mesfushori Juan Mata do të lëvizë drejt...

​Gjiganti anglez e dëshiron Joao Marion

më 12.2017 - Gazeta Express

Joao Mario dëshiron të largohet nga Inter, sepse nuk bën pjesë në planet e trajnerit Luciano Spalletti Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho e dëshiron në skuadër mesfushorin e Interit, Joao Mario,...

Mata i ofrohet Interit për Joao Marion, por italianët dëshirojnë Mkhitaryanin

më 12.2017 - Tetova Sot

Juan Mata i është ofruar Interit nga Manchester Unitedi. Kjo pasi Djajtë e Kuq dëshirojnë në vend të spanjollit Joao Marion, i cili te zikaltrit nuk treguar paraqitje të mira, për dallim nga Kampionati...

Gjiganti anglez e dëshiron Joao Marion

më 12.2017 - Tetova Sot

Joao Mario dëshiron të largohet nga Inter, sepse nuk bën pjesë në planet e trajnerit Luciano Spalletti Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho e dëshiron në skuadër mesfushorin e Interit, Joao Mario,...

Mata i ofrohet Interit, por italianët dëshirojnë Mkhitaryanin

më 12.2017 - Telegrafi

Juan Mata i është ofruar Interit nga Manchester Unitedi. Kjo pasi Djajtë e Kuq dëshirojnë në vend të spanjollit Joao Marion, i cili te zikaltrit nuk treguar paraqitje të mira, për dallim nga Kampionati...

Mourinho ofron Juan Matën për Joao Mario, por Interi dëshiron një tjetër

më 12.2017 - Ina

Zhvillime intruguese ne aksin Milano-Manchester. Sipas “Corriere Dello Sport” Jose Mourinho i ka vënë syrin futbollistit zikaltërt Joao Mario , për të cilin është gati të japë Juan Matan. Spanjolli në...

Mourinho ofron Juan Matën për Joao Mario, por Interi dëshiron një tjetër

më 12.2017 - Albeu

Zhvillime intruguese ne aksin Milano-Manchester. Sipas “Corriere Dello Sport” Jose Mourinho i ka vënë syrin futbollistit zikaltërt Joao Mario , për të cilin është gati të japë Juan Matan. Spanjolli në...

Interi e do Mata-n si përforcim

më 12.2017 - Medial

Interi është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të Matas në Serie A. Juan Mata e ka humbur vendin e titullarit me Jose Mourinhon te Manchester Unitedi dhe zgjidhja e vetme, është largimi nga “Old...

Interi ofron yllin e tyre për Matan

më 12.2017 - Sovrani

Interi raportohet se i ka ofruar Manchester Unitedit, Joao Marion për transferimin e Juan Matas. Mata është pjesë e Unitedit që prej vitit 2014 dhe së fundmi ka pohuar se është i lumtur në Manchester edhe...

Gjiganti anglez e dëshiron Joao Marion

më 12.2017 - Infokusi

Joao Mario dëshiron të largohet nga Inter, sepse nuk bën pjesë në planet e trajnerit Luciano Spalletti. Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho e dëshiron në skuadër mesfushorin e Interit, Joao Mario,...

Juan Mata kërkohet nga gjiganti italian

më 12.2017 - GazetaBlic

nteri është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të Matas në Serie A. Juan Mata e ka humbur vendin e titullarit me Jose Mourinhon te Manchester Unitedi dhe zgjidhja e vetme, është largimi nga “Old Trafford”....

Interi ofron Joao Marion për Juan Matan

më 12.2017 - Koha.net

Interi raportohet se i ka ofruar Manchester Unitedit, Joao Marion për transferimin e Juan Matas. Mata është pjesë e Unitedit që prej vitit 2014 dhe së fundmi ka pohuar se është i lumtur në Manchester edhe...

​Gjiganti anglez e dëshiron Joao Marion

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Joao Mario dëshiron të largohet nga Inter, sepse nuk bën pjesë në planet e trajnerit Luciano Spalletti Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho e dëshiron në skuadër mesfushorin e Interit, Joao Mario,...

Sytë nga Interi, Mou kërkon Joao Marion

më 12.2017 - Portalb

Ishte protagonisti absolut në tripletën e famshme të 2010, e para në historinë e futbollit italian dhe edhe pse fizikisht është larguar nga Milano, hedh shpesh sytë nga Interi…edhe për ndonjë “pazar” të...

Mata, objektivi i Interit

më 12.2017 - Gazeta Express

Interi është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të Matas në Serie A. Juan Mata e ka humbur vendin e titullarit me Jose Mourinhon te Manchester Unitedi dhe zgjidhja e vetme, është largimi nga “Old...

Mata, objektivi i Interit

më 12.2017 - Infokusi

Interi është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të Matas në Serie A. Juan Mata e ka humbur vendin e titullarit me Jose Mourinhon te Manchester Unitedi dhe zgjidhja e vetme, është largimi nga “Old...

Sytë nga Interi, Mou kërkon Joao Marion

më 12.2017 - Infokusi

Ishte protagonisti absolut në tripletën e famshme të 2010, e para në historinë e futbollit italian dhe edhe pse fizikisht është larguar nga Milano, hedh shpesh sytë nga Interi…edhe për ndonjë “pazar” të...

Mourinho dërgon një përforcim të madh në Inter

më 12.2017 - Ina

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho i gatshëm ta përforcojë ish ekipin e tij nga Serie A. Jose Mourinho është i gatshëm t’i dhurojë ish skuadrës së tij, Inter, një përforcim të madh nga Manchester...

Mourinho dërgon një përforcim të madh në Inter

më 12.2017 - Lajmi.net

. Jose Mourinho është i gatshëm t’i dhurojë ish skuadrës së tij, Inter, një përforcim të madh nga Manchester United. “Corriere dello Sport” raporton se Mourinho është i hapur për të negociuar një shkëmbim...

Dështoi me Perisic, Mourinho targeton yllin tjetër të Interit në janar

më 12.2017 - Sovrani

Manchester United kishte provuar me shumë zell për t’a transferuar Ivan Perisicin nga Interit gjatë merkatos verore, por gjithçka dështoi për shkak të ardhjes së trajnerit Luciano Spalletti i cili nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK