http://kariera.mk

Arsenal 6-0 BATE Borisov, notat e lojtarëve

para 10 muajve - Telegrafi

Arsenali ka mposhtur BATE Borisovin me rezultat të thellë 6-0 në ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Evropës. Skuadra e Arsene Wengerit e ka përmbyllur si është më së miri fazën e grupeve të Ligës...

Arsenali shkatërron BATE-n në ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Evropës (Foto/Video)

para 10 muajve - Telegrafi

Arsenali ka fituar me rezultat të thellë 6-0 ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Evropës ndaj BATE Borisovit. Topçinjtë i janë kthyer fitoreve në grup duke përmbyllur fazën e grupeve në mënyrë perfekte...

Arsenal shkatërron Bate Borisov, përfundon takimi me rezultat të thellë

para 10 muajve - GazetaBlic

Arsenal e ka mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League, duke fituar 6:0 ndaj BATE në Emirates Stadium. Skuadra angleze Arsenal e ka mbyllur fazën e grupeve në Europa League si lider,...

Arsenali spektakël golash ndaj Bate Borisovit

para 10 muajve - Koha.net

Arsenali e ka mbyllur me fitore bindëse fazën e grupeve në Ligën e Evropës. Gjiganti anglez e mposhti 6 me 0 Bate Borisovin, raporton Koha.net. Ishte Debyuchy ai që shënoi golin e parë në minutën e 11....

Arsenali shkatërron BATE-n në ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Evropës (Foto/Video)

para 10 muajve - Lajmi.net

Arsenali ka fituar me rezultat të thellë 6-0 ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Evropës ndaj BATE Borisovit. Topçinjtë i janë kthyer fitoreve në grup duke përmbyllur fazën e grupeve në mënyrë perfekte...

​Arsenal shënon gjashtë gola në fitoren ndaj BATE

para 10 muajve - Gazeta Express

Arsenal e ka mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League, duke fituar 6:0 ndaj BATE në Emirates Stadium Skuadra angleze Arsenal e ka mbyllur fazën e grupeve në Europa League si lider,...

Arsenali i shënon edhe dy gola të shpejt BATE-s me Walcottin dhe Wilsheren

para 11 muajve - Telegrafi

Skuadra e madhe angleze, Arsenali ka gjetur edhe golin e dytë dhe të tretë në ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Evropës ndaj BATE Borisovit. Është sulmuesi anglez, Theo Walcott, i cili ka shënuar...

Autogol në ndeshjen Arsenal-Bate Borisov, ja kush ka shënuar

para 11 muajve - GazetaBlic

Skuadra angleze Arsenal është duke e shkatërruar skuadren bjelloruse Bate Borisov. Arsenal deri në këto momente ka shënuar 4 gola, ku kanë mbetur edhe 30 minuta që ndeshja të përfundojë, transmeton Gazeta...

Arsenali në epërsi ndaj BATE-s me supergolin e Debuchys

para 11 muajve - Telegrafi

Arsenali ka gjetur golin e parë në ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Evropës ndaj BATE Borisovit. Është mbrojtësi francez, Mathieu Debuchy, i cili ka shënuar për epërsinë e Topçinjve prej 1-0. Goli...

Arsenal deklason Bate Borisov, përfundon pjesa e parë me rezultat të thellë

para 11 muajve - GazetaBlic

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit në mes të Arsenal dhe Bate Borisov, ndeshje kjo që po luhet në kuadër të Ligës së Evropës. Anglezët janë duke avancuar me tri gola epërsi ndaj bjellorusëve, transmeton...

Arsenal shënon golin e dytë ndaj BATE

para 11 muajve - Gazeta Express

Arsenal ka shënuar për 2:0 ndaj BATE në Europa League, me anë të anësorit anglez Theo Walcott Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Gol i bukur në ndeshjen Arsenal – Bate

para 11 muajve - Lajmi.net

. Arsenal ka kaluar në epërsi ndaj Bates. Skuadra e Wengerit po avancon ndaj Bate Borisovit. Është mbrojtësi Debuchy që ka shënuar për Arsenalin në minutën e 11’.

​Arsenal shëno supergol

para 11 muajve - Gazeta Express

Arsenal ka kaluar në epërsi ndaj BATE në Europa League, me golin e shënuar nga mbrojtësi i djathtë francez, Debuchy Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

​Arsenal shënon gjashtë gola në fitoren ndaj BATE

para 10 muajve - Tetova Sot

Arsenal e ka mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League, duke fituar 6:0 ndaj BATE në Emirates Stadium Skuadra angleze Arsenal e ka mbyllur fazën e grupeve në Europa League si lider,...

Arsenali “luan” tenis me Bate-n

para 10 muajve - Infokusi

Skuadra e Arsenalit ka fituar bindshëm ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në Europa Ligë. Klubi i Arsene Wenger mposhti 6 me 0 ekipin e BATE-s, shkruan IndeksOnline. Golat për “topçinjtë” i realizuan:...

Arsenal 6-0 BATE Borisov, shpallet lojtari i ndeshjes

para 10 muajve - Sovrani

Arsenali ka mposhtur BATE Borisovin me rezultat të thellë 6-0 në ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Evropës. Skuadra e Arsene Wengerit e ka përmbyllur si është më së miri fazën e grupeve të Ligës...

Arsenal shëno supergol

para 11 muajve - Tetova Sot

Arsenal ka kaluar në epërsi ndaj BATE në Europa League, me golin e shënuar nga mbrojtësi i djathtë francez, Debuchy

Arsenal shënon gjashtë gola në fitoren ndaj BATE

para 10 muajve - Insajderi

Arsenal e ka mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League, duke fituar 6:0 ndaj BATE në Emirates Stadium Skuadra angleze Arsenal e ka mbyllur fazën e grupeve në Europa League si lider,...

Arsenal ‘shpartallon’ Bate Borisovin

para 10 muajve - Periskopi

Arsenal e ka mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League, duke fituar 6:0 ndaj BATE në Emirates Stadium Skuadra angleze Arsenal e ka mbyllur fazën e grupeve në Europa League si lider,...

Askush nuk largohet

para 11 muajve - Tetova Sot

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se nuk do të ketë shetje lojtarësh në janar. Jack Wilshere, Theo Walcott dhe Olivier Giroud, janë tre nga lojtarët që duan më shumë minuta me Arsenalin. “Është...

Fitore me goleadë nga Arsenali

para 10 muajve - Sovrani

Arsenal e ka mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League, duke fituar 6:0 ndaj BATE në Emirates Stadium Skuadra angleze Arsenal e ka mbyllur fazën e grupeve në Europa League si lider,...

Goli i dytë në Arsenal – BATE

para 11 muajve - Sovrani

Arsenal ka shënuar për 2:0 ndaj BATE në Europa League, me anë të anësorit anglez Theo Walcott Facebook Twitter Google Plus

Arsenali gjen epërsinë me një supergol

para 11 muajve - Sovrani

Arsenal ka kaluar në epërsi ndaj BATE në Europa League, me golin e shënuar nga mbrojtësi i djathtë francez, Debuchy Facebook Twitter Google Plus

Wenger nuk do t'ia dijë për kontratat: Askush nuk largohet

para 11 muajve - Albeu

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger , ka thënë se nuk do të ketë shetje lojtarësh në janar. Jack Wilshere, Theo Walcott dhe Olivier Giroud, janë tre nga lojtarët që duan më shumë minuta me Arsenalin. “Është...

Wenger: Tre lojtarë kërkojnë largimin, por nuk do t’i lëshoj

para 11 muajve - Telegrafi

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se nuk do të shesin lojtar në janar. Gunners kanë disa lojtarë që kërkojnë minuta më shumë për të fituar një vend në kombëtaret e tyre për ‘Rusia 2018’. Jack...

Askush nuk do të largohet nga Arsenali

para 11 muajve - Sovrani

Olivier Giroud, Theo Walcott dhe Jack Wilshere në muajin janar nuk largohen nga Arsenali. Këtë e ka bërë të qartë trajneri i “topçinjve”, Arsen Wenger, pavarësisht se tre futbollistët në fjalë ka kërkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK