http://kariera.mk

Juventus-Inter, precedentët, numrat dhe “helmi”

më 12.2017 - Lajmi.net

Pasi sistemoi me autoritet praktikën me emrin Napoli dhe kualifikimin në Ligën e Kampioneve, Juventus provon të ulë siparin e një trisi emocionues ndaj një rivali të përjetshëm në futbollin italian si...

Juventus-Inter, precedentët, numrat dhe “helmi”

më 12.2017 - Sovrani

Pasi sistemoi me autoritet praktikën me emrin Napoli dhe kualifikimin në Ligën e Kampioneve, Juventus provon të ulë siparin e një trisi emocionues ndaj një rivali të përjetshëm në futbollin italian si...

Pas Napolit, Higuain bëhet gati për derbin e Italisë

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Gonzalo Higuain duket se po rikthehet gradualisht në formën e tij më të mirë dhe këtë e shfaqi edhe në sfidën e javës së kaluar ndaj Napolit. Në “San Paolo”, sulmuesi argjentinas shënoi golin e vetëm të...

“Rusi 2018”, Messi kërkon Higuainin tek Argjentina

më 12.2017 - Portalb

Gonzalo Higuain ka dikë që e mbështet për t’u bërë sërish pjesë e përfaqësueses argjentinase, e për të marrë pjesë në Botërorin e Rusisë. Bëhet fjalë për kapitenin e skuadrës nënkampione të botës, Lionel...

E lavdëroi Leo Messi, kështu përgjigjet Higuain

më 12.2017 - Sovrani

Para pak ditësh sulmuesi i Juventusit Gonzalo Higuain pranoi fjalë miradie nga ylli i futbollit botëror Lionel  Messi pikërisht në kohën kur po debatohet gjithandej se cili mes tij dhe Mauro Icardit meriton...

Messi: Të fitojmë Kupën e Botës, nëse dështojmë...zhdukemi!

më 12.2017 - Syri

Lionel Messi beson se ai dhe të gjithë bashkëlojtarët e tij te Kombëtarja e Argjentinës duhet të zhduken nëse dështojnë ta shfrytëzojnë, siç thotë ai, rastin e fundit për ta fituar një trofe në Kupën e...

Higuain paralajmëron bashkëlojtarët: Po luajmë ndaj liderit

më 12.2017 - Sovrani

Sulmuesi i Juventusit Gonzalo Higuain është i vetëdijshëm se këtë fundjavë skuadra e tij luan ndaj liderit të Serie -A, Interit dhe se duhet pasur kujdes të veçantë ndaj tyre, transmeton Sovrani.info....

“Rusi 2018”, Messi kërkon Higuainin tek Argjentina

më 12.2017 - Tetova Sot

Gonzalo Higuain ka dikë që e mbështet për t’u bërë sërish pjesë e përfaqësueses argjentinase, e për të marrë pjesë në Botërorin e Rusisë. Bëhet fjalë për kapitenin e skuadrës nënkampione të botës, Lionel...

“Rusi 2018”, Messi kërkon Higuainin tek Argjentina

më 12.2017 - Infokusi

Gonzalo Higuain ka dikë që e mbështet për t’u bërë sërish pjesë e përfaqësueses argjentinase, e për të marrë pjesë në Botërorin e Rusisë. Bëhet fjalë për kapitenin e skuadrës nënkampione të botës, Lionel...

Messi: Duhet të zhdukemi nëse s’e fitojmë Kupën e Botës

më 12.2017 - Gazeta Express

Lionel Messi beson se ai dhe të gjithë bashkëlojtarët e tij te Kombëtarja e Argjentinës duhet të zhduken nëse dështojnë ta shfrytëzojnë, siç thotë ai, rastin e fundit për ta fituar një trofe në Kupën e...

Messi kundër Sampaolit: Na duhet Higuain në Botëror

më 12.2017 - Albeu

Lionel Messi ka zgjedhur një intervistë për mediet argjentinase, që t’i çojë një sinjal trajnerit Sampaoli. Ylli argjentinas ka sugjeruar se kombëtares së tij, në Botëror i duhet edhe Gonzalo Higuain ....

“Nëse s’e fitojmë kupën e Botës, i tërë ekipi kombëtar duhet të zhduket”

më 12.2017 - Lajm

Lionel Messi beson se ai dhe të gjithë bashkëlojtarët e tij te Kombëtarja e Argjentinës duhet të zhduken nëse dështojnë ta shfrytëzojnë, siç thotë ai, rastin e fundit për ta fituar një trofe në Kupën e...

Messi: Nëse nuk e fitojmë Kupën e Botës duhet të zhdukemi

më 12.2017 - Infokusi

Kombëtares së Argjentinës nuk do t’i lejohet një tjetër shans i humbur në Kupën e Botës ‘Russia 2018’. Një gjë të tillë e thotë ylli i kësaj kombëtareje, Lionel Messi. Leo mendon se ai dhe të gjithë bashkëlojtarët...

Messi kërkon Higuanin tek Argjentina

më 12.2017 - Insajderi

Gonzalo Higuain ka dikë që e mbështet për t’u bërë sërish pjesë e përfaqësueses argjentinase, e për të marrë pjesë në Botërorin e Rusisë. Bëhet fjalë për kapitenin e skuadrës nënkampione të botës, Lionel...

Kush luajti rol të rëndësishëm në karrierën e argjentinasit ?

më 12.2017 - Ina

GENOA, ITALY - JANUARY 27: Mauro Emanuel Icardi of UC Sampdoria celebrates his fourth goal during the Serie A match between UC Sampdoria and Pescara at Stadio Luigi Ferraris on January 27, 2013 in Genoa,...

Messi: Nese nuk e fitojmë Kupën e Botës, i tërë ekipi duhet të zhduket

më 12.2017 - Sovrani

Kombëtares së Argjentinës nuk do t’i lejohet një tjetër shans i humbur në Kupën e Botës ‘Russia 2018’. Një gjë të tillë e thotë ylli i kësaj kombëtareje, Lionel Messi. Messi mendon se ai dhe të gjithë...

Messi mbështet Higuainin: Po duhet rikthyer në përfaqësuese

më 12.2017 - Java News

Lionel Messi insiston se Gonzalo Higuain është një nga sulmuesit më të mirë në botë dhe duhet të jetë në kombëtaren argjentinase. Sulmuesi i Juventusit është lënë jashtë ekipit të Argjentinës në disa ndeshje...

Messi: Higuain e meriton të ftohet nga Argjentina

më 12.2017 - Sovrani

Lionel Messi insiston se Gonzalo Higuain është një nga sulmuesit më të mirë në botë dhe duhet të jetë në kombëtaren argjentinase. Sulmuesi i Juventusit është lënë jashtë ekipit të Argjentinës në disa ndeshje...

Kush luajti rol të rëndësishëm në karrierën e argjentinasit ?

më 12.2017 - Medial

Karriera e Mauro Icardi-t ka filluar ngritjen me dygolëshin e realizuar në 2013-ën kundër Juventus. Sulmuesi argjentinas ka zbritur në fushë me fanellën e Sampdoria-s dhe ka përmbysur rezultatin me dy...

Messi mbështet Higuainin, thotë se meriton të ftohet nga Argjentina

më 12.2017 - Koha.net

Lionel Messi insiston se Gonzalo Higuain është një nga sulmuesit më të mirë në botë dhe duhet të jetë në kombëtaren argjentinase. Sulmuesi i Juventusit është lënë jashtë ekipit të Argjentinës në disa ndeshje...

Messi: Higuain njëri nga më të mirët

më 12.2017 - Periskopi

Lionel Messi këmbëngul se Gonzalo Higuain “është një nga më të mirët në botë dhe ai duhet të jetë në skuadrën e Argjentinës”. Për sa i përket meje, Higuain është një nga më të mirët në botë.  Të luash...

Icardi – Higuain, sfidë përtej sfide

më 12.2017 - Sovrani

Një sfidë totale, edhe për Kupën e Botës! Nga njëra anë Mauro Icardi dhe nga ana tjetër Gonzalo Higuain. Do të jenë që të dy përballë, të shtunën e ardhshme në “Allianz Stadium”, për të garuar për vendin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK