http://kariera.mk

Mavraj ndihmonë fëmijët jetimë nga Etiopia

më 12.2017 - Albeu

​Mbrojtësi i Hamburgut dhe Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh mysliman...

Mavraj bën gjestin e madh jashtë fushës së futbollit

më 12.2017 - InfoShqip

Mbrojtësi i Hamburgut dhe i Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj, është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh...

Mavraj bën gjestin e madh jashtë fushës së futbollit

më 12.2017 - Fakti Ditor

Mbrojtësi i Hamburgut dhe i Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj, është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh...

Mavraj në ndihmë fëmijëve jetim nga Etiopia

më 12.2017 - GazetaBlic

Mbrojtësi i Hamburgut, Mërgim Mavraj është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj. Ai është i njohur edhe për shpirtin e tij shumë human, gjë që e dëshmon në shumë raste...

Mavraj bën gjestin e madh jashtë fushës së futbollit

më 12.2017 - Syri

Mbrojtësi i Hamburgut dhe i Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj, është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh...

Mavraj ndihmon fëmijët nga Etiopia

më 12.2017 - Gazeta Express

​Mbrojtësi i Hamburgut dhe Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh mysliman...

Mavraj bën gjestin e madh jashtë fushës së futbollit

më 12.2017 - Tetova Sot

Mbrojtësi i Hamburgut dhe i Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj, është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh...

Mavraj ndihmon fëmijët nga Etiopia

më 12.2017 - Infokusi

Mbrojtësi i Hamburgut dhe Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj. Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh mysliman...

Vazhdon humanizmin: Mavraj ndihmon jetimët

më 12.2017 - Periskopi

Mbrojtësi i Hamburgut dhe Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj. Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh mysliman...

Mavraj tregohet human, shikoni çfarë ka bërë së fundi

më 12.2017 - Sovrani

Mbrojtësi i Hamburgut dhe Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh mysliman...

Heroi Mavraj, ndihmon fëmijët jetimë

më 12.2017 - Albinfo

“Unë jam ndihmuar në jetë dhe tani mund t’i ndihmoj të tjerët. Të jesh të gjendje të japësh diçka më bën jashtëzakonisht të lumtur”, është shprehur Mavraj Mbrojtësi i Hamburgut dhe Kombëtares shqiptare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK