http://kariera.mk

UEFA me komunikatë zyrtare për FFP e Milanit

më 12.2017 - Alsat-M

Mediat italiane disa ditë vetëmshkruanin se UEFA ia ka refuzuar Milanit Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA, e cila me anë të nj komunikate thotë se këto janë thashetheme të...

UEFA me komunikatë zyrtare për Fair Play Financiar të Milanit

më 12.2017 - Albeu

Mediat italiane disa ditë vetëm shkruanin se UEFA ia ka refuzuar Milanit Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA, e cila me anë të nj komunikate thotë se këto janë thashetheme të...

​UEFA tregon të vërtetën

më 12.2017 - Gazeta Express

Mediat italiane kishin shkruar se UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA,...

UEFA: S’ka vendim për Milanin

më 12.2017 - Telegrafi

UEFA ka lëshuar një komunikatë duke konfirmuar se nuk është marrë ndonjë pozicion definitv për marrëveshjen vullnetare të Fair Play Financiar të propozuar nga Milani. Është raportuar se komiteti i FFP-së...

UEFA tregon të vërtetën

më 12.2017 - Tetova Sot

Mediat italiane kishin shkruar se UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA,...

UEFA tregon të vërtetën

më 12.2017 - Infokusi

Mediat italiane kishin shkruar se UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA,...

​UEFA refuzon planin e Milanit për FFP, klubi rrezikon të dënohet

më 12.2017 - RTV 21

Klubi italian mund të marrë një dënim të rëndë nga UEFA Problemet e mëdha të Milanit vazhdojnë edhe jashtë fushës. Këtë herë është UEFA e cila nuk ka pranuar planin e drejtuesve të klubit për Fair-Play...

ZYRTARE: Shkarkohet ish-trajneri i Milanit

më 12.2017 - Zhurnal

Ka zgjatur vetëm dy muaj aventura e Leonardos si trajner i Antalyasporit në Superligën e Turqisë. Ish-trajneri i Milanit dhe Interit është shkarkuar për shkak të rezultateve të dobëta, ndërsa klubi prej...

ZYRTARE: Shkarkohet ish-trajneri i Milanit

më 12.2017 - GazetaBlic

Ka zgjatur vetëm dy muaj aventura e Leonardos si trajner i Antalyasporit në Superligën e Turqisë. Ish-trajneri i Milanit dhe Interit është shkarkuar për shkak të rezultateve të dobëta, ndërsa klubi prej...

Reagon Milan pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA

më 12.2017 - Zhurnal

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

Tërmet në “San Siro”! UEFA refuzon planin e Milanit për FFP-në

më 12.2017 - Alsat-M

Nëse me të vërtetë UEFA ka refuzuar planin e Milanit për një marrëveshje vullnetare për parametrat e Fair Playt Financiar, atëherë këta do të përjashtohen nga garat e UEFA-së. Mediat italiane si La Gazzetta...

ZYRTARE: Shkarkohet ish-trajneri i Milanit

më 12.2017 - Syri

Ka zgjatur vetëm dy muaj aventura e Leonardos si trajner i Antalyasporit në Superligën e Turqisë. Ish-trajneri i Milanit dhe Interit është shkarkuar për shkak të rezultateve të dobëta, ndërsa klubi prej...

UEFA – Milan, ja ku vjen lajmi i fundit

më 12.2017 - Sovrani

Vazhdon të ketë disa paqartësi sa i përket situatës financiare të gjigantit italian Milan që po raportohet se mund të dënohet nga UEFA për shkak të shkeljes së rregullave të Fair Paly Financiar, transmeton...

Lajmi i Fundit: Shkarkohet ish-trajneri i Milanit

më 12.2017 - Infokusi

Ka zgjatur vetëm dy muaj aventura e Leonardos si trajner i Antalyasporit në Superligën e Turqisë. Ish-trajneri i Milanit dhe Interit është shkarkuar për shkak të rezultateve të dobëta, ndërsa klubi prej...

Reagon Milan pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA

më 12.2017 - Gazeta Express

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

Pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA, vjen reagimi i ashpër nga Milan

më 12.2017 - Shenja

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

UEFA i refuzon Milanit planin për FFP, gati dënimi

më 12.2017 - Syri

UEFA e ka hedhur poshtë propozimin e Milanit për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP). Sipas medieve italiane “La Gazzetta dello Sport” dhe “Corriere dello...

UEFA refuzon planin e Milanit për FFP, klubi rrezikon të dënohet

më 12.2017 - KosovaPress

Problemet e mëdha të Milanit vazhdojnë edhe jashtë fushës. Këtë herë është UEFA e cila nuk ka pranuar planin e drejtuesve të klubit për Fair-Play Financiar . Projekti i presidentit Li Yonghong, i prezantuar...

UEFA refuzon planin e Milanit për FFP-në

më 12.2017 - Telegrafi

UEFA ka refuzuar planin e Milanit për një marrëveshje vullnetare për parametrat e Fair Playt Financiar, raportojnë La Gazzetta dello Sport dhe Il Corriere dello Sport. Rossonerët kishin prezantuar një...

Pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA, vjen reagimi i ashpër nga Milan

më 12.2017 - Infokusi

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

Pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA, vjen reagimi i ashpër nga Milan

më 12.2017 - AlbPortali

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

UEFA ia refuzon Milanit planin për FFP

më 12.2017 - Gazeta Express

UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP), raportojnë mediat italiane. Milan kishte propozuar një plan për të treguar...

Tronditet Milani, UEFA nuk pranon “marrëveshjen vullnetare”

më 12.2017 - Infokusi

Komisioni i “Fair Play”-t të UEFA-s ka djegur atë që konsiderohet si “marrëveshje vullnetare” aq shumë të kërkuar nga Milani. Mbledhja për këtë vendim do të zhvillohet të premten në Nion, por nga disa...

UEFA refuzon planin e Milanit për Fair-Play Financiar

më 12.2017 - Sovrani

UEFA ka refuzuar planin e Milanit për një marrëveshje vullnetare për parametrat e Fair Playt Financiar, raportojnë La Gazzetta dello Sport dhe Il Corriere dello Sport. Rossonerët kishin prezantuar një...

UEFA ia refuzon Milanit planin për FFP

më 12.2017 - Insajderi

UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP), raportojnë mediet italiane. Milan kishte propozuar një plan për të treguar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK