http://kariera.mk

Largohet një lojtar i Partizanit

më 12.2017 - Klan

Xhovani La Kamera nuk është më një lojtar i Partizanit. Mesfushori italian ndërpreu kontratën me të kuqtë. La Kamera është aktivizuar në 10 ndeshje mes kampionatit dhe Kupës së Shqipërisë. 33-vjeçari i...

INTERVISTA/ La Kamera tregon largimin nga Partizani: Në Shqipëri ka mangësi taktike

më 12.2017 - Gazeta Tema

Mesfushori Xhovani La Kamera ishte një nga lojtarët e shumtë që erdhën te Partizani gjatë verës për t’u vënë nën urdhrat e trajnerit Mark Iuliano. Por, me largimin e këtij të fundit, edhe përforcimet e...

Zyrtare: La Kamera largohet nga Partizani

më 12.2017 - Gazeta Tema

Klubi i Partizanit ka zyrtarizuar largimin e mesfushorit La Kamera. Permes nje njoftimi 15 here kampionet e vendit bejne me dije nderprerjen me mirekuptim te marrveshjes. “ Klubi falenderon lojtarin Xhovani...

ZYRTARE/ 667 minuta të luajtura nga lojtari italian, klubi i PARTIZANIT njofton: U dëmtua në shpinë, i urojmë suksese të mëtejshme

më 12.2017 - Newsport

Ashtu siç u njoftua para dy ditësh nga neësport.al, sot ka ardhur edhe njoftimi zyrtar i klubit të Partizanit për ndërprerjen me konsensus të kontratës mes Xhovani La Kamera. Mesfushori italian është larguar...

U largua nga PARTIZANI, mesfushori italian tregon të “metat” e futbollit shqiptar: Nuk ka përgatitje taktike

më 12.2017 - Newsport

Giovanni La Camera u largua dje nga Partizani duke prishur përfundimisht kontratën me klubin e kuq. Mesfushori i njohur ka dhënë një prononcim për “Tuttomercatoëeb” ku ka folur për aventurën e tij në Shqipëri....

Partizani e largoi, La Kamera zbulon arsyet për “Tuttomercatoweb”: Në Shqipëri ekziston ky problem, kisha dëshirë

më 12.2017 - Newsport

Xhovani La Kamera ka mbyllur dje marrëdhënien me klubin e Partizanit duke u larguar drejt Italisë. Pas ndërprerjes së bashkëpunimit, mesfushori ka zbuluar arsyen e largimit nga të kuqtë, duke zbuluar dhe...

U largua dje nga Partizani, klubet italiane në sulm për shërbimet e mesfushorit

më 12.2017 - Newsport

Xhovani La Kamera nuk ka qenë me pjesën tjetër të ekipit të Partizanit ditën e djeshme në stërvitjen e zhvilluar në prag të ndeshjes me Teutën. Dëmtimi e ka lënë jashtë për pak kohë lojtarin, por si duket...

Mediat italiane: La Kamera ndërpret kontratën me klubin e Partizanit

më 12.2017 - Gazeta Tema

Sipas mediave italiane, më saktë “Tuttomercatoweb”, Xhovani La Kamera ka ndërprerë me mirëkuptim marrëveshjen me Partizanin. Futbollisti i datëlindjes 1983, do të kthehet të luajë në Itali, në Serinë C,...

EKSLUZIVE/ Vetëm një ndeshje titullar me STAROVËN, futbollisti i kuq largohet zyrtarisht sot nga PARTIZANI

më 12.2017 - Newsport

Xhovani La Camera është largimi i radhës nga Partizani. Mesfushori italian që u afrua në merkaton e verës është larguar përfundimisht sot nga 15-herë kampionët e Shqipërisë. Ashtu siç raportonin dje mediet...

LAJMI I FUNDIT/ Vetëm një ndeshje titullar me STAROVËN, futbollisti i kuq largohet zyrtarisht sot nga PARTIZANI

më 12.2017 - Newsport

Xhovani La Camera është largimi i radhës nga Partizani. Mesfushori italian që u afrua në merkaton e verës është larguar përfundimisht sot nga 15-herë kampionët e Shqipërisë. Ashtu siç raportonin dje mediet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK