http://kariera.mk

Juventus i bashkohet Interit dhe Napolit për talentin e Fiorentinës

më 12.2017 - Zhurnal

Raportohet se Juventus i është bashkuar Interit dhe Napolit në garë për t’i siguruar shërbimet e talentit 20-vjeçar të Fiorentinës. Bëhet fjalë për Federico Chiesa, i cili ka mahnitur që prej se zuri vend...

Juventus-Inter, ndryshojnë koeficentet e basteve. Zikaltrit trembin kompanitë

më 12.2017 - Syri

Juventus dhe Inter do të takohen të shtunën në orën 20:45 në “Allianz Stadium” në kuadër të javës së 16-të të Serie A, me Interin që momentalisht kryeson renditjen me dy pikë më shumë se Juventusi. Kompania...

Juventus – Inter, bastoret tregojnë favoritin

më 12.2017 - Zhurnal

Pasi e mposhti Napolin në “San Paolo” javën e kaluar në garë për titull të Serisë A, Juventusi këtë javë e pret Interin në Torino, një tjetër pretendent të mundshëm për titull. Juventus dhe Inter do të...

Juventus i bashkohet Interit dhe Napolit për talentin e Fiorentinës

më 12.2017 - Gazeta Express

Raportohet se Juventus i është bashkuar Interit dhe Napolit në garë për t’i siguruar shërbimet e talentit 20-vjeçar të Fiorentinës. Bëhet fjalë për Federico Chiesa, i cili ka mahnitur që prej se zuri vend...

Juventusi monitoron Chiesan, në garë edhe Interi dhe Napoli

më 12.2017 - Telegrafi

Juventusi është i interesuar për yllin e ri të Fiorentinës, Federico Chiesa, por duhet të ‘luftojë’ për të me Interin dhe Napolin. Sulmuesi 20 vjeçar ka treguar formë të jashtëzakonshme me Violan këtë...

Juventus – Inter, bastoret tregojnë favoritin

më 12.2017 - Gazeta Express

Pasi e mposhti Napolin në “San Paolo” javën e kaluar në garë për titull të Serisë A, Juventusi këtë javë e pret Interin në Torino, një tjetër pretendent të mundshëm për titull. Juventus dhe Inter do të...

Juventus-Inter, ndryshojnë koeficentet e basteve. Zikaltrit trembin kompanitë

më 12.2017 - Tetova Sot

Juventus dhe Inter do të takohen të shtunën në orën 20:45 në “Allianz Stadium” në kuadër të javës së 16-të të Serie A, me Interin që momentalisht kryeson renditjen me dy pikë më shumë se Juventusi. Kompania...

Interi ia rrëmben Juventusit mesfushorin e shumëkërkuar?

më 12.2017 - Zhurnal

Mediat italiane raportojnë se Interi mund t’ia rrëmbejë Juventusit mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can, gjatë afatit kalimtar veror. Gjermani dihet se është duke u kërkuar me ngul nga Juventus tash e një...

Juventusi monitoron Chiesan, në garë edhe Interi dhe Napoli

më 12.2017 - Infokusi

Juventusi është i interesuar për yllin e ri të Fiorentinës, Federico Chiesa, por duhet të ‘luftojë’ për të me Interin dhe Napolin. Sulmuesi 20 vjeçar ka treguar formë të jashtëzakonshme me Violan këtë...

Interi i futet në garë Juventusit për Emre Can

më 12.2017 - Telegrafi

Interi është futur në garë për mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can, që kërkohet edhe nga Juventusi. Gjermani mbetet pa kontratë, ndërsa Bianconerët janë në bisedime me lojtarin që nga vera e shkuar. Can...

Interi ia rrëmben Juventusit mesfushorin e shumëkërkuar?

më 12.2017 - Gazeta Express

. Mediat italiane raportojnë se Interi mund t’ia rrëmbejë Juventusit mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can, gjatë afatit kalimtar veror. Gjermani dihet se është duke u kërkuar me ngul nga Juventus tash e...

Juventusi, Interi dhe Napoli në garë për yllin e ri të Fiorentinës

më 12.2017 - Sovrani

Juventusi është i interesuar për yllin e ri të Fiorentinës, Federico Chiesa, por duhet të ‘luftojë’ për të me Interin dhe Napolin. Sulmuesi 20 vjeçar ka treguar formë të jashtëzakonshme me Violan këtë...

Liverpool dhe Manchester City në garë për ish-objektivin e Barcelonës

më 12.2017 - Gazeta Express

Jean Michael Seri u duk se e kishte të shkruar t’i bashkohej Barcelonës verën e kaluar derisa “Blaugrana” u tërhoq nga marrëveshja për të. Mesfushori i Bregut të Fildishtë dështoi ta realizonte kalimin...

Interi ia rrëmben Juventusit mesfushorin e shumëkërkuar?

më 12.2017 - Infokusi

Mediat italiane raportojnë se Interi mund t’ia rrëmbejë Juventusit mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can, gjatë afatit kalimtar veror. Gjermani dihet se është duke u kërkuar me ngul nga Juventus tash e një...

Juventus mbetet ‘gojë hapur’, ja se ku po transferohet Can

më 12.2017 - Infokusi

Është raportuar se Inter mund ta përmbysë lëvizjen e Juventusit për mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can këtë verë, transmeton ORAinfo. Ylli gjerman njihet si një objektiv për bardhezinjtë dhe ata kishin...

Interi i futet në garë Juventusit për Emre Can

më 12.2017 - InfoShqip

Interi është futur në garë për mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can, që kërkohet edhe nga Juventusi. Gjermani mbetet pa kontratë, ndërsa Bianconerët janë në bisedime me lojtarin që nga vera e shkuar. Can...

Pas Juventusit, edhe Interi futet në garë për lojtarin e Liverpoolit

më 12.2017 - Sovrani

Pas Juventusit, edhe Interi po planifikon një ofertë në afatin kalimtar të janarit për mesfushorin e Liverpoolit, sipas “TalkSPORT”. Interi dhe i gatshëm për të bërë një ofertë në drejtim të Liverpoolit,...

Barcelona vjen me rekord të ri në Ligën E Kampionëve

më 12.2017 - Fol

Skuadra e Barcelonës pa dyshim se është një ndër skuadrat më të mira evropiane. Një gjë të tillë “katalunasit” kanë dëshmuar këto 11 vite të fundit, ku çdo vit rradhazi kanë arritur të përfundojnë të parët...

4 ndeshje pa pësuar, mbrojtja e Juventusit bind para Interit

më 12.2017 - Infokusi

Ajo që ishte pika më e fortë e Juventusit në 6 sezonet e fundit, këtë sezon rezulton të jetë pika më e dobët e skuadrës së Allegrit. Bëhet fjalë për mbrojtjen, e cila ka pësuar 19 gola në 17 ndeshje mes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK