http://kariera.mk

Kroacia mposht Serbinë me 10 gola diferencë

para 9 muajve - Klan Kosova

Sonte ka filluar Kampionati Europian në hendboll, i cili do të mbahet në Kroaci deri më 28 shkurt. Derbi i xhiros së parë u luajt në mes Kroacisë dhe Serbisë. Kroatët ishin më të mirë gjatë gjithë ndeshjes...

Startoi Kampionati Europian i Hendbollit, këto janë rezultatet e para

para 9 muajve - Shenja

Sot në Kroaci ka startuar Kampionati i 13-të Europian i hendbollit që prej 12 deri më 28 janar do të zhvillohet në Kroaci. Nga ora 18:15 u luajtë dy ndeshjet e para në të cilat Bjellorusia mundi Austrinë...

Startoi Kampionati Europian i Hendbollit, këto janë rezultatet e para

para 9 muajve - AlbPortali

Sot në Kroaci ka startuar Kampionati i 13-të Europian i hendbollit që prej 12 deri më 28 janar do të zhvillohet në Kroaci. Nga ora 18:15 u luajtë dy ndeshjet e para në të cilat Bjellorusia mundi Austrinë...

Fillon EURO 2018 në hendboll, e gjithë vëmendja te përballja Kroaci-Serbi

para 9 muajve - Portalb

Kampionati Evropian në hendboll, i 13-ti me radhë, për sportdashësit nuk ka mundur të ofrojë një fillimi më të mirë. “Klasiku i Ballkanit”, mes Kroacisë dhe Serbisë ka hedhur në hije të gjitha duelet e...

Starton Europiani i hendbollit

para 9 muajve - Shenja

Sot në Kroaci ka startuar Kampionati i 13-të Europian i hendbollit që prej 12 deri më 28 janar do të zhvillohet në Kroaci. Dy ndeshjet e para dhe hapëse të garave Bjellorusi-Austri dhe Suedi-Islandë nisën...

Fillon EURO 2018 në hendboll, e gjithë vëmendja te përballja Kroaci-Serbi

para 9 muajve - Gazeta e re

“Nuk është vetëm interesimi i publikut vendas, por edhe i atyre nga shtetet tjera, prandaj presim salla të mbushura në gjithë qytetet ku luhen ndeshjet”, tha presidenti i EHF-së, Michael Wiederer. Kampionati...

Starton Europiani i hendbollit

para 9 muajve - AlbPortali

Sot në Kroaci ka startuar Kampionati i 13-të Europian i hendbollit që prej 12 deri më 28 janar do të zhvillohet në Kroaci. Dy ndeshjet e para dhe hapëse të garave Bjellorusi-Austri dhe Suedi-Islandë nisën...

Fillon EURO 2018, e gjithë vëmendja te përballja Kroaci-Serbi

para 9 muajve - Politiko

Kampionati Evropian në hendboll, i 13-ti me radhë, për sportdashësit nuk ka mundur të ofrojë një fillimi më të mirë. “Klasiku i Ballkanit”, mes Kroacisë dhe Serbisë ka hedhur në hije të gjitha duelet e...

Fillon EURO 2018 në hendboll, e gjithë vëmendja te përballja Kroaci-Serbi

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv SPLIT (AA) – Kampionati Evropian në hendboll, i 13-ti me radhë, për sportdashësit nuk ka mundur të ofrojë një fillimi më të mirë. "Klasiku i Ballkanit”, mes Kroacisë dhe Serbisë ka hedhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK