http://kariera.mk

Babai i ish-kapitenit Lorik Cana merr drejtimin e klubit kosovar

më 1.2018 - Shqiptarja

Në një postim në facebook klubi i futbollit të Kosovës FC Vëllaznimi lajmëron se ka bërë zyrtare Kryetarin e Klubit i cili është Agim Cana. Ky lajm ka qarkulluar para pak ditësh por sot është bërë gjithçka...

Babai i Lorik Canës emërohet kryetar i Vëllaznimit

më 1.2018 - Gazeta Express

Agim Cana nga sot do të jetë kryetar i Vëllaznimit. Klubi i Vëllaznimit të Gjakovës ka njoftuar se, Agim Cana, babai i Lorik Canës, është emëruar kryetar i skuadrës kuqezi. “Më në fund arriti lajmi bombastik....

Agim Cana, presidenti i Vëllaznimit

më 1.2018 - Telegrafi

Agim Cana, ish futbollisti i Vëllaznimit dhe Prishtinës, do të jetë në krye te klubit gjakovar. Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e klubit duke shkuar se nga ky moment Cana do të jetë në krye të klubit....

ZYRTARE: Babai i Lorik Canës emërohet kryetar i FC Vëllaznimit

më 1.2018 - Lajmi.net

Ish futbollisti i njohur, dhe babai i Lorik Canës, Agim Cana, është zgjedhur president i i skuadrës nga Gjakova, FC Vëllaznimi. Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e FC Vëllaznimit në Facebook....

Krenar për rrënjët shqiptare, Lorik Cana së bashku me të birin në Muzeun e Krujës

më 1.2018 - Telegrafi

Futbollisti i njohur shqiptar Lorik Cana tash e disa vite e ka përmbyllur karrierën e tij në fushën e gjelbër. Ai ka krijuar familjen e tij, dhe është shumë i lumtur në krahët e bashkëshortes italiane,...

Zyrtare: Cana kryetar i klubit Vëllaznimi

më 1.2018 - Koha.net

KF Vëllaznimi ka konfirmuar se Agim Cana është kryetari i ri i klubit gjakovar, transmeton Koha.net. Vëllaznimi ka pasur probleme të mëdha këtë sezon, përderisa është në zonën e rrezikshme në tabelën e...

Cana viziton këtë vend historik me të birin

më 1.2018 - RTV 21

Që nga fëmijëria, Cana ia mëson të birit vendet historike Ish- kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, i cili është i martuar me modelen italiane, Monicën ka një djalë të quajtur Bojken. Pas pensionimit...

Babai i Lorik Canës emërohet kryetar i Vëllaznimit

më 1.2018 - Shenja

Klubi i Vëllaznimit të Gjakovës ka njoftuar se, Agim Cana, babai i Lorik Canës, është emëruar kryetar i skuadrës kuqezi, shkruan albinfo.ch. “Më në fund arriti lajmi bombastik. Agim Cana prej këtij momenti...

Agim Cana, presidenti i Vëllaznimit

më 1.2018 - Almakos

Agim Cana, ish futbollisti i Vëllaznimit dhe Prishtinës, do të jetë në krye te klubit gjakovar. Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e klubit duke shkuar se nga ky moment Cana do të jetë në krye të klubit....

Krenar për rrënjët shqiptare, Lorik Cana së bashku me të birin në Muzeun e Krujës

më 1.2018 - Almakos

Futbollisti i njohur shqiptar Lorik Cana tash e disa vite e ka përmbyllur karrierën e tij në fushën e gjelbër. Ai ka krijuar familjen e tij, dhe është shumë i lumtur në krahët e bashkëshortes italiane,...

Babai i Lorik Canës emërohet kryetar i Vëllaznimit

më 1.2018 - AlbPortali

Klubi i Vëllaznimit të Gjakovës ka njoftuar se, Agim Cana, babai i Lorik Canës, është emëruar kryetar i skuadrës kuqezi, shkruan albinfo.ch. Loading... “Më në fund arriti lajmi bombastik. Agim Cana prej...

ZYRTARE: Cana bëhet kryetar i Vëllaznimit

më 1.2018 - Sovrani

KF Vëllaznimi ka konfirmuar se Agim Cana është kryetari i ri i klubit gjakovar, transmeton Koha.net. Vëllaznimi ka pasur probleme të mëdha këtë sezon, përderisa është në zonën e rrezikshme në tabelën e...

ZYRTARE/ CANA blen klubin e madh të SUPERLIGËS

më 1.2018 - Newsport

Agim Cana është bërë presidenti i ri i ekipit të Superligës kosovare, Vëllaznimi. Ai është prezantuar si presidenti i ri i këtij klubi mbrëmjen e sotme. Ish-presidenti i klubit, Shkëlzen Gashi do të jetë...

Babai i Lorik Canës emërohet kryetar i Vëllaznimit

më 1.2018 - Albinfo

Agim Cana është emëruar kryetar i Klubit Futbollistik Vëllaznimi nga Gjakova Klubi i Vëllaznimit të Gjakovës ka njoftuar se, Agim Cana, babai i Lorik Canës, është emëruar kryetar i skuadrës kuqezi, shkruan...

Zyrtare: Cana bëhet kryetar i klubit Vëllaznimi nga Gjakova

më 1.2018 - Insajderi

KF Vëllaznimi ka konfirmuar se Agim Cana është kryetari i ri i klubit gjakovar, transmeton Koha.net. Vëllaznimi ka pasur probleme të mëdha këtë sezon, përderisa është në zonën e rrezikshme në tabelën e...

Agim Cana merr presidencën e skuadrës së Vëllaznimit

më 1.2018 - Gazeta Tema

Mediat kosovare e kanë konfirmuar lajmin që u përhap përpara pak kohësh, rreth mundësisë që Agim Cana kishte për të marrë drejtimin e Vëllaznimit. Në ditën e sotme, sipas asaj që raporton “Gazeta Olle”,...

Bylbyl Sokoli – Vëllaznimi, ky është njoftimi i klubit gjakovar

më 1.2018 - Infokusi

Ditën e sotme u raportua se Agim Cana do të bëhet kryetar i klubit të Vëllaznimi, por nuk është vetëm ky lajmi i madh për tifozët gjakovar. Lajmi tjetër i madh për Vëllaznimin është se tani ata do të jenë...

Arrihet marrëveshja, Cana aksioner në klubin e Superligës

më 1.2018 - Syri

Prej ditësh përflitej për një takim midis presidentit të klubit të Vëllazënimit në Kosovë dhe Agim Canës, babait të ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana. Palët janë takuar dhe duket se kanë gjetur akordin...

Bylbyl Sokoli trajner i skuadrës së madhe

më 1.2018 - Infokusi

Ditën e sotme u raportua se Agim Cana do të bëhet kryetar i klubit të Vëllaznimi, por nuk është vetëm ky lajmi i madh për tifozët gjakovar. Lajmi tjetër i madh për Vëllaznimin është se tani ata do të jenë...

Agim Cana kryetar i Vëllaznimit?

më 1.2018 - Infokusi

Vëllaznimi shumë shpejtë pritet të bëhet me kryetar të ri të klubit. Në orët e fundit ka pasur zhvillime të mëdha në lidhje me ndërrimin e strukturave udhëheqëse të kuqezinjve. Gazeta Olle mëson përmes...

Lorik Cana bëhet aksionar në Vëllazërimin e Gjakovës

më 1.2018 - Lajm

Prej ditësh përflitej për një takim midis presidentit të klubit të Vëllazënimit në Kosovë dhe Agim Canës, babait të ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana. Palët janë takuar dhe duket se kanë gjetur akordin...

LAJMI I FUNDIT/ Ka festë në SUPERLIGË, Cana gati të marrë drejtimin e klubit

më 1.2018 - Newsport

Lajme të mira vijnë nga Kosova, teksa mësohet se Agim Cana është gati të marrë drejtimin e klubit të Vëllaznimit. Sipas asaj që raporton “GazetaOlle”, i ati i Lorik Canës është propozuar nga kryetari i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK