http://kariera.mk

Si e shohin lojtarët tjerë, si e sheh Lionel Messi

para 9 muajve - Shenja

Lionel Messi tashmë po dihet se është “baba” i futbollit. Bukuritë futbollistike që di t’i ofroi ky futbollist janë vërtetë të rrallë dhe të veçanta. Paraqitja e mbrëmshme ndaj Celtas ishte një nga ato...

Zidane: “Rivalët janë forcuar, por ne s’kemi nevojë”

para 9 muajve - Gazeta Express

​Zidane ka përsëritur se Reali nuk do të blejë lojtarë në janar. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin 2017/18 çka ka bërë që tani të jetë 16 pikë prapa Barcelonës në La Liga, që tashmë konsiderohet...

Si e shohin lojtarët tjerë, si e sheh Lionel Messi

para 9 muajve - AlbPortali

Lionel Messi tashmë po dihet se është “baba” i futbollit. Bukuritë futbollistike që di t’i ofroi ky futbollist janë vërtetë të rrallë dhe të veçanta. Loading... Paraqitja e mbrëmshme ndaj Celtas ishte...

Shorti i Kupës së Mbretit/ Reali me fat, për Barcelonën rezervohet debi

para 9 muajve - BalkanWeb

3 sfidat e fundit të fazës së 1/16 në Kupën e Mbretit u luajtën mbrëmë dhe sot është hedhur shorti për çerekfinalet që ka rezervuar sfida mjaft interesante. Më i privilegjuari, të paktën në letër, është...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

para 9 muajve - Zhurnal

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

Real Madridi dhe Barcelona marrin vesh kundërshtarët e çerekfinales të Kupës

para 9 muajve - Java News

Shorti i çerekfinales së Kupës së Mbretit të Spanjës ka vendosur kundërshtarë të lehtë për dy ekipet e mëdha të Ligës. Real Madridi të ketë për kundërshtar në çerekfinale skuadrën e Leganes, kurse Barcelonës...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

para 9 muajve - Telegrafi

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

VIDEO/ Magjitë e Messi-t me Jordi Alba-n, Coutinho mahnitet nga shokët e rinj

para 9 muajve - BalkanWeb

Jordi Alba asiston dhe Messi shënon, Messi asiston dhe Alba shënon. Kjo ishte ‘muzika’ që u luajt mbrëmë në pjesën e parë në ‘Camp Nou’ në takimin e Kupës që Barcelona e fitoi me shifrat e thella 5-0 kundër...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

para 9 muajve - Medial

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

Hidhet shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit, këto janë çiftet

para 9 muajve - Gazeta Express

Shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit të Spanjës është hedhur sot në Madrid, me Barcelonën dhe Real Madridin që i kanë mësuar kundërshtarët e tyre përkatës. Real Madridi do të përballet me Leganes....

Copa del Ray hap emocione të reja, Barca - Real duhet të vazhdojnë tutje

para 9 muajve - Albeu

Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i cili startoi nga ora 12:30. Edhe pse vetëm tetë skuadra, fati ka dashur të ketë ndeshje interesante në këtë...

Shorti i Copa del Rey, këto janë çiftet çerekfinale

para 9 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid e Barcelona kanë mësuar kundërshtarët e çerekfinales në Copa del Rey. Dy skuadrat favorite për trofeun i kanë ‘shpëtuar’ përballjes mes vete në shortin e tërhequr sot. “Los Blancos” do të...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

para 9 muajve - GazetaBlic

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

para 9 muajve - Syri

Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që të kemi dy derbi: Reali përballë Leganes, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Espanyolit. Atletico do...

Shorti i Copa del Rey, derbi për Barcelonën

para 9 muajve - GazetaBlic

Barcelona do ta zhvillojë derbin e qytetit ndaj Espanyolit në çerekfinalen e Copa del Rey. Në shortin e tërhequr sot dy skuadrat katalane janë caktuar si çift i duelit të çerekfinales. Barcelona konsiderohet...

Real Madrid mëson kundërshtarin në shortin e Copa del Rey

para 9 muajve - GazetaBlic

Real Madrid do të takohet me Leganes në çerekfinalen e Copa del Rey. Skuadra e Zinedine Zidane ka mësuar kundërshtarin në shortin e tërhequr sot. Real Madrid do ta kërkojë gjysmëfinalen pasi është favorit ndaj Leganes.

Ky është kundërshtari i Barcelonës në çerekfinale të Kupës së Mbretit

para 9 muajve - Gazeta Express

Shorti i çerekfinales së Kupës së Mbretit të Spanjës është duke u hedhur momentalisht në Madrid. Barcelonës për kundërshtar i ka rënë Espanyoli, transmeton Express. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga...

Shorti i Copa del Rey, derbi për Barcelonën

para 9 muajve - Lajmi.net

Në shortin e tërhequr sot dy skuadrat katalane janë caktuar si çift i duelit të çerekfinales në Copa del Rey. Barcelona do ta zhvillojë derbin e qytetit ndaj Espanyolit në çerekfinalen e Copa del Rey....

Real Madrid mëson kundërshtarin në shortin e Copa del Rey

para 9 muajve - Lajmi.net

Real Madrid - Leganes do të ballafaqohen në Copa del Rey. Real Madrid do të takohet me Leganes në çerekfinalen e Copa del Rey. Skuadra e Zinedine Zidane ka mësuar kundërshtarin në shortin e tërhequr sot....

Hidhet shorti në Copa del Rey. Ja kundërshtari befasues për Barcelonën

para 9 muajve - Syri

Sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që Barcelona të luaj derbin kundër Espanyolit. Ndeshjet e para të çerekfinaleve do të luhen në datat 16-17 dhe...

ZYRTARE: Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Real Madridit në Copa del Rey

para 9 muajve - Syri

Sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që Real Madrid të përballet me Laganes Ndeshjet e para të çerekfinaleve do të luhen në datat 16-17 dhe 18 janar,...

Kupa e Mbretit, hidhet shorti i çerekfinaleve

para 9 muajve - Infokusi

Shorti i çerekfinaleve të Kupës së Mbretit në Spanjë, zbuloi rrugëtimin e pretendentëve të mbetur për trofeun e dytë për nga rëndësia në futbollin iberik. Në zyrat e Federatës në Madrid, u zbulua se të...

Hidhet shorti në Copa del Rey, ja kundërshtarët e mundshëm të Realit dhe Barçës

para 9 muajve - Aktuale

Sot në orën 12:30 do të hidhet shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Barça, Madrid, Atlético, Valencia, Sevilla, Alaves, Leganes dhe Espanyol janë skuadrat e kualifikuara ndërsa shorti do të jetë...

Kupa e Mbretit në Spanjë/ Reali me fat, Barcelona në duel ferri

para 9 muajve - Java News

3 sfidat e fundit të fazës së 1/16 në Kupën e Mbretit u luajtën mbrëmë dhe sot është hedhur shorti për çerekfinalet që ka rezervuar sfida mjaft interesante. Më i privilegjuari, të paktën në letër, është...

Valverde dëshiron të shmangë Realin në shortin e Kupës së Mbretit

para 9 muajve - Albeu

Trajneri Blaugran, Ernesto Valverde , ka dhënë një intervistë për media pas kualifikimit në cerekfinale të Copa del Rey. Valverde është pyetur nga gazetarët për përballjen e mundshme ndaj Real Madridit...

Kundërshtari i Realit në Copa del Rey

para 9 muajve - Infokusi

Skuadra mbretërore ka mësuar kundërshtarin e radhës në  Copa del Rey. Leganes do të jetë përballë Real Madridit në çerekfinale. Skuadra e Zinedine Zidane është favorit absolut për të kaluar në fazën tjetër...

Ky është kundërshtari i Barcelonës në Copa del Rey

para 9 muajve - Infokusi

Sot është bërë tërheqja e shortit për çerekfinalet në Copa del Rey, shkruan infokusi.com. Shorti deshti që të sjellë përballjen shumë interesante ndërmjet Barcelonës dhe  Espanyolit. Edhe përkundër faktit...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

para 9 muajve - Almakos

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

Sot/ Hidhet shorti në Copa del Rey. Ja kundërshtarët e mundshëm të Realit dhe Barçës

para 9 muajve - Syri

Sot në orën 12:30 do të hidhet shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Barça, Madrid, Atlético, Valencia, Sevilla, Alaves, Leganes dhe Espanyol janë skuadrat e kualifikuara ndërsa shorti do të jetë...

Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që të kemi dy derbi: Reali përballë Leganes, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Espanyolit....

Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

para 9 muajve - Fakti Ditor

Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që të kemi dy derbi: Reali përballë Leganes, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Espanyolit. Atletico do...

Hidhet shorti i “Copa de la rey”, kemi duelin “katalanas”

para 9 muajve - Fol

Është hedhur sot shorti i COPA DE LA REY ku do të kemi prap duele interesante mes të cilave do ketë edhe defbin katalanas ku skuadra e Espanyol do ta takojë skuadrën e Barcelonës në një sfidë mjaftë interesante....

Barcelona shpartalloi Celtën

para 9 muajve - Lajm

Barcelona e ka shkelur Celta Vigon, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Copa del Rey. Barcelona e ka shkelur Celta Vigon në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou”, duke e mposhtur 5:0, për t’u kualifikuar...

Shorti i Kupës së Mbretit/ Reali me fat, për Barcelonën rezervohet debi

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

3 sfidat e fundit të fazës së 1/16 në Kupën e Mbretit u luajtën mbrëmë dhe sot është hedhur shorti për çerekfinalet që ka rezervuar sfida mjaft interesante. Më i privilegjuari, të paktën në letër, është...

Dy derbe në çerekfinalen e Kupës së Mbretit

para 9 muajve - Insajderi

Dy derbe, Leganes-Real Madrid dhe Espanyol-Barcelona, një duel i tensionit të lartë midis Atlético dhe Sevilla, si dhe Valencia-Alaves janë çerekfinalet e Kupës së Mbretit në Spanjë. Ky është veridkti...

Messi ‘shokon’ tifozët, dhuron asistin më të bukur në botë

para 9 muajve - Politiko

Barcelona fituar 5-0 ndaj Celta Vigos dhe në këtë mënyrë u kualifikua në fazën tjetër të Copa del Rey. Lionel Messi ishte në formë të jashtëzakonshme duke shënuar dy herë dhe më pas dhuroi një asist “magjik” për Jordi Alban. ©

Ky është kundërshtari i Barcelonës në Copa del Rey

para 9 muajve - Sovrani

Sot është bërë tërheqja e shortit për çerekfinalet në Copa del Rey, shkruan infokusi.com. Shorti deshti që të sjellë përballjen shumë interesante ndërmjet Barcelonës dhe  Espanyolit. Edhe përkundër faktit...

VIDEO/ Messi ‘shokon’ tifozët, dhuron asistin më të bukur në botë

para 9 muajve - Syri

Barcelona fituar 5-0 ndaj Celta Vigos dhe në këtë mënyrë u kualifikua në fazën tjetër të Copa del Rey. Lionel Messi ishte në formë të jashtëzakonshme duke shënuar dy herë dhe më pas dhuroi një asist “magjik”...

Hidhet shorti në Spanjë, REAL dhe BARCELONA mësojnë kundërshtarët e Kupës

para 9 muajve - Newsport

Në Spanjë është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Copa del Rey. Goglat kanë nxjerrë 4 çiftet e kësaj faze. Real Madrid do të luajë kundër Leganes, Barcelona do të presë Espanyolin. Sevilla do të udhëtojë...

ZYRTARE: Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Real Madridit në Copa del Rey

para 9 muajve - Sovrani

Sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që Real Madrid të përballet me Laganes Ndeshjet e para të çerekfinaleve do të luhen në datat 16-17 dhe 18 janar,...

Super-Messi, shënon dy gola për tre minuta

para 9 muajve - Ina

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Celta Vigos. Në ndeshjen që po luhet në Camp Nou, Barca po avancon 2:0 ndaj Celta Vigos. Të dy golat, në minutat 13’ dhe 15, ka shënuar Lionel Messi. /Opinion/ Comments comments

Valverde: Nuk dua të takohem me këtë kundërshtar në Copa del Rey

para 9 muajve - Lajmi.net

Ernesto Valverde nuk dëshiron të takohet me Real Madridin në çerekfinalen e Copa del Rey. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka thënë se nuk dëshiron të takohet me Real Madridin në çerekfinalen e...

Sot/ Hidhet shorti në Copa del Rey. Ja kundërshtarët e mundshëm të Realit dhe Barçës

para 9 muajve - Sovrani

Sot në orën 12:30 do të hidhet shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Barça, Madrid, Atlético, Valencia, Sevilla, Alaves, Leganes dhe Espanyol janë skuadrat e kualifikuara ndërsa shorti do të jetë...

Barça “shkel” Celta Vigo

para 9 muajve - Java News

Barcelona ka shënuar fitore bindëse ndaj Celta Vigos, për të vazhduar tutje në Kupën e Mbretit. Ishte Leo Messi ai që pati fjalën kryesore në këtë takim, duke shënuar dy dhe asistuar një herë në fitoren...

Barcelona shkatërron Celta Vigon, kalon tutje në Kupën e Mbretit

para 9 muajve - Fol

Barcelona me shumë lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Mbretit. Në një ndeshje të dominuar në tërësi, Barcelona mposhti 5:0 Celta Vigon në ‘Camp Nou’. Katër nga pesë golat, Barcelona i shënoi...

Super-Messi, shënon dy gola për tre minuta

para 9 muajve - Opinion

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Celta Vigos. Në ndeshjen që po luhet në Camp Nou, Barca po avancon 2:0 ndaj Celta Vigos. Të dy golat, në minutat 13’ dhe 15, ka shënuar Lionel Messi.

Barcelona shkatërron Celta Vigon, kalon tutje në Kupën e Mbretit

para 9 muajve - Ina

Barcelona me shumë lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Mbretit. Në një ndeshje të dominuar në tërësi, Barcelona mposhti 5:0 Celta Vigon në ‘Camp Nou’. Katër nga pesë golat, Barcelona i shënoi...

Barça ‘shkatërron’ Celta Vigon, kalon në çerekfinale të Copa del Rey

para 9 muajve - Telegrafi

Barcelona ka fituar me rezultat të thellë 5-0 ndeshjen kthyese ndaj Celta Vigos e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Gjiganti katalunas ka siguruar kalimin tutje...

Barcelona tallet me Celta Vigon, dhe kualifikohet në çerek-finale të Copa del Rey

para 9 muajve - Albeu

Barcelona është tallur me Celta Vigon në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou”, duke e mposhtur 5-0, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Copa del Rey. Katër gola u shënuan që në pjesën e parë, ku shkëlqeu...

Barcelona shpartallon Celta Vigon, shënon edhe golin e pestë

para 9 muajve - Albeu

Barcelona ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Është mesfushori kroat Rakitic që shënoi në minutën e 87'-të, duke e thelluar akoma më shumë rezultatin. Ndeshja po zhvillohet dhe...

Barcelona e shkatërroi Celta Vigon, shkëlqeu Leo Messi

para 9 muajve - Gazeta Express

Barcelona e ka shkelur Celta Vigon, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Copa del Rey. Barcelona e ka shkelur Celta Vigon në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou”, duke e mposhtur 5:0, për t’u kualifikuar...

Barça “shkel” Celtan, vazhdon tutje në Kupë

para 9 muajve - Koha.net

Barcelona ka shënuar fitore bindëse ndaj Celta Vigos, për të vazhduar tutje në Kupën e Mbretit. Ishte Leo Messi ai që pati fjalën kryesore në këtë takim, duke shënuar dy dhe asistuar një herë në fitoren...

Barcelona shkatërron Celta Vigon, kalon tutje në Kupën e Mbretit

para 9 muajve - Lajmi.net

. Barcelona me shumë lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Mbretit. Në një ndeshje të dominuar në tërësi, Barcelona mposhti 5:0 Celta Vigon në ‘Camp Nou’. Katër nga pesë golat, Barcelona i shënoi...

VIDEO/ Shihni si Coutinho gëzon nga tribuna e ‘Camp Nou’ për golat e Barcelonës

para 9 muajve - Syri

Barcelona po fiton thellë në “Camp Nou” kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e ndjek nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fitonte 4-0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po...

Suarez ‘vulos’ fitoren e Barcelonës

para 9 muajve - Klan Kosova

Barcelona po fiton me rezultat 4:0 ndaj Celta Vigos në kuadër të Kupës së Mbretit. Të katërtin gol e shënoi Luis Suarez në minutën e 31-të. Interesante

Golat e Messit dhe reagimi i Coutinhos

para 9 muajve - Lajmi.net

. Barcelona me shumë lehtësi po kalon në raundin tjetër të Kupës së Mbretit. Katalanët po mposhtin 4:0 në ‘Camp Nou’ skuadrën e Celta Vigos, me të cilën kanë barazuar 1:1 në ndeshjen e parë. Në ‘Camp Nou’...

Messi kalon Barcelonën në epërsi ndaj Celta Vigos

para 9 muajve - Klan Kosova

Barcelona po fiton me rezultat 1:0 ndaj Celta Vigos në kuadër të Kupës së Mbretit. Lionel Messi shënoi në minutën e 13-të, pas asistimit nga Jordi Alba. Interesante

Messi dhe Alba kombinojnë edhe në golin e dytë

para 9 muajve - Klan Kosova

Barcelona po triumfon ndaj Celta Vigos me rezultat 2:0, në Kupën e Mbretit. Dy minuta pasi që Jordi Alba asistoi për Lionel Messin, ai përsëriti të njëjtën gjë për të njëjtin futbollist në minutën e 15-të. Interesante

Messi i shënon dy gola për dy minuta Celta Vigos

para 9 muajve - Telegrafi

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey në shtëpi ndaj Celta Vigos. Është ylli kryesor i skuadrës, Lionel Messi, i cili ka shënuar dy gola të shpejt për...

Kështu reagon Coutinho teksa Messi shënoi dy golat ndaj Celta Vigos

para 9 muajve - Albeu

Barcelona po fiton 4-0 në " Camp Nou" kundër Celta Vigos , ndeshje të cilën po e ndjek nga stadiumi edhe blerja e tyre e parë, Philipp Coutinho. Dy golat e parë u realizuan nga ylli argjentinas; Lionel...

Kështu reagoi Coutinho kur Suarez shënoi gol

para 9 muajve - GazetaBlic

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Reagimi i Coutinhos pas golit të Luis Suarez

para 9 muajve - Gazeta Express

​Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Barcelona e papërmbajtshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Celta Vigos

para 9 muajve - Albeu

Barcelona i shfryhet Celta Vigos si një uragan i furishëm, duke shënuar edhe golin e tretë ndaj miqëve. Autori i golit është Jordi Alba në minutën e 28'-të që merr një asist perfekt nga Messi. Ndeshja...

Nuk mungnte dhe ai, Suarez i dërgon shifrat në 4-0 ndaj Celta Vigos

para 9 muajve - Albeu

Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Këtë herë është sulmuesi uruguajan, Luis Suarez që i ka dërguar shifrat në 4-0, duke e shkatërruar Celtan që në 30-të minutat e...

Lojtarët e Barcelonës nuk janë normal, shënojnë 4 gola për 30 minuta

para 9 muajve - GazetaBlic

Barcelona ka shënuar edhe dy gola përballë Celta Vigos. Jordi Alba në minutën e 28, ka shënuar për 3-0, dhe Luis Suarez në minutën e 30, për 4-0, shkruan Gazeta Blic

Barcelona e frikshme, shënon edhe dy gola të shpejtë

para 9 muajve - Gazeta Express

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Barcelona e ka nisur furishëm sfidën kundër Celta Vigos që po zhvillohet në Camp Nou. Pas 32 minutave lojë, katalunasit po fitojnë 4:0, shkruan Gazeta...

Reagimi i Coutinhos pas dy golave të shpejtë të Messit

para 9 muajve - Gazeta Express

​Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga stadiumi edhe Philipp Coutinho. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po...

Super-Messi, shënon dy gola për tre minuta

para 9 muajve - Lajmi.net

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Celta Vigos. Në ndeshjen që po luhet në Camp Nou, Barca po avancon 2:0 ndaj Celta Vigos. Të dy golat, në minutat 13’ dhe 15, ka shënuar Lionel Messi. /Lajmi.net/

I jashtëzakonshmi Messi nuk ndalet shënon edhe golin e dytë brenda 15 minutave

para 9 muajve - GazetaBlic

Barcelona ka dyfishuar epërsinë përballë Celta Vigosd Është përsëri argjentinasi Leo Messi ai i cili ka shënuar gol, shkruan Gazeta Blic Messi ka realizuar gol në minutën e 15, pasi ka pranuar një top...

Magjiku Messi, shënon dy gola të shpejtë për Barcelonën

para 9 muajve - Gazeta Express

​Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet në Camp Nou, shkruan Gazeta Express. Dy golat u realizuan...

Super Messi, shënon dy gola në harkun e dy minuta për Barcelonën

para 9 muajve - Albeu

Barcelona ka shënuar golin e avantazhit ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Goli është shënuar nga i madhi , Leo Messi duke i siguruar epërsinë klubit katalanas. Ndeshja po luhet dhe është minuta e 15'-të. /albeu.com/

Barcelona në epërsi, Messi shënon gol të çmendur

para 9 muajve - GazetaBlic

Barcelona ka kaluar në epërsi përballë Celta Vigos Është argjentinasi Leo Messi ai i cili ka realizuar gol në minutën e 13, shkruan Gazeta Blic Ky është goli i tij]

Barcelona-Celta Vigo, ja çfarë po bën Coutinho

para 9 muajve - Syri

Coutinho do të jetë në stadium, në “Camp Nou”, për t’i mbështetur shokët e ri në rrugën për çerekfinale të Kupës së Mbretit. Braziliani nuk do të jetë i gatshëm për lojë të paktën tri javë, por ka shkuar...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo, Blaugranët kërkojnë kalimin në çerekfinale të Copa del Rey

para 9 muajve - Telegrafi

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit. Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e...

Barcelona në çerekfinale të Kupës së Mbretit

para 9 muajve - Shenja

“Blaugranët” kanë kaluar në raundin e ardhshëm të Kupës së Mbretit pas fitores së sotme (e enjte) kundër Celta Vigos. Barcelona ka mposhtur me rezultat të thellë 5 me 0 rivalin e xhiros së 1/8-së në Kupë...

Barça ‘shkatërron’ Celta Vigon, kalon në çerekfinale të Copa del Rey

para 9 muajve - Almakos

Barcelona ka fituar me rezultat të thellë 5-0 ndeshjen kthyese ndaj Celta Vigos e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Gjiganti katalunas ka siguruar kalimin tutje...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

para 9 muajve - Ina

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey. Shorti për çerekfinale...

Coutinho arrinë në Camp Nou për të sfidën Barcelona - Celta Vigo

para 9 muajve - Albeu

Philippe Coutinho do të jetë në "Camp Nou", për të mbështetur shokët e tij në rrugën për çerekfinale të Copa del Rey. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen sonte me njëra-tjetrën në orën 21:30. Në stadium...

Barcelona e frikshme përball Celta Vigos

para 9 muajve - Infokusi

Barcelona ka treguar forcën edhe një herë kundër Celta Vigo të cilen e mposhti me rezultat të thellë 5:0, raporton infokusi.com Protagonisti kryesor ishte sërish Leo Messi i cili shënoi dy gola , golat...

Formacionet/ Barcelona vs Celta Vigo

para 9 muajve - Standard

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey. Shorti për çerekfinale...

Zidane: “E di se si është këtu. Edhe pse kam kontratë, ajo nuk do të thotë asgjë”

para 9 muajve - Standard

Zinedien Zidane e di se kontrata që ka me Real Madridin nuk e mban atë në krye të gjigantit spanjoll. Trajneri francez, Zinedien Zidane po kritikohet këtë sezon për paraqitjet jo të mira të Real Madridit...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

para 9 muajve - GazetaBlic

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit. Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e...

Coutinho arrin në Camp Nou për ndeshjen Barça – Celta

para 9 muajve - Gazeta Express

​Coutinho do të jetë në stadium, në Camp Nou, për t’i mbështetur shokët e ri në rrugën për çerekfinale të Kupës së Mbretit. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme...

Barcelona – Celta Vigo, formacionet zyrtare

para 9 muajve - Lajmi.net

Barcelona sonte zhvillon ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit kundër Celta Vigos. Ndeshja mes Barcelonës dhe Celta Vigos, luhet në ‘Camp Nou’, me fillim nga ora 21:30. Ndeshja e parë në Vigo, ka përfunduar...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

para 9 muajve - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey. Shorti për çerekfinale...

Kështu reagoi Coutinho kur Suarez shënoi gol

para 9 muajve - Shenja

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Reagimi i Coutinhos pas golit të Luis Suarez

para 9 muajve - Infokusi

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Messi i shënon dy gola për dy minuta Celta Vigos

para 9 muajve - Almakos

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey në shtëpi ndaj Celta Vigos. Është ylli kryesor i skuadrës, Lionel Messi, i cili ka shënuar dy gola të shpejt për...

Barcelona në çerekfinale të Kupës së Mbretit

para 9 muajve - AlbPortali

“Blaugranët” kanë kaluar në raundin e ardhshëm të Kupës së Mbretit pas fitores së sotme (e enjte) kundër Celta Vigos. Loading... Barcelona ka mposhtur me rezultat të thellë 5 me 0 rivalin e xhiros së 1/8-së...

Barcelona e pamëshirshme ndaj Celta Vigos

para 9 muajve - Sovrani

Barcelona ka realizuar fitore të thellë përballë Celta Vigos në Camp Nou me rezultat 5-0, ndeshje kjo e vlefshme për kompeticionin e Copa del Rey, transmeton Sovrani.info. Ishte superylli argjentinasd...

​Barcelona shkatërron Celta Vigo

para 9 muajve - KosovaPress

Takimi u zhvilluar në Copa del Rey dhe serinë e golave e filloi Messi i cili shënoi dy herë, ndërsa golat tjera i shënuan Alba, Suarez dhe Rakitiç, trasnmeton KosovaPress. Temat: Barcelona Messi Alba Kjo...

Reagimi i Coutinhos pas golit të Luis Suarez​

para 9 muajve - Insajderi

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

VIDEO/ Isco ‘trullos’ kundërshtarët, driblimet magjike në Kupën e Spanjës

para 9 muajve - BalkanWeb

Real Madrid zhvilloi mbrëmë ndeshjet e kthimit në Kupën e Spanjës kundër Numancia-s e cila përfundoi me shifrat 2-2. Edhe pse nuk arriti të fitonte, disa nga futbollistët e “galaktikëve” nuk e kursyen...

Reagimet e Zidane pas gabimeve të lojtarëve ndaj Numancias

para 9 muajve - Albeu

Real Madridi arriti që të kualifikohet në raundin e ardhshëm të Copa del Rey, por nuk arriti ta mposhtë Numancian në ndeshjen kthyese në Bernabeu pasi ndeshja përfundoi me barazim prej 2-2. Lojtarët Madrilen...

Ceballos driblon kundërshtarin në stilin e Ronaldinhos

para 9 muajve - Albeu

Real Madridi barazoi mbrëmë ndaj Numancias me rezultat 2-2 në ndeshjen e vlefshme për 1/16 të Copa del Rey. Në këtë ndeshje, tekniku Zidane vendosi të startojë me lojtarë të planit B si Ceballos , Mayoral,...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo, Blaugranët kërkojnë kalimin në çerekfinale të Copa del Rey

para 9 muajve - Almakos

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit. Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e...

Kështu reagoi Coutinho kur Suarez shënoi gol

para 9 muajve - AlbPortali

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Barcelona siguron kalimin në çerek-finale të ‘Copa Del Rey’ që në pjesën e parë

para 9 muajve - Periskopi

Barcelona dhe Celta de vigo po luajnë në kuadër të 1/16 të ‘Copa Del Rey’. Barcelona ka shënuar 4 gola që në pjesën e parë, në ndeshjen që po zhivllohet në pjesën e parë. Ndeshja e parë ka përfunduar me...

Edhe dy gola të shpejtë nga Barcelona

para 9 muajve - Sovrani

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Barcelona e ka nisur furishëm sfidën kundër Celta Vigos që po zhvillohet në Camp Nou. Pas 32 minutave lojë, katalunasit po fitojnë 4:0, shkruan Gazeta...

Shikojeni reagimin e Coutinhos deri sa po e sheh Messin duke shkëlqyer

para 9 muajve - Sovrani

Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga stadiumi edhe Philipp Coutinho. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Leo Messi bombardon me dy gola super të shpejtë

para 9 muajve - Sovrani

Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet në Camp Nou, shkruan Gazeta Express. Dy golat u realizuan...

Leo Messi bombardon me dy gola super të shpejtë

para 9 muajve - Sovrani

Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet në Camp Nou, shkruan Gazeta Express. Dy golat u realizuan...

Publikohen formacionet e ndeshjes Barcelona – Celta De Vigo

para 9 muajve - Periskopi

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit. Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e...

Shiheni kush po hyn në ‘Camp Nou’

para 9 muajve - Sovrani

Pas pak minutash Barcelona do të zbrakojë në fushë për t’u përballur me Celta Vigon në kuadër të Copa Del Rey, transmeton Sovrani.info. Për t’i dhënë mbështetje ekipit, në Camp Nou ka arritur edhe braziliani...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

para 9 muajve - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey. Shorti për çerekfinale...

Momenti kur Isco turpëron dy lojtarët e Numancias

para 9 muajve - Lajmi.net

. Real Madridi barazoi mbrëmë me Numancian në Kupën e Mbretit. Megjithatë, falë fitores në ndeshjen e parë, 3:0, Reali u kualifikua edhe pas barazimit 2:2, përcjellë “Lajmi.net”. Në një moment, Isco dhuroi...

Lajmi i fundit, Real Madrid-Zinedine Zidane

para 9 muajve - Infokusi

Trajneri Zinedine Zidane ka nënshkruar një kontratë të re me Real Madridin. Los Blancos nuk po kanë rezultate të knaqshme,  për momentin ndodhen në pozitë të palakmueshme në Laliga, 16 pikë pas rivalëve...

​Zidane: Kontrata ime me Realin nuk thotë asgjë

para 9 muajve - Gazeta Express

Zinedien Zidane e di se kontrata që ka me Real Madridin nuk e mban atë në krye të gjigantit spanjoll Trajneri francez, Zinedien Zidane po kritikohet këtë sezon për paraqitjet jo të mira të Real Madridit...

Nuk është futbollist, por magjistar

para 9 muajve - Standard

Isco mahniti Bernabeun me një veprim magjik në ndeshjen e Kupës së Mbretit kundër Numancias. Futbollisti i Realit dribloi një mbrojtës e më pas kundërshtarit tjetër ia kaloi topin poshtë këmbëve, duke...

Isco e përsërit atë që i bëri Verratit, turpëron lojtarin e Numancias me një lëvizje

para 9 muajve - Albeu

Isco po tregon madhështinë e tij me topin pothuajse në çdo ndeshje këtë sezon. Mesfushori Madrilen po arrin që të krijojë driblime shumë të mira ndaj çdo kundërshtari duke e treguar klasin e tij të madh...

VIDEO/ Harroje Ronaldinhon, ylli i Reali bën për të ‘vjellë’ kundërshtarin

para 9 muajve - Syri

Real Madrid u kualifikua për në gjysmëfinale të Copa del Rey duke eliminuar modestët e Numancias. Në një aksion sulmues Ceballos tregoi elasticitetin e tij me këmbë kur dribloi në mënyrë fantastike lojtarin...

Zidane “i kënaqur” me barazimin ndaj Numancias

para 9 muajve - Zhurnal

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, thotë se ai është i kënaqur me barazimin 2-2 të ekipit të tij ndaj Numancias. Reali barazoi në ndeshjen e radhës në Bernabeu përkundër kualifikimit në çerekfinale...

Zidane i lumtur me barazimin 2-2

para 9 muajve - Albeu

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane , ndihet i kënaqur me barazimin 2-2 kundër Numancias, e vlefshme për çerekfinalen e Copa del Rey, por Zidane ka mbajtur besimin te skuadra. “Mendoj se kemi pasur...

Barcelona ndryshon formacionin ndaj Celta Vigos

para 9 muajve - Lajmi.net

"Sport" ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për duelin Barcelona - Celta Vigo në Copa del Rey. Barcelona ndeshet sonte me Celta Vigon në Copa del Rey. “Sport” ka publikuar formacionet e mundshme...

Zidane “i kënaqur” me barazimin ndaj Numancias

para 9 muajve - Telegrafi

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, thotë se ai është i kënaqur me barazimin 2-2 të ekipit të tij ndaj Numancias. Reali barazoi në ndeshjen e radhës në Bernabeu përkundër kualifikimit në çerekfinale...

Barcelona me ndryshime në formacion në Copa del Rey

para 9 muajve - Syri

Sot në orën 21:30 Barcelona do të presë në presë në “Camp nou” Celta Vigon në ndeshjen e vlefshme për çerekfinalen e të Copa del Rey. Trajneri Ernesto Valverde prite të bëjë disa ndryshime në mbrojtje,...

Numancia me barazim i fitoi simpatitë në Madrid, “mbretërit” në çerekfinale

para 9 muajve - Lajm

Pas barazimit 2-2 në kampionat me Celta Vigon, Real Madrid ka regjistruar një tjetër barazim me të tilla shifra, kësaj radhe në “Santiago Bernabeu” kundër Numancias për Kupën e Mbretit. Fatmirësisht, kjo...

Formacionet, Barcelona – Celta

para 9 muajve - Gazeta Express

​Barcelona sot do të takohet me Celta Vigon në kuadër të Copa del Rey Skuadra e Barcelonës ka punë shumë të vështirë sonte, kur në Camp Nou e pret Celta Vigon, në kuadër të ndeshjes së kthimit në Copa...

Zidane i kënaqur, Reali barazon me ekipin e kategorisë së dytë

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Edhe pse ishin kualifikuar, barazimi i Realit të Madridit me një ekip të kategorisë së dytë nuk ëshgtë edhe aq i justifikueshëm. Skuadrta madrilene nuk shkoi më shumë se barazimi 2-2 ndaj Numancias, në...

Zidane “i kënaqur” me barazimin ndaj Numancias

para 9 muajve - Almakos

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, thotë se ai është i kënaqur me barazimin 2-2 të ekipit të tij ndaj Numancias. Reali barazoi në ndeshjen e radhës në Bernabeu përkundër kualifikimit në çerekfinale...

Reali megjithëse barazon, kualifikohet në Kupë

para 9 muajve - Java News

Madrilenët janë në krizë edhe pse u kualifikuan. Real Madridi ka barazuar, 2-2, në ndeshjen e 1/8 së finales së Kupës së Mbretit ndaj Numancia. Përkundër barazimit Los Blancos vazhdojnë tutje pasi në ndeshjen...

Formacionet, Barcelona – Celta

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Barcelona sot do të takohet me Celta Vigon në kuadër të Copa del Rey Skuadra e Barcelonës ka punë shumë të vështirë sonte, kur në Camp Nou e pret Celta Vigon, në kuadër të ndeshjes së kthimit në Copa del...

Barazon Reali, por kualifikohet më tutje në Copa del Rey (Foto/Video)

para 9 muajve - Telegrafi

Real Madrid ka vazhduar më tutje garat në Copa del Rey. Madrilenët para shikuesve të vetë kanë barazuar në takimin e dytë kundër Numancias me rezultat 2-2, por në saje të fitores në ndeshjes e parë 3-0...

VIDEO/ Numancia shtang Realin brenda në ‘Bernabeu’ me këtë rezultat surprizë

para 9 muajve - Syri

Real Madridi ka barazuar 2-2 me Numancian, por ka kaluar në raundin tjetër të Kupës së Mbretit me rezultat të përgjithshëm 5-2, pasi kishte fituar në ndeshjen e parë 0-3. Të dy golat për Realin në këtë...

Reali rikthen avantazhin ndaj Numancia-s

para 9 muajve - Klan Kosova

Real Madrid po fiton sërish ndaj Numancia-s në kuadër të Kupës së Mbretit. Lucas shënoi edhe golin e dytë për madrilenët në minutën e 59-të. Interesante

Real Madrid barazon ndaj Numancias dhe kualifikohet në çerek-finale të Copa del Rey

para 9 muajve - Albeu

​ Real Madrid ka barazuar 2:2 me Numancian në kuadër të Copa del Rey, por ka qenë e mjaftueshme për të kaluar në raundin tjetër . Të besuarit e Zidane barazuan 2-2 me Numancian në sfidën e dytë në "Santiago...

Guillerme i papërmbajtshëm, barazon dhe shënon golin e dytë personal ndaj Realit

para 9 muajve - Albeu

Numancia ka surprizuar përsëri Realin në "Santiago Bernabeu". Ai që barazon rezultatin është Guillermo duke i shtangur si tifozët dhe lojtarët, pas kësaj paraqitje të mirë. Ndeshja po zhvillon dhe është...

Reali barazon dhe kalon në çerekfinale të Copa del Rey

para 9 muajve - Gazeta Express

​Real Madrid ka barazuar 2:2 me Numancian në kuadër të Copa del Rey, por ka qenë e mjaftueshme për të kaluar në raundin tjetër Real Madrid ka barazuar 2:2 me Numancian, por ka kaluar në raundin tjetër...

Përfundon ndeshja Real Madrid – Numancia me rezultat të papritur

para 9 muajve - GazetaBlic

Real Madrid dhe Numancia kanë luajtur 2-2 në kuadër të Copa del Rey, shkrua Gazeta Blic Në këtë takim të dy golat për Real Madrid janë shënuar nga Lucas Vasquez e po ashtu dy gola për skuadrën e tij ka...

Reali barazon me Numancian, por vazhdon tutje në Kupë

para 9 muajve - Koha.net

Real Madridi ka barazuar, 2-2, në ndeshjen e sotme të 1/8 së finales së Kupës së Mbretit ndaj Numancia. Përkundër barazimit të sotëm, Los Blancos vazhdojnë tutje pasi në ndeshjen e kaluar kishte fituar...

Reali nuk e mposht Numancian, por kualifikohet

para 9 muajve - Lajmi.net

Real Madridi ka eliminuar Numancian nga Kupa e Mbretit. Ndeshja e kthimit u mbyll baras, 2:2, derisa Reali e kishte fituar ndeshjen e parë në udhëtim, 3:0. Reali kaloi në epërsi me Lucas, por rezultatin...

Numancia barazon përsëri ndaj Realit, super-gol me kokë

para 9 muajve - Lajmi.net

Rrjetën e ka gjetur përsëri Guillermo. Numancia ka barazuar përsëri ndaj Real Madridit. Rrjetën e ka gjetur përsëri Guillermo. Rezultati aktual në “Bernabeu” është 2:2. /Lajmi.net/

Numancia barazon përsëri përballë Real Madrid

para 9 muajve - GazetaBlic

Numancia ka barazuar përsëri rezultatin përballë Real Madrid Është i njëjti lojtari  i cili ka barazuar, Guillermo ka shënuar për 2-2 në minutën e 82, shkruan Gazeta Blic

Numancia barazon sërish rezultatin ndaj Realit

para 9 muajve - Gazeta Express

Numancia ka barazuar rezultatin në 2:2 ndaj Real Madridit në Copa del Rey, me golin e dytë të shënuar nga Guillermo Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Reali kalon në epërsi ndaj Numancias

para 9 muajve - Albeu

Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Numancias në "Santiago Bernabeu". Autori i golitështë përsëri Lucas Vazquez që e ka kaluar në avantazh Realin. Ndeshja po luhet dhe është minuta e 60'-të. /albeu.com/

Real Madrid – Numancia, aksion i bukur dhe gol

para 9 muajve - Lajmi.net

Përsëri ka realizuar Lucas. Real Madridi ka kthyer epërsinë ndaj Numancias. Përsëri ka realizuar Lucas. Tani rezultati është 2:1. / Lajmi.net/

Reali barazon, megjithatë kalon më tutje në Copa del Rey (Foto/Video)

para 9 muajve - Shenja

Madrilenët para shikuesve të vetë kanë barazuar në takimin e dytë kundër Numancias me rezultat 2-2, por në saje të fitores në ndeshjes e parë 3-0 shkuan më tutje në Kupën e Mbretit. Pjesa e parë i takoi...

Reali barazon, megjithaë kalon më tutje në Copa del Rey (Foto/Video)

para 9 muajve - Shenja

Madrilenët para shikuesve të vetë kanë barazuar në takimin e dytë kundër Numancias me rezultat 2-2, por në saje të fitores në ndeshjes e parë 3-0 shkuan më tutje në Kupën e Mbretit. Pjesa e parë i takoi...

Numancia përsëri barazon rezultatin ndaj Realit

para 9 muajve - Shenja

Numancia ka arritur që ta barazoi rezultain për herë të dytë sonte ndaj Realit. Edhe golin e dytë për musafirët e Numancias e shënoi Guillermo, tani në minutën e 82-të. Rezultati momental i takimit është 2 me 2.

Reali sërish kalon në epërsi

para 9 muajve - Shenja

Real Madridi ka arritur që të kalojë edhe një herë në epërsi ndaj Numanicas, shkruan Sovrani.info. Edhe golin e dytë për “Los Blancos” e shënoi Lucas Vasquez, tani në minutën e 59-të. Rezultati momental...

Reali barazon, megjithatë kalon më tutje në Copa del Rey (Foto/Video)

para 9 muajve - AlbPortali

Madrilenët para shikuesve të vetë kanë barazuar në takimin e dytë kundër Numancias me rezultat 2-2, por në saje të fitores në ndeshjes e parë 3-0 shkuan më tutje në Kupën e Mbretit. Pjesa e parë i takoi...

Barazon Real Madrid

para 9 muajve - KosovaPress

Ndeshja është zhvilluar në kuadër të Copa del Rey, ndërsa pas këtij barazimi, që u luajt takimi i kthimit, rezultoi i përgjithshëm është 5-2. Golat i kanë shënuar Lucas Vazquez tek Real Madird dhe Grego...

Numancia e ndal Realin në “Bernabeu”, por madrilenët shkojnë tutje në kupë [Video]

para 9 muajve - Insajderi

Ndeshja e kthimit u mbyll baras, 2:2, derisa Reali e kishte fituar ndeshjen e parë në udhëtim, 3:0. Real Madridi ka eliminuar Numancian nga Kupa e Mbretit. Ndeshja e kthimit u mbyll baras, 2:2, derisa...

Reali barazon me Numancian, por kualifikohet tutje në Kupën e Mbretit

para 9 muajve - Sovrani

Ka përfunduar ndeshja mes Realit dhe Numancias me rezultatin e barabartë 2 me 2. Përkundër barazimit, Real Madridi është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Mbretit pasi në ndeshjen e parë kishte fituar...

Real Madrid turpërohet nga skuadra e ligës së dytë

para 9 muajve - Periskopi

Real Madrid dhe Numancia luajtën për ndeshjen e dytë në kuadër të kupës së Mbretit. Numancia ka arritur që të barazojë midis stadiumit të Realit ‘Santiago Bernabeu’. Rezultati përfundoi 2:2 dhe ishin Lucas...

Numancia përsëri barazon rezultatin ndaj Realit

para 9 muajve - Sovrani

Numancia ka arritur që ta barazoi rezultain për herë të dytë sonte ndaj Realit. Edhe golin e dytë për musafirët e Numancias e shënoi Guillermo, tani në minutën e 82-të. Rezultati momental i takimit është...

Reali sërish kalon në epërsi

para 9 muajve - AlbPortali

Real Madridi ka arritur që të kalojë edhe një herë në epërsi ndaj Numanicas, shkruan Sovrani.info. Loading... Edhe golin e dytë për “Los Blancos” e shënoi Lucas Vasquez, tani në minutën e 59-të. Rezultati...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK