http://kariera.mk

Laureatët e vitit 2017 nga FFK-ja, Valon Berisha sërish më i miri

më 1.2018 - Koha.net

Valon Berisha u shpall futbollisti më i mirë i vitit 2017 në Kosovë, i zgjedhur nga Federata e Futbollit e Kosovës, raporton Sporti në KTV. Berisha, që është edhe pjesë e Përfaqësueses së Kosovës dhe lojtar...

Në prag të konkurrimit, Duka vlerësohet me çmim

më 1.2018 - Opinion

Federata e Futbollit në Kosovë i ka dhënë Çmimin e Mirënjohjes, Presidentit të FSHF-së Armando Duka për bashkëpunimin e shkëlqyer mes dy federatave të të dy vendeve. Ka qenë vetë Presidenti i Federatës...

Para garës për kreun e FSHF-së, Armand Duka nderohet edhe në Kosovë

më 1.2018 - GazetaBlic

Kosova përcaktoi sot lojtarët më të mirë për vitin 2017 në futboll në arenën kombëtare dhe ndërkombëtare. Në ceremoninë “Gala” të ndarjes së çmimeve ishte prezent sot edhe Presidenti i FSHF-së, Armand...

Para garës për kreun e FSHF-së, Armand Duka nderohet me një çmim të madh

më 1.2018 - Syri

Kosova përcaktoi sot lojtarët më të mirë për vitin 2017 në futboll në arenën kombëtare dhe ndërkombëtare. Në ceremoninë "Gala" të ndarjes së çmimeve ishte prezent sot edhe Presidenti i FSHF-së, Armand...

Reagon ashpër portieri i Kosovës ndaj FFK-së: “Të gjitha këto nuk mjaftuan...”

më 1.2018 - Gazeta Express

. Hajdini ka shpërthyer ndaj FFK-së, pasi nuk zuri vend në formacionin e vitit të Superligës. Portieri i Kosovës, Bledar Hajdini, është i zhgënjyer me çmimet e ndara nga Federata e Futbollit të Kosovës...

Valon Berisha e Florent Hasani më të mirët e vitit 2017

më 1.2018 - Klan Kosova

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës në futboll, Valon Berisha, është zgjedhur më i miri i vitit 2017 në ceremoninë e laureatëve të vitit që u organizua nga Federata e Futbollit të Kosovës. Futbollisti...

EKSKLUZIVE: Hasani flet pasi u shpall futbollisti më i mirë në Kosovë

më 1.2018 - Ina

Trepça 89 që përveç debutimit në para kualifikimet e Ligës së Kampionëve u shpallë kampion për herë të parë në historinë e futbollit në Kosovë. Futbollisti i Trepçës, Hasani ka fituar epitetin e futbollistit...

EKSKLUZIVE: Hasani flet pasi u shpall futbollisti më i mirë në Kosovë

më 1.2018 - GazetaBlic

Trepça 89 që përveç debutimit në para kualifikimet e Ligës së Kampionëve u shpallë kampion për herë të parë në historinë e futbollit në Kosovë. Futbollisti i Trepçës, Hasani ka fituar epitetin e futbollistit...

Zekirija Ramadani trajner i vitit në Kosovë

më 1.2018 - Shenja

Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur më të mirët e vitit 2017 të Vala Superligës së Kosovës në një cermoni madhështore të zhvilluar në Prishtinë. Çmimin e Futbollistit më të mirë e ka merituar Florent...

FFK zgjedh lojtarin e vitit, trajnerin, gjyqtarin, formacionin dhe klubet më të suksesshme

më 1.2018 - Telegrafi

Federata e Futbollit të Kosovës ka organizuar ceremoninë e Laureatëve të Vitit 2017, ku janë zgjedhur më të mirët. Klubi më i mirë është shpallur kampioni i Kosovës, Trepça ’89. Mitrovicasit po ashtu e...

Zekirija Ramadani trajner i viti në Kosovë

më 1.2018 - Shenja

Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur më të mirët e vitit 2017 të Vala Superligës së Kosovës në një cermoni madhështore të zhvilluar në Prishtinë. Çmimin e Futbollistit më të mirë e ka merituar Florent...

Kryetari i Dardanëve falënderon Federatën e Futbollit për mirënjohjen

më 1.2018 - GazetaBlic

Federata e Futbollit të Kosovës sot ka mbajtur ceremoni dhe ka shpallur futbollistët, trajnerët dhe formacionin më të mirë të vitit 2017. Në këtë ceremoni, tifo grupi i Kosovës “Dardanët” janë shpërblyer...

FFK shpall laureatët e vitit 2017

më 1.2018 - RTV 21

Valon Berisha për herë të dytë me radhë, futbollisti i vitit Ndërkohë Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur sot më të dalluarit e vitit 2017-të që ishte i mbushur me aktivitete. Futbollisti më mirë...

FFK nderon Amand Dukën me Çmimin e Mirënjohjes

më 1.2018 - Sovrani

Në ceremoninë e kësaj të premteje, Federata e Futbollit në Kosovë nderoi me Çmimin e Mirënjohjes, Presidentin e FSHF-së, Armand Duka për bashkëpunimin e shkëlqyer mes dy federatave të të dy vendeve. Presidenti...

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, ja kush janë

më 1.2018 - GazetaBlic

Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur Florent Hasanin e Trepçës ‘89 dhe Kosovës U21 si lojtarin më të mirë të Superligës së Kosovës. Valon Berishën është

Valon Berisha zgjidhet ‘Lojtari i Vitit’

më 1.2018 - Lajmi.net

. Valon Berisha është futbollisti më i mirë kosovar për vitin 2017. Federata e Futbollit të Kosovës, sonte ka shpërblyer laureatët më të mirë të vitit që lamë pas. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe Red...

Ky është futbollisti më i mirë i Reprezentacionit për vitin 2017

më 1.2018 - GazetaBlic

Valon Berisha është zgjedhur futbollisti më i mirë për vitin 2017. Ylli i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, ka fituar çmimin “Lojtari i Vitit” në ceremoninë e shpalljes së laureatëve të vitit nga Federata...

Formacioni më i mirë i vitit 2017 në Superligën e Kosovës

më 1.2018 - Lajmi.net

Federata e Futbollit të Kosovës ka organizuar ceremoninë e Laureatëve të Vitit 2017. Në një ceremoni solemne, janë shpërblyer më të mirët e vitit që lamë pas. Në këtë ceremoni, është prezantuar edhe formacioni...

FFK: Trajneri, klubi, golashënuesi dhe formacioni i vitit në Superligë

më 1.2018 - Gazeta Express

​FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur Florent Hasanin e Trepçës ‘89 dhe Kosovës...

Valon Berisha, më i miri për vitin 2017

më 1.2018 - Gazeta Express

​Valon Berisha është zgjedhur futbollisti më i mirë për vitin 2017. Ylli i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, ka fituar çmimin “Lojtari i Vitit” në ceremoninë e shpalljes së laureatëve të vitit nga...

Florent Hasani, ‘Futbollisti i Vitit 2017’ në Superligën e Kosovës

më 1.2018 - Lajmi.net

. Florent Hasani është zgjedhur Futbollisti i Vitit 2017 në Superligën e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës, në një ceremoni solemne ka organizuar shpalljen e më të mirëve të vitit 2017 në Superligën...

ZYRTARE: Ky është futbollisti i vitit në Kosovë

më 1.2018 - GazetaBlic

Lojtari i Trepçës 89, Florent Hasani është shpallur lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka...

Zyrtare: FFK zgjedh më të mirin e Superligës për vitin 2017

më 1.2018 - Gazeta Express

. Florent Hasani është shpallur lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur Florent Hasanin...

FFK nderon Bunjakin, ish-trajneri i Kosovës mungon në ceremoni

më 1.2018 - Gazeta Express

. FFK ka nderuar Bunjakin për kontributin që ka dhënë sa ishte në krye të Kombëtares së Kosovës. Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka ndarë mirënjohje për ish trajnerit të Kosovës, Albert Bunjaki –...

Zekirija Ramadani trajner i vitit në Kosovë

më 1.2018 - AlbPortali

Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur më të mirët e vitit 2017 të Vala Superligës së Kosovës në një cermoni madhështore të zhvilluar në Prishtinë. Loading... Çmimin e Futbollistit më të mirë e ka...

“Dardanët” falënderojnë FFK-n për mirënjohjen

më 1.2018 - Infokusi

FFK-ja ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, shkruan infokusi.com. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpërblyer tifo grupin e Kosovës...

LAJMI I FUNDIT/ Një muaj para zgjedhjeve, Armando DUKA nderohet me çmimin  e veçantë

më 1.2018 - Newsport

Kur na ndan rreth një muaj nga zgjedhjet e FSHF-së, gara duket se është ndezur, teksa janë zyrtarizuar dhe dy kandidatët, Bashkim Fino dhe Armando Duka. Ky i fundit ka qenë sot në Prishtinë, ku ka marrë...

Tifozët tallen me formacionin e vitit që e zgjodhën trajnerët e Superligës

më 1.2018 - Infokusi

Federata e Futbollit të Kosovës ka organizuar ceremoninë e Laureatëve të Vitit 2017. Formacioni më i mirë i vitit sipas trajnerëve të Vala Superligës është ky: Faton Maloku, Armend Thaçi, Armend Dallku,...

Ylli i Kosovës i zhgënjyer me çmimet e FFK-së: A nuk mjaftuan trofenjtë? [Foto]

më 1.2018 - Sovrani

Portieri i Kosovës, Bledar Hajdini është ndarë i zhgënjyer me çmimet e ndara nga Federata e Futbollit të Kosovës. Portieri i Trepçës 89 ka reaguar në Facebook duke publikuar sukeset që kishte me Trepçën...

FFK: Ky është klubi më i mirë i vitit te femrat

më 1.2018 - Infokusi

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, shkruan infokusi.com. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur si Klubi më i mirë te...

FFK: Ky është gjyqtari më i mirë i vitit

më 1.2018 - Infokusi

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, raporton infokusi.com Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur gjyqtarin e  vitit ...

FFK: Ky është trajneri më i mirë i vitit

më 1.2018 - Infokusi

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, shkruan infokusi.com. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur si trajnerin më të mirë...

FFK: Ky është klubi më i mirë i vitit

më 1.2018 - Infokusi

Federata e Futbollit të Kosovës ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, shkruan infokusi.com. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, FFK-ja  ka zgjedhur klubin më të mirë...

FFK: Ky është formacioni më i mirë i vitit

më 1.2018 - Infokusi

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, shkruan infokusi.com. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka zgjedhur formacionin më të mrë...

Trajneri, skuadra, golashënuesi dhe formacioni i vitit në Superligën e Kosovës

më 1.2018 - Infokusi

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur Florent Hasanin e Trepçës ‘89 dhe Kosovës...

Valon Berisha futbollisti i vitit

më 1.2018 - Infokusi

Federata e Futbollit të Kosovës e ka shpallur Valon Berishën futbollistit më të mirë të vitit 2017. Në një ceremoni zyrtare, ylli i skuadrës austriake, Salzburg e ka pranuar këtë çmimin për të dytin vit...

Ja cilit futbollist i takoj epiteti i më të mirit për vitin 2017-të

më 1.2018 - Infokusi

Futbollisti i i Trepçës ’89 Florent Hasani është zgjedhur Futbollisti i Vitit 2017 në Superligën e Kosovës, raporton infokusi.com. Çmimin e më të mirit Florent Hasani e pranoi nga kreu i Federatës së Futbollit...

Zyrtare: Ky është futbollisti i vitit në Kosovë

më 1.2018 - Periskopi

Lojtari i Trepçës 89, Florent Hasani është shpallur lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka...

FFK: Trajneri, klubi, golashënuesi dhe formacioni i vitit në Superligë

më 1.2018 - Sovrani

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur Florent Hasanin e Trepçës ‘89 dhe Kosovës...

Berisha shpallet “Lojtari i Vitit”: Ndihem i nderuar

më 1.2018 - Newsport

Federata e Futbollit të Kosovës ka organizuar ceremoninë e ndarjes së ccmimeve për lojtarët e vitit. Lojtari i Kosovës, Valon Berisha ka fituar ccmimin “Lojtari i Vitit” në mbrëmjen e sotme. Ai pati këtë...

Zyrtare: FFK zgjedh më të mirin e Superligës për vitin 2017

më 1.2018 - Sovrani

Florent Hasani është shpallur lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës. Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur Florent Hasanin...

Nesër do të shpallet futbollisti më i mirë i Kosovës

më 1.2018 - GazetaBlic

Nesër do të mësohet se kujt do ti takoj epiteti i futbollistit më të mirë në Kosovë për vitin 2017-të. Cili do të jetë ky futbollistë mbetet të shihet nesër kur edhe do të mbahet ceremonia e shpalljes....

Ja cilit futbollist pritet ti takoj epiteti i më të mirit për vitin 2017-të – VIDEO

më 1.2018 - Infokusi

Futbollisti i Trepces 89, Florent Hasani pritet te zgjedhet futbollisti më i mirë i vitit 2017, në futbollin kosovar, raporton infokusi.com. Federata e Futbollit e Kosovës ka konfirmuar lajmin se: “Nesër,...

Ja kur do të shpallet futbollisti më i mirë i Kosovës

më 1.2018 - Infokusi

Nesër do të mësohet se kujt do ti takoj epiteti i futbollistit më të mirë në Kosovë për vitin 2017-të, raporton infokusi.com. Cili do të jetë ky futbollistë mbetet të shihet nesër kur edhe do të mbahet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK