http://kariera.mk

Real Madrid – PSG, “çmenduri” e madhe

para 11 muajve - Lajmi.net

. “Santiago Bernabeu” pret këtë të mërkurë një nga ndeshjet më tërheqëse të futbollit, që mund të shihet sot. Real Madridi dhe PSG-ja, dy nga dy ekipet sportive më të fuqishme ekonomikisht, përballen në...

Real Madrid – PSG, “çmenduri” e madhe

para 11 muajve - Infokusi

“Santiago Bernabeu” pret këtë të mërkurë një nga ndeshjet më tërheqëse të futbollit, që mund të shihet sot. Real Madridi dhe PSG-ja, dy nga dy ekipet sportive më të fuqishme ekonomikisht, përballen në...

Miliarderët përplasin ‘brirët’, 1 mld e 300 mln euro vihen përballë sonte në “Champions League”

para 11 muajve - BalkanWeb

Sonte në orën 20:45 bota e futbollit do të mbajë frymën pasi në “Santiago Bernabeu” Real Madrid do të presë sheikët e Paris SG për të diskutuar një biletë në fazën çerekfinale të “Champion League”. Sesa...

Sot zbresin në fushë 1.2 miliard euro

para 11 muajve - Albeu

Real Madrid dhe PSG do të përballen sontë në një sfidë të vërtetë yjesh e cila do të kalojë çdo parashikim të mundshëm për vlera normale. Real Madrid ka harxhuar 469 milionë euro për skuadrën prej 23 vetash...

Real Madrid – PSG: Ndeshja ku vlera e lojtarëve te të dyja skuadrat është 1.6 miliard euro, 1.2 miliard në fushë

para 11 muajve - Telegrafi

Disa nga futbollistët më të shtrenjtë në histori të futbollit do të jenë të mërkurën në mbrëmje në fushën e ‘Santiago Bernabeut’. Ndeshja mes Real Madridit dhe PSG, do të këtë në fushë lojtarë që së bashku...

Real Madrid – PSG: Ndeshja ku vlera e lojtarëve te të dyja skuadrat është 1.6 miliard euro, 1.2 miliard në fushë

para 11 muajve - Almakos

Disa nga futbollistët më të shtrenjtë në histori të futbollit do të jenë të mërkurën në mbrëmje në fushën e ‘Santiago Bernabeut’. Ndeshja mes Real Madridit dhe PSG, do të këtë në fushë lojtarë që së bashku...

Do mbeteni gojëhapur: Ja sa bilionë euro zbarkojnë sonte në fushë në sfidën Real -PSG

para 11 muajve - Sovrani

Shumë nga futbollistët më të shtrenjtë në botë do të jenë në aksion këtë mbrëmje, të mërkurën në ‘Estadio Santiago Bernabeu’, me rreth 1.2 miliardë euro që është vlera e talentëve të përhapur në të dy...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK