http://kariera.mk

Prishtina zyrtarizon Jasharoskin

para 8 muajve - Gazeta Express

Prishtina ka arritur akordin për kontratë njëvjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër me sulmuesin boshnjak nga Maqedonia, Alen Jasharoski. 26-vjeçari së fundmi ka luajtur për Shkupin me të...

Zyrtare: Prishtina me një tjetër transferim të madh, nënshkruan Alen Jasharoski

para 8 muajve - Telegrafi

Skuadra nën kampione e Kosovës dhe njëherit fituese e Kupës, Prishtina ka vazhduar me transferime. Klubi më i madh kosovar ka nënshkruar me sulmuesin e nacionalitetit boshnjak nga Maqedonia, Alen Jasharoski....

Prishtina zyrtarizon Jasharoskin

para 8 muajve - Koha.net

Prishtina ka arritur akordin për kontratë njëvjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër me sulmuesin boshnjak nga Maqedonia, Alen Jasharoski. 26-vjeçari së fundmi ka luajtur për Shkupin me të...

ZYRTARE: Alen Jasharoski transferohet te FC Prishtina

para 8 muajve - Infokusi

Prishtina ka arritur akordin për kontratë një vjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër me sulmuesin e nacionalitetit boshnjak/musliman nga Maqedonia, Alen Jasharoski, shkruan infokusi. 26 vjeçari...

Sulmuesi nga Maqedonia transferohet te Prishtina

para 8 muajve - Ekonomia Online

Skuadra e Prishtinës ka bërë një tjetër “goditje” gjatë këtij afati kalimtar të verës. Prishtina ka arritur akordin për kontratë një vjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër me sulmuesin e nacionalitetit...

Prishtina zyrtarizon Jasharoskin

para 8 muajve - Ekonomia Online

Prishtina ka arritur akordin për kontratë njëvjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër me sulmuesin boshnjak nga Maqedonia, Alen Jasharoski. 26-vjeçari së fundmi ka luajtur për Shkupin me të...

Gentrit Dumani largohet nga FC Prishtina

para 8 muajve - Infokusi

Pas tre viteve të kaluara te skuadra nga kryeqyteti Gentrit Dumani largohet nga FC Prishtina, shkruan infokusi. Mbrojtësi i krahut të majtë i cili mund të paraqitet edhe si mesfushor ofenzivë, pas marrëveshjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK