http://kariera.mk

Tre lojtarët më të mirë në gjuajtje të lira, sipas Pirlos

para 8 muajve - Klan Kosova

Legjenda e futbollit Italian, Andrea Pirlo, i ka emëruar tre lojtarët që aktualisht i ekzekutojnë goditjet e lira më së miri sipas tij. “Për momentin tre ekzekutuesit më të mirë të goditjeve të lira në...

Pirlo: Këta janë “top-3” futbollistët më të mirë në botë për goditje dënimi

para 8 muajve - Lajmi.net

. Andrea Pirlo ka zgjedhur tre ekspertët e goditjeve të dënimit. Sipas tij, më të mirët në botë momentalisht janë Leo Messi, Miralem Pjanic dhe Paulo Dybala, përcjellë “Lajmi.net”. “Për momentin tre gjuajtësit...

Këta janë mjeshtërit e goditjeve të lira, sipas Pirlos

para 8 muajve - Gazeta Express

Fituesi i Botërorit të vitit 2006 ka zgjedhur tre pasardhës të tij të mundshëm që konsiderohen specialist të planetit Specialisti i goditjeve të lira Andrea Pirlo ka treguar se kush janë tre lojtarët që...

Pirlo: Këta janë “top-3” futbollistët më të mirë në botë për goditje dënimi

para 8 muajve - Shenja

Andrea Pirlo ka zgjedhur tre ekspertët e goditjeve të dënimit. Sipas tij, më të mirët në botë momentalisht janë Leo Messi, Miralem Pjanic dhe Paulo Dybala, përcjellë “Lajmi.net”. “Për momentin tre gjuajtësit...

Tre lojtarët më të mirë në gjuajtje të lira, sipas Pirlos

para 8 muajve - Ekonomia Online

Legjenda e futbollit Italian, Andrea Pirlo, i ka emëruar tre lojtarët që aktualisht i ekzekutojnë goditjet e lira më së miri sipas tij. “Për momentin tre ekzekutuesit më të mirë të goditjeve të lira në...

Pirlo: Këta janë “top-3” futbollistët më të mirë në botë për goditje dënimi

para 8 muajve - Sovrani

“Për momentin tre gjuajtësit më të mirë të goditjeve të dënimit janë Messi, Pjanic dhe Dybala”, deklaroi Pirlo. Andrea Pirlo ka zgjedhur tre ekspertët e goditjeve të dënimit. Sipas tij, më të mirët në...

Goditjet e lira i kishte si penallti, Andrea Pirlo zgjedh 3 ‘pasardhësit’ e tij: Ja kush janë shënjestruesit më të mirë

para 8 muajve - Newsport

Të gjithë ata që e kanë arritur ta shohin në fushën e blertë, kurrsesi nuk mund të kenë humbur gjuajtjet e lira të Andrea Pirlos. Mesfushori italian i shndërronte një pjesë të madhe të tyre në gola, aq...

Andrea Pirlo zbulon tre ekzekutuesit më të mirë të gjuajtjeve e lira

para 8 muajve - Periskopi

Andrea Pirlo ka thënë se Leo Messi, Miralem Pjanic dhe Paulo Dybala janë tre ekzekutuesit më të mirë të gjuajteve të lira Legjenda e Italisë që fitoi Kupën e Botës në vitin 2006 ka folur për lojtarët që...

"Messi duhet të fitoj Botërorin që të jetë më i mirë se Maradona"

para 8 muajve - Albeu

Ish-mesfushori i Italisë, Andrea Pirlo beson se Lionel Messi do të kalojë legjendën e Napolit Diego Maradona nëse ai fiton Kupën e Botës . "Do të jetë e rëndësishme për të dy Messin dhe për Argjentinën...

Pirlo: Messi duhet ta bëjë këtë gjë për të qenë më i mirë se Maradona

para 8 muajve - Lajmi.net

. Andrea Pirlo ka thënë që Leo Messi duhet ta fitojë Kupën e Botës për tu krahasuar me Armando Maradonan. Nëse Messi nuk e bën një gjë të tillë, nuk do të jetë më lart se Maradona, përcjellë “Lajmi.net”....

Pirlo: Messi duhet ta bëjë këtë gjë për të qenë më i mirë se Maradona

para 8 muajve - Sovrani

“Messi gjithmonë krahasohet me Maradonën, por ai duhet të fitojë Kupën e Botës, sepse nëse nuk fiton Kupën e Botës, nuk mund të jesh më lart”. Andrea Pirlo ka thënë që Leo Messi duhet ta fitojë Kupën e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK