http://kariera.mk

Mourinho zbulon finalen e madhe të Kupës së Botës, por kush do ta fitojë atë?

para 11 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, bëri publike parashikimet e tij të fundit dhe përzgjodhi një finale Argjentinë-Portugali. Sipas “Lusos”, Kampionati Botëror i Rusisë, që nis sonte, në orën...

Morinho parashikon fatin e “Rusia 2018”

para 11 muajve - Ina

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, bëri publike parashikimet e tij të fundit dhe përzgjodhi një finale Argjentinë-Portugali. Sipas “Lusos”, Kampionati Botëror i Rusisë, që nis sonte, në orën...

Mourinho zbulon finalen e madhe të Kupës së Botës, por kush do ta fitojë atë?

para 11 muajve - Infokusi

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, bëri publike parashikimet e tij të fundit dhe përzgjodhi një finale Argjentinë-Portugali. Sipas “Lusos”, Kampionati Botëror i Rusisë, që nis sonte, në orën...

Morinho parashikon fatin e "Rusia 2018"

para 11 muajve - Albeu

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, bëri publike parashikimet e tij të fundit dhe përzgjodhi një finale Argjentinë-Portugali. Sipas “Lusos”, Kampionati Botëror i Rusisë, që nis sonte, në orën...

Parashikimi përfundimtar i Jose Mourinhos: Ja finalja e Botërorit

para 11 muajve - Telesport

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, bëri publike parashikimet e tij të fundit dhe përzgjodhi një finale Argjentinë-Portugali. Sipas “Lusos”, Kampionati Botëror i Rusisë, që nis sonte, në orën...

Video/ Parashikimi përfundimtar i Jose Mourinhos: Ja finalja e Botërorit

para 11 muajve - Lexo

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, bëri publike parashikimet e tij të fundit dhe përzgjodhi një finale Argjentinë-Portugali. Sipas “Lusos”, Kampionati Botëror i Rusisë, që nis sonte, në orën...

Kroacia ’98, Kameruni ’90, 15 kombëtaret e befasishme të Kupës së Botës

para 11 muajve - Periskopi

Kupa Botërore është faza e përsosur për një humbës për të tërhequr vëmendje, siç dëshmojnë rastet e paharrueshme të përshkruara më poshtë… Gjysmëfinalja e vitit 2002 e Koresë Jugore Guus Hiddink e dërgoi...

“Special One”: Ja kush do të jetë në finale të Botërorit

para 11 muajve - Newsport

Tekniku i Manchester United Jose Mourinho e ka marrë seriozisht analizimin e kësaj Kupe Bote. Portugezi ka deklaruar në rrjetin “Russia Today” nëpërmjet YouTube se cifti që do të ndajë finalen e “Rusi...

Mourinho parashikon Botërorin, nuk do ta besoni se kë zgjedh fitues

para 11 muajve - Sovrani

Trajneri portugez Jose Mourinho ka parashikuar ecurinë e kampionatit botëror deri në fazën gjysmëfinale, transmeton Gazeta Metro. Një ndër trajnerët më të mirë në botë ka parashikuar që në gjysmëfinale...

Hazard: Këto dy kombëtare do të jenë finaliste të “Russia 2018”

para 11 muajve - GazetaBlic

Eden Hazard ka zbuluar parashikimin e tij për Kupën e Botës, vetëm dy ditë përpara se të fillojë turneu. “Ky është parashikimi im për Kupën e Botës! Kam përfshirë shumë prej shokëve te Chelsea,” shkruan...

Hazard parashikon fazën e nokautit, finalja që zgjedh është shumë interesante

para 11 muajve - Telesport

Eden Hazard ka zbuluar parashikimin e tij për Kupën e Botës, vetëm dy ditë përpara se të fillojë turneu. “Ky është parashikimi im për Kupën e Botës! Kam përfshirë shumë prej shokëve te Chelsea,” shkruan...

Jose Mourinho zgjedh gjysmëfinalistet e Kupës Botës

para 11 muajve - Albeu

Jose Mourinho ka zbuluar ekipet që ai mendon se do të avancojnë deri në gjysmëfinalet e Kupës së Botës që do të luhet në Rusi këtë verë duke filluar nga dita e enjte. Javën e kaluar ai zbuloi ekipet që...

Sipas Mourinhos, këto kombëtare shkojnë në gjysmëfinale të Botërorit [Video]

para 11 muajve - Insajderi

Jose Mourinho ka zbuluar kombëtaret që ai mendon se do të avancojnë deri në gjysmëfinalet e Kupës së Botës që do të luhet në Rusi këtë verë duke filluar nga dita e enjte. Javën e kaluar ai zbuloi ekipet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK