http://kariera.mk

FOTO E DITËS nga Edi Rama

më 7.2018 - Klan Kosova

Kryeministri shqiptar Edi Rama njihet për trendin “Foto e Ditës” në Facebook. Sonte ai ka zgjedhur një fotografi mjaft interesante për t’ia dhënë këtë epitet. Fotografia e ditës për kryeministrin shqiptar...

Presidentja kroate pas fitores historike: Populli im, është e mundur

më 7.2018 - BalkanWeb

Kualifikimi në finale ka entuziazmuar kroatët dhe presidenten e tyre, Kolinda Grabar-Kitaroviç. Ajo menjëherë pas përfundimit të ndeshjes ka shprehur emocionet e saj në Facebook, duke shkruar: “Populli...

Fotografia e ditës: Rama poston një pozë të përbashkët me presidenten e Kroacisë

më 7.2018 - Telegrafi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka publikuar një fotografi të përbashkët me presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, me rastin e kualifikimit të Kroacisë në finale të Kampionatit Botëror....

Kroacia në Finale, kështu uron presidentja Kolinda Grabar-Kitaroviq

më 7.2018 - Klan Kosova

Kroacia do të ndeshet me Francën në Finalen e madhe të Botërorit. Kjo pasi sonte mundi Anglinë me rezultat 2:1, në pjesën e vazhdimeve. Ky fakt patjetër se e ka gëzuar presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq,...

Rama pas fitores së Kroacisë publikon foto me presidenten

më 7.2018 - RTV 21

Rama reagon pas fitores së Kroacisë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama njihet si adhurues i futbollit dhe ndodhë shpesh që të komentoj ndeshje në rrjetet sociale të tij. Rama pas fitores së Kroacisë ndaj...

Ja si e uron Edi Rama fitoren e Kroacisë

më 7.2018 - Ina

Kryeministri shqiptar Edi Rama përmes një fotoje në facebook ka uruar dhe festuar fitoren e Kroacisë. Ai ka publikuar një fotografi me presidenten kroate Kolinda Grabar – Kitarovic. PHOTO OF THE DAY Gepostet...

Edi Rama uron Kroacinë, në foto me Kolindan

më 7.2018 - Gazeta Express

Edi Rama e ka uruar presidentet e Kroacisë për fitoren kundër Anglisë në gjysmëfinale Kroatët mposhtën Anglinë me rezultat 2-1, me golat e Mandzukic dhe Perisic kurse për Anglinë shënoi Trippier. “Photo...

Reagimi i presidentes së Kroacisë: Është e mundur, jemi në finale

më 7.2018 - Gazeta Express

Kombëtarja e Kroacisë është në finale të Kupës së Botës për herë të parë në histori të kombit të tyre. Këtë sukses Kroacia e ka arritur pas fitores 2:1 ndaj Anglisë në gjysmëfinale. Kualifikimi në finale...

Kroacia në finalen e Botërorit, Rama foto me Presidenten kroate

më 7.2018 - Mapo

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta me pare nje foto me Presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç, menjehere sapo Kroacia mundi Angline dhe do te jete ekipi finalist perballe Frances ne finalen...

Kroacia kaloi në finale, por shikoni çfarë ka bërë Edi Rama

më 7.2018 - OraInfo

Edi Rama i është gëzuar kalimit të Kroacisë në finale të Kampionatit Botëror. Kryeministri i Shqipërisë e ka postuar një foto në rrjetet sociale, duke lënë të kuptohet se iu ka gëzuar fitores së kroatëve...

Kroatët çmenden nga gëzimi, mbushin sheshet

më 7.2018 - Mapo

Çmendet Kroacia nga gëzimi, kroatët derdhen nëpër sheshe. Ndiqni Live pamjet

Nuk përmbahet nga gëzimi, kështu uron presidentja e Kroacisë

më 7.2018 - OraInfo

Kroacia do të ndeshet me Francën në Finalen e madhe të Botërorit. Kjo pasi sonte mundi Anglinë me rezultat 2:1, në pjesën e vazhdimeve. Ky fakt patjetër se e ka gëzuar presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq,...

Kroacia në finalen e Botërorit, Rama foto me Presidenten kroate

më 7.2018 - Medial

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta më parë një foto me Presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviq menjëherë sapo Kroacia mundi Anglinë dhe do të jetë ekipi finalist perballë Francës në finalen e Botërorit.

Kolinda ja si u gëzua për Kroacinë e saj/FOTO

më 7.2018 - Ina

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitaroviq, i është gëzuar tej mase kualifikimit të Kroacisë në finalen e Botërorit “Rusia 2018”, raporton “Zeri.info”. Në një fotografi ku shihet e veshur me fanellën...

Foto-lajm: Rama feston krah presidentes kroate

më 7.2018 - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka festuar kualifkimin e madh qe Kroacia beri per here te pare duke shkuar ne nje finale te Kupes se Botes. Rama ka publikuar nje foto duke festuar me presidenten kroate Kolinda Grabar...

Ragimi i presidentes së Kroacisë: Është e mundur, jemi në finale

më 7.2018 - Gazeta Express

Kombëtarja e Kroacisë është në finale të Kupës së Botës për herë të parë në histori të kombit të tyre. Këtë sukses Kroacia e ka arritur pas fitores 2:1 ndaj Anglisë në gjysmëfinale. Kualifikimi në finale...

Kroacia në finale, Presidentja reagon e para për suksesin historik

më 7.2018 - Fakti Ditor

Në “Luzhniki Stadium” u luajt gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”, shkruan Syri.net. Kroacia fitoi me rezultatin 2-1 pas kohës shtesë, duke dalë për herë të parë në historinë e saj në një...

Vjen edhe reagimi i kryeministrit Rama pas fitores së Kroacisë, publikon fotografi me presidenten

më 7.2018 - InfoShqip

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama fotografi të ditës së sotme e ka cilësuar atë me presidenten kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq. Para pak çastesh, Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook, fotografinë...

Vjen edhe reagimi i Ramës pas fitores së Kroacisë, publikon fotografi me Kitaroviqin

më 7.2018 - Tetova Sot

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama fotografi të ditës së sotme e ka cilësuar atë me presidenten kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq. Para pak çastesh, Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook, fotografinë...

FOTO/ Kroacia në finalen e Botërorit, Rama foto me Presidenten kroate

më 7.2018 - Java News

Kryeministri Edi rama ka publikuar pak minuta me pare nje foto me Presidenten kroate  Kolinda Grabar-Kitaroviq menjehere sapo Kroacia mundi Angline dhe do te jete ekipi finalist perballe Frances ne finalen e Boterorit.

Kroacia në finale, Presidentja reagon e para për suksesin historik

më 7.2018 - Tetova Sot

Në “Luzhniki Stadium” u luajt gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Kroacia fitoi me rezultatin 2-1 pas kohës shtesë, duke dalë për herë të parë në historinë e saj në një finale Botërori....

Kroacia mposht Anglinë, shkon në finalen e botërorit “Rusi 2018”, reagon presidentja për këtë sukses

më 7.2018 - InfoShqip

Në “Luzhniki Stadium” u luajt gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës. Kroacia fitoi me rezultatin 2-1 pas kohës shtesë, duke dalë për herë të parë në historinë e saj në një finale Botërori. Menjëherë ka...

Fotografia e ditës: Rama poston një pozë të përbashkët me presidenten e Kroacisë

më 7.2018 - Republika

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka publikuar një fotografi të përbashkët me presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, me rastin e kualifikimit të Kroacisë në finale të Kampionatit Botëror....

Foto/ Eros Grezda tregon festën e çmendur të kroatëve pas suksesit historik

më 7.2018 - Newsport

Kroacia ka shkruar historinë. Për herë të parë kanë shkuar në një finale të Kupës së Botës, duke mundur kështu Anglinë me rezultatin 2-1. Kjo është një festë e madhe për të gjithë tifozët dhe popullin...

Reagimi emocional i presidentes kroate: Bravo, jemi në finale

më 7.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags kroacia kupa e botes Presidente kroate Kroacia ka arritur ta mposhtë Anglinë në gjysmëfinalen e Kupës së Botës, me rezultat 2 me 1. Për këtë lajm të gëzueshëm për kroatët, ka reaguar menjëherë...

Edi Rama dhe presidentja kroate ndajnë gëzimin për fitoren e Kroacisë

më 7.2018 - Bota Press

Presidentja e Kroacisë ka qenë shumë e hapur në përkrahjen drejtuar kombëtares së Kroacisë në Botërorin 2018. Madje ajo s’ka hezituar në shumë raste të shkonte në zhveshtore dhe të përshëndetej nga afër...

Fotografia e ditës: Rama poston një pozë të përbashkët me presidenten e Kroacisë!

më 7.2018 - Fakti Ditor

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka publikuar një fotografi të përbashkët me presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, me rastin e kualifikimit të Kroacisë në finale të Kampionatit Botëror....

Edi Rama e uron presidenten kroate

më 7.2018 - KosovaPress

Rama ka publikuar në Facebook një foto me presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç, në të cilën shkruan “Foto e ditës”./KosovaPress/ Temat: Edi Rama Kolinda Grabar-Kitaroviç Kjo web faqe mirëmbahet...

Edi Rama publikon foton e ditës, presidentja kroate pranë kryeministrit të vendit

më 7.2018 - Newsport

Kalimi i Kroacisë në finalen e Kupës së Botës duket se i ka “shkundur” të gjithë. Jo vetëm që kaloi në finale për herë të parë në histori, por një tjetër fakt interesant që ia shton edhe më tepër lezetin...

Ragimi i presidentes së Kroacisë: Është e mundur, jemi në finale

më 7.2018 - 24 ore

Kombëtarja e Kroacisë është në finale të Kupës së Botës për herë të parë në histori të kombit të tyre. Këtë sukses Kroacia e ka arritur pas fitores 2:1 ndaj Anglisë në gjysmëfinale. Kualifikimi në finale...

Presidentja kroate e uron popullin korat

më 7.2018 - KosovaPress

Kroacia sonte ka arritur të bëjë histori pasi ka arritur që të shkojë në finale të Botërorit, pasi e ka mposhtur Anglinë 2-1. “Njerëzit e mi, është e mundur. Bravo, të Zjarrtit. Bravo, të gjithë tifozëve....

Vjen edhe reagimi i Ramës pas fitores së Kroacisë, publikon fotografi me Kitaroviqin

më 7.2018 - Periskopi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama fotografi të ditës së sotme e ka cilësuar atë me presidenten kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq, raporton Periskopi. Para pak çastesh, Rama ka publikuar në profilin e...

Urimi emocional i presidentes kroate pas fitores

më 7.2018 - Bota Press

Kroacia arriti që sonte të mund Anglinë me një rezultat 2:1. Në finale e Botërorit 2018, Kroacia do të ndeshet me Francën, ekip ky që mundi mbrëmë Belgjikën. I menjëhershëm ka qenë urimi i Presidentes...

Reagimi emocional i presidentes kroate: Bravo, jemi në finale

më 7.2018 - Periskopi

Kroacia ka arritur ta mposhtë Anglinë në gjysmëfinalen e Kupës së Botës, me rezultat 2 me 1, raporton Periskopi. Për këtë lajm të gëzueshëm për kroatët, ka reaguar menjëherë presidentja Kolinda Grabar...

Kitarovic me mesazh emocionues për Kroacinë sonte

më 7.2018 - Gazeta Express

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Presidentja kroate u çon mesazh futbollistëve: Luani më së miri, për familjet tuaja, për Kroacinë

më 7.2018 - Klan Kosova

“Luani sonte më së miri dhe më së bukuri ashtu siç dini ju. Luani për familjet tuaja, për të rinjtë që kërkojnë një mundësi, për Kroacinë tonë, luani për popullin kroat dhe për të gjithë tifozët tonë....

Kështu ka vendosur t’i motivojë lojtarët Presidentja e Kroacisë

më 7.2018 - Gazeta Express

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

VIDEO/ Mesazh emocionues i Presidentes së Kroacisë nga Brukseli për sfidën me Anglinë

më 7.2018 - Lexo

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitarovic, sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht Kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin “Rusi 2018”. Ajo nuk...

Mesazhi emocional i presidentes kroate: Fitoni për Kroacinë!

më 7.2018 - Lajmi.net

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Mesazhi emocional i presidentes kroate: Fitoni për Kroacinë! /VIDEO

më 7.2018 - Lajmi.net

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Mënyra e presidentes kroate për t’i motivuar lojtarët për ndeshjen me Anglinë

më 7.2018 - Sovrani

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinal me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk ka...

Ja mënyra si i motivoi futbollistët Presidentja kroate

më 7.2018 - InfoShqip

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Tifozi kroat nuk e duron flamurin shqiptar, e kap dhe e gjuan përtokë flamurin kuqezi

më 7.2018 - InfoShqip

Megjithëse një numër i madh shqiptarësh kanë bërë tifo për Kroacinë në këtë Kampionat Botëror, madje duke festuar pas fitores ndaj Rusisë, një tifoz kroat nuk e ka duruar praninë e flamurit kuqezi në këto...

Tifozi kroat nuk duron, e gjuan përtokë flamurin kuqezi

më 7.2018 - InfoShqip

Megjithëse një numër i madh shqiptarësh kanë bërë tifo për Kroacinë në këtë Kampionat Botëror, madje duke festuar pas fitores ndaj Rusisë, një tifoz kroat nuk e ka duruar praninë e flamurit kuqezi në këto...

Kitarovic me mesazh emocionues për Kroacinë sonte

më 7.2018 - Gazeta e re

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Kolinda Grabar-Kitaroviq mesazh special për Kombëtaren e Kroacisë

më 7.2018 - Infokusi

Kroacia dhe Anglia takohen sonte në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror Rusia 2018-të me fillim nga ora 20:00, shkruan Gazetafokus. Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitaroviq me anë të një mesazhi në...

Presidentja e Kroacisë jashtë protokollit

më 7.2018 - Bota.al

Sime Vrsaljko ishte me tutat dhe me çorape, trupi ishte lakuriq, kur e pa, i zgjati dorën, por ajo preferoi ta përqafonte thjeshtë, thuajse duke u kapur pas tij. Përgëzimet që kishin filluar me trajnerin...

Tifozi kroat e gjuan përtokë flamurin kuqezi

më 7.2018 - Klan Kosova

Megjithëse një numër i madh shqiptarësh kanë bërë tifo për Kroacinë në këtë Kampionat Botëror, madje duke festuar pas fitores ndaj Rusisë, një tifoz kroat nuk e ka duruar praninë e flamurit kuqezi në këto...

Tifozi kroat e hedh përtokë flamurin kuqezi

më 7.2018 - Klan Kosova

Megjithëse një numër i madh shqiptarësh kanë bërë tifo për Kroacinë në këtë Kampionat Botëror, madje duke festuar pas fitores ndaj Rusisë, një tifoz kroat nuk e ka duruar praninë e flamurit kuqezi në këto...

Mesazhi i Kitaroviqit për lojtarët: Çdo sekondë do të jem me ju, shihemi në finale

më 7.2018 - Periskopi

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Mënyra e presidentes kroate për t’i motivuar lojtarët për ndeshjen me Anglinë

më 7.2018 - Insajderi

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinal me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk ka...

Kështu ka vendosur t’i motivojë lojtarët Presidentja e Kroacisë

më 7.2018 - Bota Press

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

A mund ta besoni? Tifozi kroat s’e duron flamurin shqiptar. Ja çfarë i bën /VIDEO

më 7.2018 - Lajmi.net

Një tifoz kroat është parë duke ia rrëmbyer nga dora hedhur flamurin kombëtar shqiptar një personi me makinë gjatë festimeve të triumfit të Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës. Populli shqiptar gjatë...

Tifozi kroat s’e duron flamurin kombëtar shqiptar

më 7.2018 - Infokusi

Një tifoz kroat është parë duke ia rrëmbyer nga dora hedhur flamurin kombëtar shqiptar një personi me makinë gjatë festimeve të triumfit të Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës. Populli shqiptar gjatë...

Presidentja kroate u çon mesazh futbollistëve: Luani më së miri, për familjet tuaja, për Kroacinë

më 7.2018 - Ekonomia Online

“Luani sonte më së miri dhe më së bukuri ashtu siç dini ju. Luani për familjet tuaja, për të rinjtë që kërkojnë një mundësi, për Kroacinë tonë, luani për popullin kroat dhe për të gjithë tifozët tonë....

Tifozi kroat s’e duron flamurin kombëtar shqiptar

më 7.2018 - Tetova Sot

Një tifoz kroat është parë duke ia rrëmbyer nga dora hedhur flamurin kombëtar shqiptar një personi me makinë gjatë festimeve të triumfit të Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës.Populli shqiptar gjatë...

Tifozi kroat s’e duron flamurin kombëtar shqiptar

më 7.2018 - Gazeta Express

Një tifoz kroat është parë duke ia rrëmbyer nga dora flamurin kombëtar shqiptar një personi në makinë gjatë festimeve të triumfit të Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës. Populli shqiptar gjatë këtij...

Kroacia sonte pa tifozen më të flaktë, Presidentja nuk do të jetë në stadium

më 7.2018 - Periskopi

Kombëtarja e Kroacisë luan sonte gjysmëfinalen e madhe të Kampionatit Botëror “Rusi 2018”. Kroatët takohen me “Tre Luanët” në gjysmëfinalen e madhe. Por, Kroacisë do t’i mungojë një njeri shumë i rëndësishëm....

Tifozi kroat e gjuan përtokë flamurin kuqezi

më 7.2018 - Tetova Sot

Një tifoz kroat nuk e ka duruar praninë e flamurit shqiptar në festimet pas triumfit të Kroacisë ndaj Rusisë në Kampionatin Botëror Rusia 2018. Ai ia ka marrë atë nga dora personit që po e valonte e që...

Tifozi kroat s’e duron flamurin kombëtar shqiptar

më 7.2018 - Bota Press

Një tifoz kroat është parë duke ia rrëmbyer nga dora hedhur flamurin kombëtar shqiptar një personi me makinë gjatë festimeve të triumfit të Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës.Populli shqiptar gjatë...

Reagimi i tifozit kroat gjatë festimit – Nuk e duron flamurin shqiptar

më 7.2018 - Insajderi

https://video.gjirafa.com/insajderi?video=reagimi-i-tifozit-kroat-gjate-festimit-nuk-e-duron-flamurin-shqiptar

Reagimi i tifozit kroat gjatë festimit – Nuk e duron flamurin shqiptar

më 7.2018 - Gazeta e re

Kalimi i Kroacisë në gjysmëfinale të Kupës së Botës, ishte një gëzim i madh jo vetëm për kroatët, por edhe për kosovarët, ku ka shumë tifozë të kombëtares kroate. Ky gëzim i kosovarëve ishte edhe më i...

Reagimi i tifozit kroat gjatë festimit – Nuk e duron flamurin shqiptar

më 7.2018 - Insajderi

Kalimi i Kroacisë në gjysmëfinale të Kupës së Botës, ishte një gëzim i madh jo vetëm për kroatët, por edhe për kosovarët, ku ka shumë tifozë të kombëtares kroate. ….. Shikoni çfarë ka ndodhur gjatë festës në Kroaci

Nuk ka kush që e ndal Presidenten e Kroacisë, akoma po feston si e çmendur me lojtarët kualifikimin në gjysmëfinale

më 7.2018 - Bota Press

Kroacia ka arritur që të siguroi gjysmëfinalen e kampionatit botëror pasi ka mposhtur kombëtaren e Rusisë pas ekzekutimit të penalltive.Fitores së madhe të kombëtares kroate i është gëzuar shumë edhe Presidentja...

Presidentja e Kroacisë ia merr valles para kryeministrit rus, shkon dhe tek dhomat e zhveshjes

më 7.2018 - Gazeta Tema

Kroacia eleminoi mbrëmjen e djeshme Rusinë nga Botërori, dhe kaloi në gjysmëfinale falë 11-metërshave. Të shumta kanë qënë reagimet dhe festimet e tifozëve të Kroacisë , por më i bukuri ishte ai kur presidentja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK