http://kariera.mk

Erdogan uron presidenten e Kroacisë për suksesin e kombëtares

para 7 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, uroi presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitarovic, për suksesin e Kombëtares së Futbollit të Kroacisë e cila arriti të kualifikohet në finalen e Kampionatit...

Erdogan uron presidenten e Kroacisë për suksesin e kombëtares

para 7 muajve - Gazeta Express

​ Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, uroi presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitarovic, për suksesin e Kombëtares së Futbollit të Kroacisë e cila arriti të kualifikohet në finalen e Kampionatit...

Erdogan uron presidenten e Kroacisë për suksesin e kombëtares

para 7 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, uroi presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitarovic, për suksesin e Kombëtares së Futbollit të Kroacisë e cila arriti të kualifikohet në finalen e Kampionatit...

Erdogan uron presidenten e Kroacisë për suksesin e kombëtares

para 7 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, uroi presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitarovic, për suksesin e Kombëtares së Futbollit të Kroacisë e cila arriti të kualifikohet në finalen e Kampionatit...

Erdogan uron presidenten e Kroacisë për suksesin e Kombëtares

para 7 muajve - Periskopi

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, uroi presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitarovic, për suksesin e Kombëtares së Futbollit të Kroacisë e cila arriti të kualifikohet në finalen e Kampionatit...

Kryeministri dhe ministrat e qeverisë së Kroacisë, në punë me fanellën e kombëtares

para 7 muajve - Telesport

Kryeministri dhe ministrat e qeverisë së Kroacisë u paraqitën sot, në mbledhjen e kabinetit, me fanella të ekipit të tyre kombëtar të futbollit, që i ka bërë krenar si komb, sepse është finalist i Botërorit...

Presidenti Erdoğan uroi presidenten e Kroacisë për suksesin e kombëtares

para 7 muajve - Gazeta e re

Presidenti Erdoğan e uroi Kitarovic për suksesin e kombëtares së futbollit, gjithashtu uroi sukses në finale. Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, uroi presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitarovic,...

Erdogani nuk ndalet, “gllabëron” edhe teatrin, operën dhe baletin

para 7 muajve - Gazeta Tema

Recep Tayyip Erdogan vë nën kontroll edhe teatrin, operën dhe baletin e shtetit turk. Me anë të një dekreti presidencial të lëshuar menjëherë pas nisjes zyrtarisht të mandatit të ri, Erdogan ka vendosur...

Kitarovic me mesazh emocionues për Kroacinë sonte

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Erdogan lëshon dekret për kontrollin e Teatrit dhe Operës

para 7 muajve - Respublica

Dekreti i parë presidencial i lëshuar nga Rexhep Taip Erdogan pas betimit ishte marrja nën kontroll e Teatrit, Operës dhe Baletit të shtetit turk. Me anë të një dekreti Erdogan ka vendosur për transferimin...

Presidentja kroate u çon mesazh futbollistëve: Luani më së miri, për familjet tuaja, për Kroacinë

para 7 muajve - Klan Kosova

“Luani sonte më së miri dhe më së bukuri ashtu siç dini ju. Luani për familjet tuaja, për të rinjtë që kërkojnë një mundësi, për Kroacinë tonë, luani për popullin kroat dhe për të gjithë tifozët tonë....

Kështu ka vendosur t’i motivojë lojtarët Presidentja e Kroacisë

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

VIDEO/ Mesazh emocionues i Presidentes së Kroacisë nga Brukseli për sfidën me Anglinë

para 7 muajve - Lexo

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitarovic, sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht Kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin “Rusi 2018”. Ajo nuk...

Mesazhi emocional i presidentes kroate: Fitoni për Kroacinë!

para 7 muajve - Lajmi.net

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Mesazhi emocional i presidentes kroate: Fitoni për Kroacinë! /VIDEO

para 7 muajve - Lajmi.net

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Mënyra e presidentes kroate për t’i motivuar lojtarët për ndeshjen me Anglinë

para 7 muajve - Sovrani

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinal me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk ka...

Ja mënyra si i motivoi futbollistët Presidentja kroate

para 7 muajve - InfoShqip

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Kitarovic me mesazh emocionues për Kroacinë sonte

para 7 muajve - Gazeta e re

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Mesazhi i Kitaroviqit për lojtarët: Çdo sekondë do të jem me ju, shihemi në finale

para 7 muajve - Periskopi

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Kështu ka vendosur t’i motivojë lojtarët Presidentja e Kroacisë

para 7 muajve - Bota Press

Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren kroate në ballafaqimin gjysmëfinale me Anglinë në Botërorin Rusia 2018. Ajo nuk...

Presidentja kroate u çon mesazh futbollistëve: Luani më së miri, për familjet tuaja, për Kroacinë

para 7 muajve - Ekonomia Online

“Luani sonte më së miri dhe më së bukuri ashtu siç dini ju. Luani për familjet tuaja, për të rinjtë që kërkojnë një mundësi, për Kroacinë tonë, luani për popullin kroat dhe për të gjithë tifozët tonë....

Kroacia sonte pa tifozen më të flaktë, Presidentja nuk do të jetë në stadium

para 7 muajve - Periskopi

Kombëtarja e Kroacisë luan sonte gjysmëfinalen e madhe të Kampionatit Botëror “Rusi 2018”. Kroatët takohen me “Tre Luanët” në gjysmëfinalen e madhe. Por, Kroacisë do t’i mungojë një njeri shumë i rëndësishëm....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK