http://kariera.mk

Ish-kapiteni i "kuqezinjve" analizon kombëtaren: Nuk ka faj Panucci

para 7 muajve - Albeu

“Nuk është koha për të krijuar krizë në ekipin kombëtar”, -thotë Altin Lala nëf jalët e para të bisedës telefonike me “Telesport”. Ish-kapiteni i kuqezinjve, që tashmë i është përkushtuar botës së biznesit...

Interi në Champions, ja çka ju bën Spalleti lojtarëve

para 7 muajve - OraInfo

“Pres që të gjithë lojtarët të jetë gati, menjëherë”. Luciano Spalletti ka folur për rikthimin e Interit në Ligën e Kampionëve. Ai deklaroi që pret që lojtarët e tij të jenë gati menjëherë, përcjellë “Lajmi.net”....

Ekskluzive/ Altin Lala analizon kombëtaren: Nuk ka faj Panucci, problemi qëndron te lojtarët

para 7 muajve - Telesport

“Nuk është koha për të krijuar krizë në ekipin kombëtar”, -thotë Altin Lala nëf jalët e para të bisedës telefonike me “Telesport”. Ish-kapiteni i kuqezinjve, që tashmë i është përkushtuar botës së biznesit...

Interi në Champions, ky është mesazhi i Spallettit për futbollistët

para 7 muajve - Lajmi.net

"Pres që të gjithë lojtarët të jetë gati, menjëherë". Luciano Spalletti ka folur për rikthimin e Interit në Ligën e Kampionëve. Ai deklaroi që pret që lojtarët e tij të jenë gati menjëherë, përcjellë “Lajmi.net”....

Spalletti: Inter, bëhu gati! S’kemi kohë për klimatizim në Champions

para 7 muajve - Telesport

Pas ndalesës së Seria A për shkak të ndeshjeve të kombëtares, Interi rikthehet në veprim ndaj Parmës, në stadiumin “San Siro”. Ekipi i Luciano Spallettit dëshiron fitoren e dytë radhazi, ndërsa kundërshtari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK