http://kariera.mk

Futbolli Kosovar në zi, ndërroj jetën futbollisti i njohur

para 7 muajve - Albeu

Ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçarë futbollisti i famshëm Kosovar , Labinot Harbuzi. Kosovari ka ndërruar jetë mëngjesin e ditës së sotme ndërsa detajet për vdekjen e tij nuk ka ende. 32 vjeçari ka luajtur...

Ndërron jetë futbollisti shqiptar Labinot Harbuzi

para 7 muajve - Klan Kosova

Sot në mëngjes ka ndërruar jetë futbollisti me prejardhje nga Kosova, Labinot Harbuzi. 32 vjeçari ka pasur pasaportë suedeze dhe ka qenë pjesë e grupmoshave të Përfaqësueses së Suedisë, përcjell Klan Kosova....

Vdes futbollisti i famshëm kosovar, në moshën 32 vjeçare

para 7 muajve - Zeri

Ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçare futbollisti i famshëm kosovar, Labinot Harbuzi. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kosovari me pasaportë suedeze ka ndërruar jetë në mëngjesin e ditës së sotme....

Dalin detaje të reja nga vdekja e futbollistit Labinot Harbuzi

para 7 muajve - Sovrani

Indeksonline ka rapoartuar para pak minutash se ka ndërruar jetë futbollisti kosovar, Labinot Harbuzi. Lajmi tani konfirmohet edhe në mediat suedeze e turke. 32 vjeçari kosovar dyshohet se ka pësuar sulm...

Detaje të reja për vdekjen e futbollistit kosovar, shkruajn edhe mediat e huaja

para 7 muajve - Periskopi

Indeksonline ka rapoartuar para pak minutash se ka ndërruar jetë futbollisti kosovar, Labinot Harbuzi. Lajmi tani konfirmohet edhe në mediat suedeze e turke. 32 vjeçari kosovar dyshohet se ka pësuar sulm...

Vdes futbollisti i njohur kosovar në moshën 32 vjeçare

para 7 muajve - Sovrani

Ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçare futbollisti i famshëm kosovar, Labinot Harbuzi. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kosovari me pasaportë suedeze ka ndërruar jetë në mëngjesin e ditës së sotme....

Vdes futbollisti i famshëm kosovar, në moshën 32 vjeçare

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçare futbollisti i famshëm kosovar, Labinot Harbuzi. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kosovari me pasaportë suedeze ka ndërruar jetë në mëngjesin e ditës së sotme....

Vdes futbollisti i famshëm kosovar, në moshën 32 vjeçare

para 7 muajve - Periskopi

Ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçare futbollisti i famshëm kosovar, Labinot Harbuzi. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kosovari me pasaportë suedeze ka ndërruar jetë në mëngjesin e ditës së sotme....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK