http://kariera.mk

LeBron “shtang” kampionët

para 8 muajve - Medial

Basketbollisti LeBron James kaloi nga Cleveland në Lakers këtë verë duke i entuziazmuar të gjithë tifozët të cilët prisnin që lojtari më i mirë i NBA në këtë gjeneratë, të bënte mrekullitë e tij në parket....

Super LeBron, shënon nga gjysma e fushës/ VIDEO

para 8 muajve - Lajmi.net

LeBron James ka shkëlqyer në ndeshjen e zhvilluar  ndërmjet Golden State Warriors dhe LA Lakers, të cilën e fituan Lakers me rezulatin 123:113. Kalimi i James nga Cleveland në Lakers, ngjalli interesimin...

Lakers në krye me LeBron mposhtin Golden State

para 8 muajve - Lajmi.net

Los Angeles Lakers ka mposhtur skuadrën e Golden State Warriors, në ndeshjen që skuadrat zhvilluan në fazën para sezonale. Me ardhjen e LeBron James në Lakers, padyshim që përballja ndaj GSW pritej me...

LeBron “shtang” kampionët e NBA me perlën e tij të parë

para 8 muajve - Telesport

LeBron James kaloi nga Cleveland në Lakers këtë verë duke i entuziazmuar të gjithë tifozët të cilët prisnin që lojtari më i mirë i NBA në këtë gjeneratë, të bënte mrekullitë e tij në parket. Kështu që...

Super LeBron, shënon nga gjysma e fushës/ VIDEO

para 8 muajve - AlbPortali

Kalimi i James nga Cleveland në Lakers, ngjalli interesimin për ndeshjen Golden State – Lakers. Loading... “Mbreti” regjistroi shifra “double-double” me 15 pikë, 10 kërcime dhe 5 asistime. Ndër të tjerash,...

Lakers në krye me LeBron mposhtin Golden State

para 8 muajve - AlbPortali

Me ardhjen e LeBron James në Lakers, padyshim që përballja ndaj GSW pritej me padurim. Loading... Konkurrenca mes “mbretit” dhe skuadrës kampione në fuqi ka ngjallur interes të madh. Në përballjen e parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK