http://kariera.mk

Rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve në stadium

para 8 muajve - Iliria News

Mali i Zi u mposht  nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve. Serbë dhe malazez u rrahën masivisht në tribuna,...

Rrahje mes serbëve dhe malazezëve në stadium

para 8 muajve - Alsat-M

Mali i Zi u mposht mbrwmjen e kaluar nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve. Serbë dhe malazez u rrahën në...

Përleshje masive mes tifozëve malazezë dhe atyre serbë në Podgoricë

para 8 muajve - Lajmi.net

Tifozët malazezë dhe ata serbë janë përleshur mesvete në ndeshjen që Serbia e fitoi ndaj Malit të Zi në Ligën së Kombeve në Podgoricë. Serbia ka shënuar fitore 0-2 në Podgoricë ndaj Malit të Zi në Ligën...

Tifozët malazez dhe serb rrihen mes vete

para 8 muajve - Gazeta Express

Mali i Zi u mposht sonte nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi mirë në tribuan. Serbë dhe malazezë u rrahën masivisht, ndërsa edhe përkundër...

Plas grushti, sherr masiv mes serbëve dhe malazezëve në stadium

para 8 muajve - Albeu

Mali i Zi është mposhtur nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Por ajo që ra në sy gjatë kësaj ndeshje ishtë tribuna e tifozëve, ku ishin fare pranë njëri tjetrit. Kjo...

Rrahje masive në mes serbëve e malazezëve

para 8 muajve - Ina

Mali i Zi u mposht nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi mirë në tribuan. Serbë dhe malazezë u rrahën masivisht, ndërsa edhe përkundër përpjekjeve...

Rrahje masive në mes serbëve e malazezëve

para 8 muajve - Zeri

Mali i Zi u mposht sonte nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi mirë në tribuan. Serbë dhe malazezë u rrahën masivisht, ndërsa edhe përkundër...

Përleshje masive mes tifozëve malazezë dhe atyre serbë në Podgoricë

para 8 muajve - AlbPortali

Serbia ka shënuar fitore 0-2 në Podgoricë ndaj Malit të Zi në Ligën e Kombeve në Ligën C, në një ndeshje ku tifozët e dy ekipeve qeruan hesape mesvete. Loading... Serbë dhe malazezë u rrahën masivisht,...

Rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve në stadium

para 8 muajve - Medial

Mali i Zi u mposht sonte nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve. Serbë dhe malazez u rrahën masivisht në tribuna,...

Rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve në stadium

para 8 muajve - Antpress

Mali i Zi u mposht sonte nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve. Serbë dhe malazez u rrahën masivisht në tribuna,...

Rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve në stadium

para 8 muajve - Tetova Sot

Mali i Zi u mposht sonte nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve. Serbë dhe malazez u rrahën masivisht në tribuna,...

Jose Mourinho arrinë në Podgoricë, vëzhgon nga afër Mali i Zi – Serbi

para 8 muajve - Medial

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka arritur në Podgoricë për ta shikuar ndeshjen mes Malit të Zi dhe Serbisë sonte. Portugezi ka arritur sot gjatë ditës në ”Ramada Hotel”, dhe poshtë keni...

Rrezikshmëri e lartë në ndeshjen Serbi-Mali i Zi, “blindohet” Podgorica

para 8 muajve - Zeri

Ndeshja futbollistike ndërmjet Malit të Zi dhe Serbisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve, ka zgjuar interesim të madh në Podgoricë. Mediet atje raportojnë për nivelin e lartë të sigurisë. Madje, tregohet...

Rrezikshmëri e lartë në ndeshjen Serbi-Mali i Zi, “blindohet” Podgorica

para 8 muajve - Gazeta Express

Ndeshja futbollistike ndërmjet Malit të Zi dhe Serbisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve, ka zgjuar interesim të madh në Podgoricë. Mediet atje raportojnë për nivelin e lartë të sigurisë. Madje, tregohet...

Luhet ndeshja më e rrezikshme e mbrëmjes, POLICIA “blindon” stadiumin

para 8 muajve - Newsport

Pas pak momentesh fillon ndeshja Mal i Zi- Serbi, ndeshje e vlefshme për Nations League. Kjo sfidë mund të quhet dhe derbi i Ballkanit. Ashtu si çdo derbi paraqet një rrezikshmëri të lartë për incidente...

‘Kallet’ Podgorica, po afrohet ndeshja historike

para 8 muajve - Periskopi

Ndeshja mes Malit të Zi dhe Serbisë sa vjen dhe afrohet. Kjo ndeshje pritet të ketë incidente, pasi është hera e parë që takohen që pas ndarjes së tyre në vitin 2006, transmeton Periskopi. E tifozët malazez...

Tifozët malazezë gati për serbët, ja se si po përgatiten

para 8 muajve - Periskopi

Ndeshja e shumëpritur mes Malit të Zi dhe Serbisë do zhvillohet sonte, me fillim nga ora 20:45. Kjo është hera e parë që këto dyja ekipe takohen së bashku, që nga ndarja e tyre në vitin 2006, transmeton...

Fatos Beqiraj i prinë nesër Malit të Zi kundër Serbisë

para 8 muajve - Klan Kosova

Sulmuesi shqiptar, Fatos Beqiraj, ka më së shumti paraqitje te Kombëtarja e Malit të Zi në futboll. Ai nesër në Podgoricë do të zhvillojë ndeshjen e 57-të,  në të cilën Mali i Zi e pret Serbinë në kuadër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK