http://kariera.mk

A jeni gati, ja kush do të ndeshet tani në UFC

para 9 muajve - Lajmi.net

Ngjarja e ardhshme do të jetë në Moncton (Canada) më 27 tetor. UFC bëhet gati për një tjetër duel të madh. Ngjarja e ardhshme do të jetë në Moncton (Canada) më 27 tetor. Një shfaqje që nuk është PPV, por...

Zbulohet kundërshtari i radhës i McGregor

para 9 muajve - Albeu

Irlandezi , Conor McGregor u mposht me nokaut ndaj rusit, Khabib Nurmagomedov. Pas kësaj përballje, irlandezi kërkoi revanshin, por tashmë në skenë ka dalë Jose Aldo , një kundërshtar mjaft i fortë. Braziliani...

Përfundojnë hetimet, dënime shokuese për Khabib dhe McGregor

para 9 muajve - Lajmi.net

Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor janë në rrezik të madh. Komisioni Atletik i Shtetit të Nevadas (NSAC) do t’i suspendojë kampionin Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor duke filluar nga e hëna....

Khabib kërcënon UFC-në: Nëse e përjashtoni shokun tim, largohem edhe unë!

para 9 muajve - Shenja

I pamposhturi i oktagonit në kategoritë e lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov fundjavën që lamë pas në mënyrë shumë bindëse mundi ish mbretin e kësaj kategorie, Konor MekGregor. Në luftën kryesore të UFC...

'Nuk ke ku futesh', ky mund të jetë super kundërshtari i radhës për McGregor

para 9 muajve - Zeri

Jose Aldo ka sfiduar edhe njëherë McGregor për një sfidë tjetër midis tyre. Braziliani ka përdorur rrjetet sociale për t’i kërkuar një sfidë irlandezit, i cili humbi titullin kampion në ndeshjen e fundit...

“Nuk ke ku futesh”, ky mund të jetë super kundërshtari i radhës për McGregor

para 9 muajve - Lajmi.net

Jose Aldo ka sfiduar edhe njëherë McGregor për një sfidë tjetër midis tyre. Braziliani ka përdorur rrjetet sociale për t’i kërkuar një sfidë irlandezit, i cili humbi titullin kampion në ndeshjen e fundit...

“Nuk ke ku futesh”, ky mund të jetë kundërshtari i radhës për McGregor

para 9 muajve - Gazeta Express

Jose Aldo ka sfiduar edhe njëherë McGregor për një sfidë tjetër midis tyre. Braziliani ka përdorur rrjetet sociale për t’i kërkuar një sfidë irlandezit, i cili humbi titullin kampion në ndeshjen e fundit...

A jeni gati, ja kush do të ndeshet tani në UFC

para 9 muajve - AlbPortali

UFC bëhet gati për një tjetër duel të madh. Loading... Ngjarja e ardhshme do të jetë në Moncton (Canada) më 27 tetor. Një shfaqje që nuk është PPV, por ka interes të vecantë pas incidenteve që kanë ndodhur...

Përfundojnë hetimet, dënime shokuese për Khabib dhe McGregor

para 9 muajve - AlbPortali

Komisioni Atletik i Shtetit të Nevadas (NSAC) do t’i suspendojë kampionin Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor duke filluar nga e hëna. Loading... Një seancë dëgjimore do të përcaktojë nëse do të bëhet...

“Nuk ke ku futesh”, ky mund të jetë super kundërshtari i radhës për McGregor

para 9 muajve - AlbPortali

Braziliani ka përdorur rrjetet sociale për t’i kërkuar një sfidë irlandezit, i cili humbi titullin kampion në ndeshjen e fundit ndaj Khabib Nurmagomedov. Loading... 32-vjeçari bëri një postim në rrjetet...

Vladimir Putin pret Khabib në shtëpi

para 9 muajve - Arena Ring

Është bërë kryefjalë në Rusi fitorja e Khabib Nurmagomedov me McGregor në UFC 229, kështu që presidenti rus Vladimir Putin e ka pritur luftëtarin/kampionin e botës, ashtu siç duhet në “shtëpi”. Putin ka...

Khabib kërcënon tërheqjen nga UFC!

para 9 muajve - Arena Ring

Khabib Nurmagomedov ka kërcënuar tërheqjen nga UFC nëse federata i heq ndeshjen shokut të ekipit Zubaira Tukhugov. Në një post Instagrami ditën e enjte, Nurmagomedov, i cili mbrojti titullin e peshës së...

“Nuk ke ku të futesh”, Jose Aldo kërkon revanshin me Conor McGregor

para 9 muajve - Arena Ring

Jose Aldo edhe njëherë tjetër sfidon Conor McGregor. Dy ditë pas disfatës së McGregor ndaj Khabib Nurmagomedov në UFC 229, ylli brazilian ka përdorur mediat sociale për të kërkuar një revansh me rivalin...

“Nuk ke ku të futesh”, Jose Aldo kërkon revanshin me Conor McGregor

para 9 muajve - Telesport

Jose Aldo edhe njëherë tjetër sfidon Conor McGregor. Dy ditë pas disfatës së McGregor ndaj Khabib Nurmagomedov në UFC 229, ylli brazilian ka përdorur mediat sociale për të kërkuar një revansh me rivalin...

Khabibi kërcënon me braktisjen e UFC-së

para 9 muajve - Medial

Ylli i UFC-së, Khabib Nurmagomedov, ka kërcënuar se do ta lë këtë sport bashkëlojtari i tij përjashtohet pas përleshjeve pas meçit me Conor McGregorin. Nurmagomedov kërceu mbi oktakon për t’u përleshur...

Khabibi kërcënon me braktisjen e UFC-së

para 9 muajve - Koha.net

Ylli i UFC-së, Khabib Nurmagomedov, ka kërcënuar se do ta lë këtë sport bashkëlojtari i tij përjashtohet pas përleshjeve pas meçit me Conor McGregorin. Nurmagomedov kërceu mbi oktakon për t’u përleshur...

Khabib pranë largimit nga UFC, kjo është letra e tij

para 9 muajve - Zeri

Kampioni Khabib, ka paralajmëruar largimin nga UFC përmes një letre publike. Ai u shpreh se organet disiplinore të UFC po bëjnë shkelje. Më poshtë e keni një pjesë të shkrimit të tij. ”Dua t’i adresohem...

Khabib thotë se do të largohet nga UFC në rast se e dënojnë anëtarin e ekipit të tij që e goditi McGregorin

para 9 muajve - Telegrafi

Khabib Nurmagomedov ka thënë se do të tërhiqet nga UFC-ja nëse pjesëtari i ekipit të tij, Zubaira Tukhugov, sanksionohet për goditjen ndaj Conor McGregorit, pas duelit të të shtunës. Skena kaotike ndodhën...

Khabib: Nëse më dënohen kolegët, largohem edhe unë nga UFC

para 9 muajve - Iliria News

Khabib Nurmagomedov ka paralajmëruar se do të tërhiqet nga UFC, në rast se kolegu i tij, Zuibara Tukhugov, do të dënohet për shkak të përleshjes me Conor McGregor. Khabib mposhti McGregori në octagon,...

Khabib kërcënon UFC: Do ta lë këtë sport nëse nuk më lejoni të luftojë me të (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Khabib Nurmagomendov i është adresuar UFC-së në profilin e tij në “ Instagram ”, duke kërcënuar se do ta braktisë UFC-në nëse kërkesat e tij nuk merren seriozisht. Javën e kaluar Khabib mposhti në duelin...

Kërcënon Khabib: Do ta lë UFC-në nëse nuk…

para 9 muajve - Tetova Sot

Khabib Nurmagomedov i është adresuar UFC-së në profilin e tij në Instagram, duke kërcënuar se do ta braktisë UFC-në nëse kërkesat e tij nuk merren seriozisht. Javën e kaluar, Khabib e mposhti McGregor...

Ky boksier kërcënon me humbjen Khabibin

para 9 muajve - Sovrani

Një prej “luftëtarëve” më të mirë në UFC, Nate Diaz nuk do të duelojë me Dustin Poirier për shkak të një dëmtimi të këtij të fundit. Diaz ka plot dy vite që nuk duelon në kafaz që prej revanshit të humbur...

Diaz sfidon Khabib: Kur të jesh gati, duelojmë së bashku në kafaz

para 9 muajve - Shenja

Një prej “luftëtarëve” më të mirë në UFC, Nate Diaz, nuk do të duelojë me Dustin Poirier për shkak të një dëmtimi të këtij të fundit. Diaz ka plot dy vite që nuk duelon në kafaz që prej revanshit të humbur...

Nate Diaz kërkon t?i shkaktojë humbjen e parë Khabibit

para 9 muajve - Albeu

Një prej “luftëtarëve” më të mirë në UFC, Nate Diaz nuk do të duelojë me Dustin Poirier për shkak të një dëmtimi të këtij të fundit. Diaz ka plot dy vite që nuk duelon në kafaz që prej revanshit të humbur...

Mesazhi i Putinit për Khabibin që nuk do t’i pëlqejë aspak McGregorit

para 9 muajve - Lajmi.net

Vladimir Putin e ka mbështetur Khabib Nurmagomedovin për veprimet e tij pas ballafaqimit me Conor McGregor. Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e ka mbështetur Khabib Nurmagomedovin për veprimet e tij...

Putini takohet me Khabib: Nëse Perëndimin na sulmojnë, të gjithë ne bashkohemi dhe hidhemi sikurse ju

para 9 muajve - Iliria News

Pas forumit shetetëror  rus-sportivnë Ulyanovsk, presidenti rus u takua me boksierin rus dhe kampinin e  botës në UFC  Kabib Nurmagomedov. Putin bisedoi me Khabib për ndeshjen e fundit dhe skandalin pas...

Nate Diaz: Do të përballem me Khabib kur ai të jetë gati

para 9 muajve - Telesport

Nate Diaz ka mbetur pa rival pas tërheqjes për arsye dëmtimi të Dustin Poirier dhe nuk do të ngjitet në kafaz në eventin UFC-230, që do të zhvillohet në “Madison Square Garden” të Nju Jorkut më 3 nëntor....

E pabesueshme! Ja çfarë​ i bë​ri Putini babait të​ Khabitit vetë​m një​ javë​ pasi i biri e fitoj meçin

para 9 muajve - Bota Press

Presidenti i Rusisë​, Vladimir Putin, i ka kërkuar babait të Khabib Nurmagomedovit të mos e ndëshkojë shumë ashpër të birin e tij për përleshjen që shkaktoi pas fitores kundër Conor McGregorit në Las Vegas....

Bëhuni gati të gjithë! NURMAGOMEDOVI përgatitet për ndeshjen e MADHE

para 9 muajve - Newsport

Luftëtari i UFC-së Nate Diaz është gati t’i rikthehet ringut për të sfiduar kampionin më të ri Khabib Nurmagomedov. Rusi befasoi botën pasi mposhti në betejën për titullin kampion bote Connor McGregor....

Takimi i Vladimir Putinin me kampionin Khabib – Presidenti rus pati një kërkesë interesante për babain e Nurmagomedov

para 9 muajve - Periskopi

Shpërndaje në:

Vladimir Putin pret Khabib në shtëpi

para 9 muajve - Alsat-M

Është bërë kryefjalë në Rusi fitorja e Khabib Nurmagomedov me McGregor në UFC 229, kështu që presidenti rus Vladimir Putin e ka pritur luftëtarin/kampionin e botës, ashtu siç duhet në “shtëpi”. Putin ka...

McGregor nuk dorëzohet, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram

para 9 muajve - Ina

Conor McGregor ka reaguar përsëri me një postim në Instagram. Conor McGregor nuk dorëzohet pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229. Ylli i madh irlandez ka publikuar një fotografi në rrjetin social...

Mesazhi i Putinit për Khabibin që nuk do t’i pëlqejë aspak McGregorit

para 9 muajve - AlbPortali

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e ka mbështetur Khabib Nurmagomedovin për veprimet e tij pas ballafaqimit me Conor McGregor në UFC 229. Loading... Putin ka thënë se Nurmagomedov ishte i “provokuar”...

McGregor nuk dorëzohet, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram

para 9 muajve - Lajmi.net

Conor McGregor ka reaguar përsëri me një postim në Instagram. Conor McGregor nuk dorëzohet pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229. Ylli i madh irlandez ka publikuar një fotografi në rrjetin social...

​Putini ka një kërkesë të çuditshme për babain e Khabibit

para 9 muajve - OraInfo

Presidenti i Rusisë​, Vladimir Putin, i ka kërkuar babait të Khabib Nurmagomedovit të mos e ndëshkojë shumë ashpër të birin e tij për përleshjen që shkaktoi pas fitores kundër Conor McGregorit në Las Vegas....

Khabib nën mbrojtjen e Vladimir Putin

para 9 muajve - Albeu

Kampioni i botës në UFC, Khabib Nurmagomedov u takua në Rusi me presidentin VladimitrPutin. Numri një i Kremlinit tha se kushdo që do të ndodhej në vendin e Khabib do të veprontë njëjtë si ai. Gjithashtu...

Vladimir Putin pret Khabib në shtëpi

para 9 muajve - Tetova Sot

Është bërë kryefjalë në Rusi fitorja e Khabib Nurmagomedov me McGregor në UFC 229, kështu që presidenti rus Vladimir Putin e ka pritur luftëtarin/kampionin e botës, ashtu siç duhet në “shtëpi”. Putin ka...

Vladimir Putin pret Khabib në shtëpi

para 9 muajve - Telesport

Është bërë kryefjalë në Rusi fitorja e Khabib Nurmagomedov me McGregor në UFC 229, kështu që presidenti rus Vladimir Putin e ka pritur luftëtarin/kampionin e botës, ashtu siç duhet në “shtëpi”. Putin ka...

Khabib kërcënoi presidentin e UFC-së

para 9 muajve - Albeu

Kampioni i botës në UFC, Khabib Nurmagomedov i’a doli të fitojë me nokaut ndaj irlandez, Conor McGregor. Pas duelit mes tyre, situata doli jashtë kontrollit ku pati përleshje fizike mes dy stafeve. Në...

Khabib e pranon ftesën e McGregor, por me një kusht

para 9 muajve - Zeri

Khabib Nurmagomedov u shpall kampioni absolut i peshave të lehta (70 kg) në “UFC”, pas duelit me Konor MekGregor, ku mposhti irlandezin në raundin e katërt duke e detyruar atë të dorëzohet. Një ditë mbas...

​Putini i kërkon babait të Khabibit të mos e ndëshkojë të birin

para 9 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Rusisë​, Vladimir Putin, i ka kërkuar babait të Khabib Nurmagomedovit të mos e ndëshkojë shumë ashpër të birin e tij për përleshjen që shkaktoi pas fitores kundër Conor McGregorit në Las Vegas....

Putini e mbron Khabibin: Kushdo që na provokon nga jashtë, e paguan shtrenjtë

para 9 muajve - Gazeta Express

Presidenti rus Vladimir Putin ka thënë se secili do të reagonte njëjtë si Khabib Nurmagomedov që bëri ndaj ekipit të Conor McGegorit pasi e mposhti irlandezin në meçin e UFC 229. Në një takim të mërkurën,...

McGregor nuk dorëzohet, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram!

para 9 muajve - AlbPortali

Conor McGregor nuk dorëzohet pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229. Loading... Ylli i madh irlandez ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Ai shihet në momentin duke hyrë në arenë...

McGregor nuk dorëzohet, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram!

para 9 muajve - Fakti Ditor

Conor McGregor nuk dorëzohet pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229. Ylli i madh irlandez ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Ai shihet në momentin duke hyrë në arenë para meçit...

McGregor nuk dorëzohet, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram

para 9 muajve - AlbPortali

Conor McGregor nuk dorëzohet pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229. Loading... Ylli i madh irlandez ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Ai shihet në momentin duke hyrë në arenë...

Putin takohet me Khabibin, ka një kërkesë interesante për babain e tij

para 9 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka pritur në vizitë Khabib Nurmagomedovin dhe babain e tij. Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka kërkuar nga babai i Khabib Nurmagomedov të “mos e ndëshkojë shumë...

Khabib e pranon ftesën e McGregor, por me një kusht

para 9 muajve - Sovrani

Khabib Nurmagomedov u shpall kampioni absolut i peshave të lehta (70 kg) në “UFC”, pas duelit me Konor MekGregor, ku mposhti irlandezin në raundin e katërt duke e detyruar atë të dorëzohet. Një ditë mbas...

FOTO/ U kritikua për dhunën, kampioni NURMAGOMEDOV befason botën me foton e fundit

para 9 muajve - Newsport

Ditën e djeshme Khabib Nurmagomedov ka patur një takim me presidentin rus Vladimir Putin. Në një postim në “Instagram”, boksieri ka falenderuar presidentin për mikpritjen. “Ju faleminderit shumë, Vladimir...

Putin takohet me Khabibin, ka një kërkesë interesante për babain e tij

para 9 muajve - AlbPortali

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka kërkuar nga babai i Khabib Nurmagomedov të “mos e ndëshkojë shumë rëndë” për përfshirjen e tij në kacafytjen pas fitores ndaj Conor McGregor në Las Vegas. Loading......

Khabib takohet me Putin, presidenti rus kërkesë të veçantë për babain e yllit të UFC

para 9 muajve - InfoShqip

Kampioni i peshave të lehta në kategorinë UFC, Khabib Nurmagomedov është pritur në një takim zyrtar nga presidenti rus Vladimir Putin. Në takimin e zhvilluar në qytetin Ullanovsk, Putin mësohet se e ka...

Putin e ka një kërkesë për babain e Khabibit

para 9 muajve - Zeri

Khabib Nurmagomedov u prit si hero në Rusi të hënën mbrëma pas fitores që kishte arritur ndaj Conor McGregor Mijëra tifozë ishin mbledhur në Anzhi Arena për të festuar fitoren e Khabibit kundër McGregor,...

Khabib: Nëse s’do ma jepje gjerdanin, makina jote do përfundonte si McGregor

para 9 muajve - Telesport

“ Dua gjerdanin tim, dua gjerdanin tim ”, ishin fjalët që Khabib Nurmagomedov i thoshte presidentit të UFC-së, Dana White pas fitores që arriti ndaj Conor McGregor në eventin UFC-229, që u zhvillua më...

Putini takohet me Khabib: Nëse Perëndimin na sulmojnë, të gjithë ne bashkohemi dhe hidhemi sikurse ju

para 9 muajve - Pa censure

Presidenti rus Vladimir Putin e krahasoi Rusinë me një familje të madhe në të cilën janë të gatshëm t’i përgjigjet çdo sulmi nga jashtë. Pas forumit shetetëror rus-sportivnë Ulyanovsk, presidenti rus...

Khabib: Nuk mund ta mbyllësh një shqiponjë në kafaz

para 9 muajve - Albeu

Khabib Nurmagomedov i cili triumfoi ndaj Conor McGregorit në raundin e katërt në kuadër të ‘UFC 229’ në garën për titullin në kategorinë e peshave të lehta, ku më pas shpërthyen incidentet. Në fund të...

E FUNDIT / Khabibi dhe i ati drekojnë me Vladimir Putin

para 9 muajve - Albeu

Khabib Nurmagomedov i cili triumfoi ndaj Conor McGregor në ndeshjen e 229 të UFC-së. Por ai me të atin kanë drekuar me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin . Ata në përgjithësi kanë folur për duelin kundër...

Khabib nuk dukej i penduar para bashkëkombësve të tij: Nuk mund ta mbyllësh një shqiponjë në kafaz

para 9 muajve - Telegrafi

Khabib Nurmagomedov e mposhti Conor McGregorin në raundin e katërt në kuadër të ‘UFC 229’ në garën për titullin në kategorinë e peshave të lehta, ndërsa më pas shpërthyen incidentet. Në fund të meçit,...

Befason Nurmagomedov: E kam falur McGregor për ato që ka thënë për mua

para 9 muajve - Telesport

Abdulmanap Nurmagomedov, babai i kampionit të botës në artet marciale mikse Khabib Nurmagomedov, ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij të fundit, duke thënë se nuk ka asnjë inat karshi Conor McGregor....

Presidenti i UFC-së: Khabib mund të dënohet nga 4 deri në 6 muaj pezullim

para 9 muajve - Albeu

Triumfi mbresëlënës i Khabib Nurmagomedovit kundër Conor McGregorit mbeti nën hije nga incidentet që ndodhën pas duelit. Kampioni në kategorinë e peshave të lehta në UFC mposhti yllin më të popullarizuar...

Zbulohet detaji shokues nga kafezi: McGregori i frikësuar në mes të luftës po i kërkonte falje Khabibit!

para 9 muajve - Pa censure

Luftari rus Khabib Nurmagomedov ia ka futur frikën në asht rivalit të tij të sertë Conor McGregor. Në një xhirim qartas mund të shihet se si irlandezi në mes të luftës arsyetohet për të gjitha fyerjet...

Njihuni me shokun shqiptar të Khabib

para 9 muajve - InfoShqip

Rusi Khabib Nurmagomedov ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave ndërkombëtare pas fitores me nokaut ndaj irlandezit, Conor McGregor. Khabib nuk është aq mediatik sa McGregor, por në rrjetet sociale nuk...

DALLIMET E SHTËPIVE TË NURMAGOMEDOV DHE MCGREGORIT, SI NATA ME DITË

para 9 muajve - Pa censure

Boksieri e UFC-së, Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregori, janë në qendër të vëmendjes, pas betejës për mbrojtjen e titullit në UEF dhe kaosit që ka ndodhur pas përfundimit të ndeshjes në Las Vegas, raporton...

Khabib kërkon të rrahë sërish McGregor-in

para 9 muajve - Albeu

Kampioni i botës në UFC, Khabib Nurmagomedov ka reaguar pas kërkesave të shumta të McGregor për të dueluar sërish. Ish-kampioni i botës në peshën e lehtë, Luke Rockhold është një nga njerëzit më të afërt...

Khabib takon presidentin Putin, presidenti rus ka një kërkes interesante për babain e Nurmagomedov

para 9 muajve - Periskopi

Kampioni i peshave të lehta në UFC Khabib Nurmagomedov ka takuar presidentin rus Vladimir Putin, me liderin që e përgëzoi Nurmagomedov për fitoren e tij ndaj Conor McGregor – të cilin Putin e përshkroi...

Khabib takon presidentin Putin, ky e uron për suksesin

para 9 muajve - Periskopi

Kampioni i peshave të lehta në UFC Khabib Nurmagomedov ka takuar presidentin rus Vladimir Putin, me liderin që e përgëzoi Nurmagomedov për fitoren e tij ndaj Conor McGregor – të cilin Putin e përshkroi...

Habit babai i Khabibit: Do të jem i ashpër me tim bir, madje edhe më shumë se UFC-ja

para 9 muajve - Zeri

Ndeshja midis Khabib Nurmagomedov dhe Connor McGregor mori një vëmendje të veçantë nga e gjithë bota, dhe kjo më tepër nga deklaratat e ndezura përpara ndeshjes. Rusi arriti të mposhtë irlandezin ndërsa...

Khabib ka mik kampionin shqiptar, pak muaj më parë rrezikoi jetën bashkë me të

para 9 muajve - Pa censure

Khabib Nurmagomendov është sportisti më i përfolur i momentit. Rusi u shpall kampion bote pas atij dueli shumë të përfolur ndaj McGregor. Khabib është mjaft aktiv në rrjetet sociale, sidomos në Instagram....

Video / Sherri pas ndeshjes, pamjet e reja tregojnë se McGregor ka goditur i pari

para 9 muajve - Telesport

Pamjet e reja të zbuluara tregojnë Conor McGregor që sulmohet brutalisht brenda oktagonit nga dy pjesëtarë të ekipit të Khabib Nurmagomedov, por ishte irlandezi ai që goditi i pari. McGregor, i cili sapo...

Khabib: Bëtë mirë që ma dhatë brezin, përndryshe...

para 9 muajve - Zeri

Khabib Nurmagomedov publikoi në Instagram një foto me brezin e titullit të peshës së lehtë në UFC. Në mesazhin e fotos, i tha Presidentit të UFC-së, Dana White, se bëri mirë që më në fund ia dorëzoi këtë...

Reagon trajneri i McGregor: Ja pse Conor e humbi duelin me Khabib

para 9 muajve - Gazeta e re

John Kavanagh është njeriu më i besuar i Conor McGregor, trajneri i tij në çdo moment, personi që i qëndron pranë në stërvitje e ndeshje. I intervistuar në lidhje me duelin mes McGregor dhe Khabib Nurmagomedov,...

Khabib: Jam gati për revanshin, por UFC duhet të më paguajë

para 9 muajve - InfoShqip

Edhe pse rrëmuja e krijuar pas eventit UFC-229 është ende e madhe dhe situata kaotike, pasi Komisioni i Sportit në Nevada do të hetojë për incidentin mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, dy sportistët...

Katër humbjet trupëruese të McGregor në MMA: Nga humbja me një të panjohur tek ajo për 30 sekonda

para 9 muajve - Telegrafi

Conor McGregor njihet si ikonë e UFC-së, por në karrierën e tij ka humbur katër herë në MMA. E fundit ajo ndaj Khabib Nurmagomedov që u konsideruar si më e forta në këtë kategori të arteve marciale. Humbja...

Katër humbjet turpëruese të McGregorit, nga humbja ndaj një të panjohuri deri te humbja brenda 30 sekondave

para 9 muajve - InfoShqip

Conor McGregor pësoi edhe një humbje të rëndë, të katërtën në karrierën e tij në MMA, pasi Khabib Nurmagomedov ia zaptoi fytin duke e detyruar të dorëzohet. Humbja e parë në MMA  Pak ditë para luftës...

Zbulohet shoku shqiptar i Khabib

para 9 muajve - Albeu

Rusi, Khabib Nurmagomedov ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave ndërkombëtare pas fitores me nokaut ndaj irlandezit, Conor McGregor. Khabib nuk është aq mediatik sa McGregor, por në rrjetet sociale nuk...

Khabib kërcënon edhe presidentin e UFC-së: Bëre mirë që më dhe brezin, përndryshe…

para 9 muajve - Alsat-M

Kampioni i UFC, ka qenë i mrekullueshëm në duelin me Conor McGregor në Las Vegas. Khabib Nurmagomedov publikoi në Instagram një foto me brezin e titullit të peshës së lehtë në UFC. Në mesazhin e fotos,...

McGregor e filloi përleshjen i pari, dalin faktet e para

para 9 muajve - Lajmi.net

Dita e ditës po dalin fakte interesante për përleshjen në mes të Conor McGregorit dhe të Khabib Nurmagomedov. Me dhjetëra kamera prezent në natën e skandalit në Las Vegas, po dalin xhirime nga shumë kënde....

Khabib: Jam gati për revanshin, por UFC duhet të më paguajë

para 9 muajve - Telesport

Edhe pse rrëmuja e krijuar pas eventit UFC-229 është ende e madhe dhe situata kaotike, pasi Komisioni i Sportit në Nevada do të hetojë për incidentin mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, dy sportistët...

Khabib kërcënon edhe presidentin e UFC-së: Bëre mirë që më dhe brezin, përndryshe…

para 9 muajve - Alsat-M

Kampioni i UFC, ka qenë i mrekullueshëm në duelin me Conor McGregor në Las Vegas. Khabib Nurmagomedov publikoi në Instagram një foto me brezin e titullit të peshës së lehtë në UFC. Në mesazhin e fotos,...

Ja çfarë dënimi e pret Khabib, e zbulon kreu i UFC-së

para 9 muajve - Iliria News

“Ai do ta mbajë titullin e tij dhe do të pezullohet” Pas skandalit në UFC, Khabib Nurmagomedov mund të marrë një dënim të rëndë. Luftëtari i arteve marciale, Khabib Normagomedov është personi më i përfolur...

Del videoja: McGregori sulmoi i pari stafin e Khabib

para 9 muajve - Albeu

Një video e pabesueshme, e papublikuar deri më tani, shfaq momentin kur dy anëtarët e Khabib e sulmojnë McGregorin – por irlandezi duket se sulmoi i pari . McGregor, që u mposht nga Khabib në rundin e...

Dalin dëshmitë, McGregor e nisi përleshjen i pari

para 9 muajve - Gazeta Express

Një video e pabesueshme, e papublikuar deri më tani, shfaq momentin kur dy anëtarët e Khabib e sulmojnë McGregorin – por irlandezi duket se sulmoi i pari. McGregor, që u mposht nga Khabib në rundin e katërt...

Putin mirëpret heroin e Rusisë, Khabib Nurmagomedov

para 9 muajve - Periskopi

Kampioni i peshave të lehta i UFC-së Khabib Nurmagomedov do të takohet me presidentin rus Vladimir Putin, pasi mikpritja për heroin e MMA vazhdon që kur ai u kthye në shtëpi pas fitores së tij ndaj Conor...

Ja çfarë dënimi e pret Khabib, e zbulon kreu i UFC-së

para 9 muajve - RTV 21

“Ai do ta mbajë titullin e tij dhe do të pezullohet” Pas skandalit në UFC, Khabib Nurmagomedov mund të marrë një dënim të rëndë. Luftëtari i arteve marciale, Khabib Normagomedov është personi më i përfolur...

Khabib kërcënon presidentin e UFC: ”Do ta shkatërroja BMW-në, por ishit me fat”

para 9 muajve - Periskopi

Presidenti i UFC-së Dana White ishte po aq i zemëruar sa McGregor pas skenave që shpërthyen pas ndeshjes. Grindja masive që pasoi paraqitjen e Khabibit në raundin e katërt mbi McGregor në Las Vegas mori...

Katër disfatat turpëruese të McGregor

para 9 muajve - Albeu

Pak ditë më parë Conor McGregor u mposht më nokaut nga rivali i tij më i madh, Khabib Nurmagomedov. Por cilat janë humbjet e tjera befasuese për McGregor. Në vitin 2008, irlandezi u mposht nga Artemij...

E BUJSHME/ Khabib pranon revanshin me McGregor, por ka një kusht…

para 9 muajve - Newsport

Ende pa u “ftohur” gjakrat duket se do të kemi një përballje tjetër mes Khabib dhe McGregor. Ishte irlandezi ai që i pari kërkoi revanshin, duke deklaruar se “lufta vazhdon”. Por duket se edhe rusi është...

Pesë humbjet deri te Khabib nga Conor McGregor

para 9 muajve - Lajmi.net

Conor McGregor tashmë numëron pesë humbje në karrierën e tij. Boksieri irlandez gjithashtu numëron edhe një humbje në bok, pasi kishte bërë debutimin ndaj Floyd Mayweather. “Lajmi.net” më poshtë ua rendit...

Trajneri i McGregor tregon pse humbi Irlandezi

para 9 muajve - Albeu

Dueli më i fortë në historinë e UFC përfundoi me fitoren e Khabib kundrejt McGregor. Së fundmi ka reaguar trajneri i McGregor, John Kavanagh. Në lidhje me këtë humbje, trajneri tha se McGregor duhej të...

Khabib: Bëtë mirë që ma dhatë brezin, përndryshe e dija unë ç’bëja

para 9 muajve - InfoShqip

Khabib Nurmagomedov publikoi në Instagram një foto me brezin e titullit të peshës së lehtë në UFC. Në mesazhin e fotos, i tha Presidentit të UFC-së, Dana White, se bëri mirë që më në fund ia dorëzoi këtë...

McGregor e filloi përleshjen i pari, dalin faktet e para

para 9 muajve - AlbPortali

Me dhjetëra kamera prezent në natën e skandalit në Las Vegas, po dalin xhirime nga shumë kënde. Loading... Kamreat kanë arritur të zbulojnë një detaj interesant, që tregon se si McGregor e filloi zënkën...

McGregor e filloi përleshjen i pari, dalin faktet e para!

para 9 muajve - AlbPortali

Dita e ditës po dalin fakte interesante për përleshjen në mes të Conor McGregorit dhe të Khabib Nurmagomedov. Me dhjetëra kamera prezent në natën e skandalit në Las Vegas, po dalin xhirime nga shumë kënde....

Dalin dëshmitë, McGregor e nisi përleshjen i pari

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Një video e pabesueshme, e papublikuar deri më tani, shfaq momentin kur dy anëtarët e Khabib e sulmojnë McGregorin – por irlandezi duket se sulmoi i pari. McGregor, që u mposht nga Khabib në rundin e katërt...

McGregor e filloi përleshjen i pari, dalin faktet e para!

para 9 muajve - Fakti Ditor

Dita e ditës po dalin fakte interesante për përleshjen në mes të Conor McGregorit dhe të Khabib Nurmagomedov. Me dhjetëra kamera prezent në natën e skandalit në Las Vegas, po dalin xhirime nga shumë kënde....

Reagimi kontravers i Mayweather rreth incidentit McGregor – Khabib

para 9 muajve - Periskopi

Khabib Nurmagomedov do të marrë një gjobë të madhe pas veprimeve të tij pas përfundimit të ndeshjes me Conor McGregor në UFC 229. Nurmagomedov, i cili mori titullin e peshave të lehta pasi mundi McGregor...

Zbulohen fjalët që McGregor i’a tha Khabibit gjatë meçit

para 9 muajve - InfoShqip

Conor McGregor thuhet se teksa ishte në tetëkëndësh, i ka tërhequr fjalët ofenduese që i kishte thënë para duelit ndaj Khabib Nurmagomedov. Gjatë përballjes mes tyre në Las Vegas, irlandezi është përpjekur...

Çfarë tash për Conor McGregor pas humbjes zhgënjyese në UFC 229

para 9 muajve - Periskopi

Conor McGregor e bëri rikthimin e tij të shumëpritur në oktagonin e UFC, por asgjë nuk shkoi sipas planit pasi ai u mposhtë nga Khabib Nurmagomedov në Las Vegas. Irlandezi u rikthye në UFC pas dy vitesh,...

Khabib kërcënon edhe presidentin e UFC-së: Bëre mirë që më dhe brezin, përndryshe...

para 9 muajve - KosovaPress

Khabib Nurmagomedov publikoi në Instagram një foto me brezin e titullit të peshës së lehtë në UFC, shkruan KosovaPress. Në mesazhin e fotos, i tha Presidentit të UFC-së, Dana White, se bëri mirë që më...

Pesë humbjet deri te Khabib nga Conor McGregor

para 9 muajve - AlbPortali

Boksieri irlandez gjithashtu numëron edhe një humbje në bok, pasi kishte bërë debutimin ndaj Floyd Mayweather. Loading... “Lajmi.net” më poshtë ua rendit katër humbjet që ka pësuar McGregor në karrierën...

Golden Aga bëhet edhe më një vëlla

para 10 muajve - Bota Press

Meç mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregorit është ngjarja më e komentuar në sport që prej mbrëmë. Ishte Khabib ai i cili triumfoi ndaj kundërshtarit McGregor, por incidentet pas përballjes së dyshes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK