http://kariera.mk

Lakers fitojnë ndaj Wolves

para 5 muajve - Klan Kosova

Los Angeles Lakers kanë arritur fitore ndaj Minnesota Timberëolves me reuzltat 114-110 në NBA. Ish-MVP, Derrick Rose, pati prapë një natë fantastike duke shënuar shtatë treshe dhe mbledhur 31 pikë. Në...

NBA: Fitojnë LA Lakers dhe Toronto

para 5 muajve - Lajmi.net

Një mbrëmje e pasur, me plot 10 ndeshje, për të apasionuarit e kampionatit më të ndjekur në botë NBA. Vijon forma e jashtëzakonshme e Toronto Raptors, që në 12 takimet e para të sezonit të rregullt kanë...

​NBA: Sacramento dhe Oklahoma vazhdojnë me fitore, mposhten Denver dhe Memphis

para 5 muajve - Gazeta Express

Një mbrëmje e pasur, me plot 10 ndeshje, për të apasionuarit e kampionatit më të ndjekur të basketbollit në botë, NBA. Vijon forma e jashtëzakonshme e Toronto Raptors, që në 12 takimet e para të sezonit...

Nuk ndalet Toronto, Lakers fiton ndaj Wolves

para 5 muajve - Koha.net

Një mbrëmje me 10 ndeshje, e shumë spektakël brenda sallave të NBA. Vijon forma e jashtëzakonshme e Toronto Raptors, që në 12 takimet e para të sezonit të rregullt kanë pësuar vetëm një disfatë. Skuadra...

Toronto “fluturon” me Leonard, Cavs në krizë të thellë, fitojnë Lakers

para 5 muajve - SuperSport

Një mbrëmje e pasur, me plot 10 ndeshje, për të apasionuarit e kampionatit më të ndjekur në botë NBA. Vijon forma e jashtëzakonshme e Toronto Raptors, që në 12 takimet e para të sezonit të rregullt kanë...

LeBron James me ‘double-double’ në fitoren e Lakersave kundër Timberwolves

para 5 muajve - Telegrafi

Mbrëmë janë zhvilluar dhjetë ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë, NBA. LeBron James ka arritur të triumfoj me skuadrën e Los Angeles Lakers duke e ngritur numrin e fitoreve në pesë. Kësaj...

Toronto s’ka të ndalur, Lakers triumfojnë ndaj Wolves

para 5 muajve - KosovaPress

Një mbrëmje me 10 ndeshje, e shumë spektakël brenda sallave të NBA. Vijon forma e jashtëzakonshme e Toronto Raptors, që në 12 takimet e para të sezonit të rregullt kanë pësuar vetëm një disfatë. Skuadra...

Toronto komandon në Lindje, fitojnë edhe Lakers, Miami e Oklahoma

para 5 muajve - Telesport

Toronto konsolidon pozitat në krye të renditjes në Konferencën e Lindjes, pas fitores 114-105 ndaj Sacramento, duke korrur fitoren e 11-të këtë sezon në NBA. Kanadezët e komanduan ndeshjen dhe e merituan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK