http://kariera.mk

Suarez kërkon largimin nga Barça

para 12 muajve - Albeu

Denis Suarez është duke e marrë seriozisht largimin nga skuadra e Barcelonës. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, ai nuk është aspak i lumtur që nuk po i jepet mundësia për të luajtur. Kujtojmë...

Një largim i madh nga Barcelona, Suarez e do largimin

para 12 muajve - OraInfo

Iu dha shumë pak hapësirë, andaj mbrojtësi i Barcelonës Denis Suarez është duke e menduar largimin nga Barcelona. Sipas së përditshmes, Sport, mesfushori ishte i përkushtuar për të luftuar për vendin e...

Suarez e dëshiron largimin nga Barça

para 12 muajve - Gazeta Express

Denis Suarez është duke e marrë seriozisht largimin nga Barcelona Sipas së përditshmes, Sport, mesfushori ishte i përkushtuar për të luftuar për vendin e tij në klub por duke parë që shumë lojtarë janë...

Mesfushori i njohur vendos të largohet nga Barcelona

para 12 muajve - Medial

Mesfushori Denis Suarez po e konsideron seriozisht largimin nga Barcelona. Denis Suarez mund të jetë largimi i parë nga Barcelona në afatin kalimtar të janarit. 24 vjeçari edhe pse ka qenë i vendosur të...

Mesfushori i njohur vendos të largohet nga Barcelona

para 12 muajve - Lajmi.net

Mesfushori Denis Suarez po e konsideron seriozisht largimin nga Barcelona. Denis Suarez mund të jetë largimi i parë nga Barcelona në afatin kalimtar të janarit. 24 vjeçari edhe pse ka qenë i vendosur të...

Messi, pjesë e përmirësimeve të Barcelonës

para 12 muajve - Tetova Sot

Ernesto Valverde arriti që të binte Lionel Messi se paraqitja e tij kundër Interit të martën do të ishte një rrezik i panevojshëm dhe se takimi në stadiumin Giuseppe Meazza dhe se pushimi ishte privilegj...

Messi, pjesë e përmirësimeve të Barcelonës

para 12 muajve - Gazeta Express

Ernesto Valverde arriti që të binte Lionel Messi se paraqitja e tij kundër Interit të martën do të ishte një rrezik i panevojshëm dhe se takimi në stadiumin Giuseppe Meazza dhe se pushimi ishte privilegj...

Gola si terapi për transferet e reja në Barcelonë

para 12 muajve - Gazeta Express

Sezoni nuk ishte sikurse ata e kishin imagjinuar për disa lojtarë të Barcelonës dhe kërkesat janë rritur në skuadrën nga Camp nou për shkak të disa futbollistëve. Tre nga këta janë Artuiro Vidal, Dembele...

Gola si terapi për transferet e reja në Barcelonë

para 12 muajve - Tetova Sot

Sezoni nuk ishte sikurse ata e kishin imagjinuar për disa lojtarë të Barcelonës dhe kërkesat janë rritur në skuadrën nga Camp nou për shkak të disa futbollistëve. Tre nga këta janë Artuiro Vidal, Dembele...

​Neymar, Messi dhe Suarez bashkohen për djalin e Vidalit

para 12 muajve - Gazeta Express

Tifozët e Barcelonës ëndërrojnë që Lionel Messi, Luis Suarezi dhe Neymar të bëhen përsëri së bashku. Kjo ëndërr e tyre është bërë realitet për pak sekonda, pasi që këta të tre dhe lojtarë të tjerë të Barcelonës...

Të transferuarit e Barcelonës, me në fund të buzëqeshur

para 12 muajve - Tetova Sot

Lumturia është shprehja kryesore në Camp Nou në këtë moment pasi që Barcelona është e para në La Liga, është kualifikuar në Ligën e Kampionëve për fazën tjetër dhe tashmë kanë fituar Superkupën e Spanjës...

Të transferuarit e Barcelonës, me në fund të buzëqeshur

para 12 muajve - Gazeta Express

Lumturia është shprehja kryesore në Camp Nou në këtë moment pasi që Barcelona është e para në La Liga, është kualifikuar në Ligën e Kampionëve për fazën tjetër dhe tashmë kanë fituar Superkupën e Spanjës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK