http://kariera.mk

Nuk ndalet Oklahoma, pëson Warriors

para 5 muajve - Zeri

Oklahoma City Thunder e ka shënuar edhe fitoren e shtatë radhazi, duke triumfuar në shtëpi ndaj Houston Rockets me rezultatin 98:80, transmeton zeri.info Paul George realizoi 20 pikë, 11 kërcime dhe 6...

NBA, Golden State “shokohet” nga Milwaukee, Oklahoma fiton të 7-ën rresht

para 5 muajve - SuperSport

Për të ndalur hovin e Golden State Warriors mendon Milwaukee Bucks. Pas 8 fitoresh radhazi kampionët në fuqi të Nba pësuan një humbje shokuese brenda në Oracle Arena nga skuadra nga Wisconsin me rezultatin...

Kampioni mposhtet në shtëpi nga Milwaukee Bucks

para 5 muajve - Telegrafi

Golden State Warriors ka pësuar humbje në ndeshjen derbi të mbrëmjes në NBA. Kampioni në fuqi është mposhtur para adhuruesve të vet nga Milwaukee Bucks me rezultat 134:111. Në këtë takim u vërejt mungesa...

Milwaukee Bucks shtangë kampionët e NBA

para 5 muajve - KosovaPress

Milwaukee Bucks përkujdeset për befasinë e mbrëmjes duke mposhtur Golden State Warriors. Pas tetë fitoresh radhazi kampionët në fuqi të NBA pësuan një humbje shokuese brenda në Oracle Arena nga skuadra...

Oklahoma e pandalshme, arrihet fitorja e shtatë radhazi

para 5 muajve - Telegrafi

Oklahoma City Thunder është skuadra më në formë në NBA. Thunder ka marrë edhe fitoren e shtatë radhazi në elitën e basketbollit amerikan. ‘Viktima’ e radhës për Thunder ishte Houstob Rockets, pasi bardh...

Milwaukee “leksion” kampionëve të Golden State, “OK” Oklahoma e Boston

para 5 muajve - Telesport

Katër takime të luajtura sot në NBA, por surprizat nuk kanë munguar. Milwaukee, skuadra që këtë sezon ka befasuar me paraqitjet e saj, ka triumfuar 134-111 ndaj Golden State, në fushën e kësaj të fundit....

​NBA: McCallum shkëlqen me 40 pikë, ia siguron fitores Portlandit ndaj Milwaukee

para 6 muajve - Gazeta Express

U luajtën vetëm katër sfida në NBA, ku më e rëndësishmja ishte ajo e zhvilluar në “Moda Center” të Portlandit, me të zotët e shtëpisë që nuk i zhgënjyen pritshmëritë, duke fituar 118-103 ndaj Milwaukee...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK