http://kariera.mk

Barça në betejë me Real Madridin për mbrojtësin tinejxher

para 5 muajve - Zhurnal

Leo Santos është bërë njëri prej mbrojtësve të kërkuar nga dy gjigantët spanjoll Sipas Mundo Deportivo, Barcelona dhe Real Madridi janë në betejë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit leo Santos. Leo...

Barça në betejë me Real Madridin për mbrojtësin tinejxher

para 5 muajve - Gazeta Express

Leo Santos është bërë njëri prej mbrojtësve të kërkuar nga dy gjigantët spanjoll Sipas Mundo Deportivo, Barcelona dhe Real Madridi janë në betejë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit leo Santos. Leo...

Reali kërkon ‘het-trikun’, gati t’ia marrë nga dora edhe lojtarin e tretë Barcës

para 5 muajve - Lajmi.net

Barcelona dhe Real Madrid kanë shfaqur interesim për mbrojtësin e ri të Sao Paolos, Leo Santos. Gjigantët e La Ligas, përveç rivalitetit në fushë, po sfidojnë njëra-tjetrën edhe në tregun e transferimeve....

Barça në betejë me Real Madridin për mbrojtësin tinejxher

para 5 muajve - Bota Press

Leo Santos është bërë njëri prej mbrojtësve të kërkuar nga dy gjigantët spanjoll. Sipas Mundo Deportivo, Barcelona dhe Real Madridi janë në betejë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit leo Santos, shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK