http://kariera.mk

Liverpool në shitje?

para 5 muajve - Zhurnal

Pronari i Liverpool John Henry është duke punuar për ta shitur klubin. Sipas gazetës amerikane, New York Post, amerikani nuk dëshiron që të jetë më pronar i klubit anglez. Henry, i cili po ashtu është...

Liverpool në shitje?

para 5 muajve - Gazeta Express

Pronari i Liverpool është duke punuar si duket shumë për ta shitur klubin e tij Pronari i Liverpool John Henry është duke punuar për ta shitur klubin. Sipas gazetës amerikane, New York Post, amerikani...

Pronari i Liverpoolit, Henry po punon për shitjen e klubit

para 5 muajve - Telegrafi

Liverpooli thuhet se është në shitje pasi pronari John Henry është duke punuar në gjetjen e një blerësi. Reds janë klubi anglez me më së shumti trofe dhe njëri nga klubet më të titulluara në botën e futbollit....

Liverpool në shitje

para 5 muajve - Shenja

Pronari i Liverpoolit John Henry po punon për të shitur klubin, sipas New York Post. Henry, i cili gjithashtu zotëron Boston Red Sox, po kërkon një çmim prej rreth $ 2 miliardë euro për klubin e Premier...

Pronari e vendosë Liverpoolin në shitje, ky është çmimi

para 5 muajve - Sovrani

Pronari i Liverpoolit John Henry po punon për të shitur klubin, sipas New York Post. Henry, i cili gjithashtu zotëron Boston Red Sox, po kërkon një çmim prej rreth $ 2 miliardë euro për klubin e Premier...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK