http://kariera.mk

Bentancur në dyshim për Interin

para 5 muajve - Telegrafi

Juventusi mund të jetë pa shërbimet e Rodrigo Bentancur për derbin e Italisë ndaj Interit. Uruguaiani po vuna nga një problem në shpinë dhe është në dyshim të madh për duelin. Ai ka qenë i rregullt në...

Allegri: Gara për titullin e Serie A-së është ende e hapur

para 5 muajve - Tetova Sot

Trajneri i Juventusit Massimiliano Allegri ka insistuar duke thënë se gara për titull ende nuk ka përfunduar në Serie A. Juventusi nesër e pret në shtëpi Interin në kuadër të xhiros së 15-të në Serie A,...

Allegri: Ndeshja me Young Boys, më e rëndësishme se ajo me Interin

para 5 muajve - Tetova Sot

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, është i vetëdijshëm që Interi është rival i skuadrës së tij për titullin e Serisë A, mirëpo beson se ndeshja e javës së ardhshme kundër Young Boys, në Ligën...

Allegri: Ndeshja me Young Boys, më e rëndësishme se ajo me Interin

para 5 muajve - Zhurnal

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, është i vetëdijshëm që Interi është rival i skuadrës së tij për titullin e Serisë A, mirëpo beson se ndeshja e javës së ardhshme kundër Young Boys, në Ligën...

Allegri: Interi është një kundërshtar i forte, Juve se ka vrarë kampionatin

para 5 muajve - Gazeta Tema

Në prag të derbit italian, trajneri i Juventusit Massimiliano Allegri përpiqet të zvogëlojë rëndësinë e kësaj përplasje. “Ato janë dy ekipe që së bashku me Milanin kanë bërë historinë e futbollit italian”...

​Allegri: Ndeshja me Young Boys, më e rëndësishme se ajo me Interin

para 5 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, është i vetëdijshëm që Interi është rival i skuadrës së tij për titullin e Serisë A, mirëpo beson se ndeshja e javës së ardhshme kundër Young Boys, në Ligën...

Spalletti publikon listën anti-Juventus, një munges dhe një rikthim i madh

para 5 muajve - Sovrani

Lista e lojtarëve të Interit të thirrur nga Luciano Spalletti për derbin me Juventusin është publikuar, transmeton Sovrani.info. Janë 21 lojtarë të thirrur nga Luciano Spalletti në pikëpamje të ndeshjes...

Allegri i druhet Interit, por paralajmëron: Ndeshja më e rëndësishme luhet javën e ardhshme!

para 5 muajve - Telesport

Trajneri i Juventus-it, Max Allegri insiston se kampionati italian nuk ka mbaruar ende, duke kërkuar përqendrim maksimal para sfidës ndaj rivalit të së premtes, Inter-it. Gjithsesi, për të ulur tensionin,...

Allegri: Ndeshja me Young Boys më e rëndësishme se ajo me Interin

para 5 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, e pranon që Interi është kandidat për titull të Serie A, mirëpo beson se ndeshja e javës së ardhshme kundër Young Boys është më e rëndësishme se sa Derbi i...

Spalletti: Nuk ka mbaruar ende, nga ndeshje me Juventusin fillon përmbysja

para 5 muajve - Telegrafi

Luciano Spalletti beson se fati i Interit është në duart e vetë skuadrës, ndërsa skuadra e tij luan për fitore në çdo ndeshje, edhe në ndeshjen Derby d’Italia. Ndeshja do të zhvillohet të premten nga ora...

Spalletti: Ndaj Juves për të fituar, Naiggolan…

para 5 muajve - SuperSport

Luciano Spalletti nuk i trembet Juventusit. Edhe pse e pranoi se bardhezinjtë janë skuadra më e fortë në Itali, trajneri i zikaltërve në konferencën për shtyp theksoi se Interi do të shkojë në Torino për...

Problemet me shpinë e përjashtojnë yllin e Juventusit nga ballafaqimi me Interin, Allegri ndryshon formacionin

para 5 muajve - Sovrani

Juventusi mund të jetë pa Rodrigo Bentancur për Derby d’Italia kundër Interit nesër, pasi ai po lufton me një problem në shpinë, transmeton Sovrani.info. Uruguaiani ka qenë i rregullt në skuadrën e Massimiliano...

Allegri: Interi rival shumë i fortë, nuk e kam vendosur ende formacionin

para 5 muajve - SuperSport

A mund të jetë sfida e kampionatit Juventus-Inter më pak e rëndësishme nga ajo e Young Boys-Juventus? Përgjigja pohuese vjen nga tekniku i bardhezinjve Massimiliano Allegri, i cili në konferencën për shtyp...

Allegri: Kampionati nuk ka mbaruar ende

para 5 muajve - Albeu

Juventusi do të përballet të premten mbrëma në "Alianz Stadim" me Interit. Në prag të derbit të italisë, Allegri ka deklaruar se kampionati ende nuk është mbyllur, duke treguar shënja frike ndaj Interit,...

Allegri: Gara për titull nuk mbyllet as pas ndeshjes me Interi, do të jetë një ndeshje emocionale, teknike dhe taktike

para 5 muajve - Telegrafi

Trajneri i Juventusit, Max Allegri, ka thënë se gara për titull të Serie A nuk ka përfunduar dhe nuk përfundon as pas ndeshjes të së premtes kundër Interit. ‘Derbi i Italisë; zhvillohet në Stadiumin Allianz...

Trajneri i Interit deklarohet para derbit me Juventusin

para 5 muajve - Lajmi.net

Luciano Spalletti ka thënë se është në duart e Interit për të ngushtuar diferencën e pikëve me Juventusin. Të premten me fillim nga ora 20:30, Juventus në ‘Allianz Arena’ pret Interin për të zhvilluar...

Spalleti: Juventus është ekip i forte, por ne do të luajmë me guxim

para 5 muajve - Albeu

Nesër në mbrëmje do të zhvillohet përballja e shumëpritur e Inter kundër Juventus , shkruan Albeu.com. Pak orë para ndeshjes trajneri i Inter, Luciano Spalletti, një deklaratë në "Facebook" u shpreh se:...

Allegri i frikësohet Inter-it: Kampionati nuk ka mbaruar ende

para 5 muajve - Telesport

Trajneri Juventus-it, Max Allegri insiston se kampionati italian nuk ka mbaruar ende, duke shprehur shenja frike ndaj rivalit me të cilin do të përballen të premten, Inter-it. Në konferencën për shtyp...

Spalletti pranon supremacinë e Juventusit: Ja ku dallon nga ekipet e tjera

para 5 muajve - Telesport

Transferta e tretë radhazi për Interin. Pas disfatës në “Wembley” me Tottenham dhe barazimit në “Olimpico” me Romën, zikaltrit do të udhëtojnë drejt Torinos. Atje do të sfidojnë Juventusin, në kuadrin...

Spalletti pranon supremacinë e Juventusit: Ja ky dallon nga ekipet e tjera

para 5 muajve - Telesport

Transferta e tretë radhazi për Interin. Pas disfatës në “Wembley” me Tottenham dhe barazimit në “Olimpico” me Romën, zikaltrit do të udhëtojnë drejt Torinos. Atje do të sfidojnë Juventusin, në kuadrin...

Allegri: Gara për titullin e Serie A-së është ende e hapur

para 5 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Juventusit Massimiliano Allegri ka insistuar duke thënë se gara për titull ende nuk ka përfunduar në Serie A. Juventusi nesër e pret në shtëpi Interin në kuadër të xhiros së 15-të në Serie A,...

Allegri me deklaratë të madhe para ndeshjes me Interin

para 5 muajve - Lajmi.net

Maxi Allegri ka folur para ndeshjes me Interin. Juventus do të përballet nesër (e premte) me Interin në javën e 15-të në Serie A. Maxi Allegri ka thënë se do të jetë një ndeshje e bukur, por që gara për...

Para ndeshjes me Interin, ylli i madh rikthehet te Juventusi

para 5 muajve - Lajmi.net

Juventus ka marr një lajm fantastik. Emre Can është rikthyer te Juventus, pas më shumë se pesë jave jashtë fushës. Emre Can i ishte nënshtruar një operacioni muajin e kaluar, mirëpo ai është i gatshëm...

Ndeshja me Juventusin, Spalletti ‘injoron’ Cristiano Ronaldon

para 5 muajve - Newsport

Ditën e nesërme do të luhet një ndeshje shumë interesante në Seria A, sikurse është ajo mes Juventus – Inter, që do të startojë në orën 20:30 minuta. Në lidhje me këtë takim, ka folur tekniku i zikaltërve,...

Edhe një ditë na ndajnë nga derbi Juventus-Inter

para 5 muajve - Albeu

Edhe 1 ditë na ndajnë nga derbi shumëpritur Juventus-Inter, shkruan Albeu.com. Edhe pse Juventus dominon prej 7 vitesh duke dalë kampion, kjo është një sfidë më mjaft rivalitet. Pas 14 javësh Juventusi...

Para ndeshjes me Interin, ylli i madh rikthehet te Juventusi

para 5 muajve - AlbPortali

Emre Can është rikthyer te Juventus, pas më shumë se pesë jave jashtë fushës. Loading... Emre Can i ishte nënshtruar një operacioni muajin e kaluar, mirëpo ai është i gatshëm që të rikthehet te ‘Zonja...

Inter, diferenca me Juventus mund të ngushtohet falë… Milan-it

para 6 muajve - Telesport

Sfidë në fushë, në merkato dhe në  ekonomi. Fjala ‘rivalitet’ në  fjalorin e Juventus dhe Inter është në faqen e parë . Presioni i derbit të  Italisë që do të luhet mbrëmjen e së premtes rritet dhe të...

Juventus-Inter, aty ku rivaliteti nuk ka fund!

para 6 muajve - SuperSport

Inter-Juventus ose më saktë derbi i Italisë. Ajo që njihet si një prej sfidave më të rëndësishme në kampionatin italian, por dhe në mbarë Europën, do të tërheqë vëmëndjen e të gjithë botës të premten në...

Barcelona ofertë në vlerë 60 milionë euro për yllin e Juventusit

para 6 muajve - Tetova Sot

Barcelona është e gatshme të bëjë ofertë në vlerë 60 milionë euro për mesfushorin e Juventusit, Rodrigo Bentancur. Sipas Corriere dello Sport, Barca është duke vazhduar ta vëzhgojë Bentancurin dhe do ta...

Barcelona dhe Atletico Madrid, duan yllin e Juventusit

para 6 muajve - Albeu

Barcelona dhe Atletico Madrid kanë piketuar mesfushorin e Juventusit, Rodrigo Bentacur , shkruan Albeu.com. Sipas asaj që raporton Gazzeta dello Sport, Barcelona po shikon mundësinë që të ofrojë 60 milion...

Juve-Inter po afron, Allegri dhe Spalletti fiksojnë formacionet!

para 6 muajve - SuperSport

Juventus-Inter po afron. Të premten në mbrëmje në Allianz Stadium do të vihet në skenë derbi i Italisë dhe një nga sfidat më të bukura dhe më të rivalizuar në futboll. 11 pikë është diferenca në klasifikim...

Alegri i thotë të gjitha, nga gabimet tek urrejtja e tifozëve

para 6 muajve - Medial

ITALI Masimiliano Alegri u shpall trajneri më i mirë i vitit në ceremoninë “Gazzetta Awards”, e cila u organizua nga media prestigjioze italiane, “Gazzetta dello Sport”. Tekniku italian mori drejtimin...

Barça ofron 60 milionë euro për mesfushorin 21-vjeçar të Juves

para 6 muajve - Telesport

Rodrigo Bentancur, 21 vjeç, është një nga premtimet e mëdha të futbollit europian. Pavarësisht nga mosha e re e tij, uruguajani tashmë është konsoliduar në mesfushë për Juventusin, pasi arriti aty në verën...

Zbulohet ‘reagimi’ i Ronaldos kur Modric fitoi Topin e Artë

para 6 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo ka pësuar një nga humbjet më të mëdha në aspektin individual në futboll. Pavarësisht sukseseve me Real Madrdin ku kompletoi një sezon të paharruar, Ronaldo, tash lojtar i Juventusit,...

Barcelona ofertë në vlerë 60 milionë euro për yllin e Juventusit

para 6 muajve - Ina

Barcelona është e gatshme të bëjë ofertë në vlerë 60 milionë euro për mesfushorin e Juventusit, Rodrigo Bentancur. Sipas Corriere dello Sport, Barca është duke vazhduar ta vëzhgojë Bentancurin dhe do ta...

Barcelona ofertë në vlerë 60 milionë euro për yllin e Juventusit

para 6 muajve - Zhurnal

Barcelona është e gatshme të bëjë ofertë në vlerë 60 milionë euro për mesfushorin e Juventusit, Rodrigo Bentancur. Sipas Corriere dello Sport, Barca është duke vazhduar ta vëzhgojë Bentancurin dhe do ta...

Barça gati 60 milionë për Bentacur

para 6 muajve - Klan Kosova

Mesfushori i  Juventusit, Rodrigo Bentacur, është në shënjestrën e Barcelonës në afatin kalimtar të janarit, sipas Calcio Mercato. 21 vjeçari ka shkëlqyer në Serie A në fillim të këtij stinori pasi i ishte...

Zbulohet ‘reagimi’ i Ronaldos kur Modric fitoi Topin e Artë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Cristiano Ronaldo ka pësuar një nga humbjet më të mëdha në aspektin individual në futboll. Pavarësisht sukseseve me Real Madrdin ku kompletoi një sezon të paharruar, Ronaldo, tash lojtar i Juventusit,...

Barcelona ofertë në vlerë 60 milionë euro për yllin e Juventusit

para 6 muajve - Gazeta Express

Barcelona është e gatshme të bëjë ofertë në vlerë 60 milionë euro për mesfushorin e Juventusit, Rodrigo Bentancur. Sipas Corriere dello Sport, Barca është duke vazhduar ta vëzhgojë Bentancurin dhe do ta...

Barca teston Juven, ia ofron 60 mln euro për yllin e skuadrës

para 6 muajve - Shenja

Barcelona thuhet se po përgatit një ofertë prej 60 milionë euro për mesfushorin e Juventusit, Rodrigo Bentacur. Sipas ‘Corriere dello Sport’, Barcelona po vazhdon të ndjekë Bentacurin, dhe do të testojë...

Barcelona ofron 60 milionë euro për Bentacurin

para 6 muajve - Telegrafi

Raportohet se Barcelona ka bërë ofertë në vlerë 60 milionë euro për mesfushorin e Juventusit, Rodrigo Bentancur. Sipas Corriere dello Sport, Barca janë duke e përcjellë lojtarin tash e një kohë, ndërsa...

Barca teston Juven, ia ofron 60 mln euro për yllin e skuadrës

para 6 muajve - Lajmi.net

Barcelona thuhet se po përgatit një ofertë prej 60 milionë euro për mesfushorin e Juventusit, Rodrigo Bentacur. Sipas ‘Corriere dello Sport’, Barcelona po vazhdon të ndjekë Bentacurin, dhe do të testojë...

Allegri: ‘Topi i Artë’ do ta motivojë më shumë Ronaldon

para 6 muajve - Medial

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka thënë se ylli i skuadrës së tij, Cristiano Ronaldo, do të ndihet i motivuar edhe më shumë pasi nuk e fitoi “Topin e Artë” këtë vit, por çmimi i shkoi Luka...

Allegri sheh anën pozitive: Modric vetëm e rrit motivimin e Ronaldos

para 6 muajve - Telesport

Massimiliano Allegri thotë se pret që Cristiano Ronaldo të jetë më i motivuar nga triumfi i Luka Modricit për “Topin e Artë”. Ylli kroat u njoh me çmimin prestigjioz të hënën, duke i dhënë fund një periudhe...

Ylli i Interit refuzon Barcën dhe Untedin

para 6 muajve - Lajmi.net

Mbrojtësi Milan Skriniar është i vendosur të qëndrojë te Interi. 23 vjeçari sllovak ka hedhur poshtë spekulimet për një transferim të mundshëm te Barcelona apo Manchester United, duke shprehur besimin...

Allegri: Refuzimi që iu bë Ronaldos për Top të Artë do ta motivojë edhe më shumë atë

para 6 muajve - Zhurnal

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka thënë se ylli i skuadrës së tij, Cristiano Ronaldo, do të ndihet i motivuar edhe më shumë pasi nuk e fitoi Topin e Artë këtë vit, me të cilin u shpërblye...

​Allegri: Refuzimi që iu bë Ronaldos për Top të Artë do ta motivojë edhe më shumë atë

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka thënë se ylli i skuadrës së tij, Cristiano Ronaldo, do të ndihet i motivuar edhe më shumë pasi nuk e fitoi Topin e Artë këtë vit, me të cilin u shpërblye...

Nuk fitoi “Topin e Artë”, trajneri zbulon planin e ri të Ronaldos

para 6 muajve - Medial

Cristiano Ronaldo nuk ka arritur ta fitojë për të gjashtën herë në karrierën e tij, “Topin e Artë”.Mbrëmjen e djeshme, portugezi doli i dyti për vitin 2018, duke u mposhtur nga Luka Modric. Trajneri i...

Allegri: ‘Topi i Artë’ do ta motivojë më shumë Ronaldon

para 6 muajve - KosovaPress

Pasi përfundoi në vendin e dytë në votimet e këtij viti për “Topin e Artë”, Ronaldo do të jetë edhe më i motivuar që t’i dëshmojë aftësitë e tij në fushë. Të paktën, këtë gjë e pret trajneri i tij. “Është...

Lajme të mira për Interin, Nainggolan mund të luan ndaj Juventusit

para 6 muajve - Albeu

Interi ka marrë lajme pozitive për Radja Nainggolan për ndeshjen kundër Juventusit në Serie A. Siç raporton "Gazzetta dello Sport", përderisa Interi e kishte ditë pushimi sot, Nainggolan ka stërvitur ndarazi...

Skriniar përmend 3 mbrojtësit më të mirë të Serie A, përjashton veten e tij

para 6 muajve - Medial

Milan Skriniar ka siguruar tifozët se nuk ka ndërmend të largohet nga Inter dhe ka përmendur tre mbrojtësit më të mirë të Serie A, por është treguar aq modest sa të mos e përfshijë veten e tij. “Mendoj...

Vieri: Interi mund ta mposhtë Juventusin

para 6 muajve - Albeu

Christian Vieri insiston se “nuk ka favorit në derbi, pasi që Interi mund ta mposht Juventusin ” të premten në mbrëmje. “Nuk ka favorit. Inter mund ta mposhtë Juventusin ”, tha fillimisht Vieri . “Juve...

Allegri beson se Ronaldo do e fitojë Topin e Artë me Juventusin

para 6 muajve - Albeu

Max Allegri ka thënë se Cristiano Ronaldo “ka motiv që ta fitoj Topin e Artë me Juventusin ” “Është zhgënjyese, pasi që ai ndoshta e ka merituar për ta fituar atë që ai bëri në Real Madrid. Ai nuk mund...

Nuk ia dhanë Topin e Artë, ja çfarë do të bëjë Ronaldo

para 6 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka thënë se Cristiano Ronaldo e ka merituar Topin e Artë këtë vit. Cristiano Ronaldo nuk ka arritur ta fitojë për të gjashtën herë Topin e Artë, duke u mposhtur...

“Ronaldo nuk është lojtari i vetëm i rrezikshëm i Juventusit”

para 6 muajve - Gazeta Express

Mbrojtësi i Interi, Milan Skriniar ka thënë që Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i vetmi lojtar që ata duhet të kenë kujdes në ndeshjen kundër Juventusit Juve për momentin është në vendin e parë në Serie...

Alegri: Ronaldo do Topin e Artë me Juventusin

para 6 muajve - Alsat-M

Trajneri i Juventusit , Maksimilano Alegri ka zbuluar se Kristiano Ronaldo “ka motiv që ta fitoj Topin e Artë me Juventusin” . Ai këtë deklartë e ka thënë për të përditshmen italiane sportive “Gazzetta...

Allegri: Ronaldo e do një Top të Artë me Juventusin, ndeshja me Interin e madhe

para 6 muajve - Telegrafi

Max Allegri e sheh ndeshjen ndaj Interit si shumë të vështirë, ndërsa Cristiano Ronaldon të motivuar për ta fituar ‘Topin e Artë’ me Juventusin. Trajneri më i mirë në Itali për sezonin që lamë pas ka folur...

Ronaldo e dëshiron Topin e Artë me Juven

para 6 muajve - InfoShqip

Max Allegri ka thënë se Interi “paraqet shkallën e pestë të rrezikshmërisë për ta” dhe se Cristiano Ronaldo “ka motiv që ta fitoj Topin e Artë me Juventusin” Ai ka shtuar për Gazzetta Sports pasi mori...

“CR7 e dëshiron Topin e Artë me Juven”

para 6 muajve - Gazeta Express

Max Allegri ka thënë se Interi “paraqet shkallën e pestë të rrezikshmërisë për ta” dhe se Cristiano Ronaldo “ka motiv që ta fitoj Topin e Artë me Juventusin” Ai ka shtuar për Gazzetta Sports pasi mori...

“Ronaldo nuk është lojtari i vetëm i rrezikshëm i Juventusit”

para 6 muajve - Tetova Sot

Mbrojtësi i Interi, Milan Skriniar ka thënë që Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i vetmi lojtar që ata duhet të kenë kujdes në ndeshjen kundër Juventusit Juve për momentin është në vendin e parë në Serie...

“CR7 e dëshiron Topin e Artë me Juven”

para 6 muajve - Tetova Sot

Max Allegri ka thënë se Interi “paraqet shkallën e pestë të rrezikshmërisë për ta” dhe se Cristiano Ronaldo “ka motiv që ta fitoj Topin e Artë me Juventusin” Ai ka shtuar për Gazzetta Sports pasi mori...

Skriniar snobon Barcelonën dhe sheh nga sfida me Juven

para 6 muajve - SuperSport

Milan Skriniar është shndërruar në një lider të prapavijës së Interit, teksa nga java në javë ofron siguri gjithnjë e më të lartë para portës së Handanoviç. Qendërmbrojtësi sllovak ka dhënë një intervistë...

“Inter mund ta mposht Juventusin”

para 6 muajve - Gazeta Express

Christian Vieri insiston se “nuk ka favorit në derbi, pasi që Interi mund ta mposht Juventusin” të premten në mbrëmje Sulmuesi në pension ka luajtur për të dyja klubet dhe ka komentuar “Derbin e Italisë”...

Skriniar: Interi është një klub i madh

para 6 muajve - Albeu

Milan Skriniar ka siguruar tifozët se ai nuk e ka për qëllim largimin për Barcelonë apo Manchester United, pasi që mendon se “ Inter është një klub i madh”. “Mendon që top tre mbrojtësit në Serie A, pa...

Ylli i Interit mund të kthehet kundër Juventusit

para 6 muajve - Gazeta Express

Interi ka marrë lajme pozitive për Radja Nainggolan për ndeshjen kundër Juventusit në Serie A Siç thekson Gazzetta dello Sport, përderisa Interi e kishte ditë pushimi sot, Nainggolan ka stërvitur ndarazi...

Skriniar: Mund t’a mposhtim Juventusin, Ronaldo…

para 6 muajve - Sovrani

Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, ka zbuluar se Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i vetmi që do të duhet të markohet gjatë lojës ndaj Juventusit në ndeshjen e së premtës, transmeton Sovrani.info. Juve...

Skriniar përmend 3 mbrojtësit më të mirë të Serie A, përjashton veten e tij

para 6 muajve - Telesport

Milan Skriniar ka siguruar tifozët se nuk ka ndërmend të largohet nga Inter dhe ka përmendur tre mbrojtësit më të mirë të Serie A, por është treguar aq modest sa të mos e përfshijë veten e tij. “Mendoj...

“Interi është klub i madh”

para 6 muajve - Gazeta Express

Milan Skriniar ka siguruar tifozët se ai nuk e ka për qëllim largimin për Barcelonë apo Manchester United, pasi që mendon se “Inter është një klub i madh”. Mbrojtësi ka gjetur formën e tij më të mirë prej...

Emre Can kthehet për derbin kundër Interit

para 6 muajve - Gazeta Express

Mesfushori ishte jashtë fushave që nga tetori për shkak të një problemi me tiroide, të cilat u desht ti bëj operacion Mesfushori i Juventusit, Emre Can ka zgjedhur që të rikthehet pas operimit të tiroidëve...

Skriniar ‘kërcënon’ Juventusin

para 6 muajve - Lajmi.net

Mbrojtësi Milan Skriniar beson se Interi ka kapacitet për të mundur Juventusin në derbin e javës së 15-të në Serie A. Zikaltërit të premten janë mysafir të Juventusit në ‘Allianz Arena’. Mbrojtësi sllovak...

Emre Can kthehet për derbin kundër Interit

para 6 muajve - Tetova Sot

Mesfushori ishte jashtë fushave që nga tetori për shkak të një problemi me tiroide, të cilat u desht ti bëj operacion Mesfushori i Juventusit, Emre Can ka zgjedhur që të rikthehet pas operimit të tiroidëve...

Allegri merr një lajm fantastik para derbit me Interin

para 6 muajve - Lajmi.net

Juventus ka marrë një lajm të mirë para derbit me Interin. Të premten, Juventuns në ‘Allianz Stadium’ pret Interin për të zhvilluar derbin e javës së 15-të në Serie A. Për këtë ndeshje, trajneri Massimilano...

“Parku” i makinave të fëmijëve të Ronaldos

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Është renditur i dyti dhe për pak fitoi çmimin e “Topit të Artë”, pas vitesh dominimi të ndarë vetëm me Lionel Messi-n. Por nuk mërzitet shumë Cristiano Ronaldo, i cili zbavitet shumë në shtëpinë e tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK