http://kariera.mk

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea-s për Higuain

para 6 muajve - Klan Kosova

Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme...

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

para 6 muajve - RTV 21

Tensione mes yllit spanjoll dhe trajnerit të Realit Isco dhe Real Madridi janë në prag të ndarjes. Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit, Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin...

Pas Ramseyt, Juventusi synon edhe Iscon e Realit

para 6 muajve - Top Channel

Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit. I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë dimër. Por, nëse atëherë...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

para 6 muajve - Zhurnal

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano...

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan

para 6 muajve - Zhurnal

Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur...

Barcelona kthehet në garë për Willianin

para 6 muajve - Koha.net

Barcelona vazhdon të jetë aktive në këtë afat kalimtar. angleze raportojnë se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelseat të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë rast me një propozim...

Chelsea refuzon shkëmbimin Willian-Malcom

para 6 muajve - Klan Kosova

Chelsea e kanë refuzuar mundësinë e shkëmbimit të brazilianëve Willian-Malcom, sipas The Telegraph. Raportohet se Të Kaltrit e kanë hedhur poshtë ofertën nga Barcelona që përfshinte para dhe Malcom-in...

Barcelona s’e ka ndërmend ta transferojë Moratën

para 6 muajve - Klan Kosova

Barcelona nuk e ka për synim që ta transferojë sulmuesin e Chelsea-s, Alvaro Morata, raporton Mundo Deportivo. Pavarësisht raporteve, kampionët e Spanjës nuk janë të interesuar në 26 vjeçarin i cili nuk...

Inter po e humb Icardin, por do e zëvendësojë me super-yllin

para 6 muajve - OraInfo

Ekipi i Interit tani pritet ta humbasë yllin e skuadrës, Mauro Icardin, i cili flitet se do të marrë rrugën drejt Real Madridit. Por, për këtë çështje “Nerazzurët” nuk kanë qëndruar duarkryq dhe kanë filluar...

Barcelona përsëri interesohet për Willian

para 6 muajve - RTV 21

Willian e kërkuan edhe në verë por  tani me një propozim të ndryshuar Katalanasit nuk heqin dorë nga braziliani i Chelseat. Barcelona vazhdon të jetë aktive në këtë afat kalimtar. Mediat angleze raportojnë...

Befasi nga Serie A, Inter po konsideron transferimin e Dybalas

para 6 muajve - Lajmi.net

Inter duket se nuk do të mbetet pa “lëkundur” nga afati kalimtar dimëror. “Zi kaltrit” mund ta humbin yllin e skuadrës, Mauro Icardi, për të cilin flitet se mund të largohet në drejtim të Real Madrid....

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi!

para 6 muajve - SuperSport

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari  thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht...

Katër orë takim për Hysajn: rinovimi “miliarder”, diktati “Ancelotti” dhe kushtet për largim!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Elseid Hysaj nuk e ka pritur aspak mirë vendimin e trajnerit Carlo Ancelotti për ta lënë jashtë në dy sfidat e fundit, ndaj Interit dhe Bolognas, ndaj edhe agjenti i tij, Mario Giuffredi, ka shpërthyer...

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje të pagës, klubi ka strategji për ta mbajtur atë

para 6 muajve - Telegrafi

Ish-pronari dhe presidenti i Interit, Massimo Moratti thotë se Mauro Icardi ka të drejtë për t’i kërkuar klubit një rritje page. Agjentja dhe gruaja e Icardit, Wanda Nara thuhet se kërkon nëntë milion...

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

para 6 muajve - Infokusi

Tensione mes yllit spanjoll dhe trajnerit të Realit. Isco dhe Real Madridi janë në prag të ndarjes. Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin...

Morata në Barcelonë?

para 6 muajve - Gazeta Express

Spanjolli pritet të largohet nga Chelsea Barcelona po e konsideron transferimin e Alvaro Moratas në formë të huazimit për pjesën e mbetur të stinorit, transmeton Gazeta Express. Sulmuesi pritet të largohet...

Ramsey preferon kalimin në Anfield

para 6 muajve - Klan Kosova

Nëse Aaron Ramsey vendos që t’i injorojë ofertat jashtë vendit, atëherë ai mund ta favorizojë mundësinë e kalimit te Liverpool, sipas BBC-së. Mesfushori i Arsenalit i cili po shkon drejt të bërit agjent...

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan

para 6 muajve - Telegrafi

Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur...

Marotta: “Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje page”

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish-Pronari i Klubit të Inter Marotta tregon se kapiteni Icardi mund t’i kërkojë rritje page ‘Zikaltërve’. Agjentja e sulmuesi Wanda, njëherësh gruaja e tij ka kërkuar që paga në stinor e argjentinasit...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

para 6 muajve - Telegrafi

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano...

Dybala në vend të Icardit?

para 6 muajve - Gazeta Express

Mosrinovimi i Mauro Icardit po bëhet një makth i vërtetë për Interin. Për shumë arsye. Ndërkohë, për shkak se argjentinasi është kapiteni i ekipit dhe kjo nuk është një situatë e lehtë për ta menaxhuar,...

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje page

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-pronari i Interit, Massimo Moratti, thotë se Mauro Icardi ka të drejtë që të kërkojë rritje page nga klubi zikaltër. Agjentja e Icardit, që është bashkëshortja e tij, Wanda Nara, ka kërkuar një pagë...

Hysaj po transferohet të klubi i madh spanjoll

para 6 muajve - OraInfo

Mbrojtësi shqiptar i Napolit, Elseid Hysaj pritet që të transferohet te gjiganti spanjoll. Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për...

Barcelona po e kërkon me ngulm Willianin, shikoni ofertë marramendëse

para 6 muajve - GazetaBlic

Barcelona po tregohet tepër agresive në këtë sesion të merkatos. Shtypi britanik zbulon se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelsea-it të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë...

Sarri nuk i ndahet Higuainit, kontakton Juventusin

para 6 muajve - Albeu

Gonzalo Higuain kërkon më cdo kusht që ti bashkohet Maurico Sarrit te Chelsea, dhe tashmë nuk ekziston më as më i vogli dyshim. Dëshira e sulmuesit argjentinas për të punuar sërish me ish-trajnerin e...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain

para 6 muajve - Lajmi.net

Chelsea do ta ketë pothuajse të pamundur ta transferojë sulmuesin Gonzalo Higuain. Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus....

Pas Ramseyt, Juventusi synon edhe Iscon e Realit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit. I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë dimër. Por, nëse atëherë...

Barça nuk heq dorë nga Willian, ja oferta e re!

para 6 muajve - SuperSport

Barcelona po tregohet tepër agresive në këtë sesion të merkatos. Shtypi britanik zbulon se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelsea-it të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë...

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje page

para 6 muajve - Lexo

Ish-pronari i Interit, Massimo Moratti, thotë se Mauro Icardi ka të drejtë që të kërkojë rritje page nga klubi zikaltër. Agjentja e Icardit, që është bashkëshortja e tij, Wanda Nara, ka kërkuar një pagë...

BARCELONA ka gati transferimin e bujshëm, ish-sulmuesi i Real MADRID pranë katalanasve

para 6 muajve - Newsport

Alvaro Morata do të largohet nga Chelsea. Ky është lajmi më i fundit që përcjellin mediet angleze teksa bëjnë me dije që Barcelona po tenton huazimin e tij për pjesën e dytë sezonit. Mësohet se agjenti...

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra

para 6 muajve - Lajmi.net

Juventus po kërkon të zhvillohen bisedime me Real Madrid, për të shikuar mundësitë për nënshkrimin me Isco Alarcon. Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur...

Plani sekret i Marotas nëse largohet Icardi: Udhëheq Lautaro, por vjen edhe…

para 6 muajve - Sovrani

Interi është i interesuar të nënshkruajë me sulmuesine Juventusit, Paulo Dybala, në rast se Mauro Icardi përfundon duke u larguar nga klubi, transmeton Sovrani.info. Sipas Tuttosport, Nerazzurët kanë qenë...

Juventusi i dërgon mesazh yllit të Real Madriditit

para 6 muajve - OraInfo

Ylli i Real Madridit është i pakënaqur me kohën e tij me trajnerin Santiago Solari dhe Juventusi po e monitoron situatën shumë afër. Spanjolli ishte objektivi i parë i transferimit të Max Allegrit kur...

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

para 6 muajve - Gazeta e re

Tensione mes yllit spanjoll dhe trajnerit të Realit. Isco dhe Real Madridi janë në prag të ndarjes. Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin...

Hysaj nuk largohet nga Napoli

para 6 muajve - Infokusi

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

Plani sekret i Martotas nëse largohet Icardi: Udhëheq Lautaro, por vjen edhe…

para 6 muajve - Sovrani

Interi është i interesuar të nënshkruajë me sulmuesine Juventusit, Paulo Dybala, në rast se Mauro Icardi përfundon duke u larguar nga klubi, transmeton Sovrani.info. Sipas Tuttosport, Nerazzurët kanë qenë...

Sarri do Higuainin, Chelsea nis bisedimet me Juven!

para 6 muajve - SuperSport

Gonzalo Higuain do Chelsea-in, tashmë nuk ekziston më as më i vogli dyshim. Dëshira e sulmuesit argjentinas për të punuar sërish me ish-trajnerin e tij Maurizio Sarri është shumë e madhe aq sa El Pipita...

Barcelona përsëri interesohet për Willian

para 6 muajve - Gazeta e re

Katalanasit nuk heqin dorë nga braziliani i Chelseat. Barcelona vazhdon të jetë aktive në këtë afat kalimtar. Mediat angleze raportojnë se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelseat...

Sarri heq dorë nga Hysaj

para 6 muajve - Alsat-M

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër....

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

para 6 muajve - KosovaPress

Isco dhe Real Madridi janë në prag të ndarjes. Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin....

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain

para 6 muajve - AlbPortali

Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus. Edhe Milan edhe Juventus kanë refuzuar ofertën e propozuar nga Chelsea për ta huazuar...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin

para 6 muajve - Zhurnal

Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin...

9 milionë euro në sezon, ish-presidenti i INTERIT në krah të Wanda Nara-s

para 6 muajve - Newsport

Massimo Moratti ka folur për çështjen e Mauro Icardit te Interi. Ish-presidenti i zikaltërve ka deklaruar se argjentinasi meriton një pagë më të madhe, duke mbështetur në këtë mënyrë kërkesën e agjentes...

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi

para 6 muajve - Gazeta Observer

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari  thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht...

Barcelona po e kërkon me ngulm Willianin, shikoni ofertë marramendëse

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona po tregohet tepër agresive në këtë sesion të merkatos. Shtypi britanik zbulon se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelsea-it të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë...

Ramsey ka kryer vizitat mjekësore për Juven, ja detajet e kontratës

para 6 muajve - GazetaBlic

Aaron Ramsey do i japë fund në qershor karrierës si futbollist i Arsenal, për t’u larguar drejt Juventusit si lojtar i lirë. Për të kompletuar këtë kalim marrëveshja dhe detajet e kontratës do të kryhen...

Sulmuesi i Chelseas në Barcelonë?

para 6 muajve - PortaliOnline

Spanjolli pritet të largohet nga Chelsea Barcelona po e konsideron transferimin e Alvaro Moratas në formë të huazimit për pjesën e mbetur të stinorit, transmeton Gazeta Express. Sulmuesi pritet të largohet...

Zhvillime të papritura, Elseid Hysaj përfundon të gjiganti spanjoll

para 6 muajve - OraInfo

Lojtari i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj gjatë afatit të janarit pritet te ndërroj ekip. Hysaj pritet të largohet nga Napoli, pasi që më nuk është i preferuari i Carlo Ancelottit. Transferimi i tij...

Alvaro Morata në Barcelonë?

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona po konsideron një lëvizje të huazimit për Alvaro Morata, raporton e pëditshmja spanjolle Sport. Sulmuesi i Chelseat dëshiron të largohet nga Stamford Bridge këtë dimër, me agjentin e tij që ka...

Ramsey preferon kalimin në Anfield

para 6 muajve - Gazeta Observer

Nëse Aaron Ramsey vendos që t’i injorojë ofertat jashtë vendit, atëherë ai mund ta favorizojë mundësinë e kalimit te Liverpool, sipas BBC-së. Mesfushori i Arsenalit i cili po shkon drejt të bërit agjent...

Barcelona përsëri interesohet për Willian

para 6 muajve - KosovaPress

Barcelona vazhdon të jetë aktive në këtë afat kalimtar. Mediat angleze raportojnë se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelseat të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë rast me...

Chelsea dhe Atletico Madrid në garë për Hysaj

para 6 muajve - PortaliOnline

Elseid Hysaj pritet të largohet nga Napoli, pasi që më nuk është i preferuari i Carlo Ancelottit. Transferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe...

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan

para 6 muajve - Gazeta Observer

Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur...

Higuain mbetet në Milan?

para 6 muajve - Gazeta Express

Refuzohet oferta e Chelseat për huazimin e futbollistit argjentinas Dukej punë e kryer, por gjithçka është kthyer mbrapshtë, shkruan Gazeta Express. Gonzalo Higuain ishte një hap larg transferimit në Chelsea,...

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje të pagës, klubi ka strategji për ta mbajtur atë

para 6 muajve - Arbresh

Ish-pronari dhe presidenti i Interit, Massimo Moratti thotë se Mauro Icardi ka të drejtë për t’i kërkuar klubit një rritje page. Agjentja dhe gruaja e Icardit, Wanda Nara thuhet se kërkon nëntë milion...

Hysaj te gjiganti spanjoll?

para 6 muajve - Gazeta Express

Elseid Hysaj pritet të largohet nga Napoli, pasi që më nuk është i preferuari i Carlo Ancelottit. Transferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe...

Alvaro Morata në Barcelonë?

para 6 muajve - Sovrani

Barcelona po konsideron një lëvizje të huazimit për Alvaro Morata, raporton e pëditshmja spanjolle Sport, përcjellë Sovrani.info. Sulmuesi i Chelseat dëshiron të largohet nga Stamford Bridge këtë dimër,...

Ndryshon situata për Hysajn

para 6 muajve - Ina

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër....

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea

para 6 muajve - Ina

Mbrëmë është raportuar se Barcelona ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar...

Çështja Icardi, Zhang e Marotta ”i hedhin ujë zjarrit”!

para 6 muajve - Klan Kosova

Riniovimi i kapitenit Mauro Icardi me klubin e Interit, ka bërë që të krijohen polemika të shumta derisa në mesin e tyre u shfaqën edhe presidenti Stiven Zhang dhe administratori i Deleguar i zikaltërëve,...

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan

para 6 muajve - Ekonomia Online

Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur...

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra

para 6 muajve - AlbPortali

Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur tek Real Madrid, shkruan Di Marzio, transmeton lajmi.net. “Biankonerët” veçse kanë arritur një marrëveshje që ta transferojnë...

Sarri heq dorë nga Hysaj, synon një tjetër mbrojtës në Serinë A

para 6 muajve - Albeu

Emri i transferimit të Elseid Hysajt te Çelsi duket se do të marrë fund. Çmimi i lartë i vendosur nga Napoli, ka bërë që Sarri të shikojë për një mbrojtës të djathtë tjetër . Sipas asaj që raportojnë mediat...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin

para 6 muajve - Telegrafi

Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin...

Higuain mbetet në Milan?

para 6 muajve - Lexo

Refuzohet oferta e Chelseat për huazimin e futbollistit argjentinas Dukej punë e kryer, por gjithçka është kthyer mbrapshtë.Gonzalo Higuain ishte një hap larg transferimit në Chelsea, por gjërat kanë ndryshuar...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

para 6 muajve - Arbresh

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano...

Milan dhe Juventus i përgjigjen Chelseas për Higuainin

para 6 muajve - OraInfo

Chelsea është shumë i interesuar të nënshkruajë me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain dhe sipas Tuttosport, gjigandët e Premier Ligës kanë bërë ofertën e tyre të parë për të siguruar shërbimet e sulmuesit...

3 sulmuesit që Chelsea dëshiron t’i blejë në afatin kalimtar të janarit

para 6 muajve - GazetaBlic

Tekniku Maurizio Sarri është në sezonin e tij të parë me skuadrën e Chelsea dhe së fundmi ka firmosur me portierin Kepa Arrizabalaga. Nëse i gjithë sezoni i Sarrit ka qenë i mirë për të dhe klubin e Chelseas...

Barça propozon shkëmbimin Malcom – Willian

para 6 muajve - Infokusi

lli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta...

Juventus nuk heq dorë nga ylli Realit

para 6 muajve - InfoMagazin

Kriza mes të Isco dhe Real Madrid nuk ka përfunduar dhe Juventus kërkon të përfitojë nga kjo, shkruan Albeu.com. Bardhezinjtë ndjekin nga afër situatën e spanjollit te Los Blancos dhe janë të gatshëm të...

Presidenti i Interit, Zhang: Tifozët të mos shqetësohen, Icardi është kapiteni ynë

para 6 muajve - Zhurnal

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes vete. Ndalesa ndërmjet agjentëve të Icardit dhe Interit duket...

Pas Ramseyt, Juventusi e do edhe Iscon

para 6 muajve - Zhurnal

Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’...

BBC: Ramsey preferon kalimin tek rivali i hidhur i Arsenalit, shmang Juventusin?

para 6 muajve - Sovrani

Nëse Aaron Ramsey largon interesin nga jashtë dhe zgjedh të mbetet në futbollin anglez, atëherë BBC Sport pohon se Liverpooli do të jetë opsioni i tij i preferuar, transmeton Sovrani.info. Mesfushori i...

Juventus nuk heq dorë nga ylli Realit

para 6 muajve - Albeu

Kriza mes të Isco dhe Real Madrid nuk ka përfunduar dhe Juventus kërkon të përfitojë nga kjo, shkruan Albeu.com. Bardhezinjtë ndjekin nga afër situatën e spanjollit te Los Blancos dhe janë të gatshëm...

Ndryshon situata për Hysajn

para 6 muajve - Sot News

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër....

Willam-Malcolm, shkëmbimi më i mirë i mundshëm për Barcelonën

para 6 muajve - GazetaBlic

Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta...

Juventus po e kërkon me çdo kusht fantazistin e Realit

para 6 muajve - GazetaBlic

Pasi arriti të bëjë marrëveshjen me Remsyn që ta sjellin në ‘Turin’, skuadra E Juventus nuk e ka ndërmend të ndalet, kësaj radhe po e kërkojnë Iscon me çdo kusht. Lajmin e ka konfirmuar gazetari i sportit...

Barcelona e befason Chelsean me ofertën e tyre, ja detajet…

para 6 muajve - Sovrani

Chelsea ka hedhur poshtë një ofertë nga Barcelona që do të sillte të holla dhe Malcom në këmbim të brazilianit Willian, raporton The Telegraph. Blues po kërkojnë të fitojnë një pozitë më të fortë në merkaton...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea

para 6 muajve - Lajm

Mbrëmë është raportuar se Barcelona ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar...

Presidenti i Interit, Zhang: Tifozët të mos shqetësohen, Icardi është kapiteni ynë

para 6 muajve - Lajm

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes vete. Ndalesa ndërmjet agjentëve të Icardit dhe Interit duket...

Presidenti i Interit, Zhang: Tifozët të mos shqetësohen, Icardi është kapiteni ynë

para 6 muajve - Telegrafi

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes vete. Ndalesa ndërmjet agjentëve të Icardit dhe Interit duket...

Pas Ramseyt, Juventusi e do edhe Iscon

para 6 muajve - Telegrafi

Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’...

Higuain mbetet në Milan?

para 6 muajve - Gazeta Observer

Refuzohet oferta e Chelseat për huazimin e futbollistit argjentinas Dukej punë e kryer, por gjithçka është kthyer mbrapshtë. Gonzalo Higuain ishte një hap larg transferimit në Chelsea, por gjërat kanë...

Barcelona kërkon shkëmbimin Malcom – Willian

para 6 muajve - Java News

Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea

para 6 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë është raportuar se Barcelona  ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar...

Juve pas Iscos

para 6 muajve - Gazeta Express

Sky Sport Italia thotë se Juventusi tani do të fokusohet pas Iscos, pasi situata e tij në Real Madrid është e komplikuar. “Zonja e Vjetër” përveç Aaron Ramseyt po mendon që ta sjellë në Torino edhe mesfushorin...

Ideja e çmendur e Interit: Dybala në vend të Icardit

para 6 muajve - LajmiFundit

Mosrinovimi i Mauro Icardit po bëhet një makth i vërtetë për Interin. Për shumë arsye. Ndërkohë, për shkak se argjentinasi është kapiteni i ekipit dhe kjo nuk është një situatë e lehtë për ta menaxhuar,...

Presidenti i Interit ka një mesazh për Icardin

para 6 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë se fansat duhet të qëndrojnë të qetë sa i përket rinovimit të kontratës së Mauro Icardit. Presidenti i Inter, Steven Zhang, ka folur me gazetarët gjatë daljes...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin

para 6 muajve - Arbresh

Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin

para 6 muajve - Ekonomia Online

Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ndërsa gjatë verës së fundit ata janë refuzuar tri herë...

Presidenti i Interit: Icardi është kapiteni ynë

para 6 muajve - Arbresh

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes vete. Ndalesa ndërmjet agjentëve të Icardit dhe Interit duket...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea

para 6 muajve - AlbPortali

Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të Barcelonës, transmeton lajmi.net. Në këtë ofertë të Barcelonës, përveç Malcom, ata kanë ofruar edhe...

Bomba e mbrëmjes: Juventus ia ‘rrëmben’ yllin e madh Real Madridit

para 6 muajve - OraInfo

Juventus nuk po i ndahet Real Madridit. Pasi kanë siguruar shërbimet e Aaron Ramsey nga Arsenali, Juventusi ka filluar kontaktet me menaxherin e Iscos. Drejtori i klubit Italian, Fabio Paratici, ka mbajtur...

Presidenti i Interit flet për Icardin dhe ka një premtim

para 6 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë se fansat duhet të qëndrojnë të qetë sa i përket rinovimit të kontratës së Mauro Icardit. Presidenti i Inter, Steven Zhang, ka folur me gazetarët gjatë daljes...

Barça propozon shkëmbimin Malcom – Willian

para 6 muajve - Koha.net

Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta...

Emery e respekton vendimin e Ramseyt

para 6 muajve - Gazeta Express

Unai Emery ka thënë se e respekton vendimin e Aaron Ramseyt për të ardhmen e tij, ku spekulimet thonë se uellsiani ka arritur marrëveshje me Juventusin. Kontrata e Ramseyt me Arsenalin përfundon në fund...

Barcelona kthehet përsëri nga Willian, kjo është oferta e re

para 6 muajve - Lajmi.net

Barcelona ka rishfaqur interesin për lojtarin brazilian të Chelsea, Willian. Pas disa ofertave të refuzuara nga Chelsea gjatë verës, katalanët janë kthyer përsëri me një tjetër ofertë. Pasi oferta e fundit...

Barcelona me super transferim nga Chelsea

para 6 muajve - OraInfo

Afati i janarit duket se do të jetë i nxehtë për disa ekipe. Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat. Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcomin për ta marrë Willianin....

Marotta: Tifozët duhet të jetë të qetë për Icardin

para 6 muajve - Telegrafi

Ditët e fundit ka pasur shumë zhvillime për të ardhmen e sulmuesi dhe kapitenit të Interit, Mauro Icardi. Gruaja e tij Wanda, ditë më parë kishte thënë që rinovimi mes lojtarit dhe klubit është larg, ndërsa...

Çështja Icardi, Zhang e Marotta “i hedhin ujë zjarrit”

para 6 muajve - SuperSport

Pas polemikave të shumta të krijuara rreth rinovimit të kapitenit Mauro Icardi me klubin e Interit, kanë qenë presidenti Stiven Zhang dhe Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta. Të dy...

Barcelona nuk dorëzohet, kërkon përsëri sulmuesin e Chelseat

para 6 muajve - Albeu

Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat, Willian Borges Da Silva. Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcomin për ta marrë Willianin . Malcom ka dështuar në sezonin...

Hysaj afër largimit nga Napoli, pas Chelseat interesohet edhe Atletico Madrid

para 6 muajve - Lajmi.net

Skuadra e Napolit dhe mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj janë afër të ndajnë rrugët. Mbrojtësi i djathtë nuk po gëzon minutat maksimale siç është mësuar vitet e fundit tek Napoli dhe kjo situatë sigurisht...

Arrihet marrëveshja, mesfushori i Barcelonës transferohet te Arsenali

para 6 muajve - Albeu

Arsenali është afër mbylljes së marrëveshje me Barcelonën për Denis Suarez . Suarez pritet të arrijë në “Emirates” në formë të huazimit , pasi Unai Emery ka thënë se klubi nuk mund të blejë lojtarë në...

Barcelona e ringjallë interesimin për Willianin

para 6 muajve - Gazeta Express

Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat.] Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcomin për ta marrë Willianin, transmeton Gazeta Express. Malcom ka dështuar në stinorin...

Barcelona me ofertë për Willianin, Malcom plus para për ta transferuar brazilianin

para 6 muajve - Telegrafi

Barcelona është duke tentuar ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Lideri aktual i La Ligas po synon transferimin e sulmuesit anësor të Chelseat, Willian. Barcelona kishte tentuar...

Milan nuk dëshiron të heq dorë nga Higuain

para 6 muajve - Standard

Higuain është kthyer në një trinom shqetësues pasi për të ardhmen e tij janë të interesuar Milan, Chelsea dhe Juventus. E fundit vjen nga vetë argjentinasi i cili sipas mediave italiane ka zhvilluar një...

Arsenal – Suarez, gjithçka afër zyrtarizimit

para 6 muajve - Lajmi.net

Arsenal është më afër se kurrë që ta transferojë yllin e Barcelonës. Denis Surez ka marrë dritën e gjelbër për largim edhe nga presidenti i skuadrës së Barcelonës. Arsenal janë skuadra që me ngulm po kërkojnë...

Bombë në Spanjë: Suarez transferohet në Arsenal

para 6 muajve - OraInfo

Deniz Suarez ëshë afër transferimint nga Barcelona në Arsenal. Suarez pritet të arrijë në “Emirates” në formë të huazimit, pasi Unai Emery ka thënë se klubi nuk mund të blejë lojtarë në këtë afat kalimtar....

Arsenali shumë afër mesfushorit të Barcelonës

para 6 muajve - Gazeta Express

Arsenali është afër mbylljes së marrëveshje me Barcelonën për Denis Suarez. Suarez pritet të arrijë në “Emirates” në formë të huazimit, pasi Unai Emery ka thënë se klubi nuk mund të blejë lojtarë në këtë...

Presidenti i Interit flet për Icardin dhe ka një premtim

para 6 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë se fansat duhet të qëndrojnë të qetë sa i përket rinovimit të kontratës së Mauro Icardit. Presidenti i Inter, Steven Zhang, ka folur me gazetarët gjatë daljes...

Willian në Barcelonë? Tallen tifozët e Chelseas

para 6 muajve - Arbresh

Tifozët e Chelseas pretendojnë se transferimi i Willianit në Barcelonë do t’i ndihmonte atyre në ndeshjen kundër Levantes sonte (e enjte). Barcelona pësoi një humbje me rezultat 2 me 1 kundër Levantes...

Emery e respekton vendimin e Ramseyt

para 6 muajve - Gazeta Observer

Unai Emery ka thënë se e respekton vendimin e Aaron Ramseyt për të ardhmen e tij, ku spekulimet thonë se uellsiani ka arritur marrëveshje me Juventusin. Kontrata e Ramseyt me Arsenalin përfundon në fund...

Interi beson në rinovimin e kontratës me Mauro Icardin

para 6 muajve - Arbresh

Dyshja supreme e Interit, Steven Zhang dhe Beppe Marotta thonë se tifozët mund të “pushojnë të qetë” sepse Mauro Icardi do të nënshkruajë një kontratë të re. Gjërat mes gruas/agjentes së Icardit dhe Interit...

Ramsey qëndron vetëm një hap larg klubit torinez

para 6 muajve - Tetova Sot

Aaron Ramsey qëndron vetëm një hap larg klubit torinez të Juventusit. Shtypi anglez e jep të përshpejtuar tratativën e transferimit të  mesfushorit uellsian. Mbyllja e operacionit për kalimin e 28-vjeçarit...

Barcelona e ringjallë interesimin për Willianin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat. Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcomin për ta marrë Willianin. Malcom ka dështuar në stinorin e parë në “Camp Nou” dhe...

Emery për Ramsey: “Unë e respektoj vendimin e tij”

para 6 muajve - GazetaBlic

Aaron Ramsey do të jetë lojtar i Juventusit që nga 1 korriku, këtë lajm e bëri të ditur Fabrizio Romano për ‘Calciomercato.com’ mbrëmë. Tekniku i Arsenalit, Unai Emery,ka treguar gjithçka rreth të ardhmes...

Drejtori i Romas reagon ashpër kur pyetet për Malcomin

para 6 muajve - Arbresh

Drejtori i AS Romas, Monchi ka hedhur poshtë mundësinë për të tentuar sërish nënshkrimin me sulmuesin e Barcelonës, Malcom. Ish anësori i Bordeauxit në formë befasuese ia ktheu shpinën AS Romas duke iu...

Hysaj afër largimit nga Napoli, pas Chelseat interesohet edhe Atletico Madrid

para 6 muajve - Epoka e Re

Skuadra e Napolit dhe mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj janë afër të ndajnë rrugët. Mbrojtësi i djathtë nuk po gëzon minutat maksimale, siç është mësuar vitet e fundit tek Napoli dhe kjo situatë sigurisht...

Hysaj afër largimit nga Napoli, pas Chelseat interesohet edhe Atletico Madrid

para 6 muajve - AlbPortali

Mbrojtësi i djathtë nuk po gëzon minutat maksimale siç është mësuar vitet e fundit tek Napoli dhe kjo situatë sigurisht se nuk i pëlqen atij. Skuadra e parë që ka shfaqur interesim për mbrojtësin shqiptar...

Morata kalon tek gjiganti i La Ligas

para 6 muajve - GazetaBlic

Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea gjatë këtij afati kalimtar të janarit, dhe klubi i tij i ardhshëm mund të jetë Atletico Madrid, rivali lokal i Real Madridit. Morata ishte pjesë e Real Madridit...

Morata te rivali i Real Madridit?

para 6 muajve - Gazeta Express

Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea gjatë këtij afati kalimtar të janarit, dhe klubi i tij i ardhshëm mund të jetë Atletico Madrid, rivali lokal i Real Madridit. Morata ishte pjesë e Real Madridit...

Willian në Barcelonë?

para 6 muajve - Arbresh

Barcelona ka shtruar një ofertë 50 milionëshe dhe ofron një lojtar për të siguruar shërbimet e yllit të Chelseas, Willian. Këto raporte befasuese vijnë nga ‘DailyMail’ mbrëmjen e sotme, përcjell portali...

Icradi do të rinovojë me Interin vetëm me një kusht

para 6 muajve - Tetova Sot

Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Ndërsa klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshortes-menaxhere të tij, Wanda Nara, që të limitojnë deklarata publike në lidhje me negociatat...

Morata te rivali i Real Madridit?

para 6 muajve - Tetova Sot

Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea gjatë këtij afati kalimtar të janarit, dhe klubi i tij i ardhshëm mund të jetë Atletico Madrid, rivali lokal i Real Madridit. Morata ishte pjesë e Real Madridit...

E kërkon Milani, sulmuesi spanjoll drejt Madridit

para 6 muajve - Newsport

Atletiko Madrdit është futur seriozisht në garë për të transferuar sulmuesin e Çelsit, Alvaro Morata. Spanjolli nuk po kalon një moment të mirë në Agli dhe shpesherë është përfolur në media për një largim...

Icardi: Wanda Nara do të jetë agjentja ime deri në fund të karrierës

para 6 muajve - Koha Jone

Mauro Icardi ka komentuar thashethemet e fundit në merkato, ndërkohë që ka konfirmuar se do të ketë të njëjtën qëndrim si bashkëshortja dhe agjentja, Wanda Nara. “Rinovimi i kontratës sime do të ndodhë...

Icardi: Rinovimi i kontratës do të ndodhë nëse klubi do të propozojë një ofertë korrekte

para 6 muajve - Albeu

Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Pasi klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshortes-menaxhere të tij, Wanda Nara, që të limitojnë deklarata publike në lidhje me negociatat...

Barcelona ofron 55 milionë euro plus lojtar për yllin e Chelseas

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona ka lansuar një ofertë të re lojtar-plus para në vlerë 55 milion euro për mesfushorin e Chelseas, Willian. Gjigandët spanjoll janë të gatshëm t’i ofrojnë brazilianin Malcom plus para për Willian...

Emery: Nuk do të blejmë asnjë lojtar tjetër

para 6 muajve - Albeu

Trajneri i Unai Emery tha se Arsenali nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimtar të janarit. Lucas Torreira, Bernd Leno, Sokratis Papastathopoulos dhe Matteo Guendouzi erdhën gjatë afatit kalimtar...

Icradi do të rinovojë me Interin vetëm me një kusht

para 6 muajve - Gazeta Express

Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Ndërsa klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshortes-menaxhere të tij, Wanda Nara, që të limitojnë deklarata publike në lidhje me negociatat...

Dështon transferimi i Moratas në Spanjë

para 6 muajve - OraInfo

Alvaro Morata dukej i gatshëm të largohej nga Chelsea këtë muaj, me Milanin dhe Sevillan, klube këto qaë shprehen interesimin për shërbimet e spanjollit. Sulmuesi thuhet se ka qenë i afërt me një lëvizje...

Mirupafshim Milan, menaxheri i Higuain shkon në Londër

para 6 muajve - Albeu

Agjenti i Gonzalo Higuain ka udhëtuar në Londër teksa Chelsea kërkon të finalizojë marrëveshjen për sulmuesin e AC Milan . 31-vjeçari, i cili aktualisht është huazuar nga Juventus te Milan deri në fund...

Qetësohet furtuna mes Elseid Hysajt dhe Napolit

para 6 muajve - Klan Kosova

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj, dukej se do i jepte fund raporteve me Napolin. Por situata është qetësuar pasi përfaqësuesi i lojtarit shqiptar, Mario Giufreddi ka zhvilluar një takim “kokë...

Lojtari i njohur të dielën kryen testet mjekësore te Juventus

para 6 muajve - Ina

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, raportohet se të mërkurën do t’u nënshtrohet testeve mjekësore te Juventus. Sky Sports në Britani, konfirmon lajmet e Sky Sport në Itali, duke raportuar se Ramsey...

Emery: Nuk mund të bëjmë transfere në janar, vetëm huazime

para 6 muajve - Gazeta Express

Arsenali nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimtar të janarit, këtë e ka konfirmuar Unai Emery. Lucas Torreira, Bernd Leno, Sokratis Papastathopoulos dhe Matteo Guendouzi erdhën gjatë afatit kalimtar...

Icardi, mesazh Interit: Me Wandan deri në fund të karrierës!

para 6 muajve - SuperSport

“Rinovimi i kontratës sime do të ndodhë atëherë kur Interi të më bëjë një ofertë korrekte dhe konkrete”. Ky është mesazhi i qartë i Mauro Icardit në rrjetet sociale. Pasi sulmoi një pjesë me medieve italiane,...

Arsenali në janar s’do të blejë lojtarë

para 6 muajve - Koha.net

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, ka thënë se klubi i tij nuk mund të blejë lojtarë në afatin kalimtar të janarit dhe do të ketë prurje vetëm përmes huazimeve. “Topçinjtë” raportohet se po kërkojnë një...

Emery: “Arsenali nuk mund të bëjë marrëveshje në janar”

para 6 muajve - GazetaBlic

Tekniku i Arsenalit thotë se nuk po mendon që të transferojë ndonjë lojtarë në afatin kalimtar të janarit. Aktualisht Arsenali, zë venin e pestë në Premierligë me 41 pikë të grumbulluara në 21 ndeshje...

Si do të dukej Chelsea i Maurizio Sarrit nëse blihet të gjithë lojtarët që italiani i kërkon

para 6 muajve - Telegrafi

Chelsea beson që mund të rivalizojë për titull pasi është 10 pikë pas lider të Ligës Premier, Liverpoolit. Tashmë ata kanë qenë mjaft aktive në afatin kalimtar të transferimeve të janarit. Klubi e ka përfunduar...

Mësohet e ardhmja e Elseid Hysaj

para 6 muajve - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolur. Fjala është për mbrojtësin e djathtë të kombëtares shqiptare dhe të Napolit në Itali, Elseid Hysaj, shkruan GazetaBlic . Ky i fundit gjatë...

Merr fund telenovela: Merret vendimi për Higuain

para 6 muajve - OraInfo

Ka pasur shumë zëra rreth Gonzalo Higuain dhe largimin e tij të mundshëm nga Milan në Chelsea, megjithatë, siç raportohet nga gazetari i Sky Sport Gianluca Di Marzio, kjo nuk duket të jetë një skenar i...

Emery: Nuk mund të blejmë lojtarë në janar, vetëm të huazojmë

para 6 muajve - Tetova Sot

Arsenali nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimtar të janarit, këtë e ka konfirmuar Unai Emery. Lucas Torreira, Bernd Leno, Sokratis Papastathopoulos dhe Matteo Guendouzi erdhën gjatë afatit kalimtar...

Morata shumë pranë rikthimit tek Real Madridi

para 6 muajve - Klan Kosova

Alvaro Morata po pret ta mbyll me Chelsea këtë edicion. Zërat janë shtuar kohëve të fundit për një kalim të mundshëm të spanjollit tek Milano, por duket se ky i fundit do të ndërroi destinacion. Parashikimet...

Ikën nga Interi? Icardi reagon ndaj lajmit të gazetës italiane (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Mauro Icardi ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes pas zërave që e lidhin atë me një largim të mundshëm nga Interi. Një ditë më parë klubi zikaltër e kishte gjobitur për shkak të kthimit me vonesë...

Hysaj bën “paqe” me Ancelottin, strategu italian i jep fjalën për aktivizimin

para 6 muajve - Koha.net

Elseid Hysaj do të vijojë që të mbetet te Napoli, të paktën deri në muajin qershor. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit”, por me sa raportojnë mediat italiane situata...

Ramsey largohet për në Itali, Arsenali gjen zëvendësuesin ideal

para 6 muajve - Newsport

Duket se transferimi i Aaron Ramsey, tek Juvemtusi është mëse i sigurt, pasi akordi është gjetur dhe uellsiani do të jetë pjesë e italianëve në këtë korrik. Por, Arsenali nuk ka “veshur të zezat” dhe që...

Juventus të dielë e prezanton super lojtarin

para 6 muajve - OraInfo

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, thuhet se do t’i nënshtrohet testeve mjekësore të dielën në Juventus. Sky Sports në Britani raporton se Ramsey do të përfundojë transferimin e tij në Juventus pas...

Arsenali ka marrëveshje me Suarezin, por nuk ka para për transferimin e tij

para 6 muajve - Telegrafi

Arsenali ka rënë dakord mbi kushtet personale me Denis Suarez, por po përpiqet të largojë çmimin e k ërkuar prej 10 milionë funtesh nga Barcelona. Topçinjtë kanë një buxhet të limituar këtë muaj pas shpenzimeve...

Juventusi nuk pret deri në fund të sezonit, e do Ramsey-n që në janar

para 6 muajve - Albeu

Aaron Ramsey është një hap larg transfermit te Juventusi . Shtypi anglez e jep të përshpejtuar tratativën e transferimit të mesfushorit uellsian. Mësohet gjtihashtu se Ramsey do të traferohet te Juventusi...

Icradi do të rinovojë me Interin vetëm me një kusht

para 6 muajve - Gazeta Observer

Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Ndërsa klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshortes-menaxhere të tij, Wanda Nara, që të limitojnë deklarata publike në lidhje me negociatat...

Real Madrid afër marrëveshjes me Icardi-n

para 6 muajve - Klan Kosova

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, është në prag të arritjes së marrëveshjes me Real Madridin, pohon Don Balon. Qendërmbrojtësi i Argjentinës pritet të nënshkruajë kontratë gjashtëvjeçare në “Santiago Bernabeu”,...

Valdano: Isco të mos e luajë më rolin e viktimës

para 6 muajve - Zhurnal

Ish-drejtori i Real Madridit, Jorge Valdano, dëshiron ta shohë më shumë duke luftuar Iscon. Isco startoi ndeshjen e kaluar në Copa del Rey nga stoli, duke nxitur edhe më shumë dyshime për të ardhmen e...

La Gazzetta: Interi kërkon nga Icardi agjent tjetër, reagon Icardi: Wanda gjithmonë do të jeta agjentja ime

para 6 muajve - Zhurnal

Vazhdojnë polemika të shumta rreth situatës së sulmuesit të Interit, Mauro Icardi. Mediat italiane raportuan se ekziston një hendek i madh mes ofertës së klubit dhe kërkesës së agjentes dhe bashkëshortes...

Mediat italiane: Ramsey kryen testet mjekësore të dielën në Torino

para 6 muajve - Gazeta Express

Mesfushori i Arsenalit Aaron Ramsey pritet që ti nënshtrohet testeve mjekësore tek Juventusit të dielën Sipas Sky Sport, Ramsey do të arrijë një marrëveshje xhentëlmenë për transferin e tij në Juve ku...

Valdano: Isco të mos e luajë më rolin e viktimës

para 6 muajve - Telegrafi

Ish-drejtori i Real Madridit, Jorge Valdano, dëshiron ta shohë më shumë duke luftuar Iscon. Isco startoi ndeshjen e kaluar në Copa del Rey nga stoli, duke nxitur edhe më shumë dyshime për të ardhmen e...

Lojtari i njohur të dielën kryen testet mjekësore te Juventus

para 6 muajve - Lajmi.net

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, raportohet se të mërkurën do t’u nënshtrohet testeve mjekësore te Juventus. Sky Sports në Britani, konfirmon lajmet e Sky Sport në Itali, duke raportuar se Ramsey...

Hysaj bën “paqe” me Ancelotti-n, strategu italian i jep fjalën për aktivizimin

para 6 muajve - Koha.net

Elseid Hysaj do të vijojë që të mbetet te Napoli, të paktën deri në muajin qershor. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit”, por me sa raportojnë mediat italiane situata...

Trajneri i Arsenalit ka një lajm aspak të mirë për tifozët

para 6 muajve - GazetaBlic

Unai Emery ka theksuar se nuk do të bëjë transferime në këtë merkato. Ai thekson se është i interesuar vetëm në huazimin e disa futbollistëve. “Ne nuk mund të nënshkruajmë me ndonjë lojtar”, tha Emery...

Juventus godet sërish, të dielën prezantohet blerja e madhe

para 6 muajve - Vizion Plus

Juventus është klubi i vetëm Italian që ka luksin të shpenzoja shuma të mëdha në merkato për blerjen e lojtarëve. Jo vetëm kaq, por falë ndërtimit të një ekipi ambicioz që lufton fort edhe për Uefa Champions...

Legjenda: Chelsea duhet ta transferojë këtë sulmues

para 6 muajve - Lajmi.net

Ish sulmuesi i Chelsea, Pat Nevin, mendon se sulmuesi i Genoa, Krzysztof Piatek, do të ishte transferimi ideal i skuadrës së Maurizio Sarrit këtë afat kalimtar. Chelsea janë në kërkim të një sulmuesi në...

Juventusi rrëmben uellsianin Ramsey, të dielën për vizitat mjekësore

para 6 muajve - Top Channel

Aaron Ramsey, shumë shpejt do të jetë futbollist i Juventusit. Kjo është ajo që publikohet në median britanike, sipas së cilës mesfushori i Arsenalit do të mbërrijë të dielën në Itali për të kryer vizitat...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën!

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

La Gazzetta: Interi kërkon nga Icardi agjent tjetër, reagon Icardi: Wanda gjithmonë do të jeta agjentja ime

para 6 muajve - Telegrafi

Vazhdojnë polemika të shumta rreth situatës së sulmuesit të Interit, Mauro Icardi. Mediat italiane raportuan se ekziston një hendek i madh mes ofertës së klubit dhe kërkesës së agjentes dhe bashkëshortes...

Juventusi përshpejton transferimin, Ramsey që në janar në Torino

para 6 muajve - SuperSport

Aaron Ramsey qëndron vetëm një hap larg klubit torinez të Juventusit. Shtypi anglez e jep të përshpejtuar tratativën e transferimit të  mesfushorit uellsian. Mbyllja e operacionit për kalimin e 28-vjeçarit...

Morata te Atletico?

para 6 muajve - Klan Kosova

Atletico Madrid i janë bashkuar garës për transferimin e Alvaro Moratës, kupton Goal. Sulmuesi i Chelsea-s është përfolur për një largim nga klubi në javët e fundit, teksa edhe Të Kaltrit janë fokusuar...

Emery: Nuk ka përforcime në janar

para 6 muajve - Arbresh

Unai Emery thotë se Arsenali “nuk mund” të nënshkruajë me lojtarë në merkaton e muajit janar të transferimeve. Arsenali është përfolur për transferimin e mesfushorit të Sevillas, Ever Banega, gjatë merkatos...

Shkëmbimi Higuain-Morata ende mund të ndodh

para 6 muajve - Telegrafi

Milani thuhet se ende ka mundësinë të shkëmbejë Gonzalo Higuain me sulmuesin e Chelseat, Alvaro Morata, ndërsa agjenti i argjentinasit thuhet se është në Londër. Sipas mediumit britanik The Evening Standard,...

Paqe e brishtë në Napoli, Hysajt i sigurohet mbështetje nga ‘armiku’

para 6 muajve - Gazeta Tema

Çdo ditë e më tepër, e ardhmja e Elseid Hysajt po bëhet më e paqartë dhe mediat italiane raportojnë se ai po kalon ditët e fundit e Napoli, duke qenë se dëshira e tij që të kalojë në Angli, ku po e kërkon...

Juventusi blen uellsianin Ramsey, të dielën për vizitat mjekësore

para 6 muajve - Java News

Kjo është ajo që publikohet në median britanike, sipas së cilës mesfushori i Arsenalit do të mbërrijë të dielën në Itali për të kryer vizitat mjekësore, e për të zhvilluar një takim me agjentët pas Superkupës...

Morata shumë pranë rikthimit tek Real Madridi

para 6 muajve - Gazeta Observer

Alvaro Morata po pret ta mbyll me Chelsea-n këtë edicion. Zërat janë shtuar kohëve të fundit për një kalim të mundshëm të spanjollit tek Milano, por duket se ky i fundit do të ndërrojë destinacion. Parashikimet...

Icardi mesazh tifozëve: Ja ku ua them të vërtetën e rinovimit tim me Interin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mauro Icardi ka insistuar që rinovimi do të ndodhë vetëm kur Interi të bëjë një ofertë korrekte dhe konkrete. Icardi kishte goditur tashmë mediumin Gazzetta dello Sport ‘për të hedhur mbeturina’ në lidhje...

Emery konfirmon gjithçka: Ja çfarë do bëjmë në këtë merkato

para 6 muajve - Gazeta Observer

Arsenali nuk do të bëjë asnjë blerje të përhershme gjatë merkatos së janarit, konfirmoi trajneri Unai Emery. Gunners u forcua në mënyrë të konsiderueshme në periudhën e mëparshme të dimrit, me Pierre-Emerick...

Sarri mbush 60 vjeç, Napoli e uron në Twitter

para 6 muajve - Albeu

Maurico Sarri sot mbush 60 vjec. Por klubi Napolit ende nuk e ka harruar Mauricio Sarrin i cili drejtoi për 3 sezone të kaltrit nga viti 2015 deri në vitin 2018, shkruan Albeu.com. Në rastin editëlindjes...

Kjo është kontrata që Interi ia ofroi Icardit

para 6 muajve - Gazeta Express

Interi raportohet se i ka ofruar pagë shtatë milionë euro Mauro Icardit, por kjo ende është me e ulët nga ajo që ka kërkuar Wanda Nara, agjentja dhe gruaja e Icardit Sipas Gazzetta dello Sport, Interi...

Morata – Higuain, lajmi i fundit nga Italia

para 6 muajve - Lajmi.net

Chelsea është e vendosur ta transferoj Gonzalo Higuainin. Chelsea e dëshiron transferimin e Gonzalo Higuain në këtë afat, por Milan refuzon ta largojë atë deri sa ta gjen një zëvendësues për të. Skuadra...

Ramsey do t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Juventusi pas Superkupës së Italisë

para 6 muajve - GazetaBlic

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, thuhet se do t’i nënshtrohet testeve mjekësore në Juventus të dielën mbrëma. Sky Sports raporton se Ramsey do të përfundojë transferimin e tij në Juve pas përfundimi...

Morata – Higuain, vjen lajmi i papitur nga Italia

para 6 muajve - OraInfo

Gonzalo Higuainin është qëllimi i Chelseat dhe skuadra është e vendosur që ta transferojë atë. Chelsea e dëshiron transferimin e Gonzalo Higuain në këtë afat, por Milan refuzon ta largojë atë deri sa ta...

Interi i ofron Icardit shtatë milionë euro në vit

para 6 muajve - Telegrafi

Interi njoftohet se i ka ofruar kapitenit Mauro Icardi një rrogë prej shtatë milionë eurosh, por është ende poshtë kërkesave të gruas dhe agjentes së tij Wanda Nara. Interi dhe kapiteni Icardi janë ende...

Icardi mesazh tifozëve: Ja ku ua them të vërtetën e rinovimit tim me Interin

para 6 muajve - Sovrani

Mauro Icardi ka insistuar që rinovimi im do të ndodhë vetëm kur Interi të bëjë një ofertë korrekte dhe konkrete, transmeton Sovrani.info. Icardi kishte goditur tashmë mediumin Gazzetta dello Sport për...

Napoli rrit ofertën për talentin e Cagliarit

para 6 muajve - Albeu

Nicolo Barella është lojtari më i kërkuar në këtë merkato të janarit. Mesfushori italian duke se do të largohet nga Cagliari brenda fundit të këtij muaji. Për të, në fakt, interesohet Chelsea i Maruizio...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën!

para 6 muajve - Shenja

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata

para 6 muajve - GazetaBlic

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

Aaron Ramsey bie dakord me Juventusin, do firmos për 5 vite

para 6 muajve - Gazeta Tema

Aaron Ramsey ka rënë dakord për të nënshkruar një kontratë pesëvjeçare me Juventusin me vlerë 36 milionë paund dhe do të bashkohet me kampionët italianë në fund të sezonit. Mesfushori do të largohet nga...

Emery konfirmon gjithçka: Ja çfarë do bëjmë në këtë merkato

para 6 muajve - Sovrani

Arsenali nuk do të bëjë asnjë blerje të përhershme gjatë merkatosë janarit, konfirmoi trajneri Unai Emery, transmeton Sovrani.info. Gunners u forcua në mënyrë të konsiderueshme në periudhën e mëparshme...

Hysaj bën “paqe” me Ancelotti-n, strategu italian i jep fjalën për aktivizimin

para 6 muajve - Koha Jone

Elseid Hysaj do të vijojë që të mbetet te Napoli, të paktën deri në muajin qershor. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit”, por me sa raportojnë mediat italiane situata...

Inter vjen me një ofertë të madhe për Icardin, por ja çfarë po ndodhë

para 6 muajve - GazetaBlic

Inter thuhet se i kanë ofruar Mauro Icardit një pagë prej 7 milionë euro, por kjo ofertë është ende nën kërkesat Wanda Nara. Sipas Gazzetta dello Sport, Inter do të takohet me agjenten e Icardi për të...

Lojtari i njohur të dielën kryen testet mjekësore te Juventus

para 6 muajve - Arbresh

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, raportohet se të mërkurën do t’u nënshtrohet testeve mjekësore te Juventus. Sky Sports në Britani, konfirmon lajmet e Sky Sport në Itali, duke raportuar se Ramsey...

Real Madrid afër marrëveshjes me Icardi-n

para 6 muajve - Ekonomia Online

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, është në prag të arritjes së marrëveshjes me Real Madridin, pohon Don Balon. Qendërmbrojtësi i Argjentinës pritet të nënshkruajë kontratë gjashtëvjeçare në “Santiago Bernabeu”,...

Lojtari i njohur të dielën kryen testet mjekësore te Juventus

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, raportohet se të mërkurën do t’u nënshtrohet testeve mjekësore te Juventus. Sky Sports në Britani, konfirmon lajmet e Sky Sport në Itali, duke raportuar se Ramsey...

Hysaj bën “paqe” me Ancelotti-n, strategu italian i jep fjalën për aktivizimin

para 6 muajve - Ekonomia Online

Elseid Hysaj do të vijojë që të mbetet te Napoli, të paktën deri në muajin qershor. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit”, por me sa raportojnë mediat italiane situata...

Lojtari i njohur të dielën kryen testet mjekësore te Juventus

para 6 muajve - AlbPortali

Sky Sports në Britani, konfirmon lajmet e Sky Sport në Itali, duke raportuar se Ramsey pas 16 janarit, do t’u bashkohet kampionëve të Italisë. 28 vjeçari, nuk ka arritur të gjejë gjuhën e përbashkët me...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën!

para 6 muajve - SuperSport

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

Icardi sulmon shtypin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Pas fjalëve të Wanda Nara-s kanë ardhur edhe ato të Icardi-t. Jo në lidhje me rinovimin, por për të kritikuar lajmet që janë publikuar sot nga “Gazzetta dello Sport”. Kapiteni i zikaltërve ka përgënjeshtruar...

Interi gjobit Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën!

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën!

para 6 muajve - Gazeta Observer

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

Arrihet marrëveshja: Icardi kalon te Real Madrid

para 6 muajve - Lajmi.net

Real Madrid dëshiron ta transferoj Mauro Icardin qysh në këtë afat. Mauro Icardi ka refuzuar ta nënshkruaj kontratën me Interin, duke marrë parasysh që Real Madrid po interesohet për të. Sulmuesi argjentinas...

Arrihet marrëveshja: Icardi kalon te Real Madrid

para 6 muajve - Lajmi.net

Real Madrid dëshiron ta transferoj Mauro Icardin qysh në këtë afat. Mauro Icardi ka refuzuar ta nënshkruaj kontratën me Interin, duke marrë parasysh që Real Madrid po interesohet për të. Sulmuesi argjentinas...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën!

para 6 muajve - Infokusi

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

Napoli nuk heq dorë nga Barrela, nis ofensivën!

para 6 muajve - SuperSport

Napoli nuk heq dorë nga Nicolo Barella dhe është gati të sfidojë Interin, Arsenalin dhe Chelsea-in per talentin italian. De Laurentis është gati të investojë plot 40 milionë euro për kartonin e 21-vjeçarit...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata

para 6 muajve - Arbresh

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

BEFASUESE/ REALI “në festë” për ICARDIN, sulmuesi refuzon INTERIN

para 6 muajve - Newsport

Gjobitja e kapitenit të Interit Mauro Icardi ka ngrirë momentalisht marrëdhëniet midis klubit dhe sulmuesit argjentinas. Në këtë situatë, Real Madridi është hedhur sërish në sulm për të marrë shërbimet...

Juventusi siguron Ramseyn, në verë u bashkohet bardhezinjve

para 6 muajve - Infokusi

Mesfushori uellsian do të jetë lojtar i Juventusit duke filluar nga 1 korriku. Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka arritur marrëveshje me Juventusin. Këtë e konfirmon gazeta The Guardian. Ramsey ka...

Aaron Ramsey arriti marrëveshje me Juventusin

para 6 muajve - Portalb

Futbollisti aktual i Arsenalit londinez, Aaron Ramsey, sipas informacioneve të mediave italiane dhe britanike ka arritur marrëveshje me Juventusin dhe në qershor si lojtar i lirë duhet t’i bashkangjitet...

Icardi mesazh Interit: Gruaja ime do t’i mbrojë interesat e mija deri në fund të karrierës

para 6 muajve - Sovrani

Kapiteni i Interit Mauro Icardi ka pohuar se gruaja e tij, Wanda Nara, do të kujdeset për interesat e tij deri në fund të karrierës, transmeton Sovrani.info. Gazzetta dello Sport raportoi të enjten se...

Juventusi arrin marrëveshje me Ramseyn e Arsenalit

para 6 muajve - Epoka e Re

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey do të bashkohet me kampionët e Serie A, Juventusin, në verë pasi palët kanë arritur marrëveshje finale mes vete. Sipas “The Guardian”, Ramsey ka rënë dakord të bashkohet...

Real Madrid shumë afër marrëveshjes me Icardin

para 6 muajve - Gazeta Express

Duket se Mauro Icardi pritet të largohet që në janar nga Real Madridi Sipas Don Balon, sulmuesi i Interit Mauro Icardi është afër për të arritur marrëveshje me Real Madridin. Sulmuesi argjentinas pritet...

Interi gjobit Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën!

para 6 muajve - Infokusi

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit...

Juventus firmos me Ramsey, i ofron një kontratë të çmendur për 5 sezone

para 6 muajve - Koha Jone

Aaron Ramsey mund të quhet praktikisht një futbollist i Juventusit. Ylli i Arsenalit ka rënë dakord përfundimisht me klubin torinez për tu transferuar në verë pas përfundimit të kontratës, teksa do të...

Higuaini dhe Morata mund të shkëmben

para 6 muajve - Epoka e Re

Milani është thënë se ende ka mundësinë të shkëmbejë Gonzalo Higuain me sulmuesin e Chelseat, Alvaro Morata, ndërsa agjenti i argjentinasit është bërë me dije se gjendet në Londër. Sipas mediumit britanik...

Agjenti i Higuain në Londër, gati për të mbyllur marrëveshjen

para 6 muajve - AlbPortali

Agjenti i Gonzalo Higuain ka udhëtuar në Londër për tu takuar me drejtues të Chelseat. Mungesa e golit te Milani ka bërë që argjentinasi të gjejë një skuadër tjetër për të rigjetur vetën, shkruan Indeksonline....

Interi gjobit Icardin, dhe i shpall luftë Wanda Narës

para 6 muajve - Albeu

Interi po përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit të zhvillonin...

Interi gjobit Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën!

para 6 muajve - Shenja

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit...

Real Madrid shumë afër marrëveshjes me Icardin

para 6 muajve - Lexo

Duket se Mauro Icardi pritet të largohet që në janar nga Real Madridi Sipas Don Balon, sulmuesi i Interit Mauro Icardi është afër për të arritur marrëveshje me Real Madridin. Sulmuesi argjentinas pritet...

Napoli rrit ofertën për talentin e Cagliarit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Nicolo Barella është lojtari më i kërkuar në këtë merkato të janarit. Mesfushori italian duket se do të largohet nga Cagliari brenda fundit të këtij muaji. Për të, në fakt, interesohet Chelsea i Maruizio...

Ramsey shkon te Juventusi

para 6 muajve - Alsat-M

Futbollisti i Arsenalit, Aaron Ramsey, sipas informacioneve të medieve italiane dhe britanike, ka arritur marrëveshje me Juventusin dhe në qershor duhet t’i bashkëngjitet kampiones së Italisë. Kontrata...

Morata-Higuain, lajmi i fundit nga Italia

para 6 muajve - Gazeta Observer

Chelsea e dëshiron transferimin e Gonzalo Higuain në këtë afat, por Milan refuzon ta largojë atë deri sa ta gjen një zëvendësues për të. Skuadra rosonere është ende e interesuar për Alvaro Moratan, por...

Interi i ofron Icardit shtatë milionë euro në vit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Interi njoftohet se i ka ofruar kapitenit Mauro Icardi një rrogë prej shtatë milionë eurosh, por është ende poshtë kërkesave të gruas dhe agjentes së tij Wanda Nara. Interi dhe kapiteni Icardi janë ende...

Interi gjobit Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit...

Morata shtyn ish-milanistin te Juventusi

para 6 muajve - Koha.mk

Edhe pse duket i blinduar në sulm, mediat spanjolle ofrojnë një skenar të jashtëzakonshëm, në lidhje me një efekt domino që mund të ndodhë gjatë merkatos së dimrit, për sa u përket bomberave në Europë....

Inter dënon sulmuesin Icardi

para 6 muajve - Java News

Interi raportohet se e ka dënuar kapitenin Mauro Icardi më 100 000 euro pasi që është ardhur vonë në stërvitje, derisa tensionet janë rritur për shkak të mos rinovimit të kontratës së tij Sipas Sky Sport...

Juventusi siguron Ramseyn, në verë u bashkohet bardhezinjve

para 6 muajve - Periskopi

Mesfushori uellsian do të jetë lojtar i Juventusit duke filluar nga 1 korriku. Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka arritur marrëveshje me Juventusin. Këtë e konfirmon gazeta The Guardian. Ramsey ka...

Agjenti i Higuain në Londër, gati për të mbyllur marrëveshjen

para 6 muajve - Fakti Ditor

Agjenti i Gonzalo Higuain ka udhëtuar në Londër për tu takuar me drejtues të Chelseat. Mungesa e golit te Milani ka bërë që argjentinasi të gjejë një skuadër tjetër për të rigjetur vetën, shkruan Indeksonline....

Interi gjobit Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën!

para 6 muajve - Klan Kosova

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit...

Interi gjobit Icardin, dhe i shpall luftë Wanda Narës

para 6 muajve - Lajm

Interi po përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit të zhvillonin...

“Bomba” e ditës: Agjenti i Higuainit nis bisedimet me Chelsean

para 6 muajve - OraInfo

Milan do të jetë i etur të mos humbasë Gonzalo Higuain në janar. Argjentinasi përpara, i cili u bashkua me huazim me një opsion për të blerë nga Juventusi në verë, është i lidhur fort me një largim nga...

Për Interin mund të jetë e rëndë, Wanda Nara vendos për rrogën e Mauro Icardit

para 6 muajve - Newsport

Wanda Nara, bashkëshortja, por në të njëjtën kohë edhe menaxherja e Mauro Icardit kërkon që nëse do të ketë një rinovim të kontratës për të, atëherë rroga të jetë 10 milionë Euro dhe një klauzolë largimi...

Inter e dënon Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën

para 6 muajve - Lajmi.net

Inter duket se nuk do ta fal kësaj radhe Mauro Icardin. Inter e ka gjobitur Mauro Icardin, nën arsyetimin se po e prish imazhin e tij me deklarata për largim. Skuadra italiane e ka gjobitur sulmuesin argjentinas...

Hysaj-Napoli: Qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

Juventusi siguron Ramseyn, në verë u bashkohet bardhezinjve

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mesfushori uellsian do të jetë lojtar i Juventusit duke filluar nga 1 korriku. Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka arritur marrëveshje me Juventusin. Këtë e konfirmon gazeta The Guardian. Ramsey ka...

Morata te Atletico? Nuk mund të konfirmoj asgjë, thotë Simeone

para 6 muajve - Portalb

Diego Simeone ka refuzuar që të konfirmojë nëse Atletico Madridi është ndër klubet e interesuara par Alvaro Moratan. Ish-sulmuesi i Real Madridit ishte lidhur me një rikthim në La Liga, edhe pse Sevilla...

Interi nuk pret më – ja çfarë po ndodhë me Icardin

para 6 muajve - GazetaBlic

Koha e fjalëve dhe mesazheve në distancë mbaroi, dita vendimtare e “larjes së hesapeve” do të jetë javën e ardhshme. Interi është në hall për rinovimin e zvarritur të Mauro Icardit dhe takimi i planifikuar...

Juventusi siguron Ramseyn, në verë u bashkohet bardhezinjve

para 6 muajve - KosovaPress

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka arritur marrëveshje me Juventusin. Këtë e konfirmon gazeta The Guardian. Ramsey ka rënë dakord me kushtet e italianëve, por do t’i bashkohet ekipit vetëm në verë....

Interi gjobit Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit...

Atletico Madrid prish planet e Milanit në merkato

para 6 muajve - Koha Jone

E ardhmja e Alvaro Moratës është gjithnjë e më larg Chelsea, më sulmuesin e cili nuk arriti të gjejë kurrë atë “feeling” me Sarrin. Morata kërkon me çdo kusht të largohet, që në këtë merkato janari, në...

​Reagon trajneri i Atleticos pas lajmit për transferimin e Moratas

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, nuk pranoi ta konfirmonte apo mohonte lajmin se klubi i drejtuar nga ka hyrë në garë për transferimit e sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata, gjatë këtij afati...

Interi gjobit Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën!

para 6 muajve - SuperSport

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit...

Interi e gjobitë Icardin me 100 mijë euro, ja pse

para 6 muajve - Lajm

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje gjatë ditës së martë. Fillimisht ishte programuar që zikaltrit...

Morata dëshiron të largohet këtë muaj nga Chelsea

para 6 muajve - Telegrafi

Sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata dëshiron të largohet nga Chelsea këtë muaj dhe për këtë do ta bëjë së shpejti një kërkesë te drejtuesit e klubit. Morata nuk po gjen qetësi dhe së shpejti pritet të largohet...

“Jemi shumë larg me Interin, katër klube e duan”

para 6 muajve - Koha.mk

Wanda Nara e ka konfirmuar se marrëveshja mes klubit dhe burrit të tij Mauro Icardi, është ende larg, ndërsa ka shtuar se katër klube e duan.  Mediat gjatë gjithë ditës kanë shkruar se Icardi ka gjasa...

Ish-sulmuesin e Milanit e kërkon Juventusi

para 6 muajve - Albeu

Edhe pse duket i blinduar në sulm, mediat spanjolle ofrojnë një skenar të jashtëzakonshëm, në lidhje me një efekt domino që mund të ndodhë gjatë merkatos së dimrit, për sa u përket bomberave në Europë....

The Guardian: Ramsey zyrtarizohet në Juventusi në fund të muajit

para 6 muajve - Koha.mk

Mesfushori i Arsenalit do të zyrtarizohet si lojtar i kampionëve të Serie A këtë janar, por ai do ti bashkohet atyre në verë Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka arritur marrëveshje për t’ju bashkuar...

Icardi bëhet i Real Madridit?

para 6 muajve - Sovrani

Duket se Mauro Icardi pritet të largohet që në janar nga Interi. Sipas Don Balon, sulmuesi i Interit Mauro Icardi është afër për të arritur marrëveshje me Real Madridin. Sulmuesi argjentinas pritet që...

Napoli nuk heq dorë nga Barrela, nis ofensivën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Napoli nuk heq dorë nga Nicolo Barella dhe është gati të sfidojë Interin, Arsenalin dhe Chelsea-in per talentin italian. De Laurentis është gati të investojë plot 40 milionë euro për kartonin e 21-vjeçarit...

Chelsea preferon Paredesin para Barellas

para 6 muajve - Zhurnal

Chelsea po zvarritet për blerjen e Nicoli Barellas pasi ka më shumë gjasa të blejë Leandro Paredes nga Zenit St Petersburg. Talenti i madh italian, Barella, kohëve të fundit është përfolur për një kalim...

Real Madrid shumë afër marrëveshjes me Icardin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Sipas Don Balon, sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, është afër për të arritur marrëveshje me Real Madridin. Sulmuesi argjentinas pritet që të nënshkruaj kontratë gjashtë vjeçare me skuadrën nga Santiago...

Juventusi arrin marrëveshje me Ramseyn – Uellsiani prezantohet në javën e ardhshme, por vjen në verë

para 6 muajve - Zhurnal

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey do të bashkohet me kampionët e Serie A, Juventusin, në verë pasi palët kanë arritur marrëveshje finale mes vete. Sipas mediumit The Guardian, Ramsey ka rënë dakord...

Bartomeu personalisht merret me transferin e Suarezit

para 6 muajve - Gazeta Express

Denis Suarez në Arsenal është duke u futuar në një sagë transferi e që po ndodh gjatë këtij muaji. Sipas të përditshmes Marca, presidenti i Barcelonës është duke u përfshirë personalisht në dramën e transferit...

Juventusi arrin marrëveshje me Ramseyn – Uellsiani prezantohet në javën e ardhshme, por vjen në verë

para 6 muajve - Telegrafi

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey do të bashkohet me kampionët e Serie A, Juventusin, në verë pasi palët kanë arritur marrëveshje finale mes vete. Sipas mediumit The Guardian , Ramsey ka rënë dakord...

Icardi kthehet në çështje, Interi nuk pret më. Futet në lojë e dashura

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Koha e fjalëve dhe mesazheve në distancë mbaroi, dita vendimtare e “larjes së hesapeve” do të jetë javën e ardhshme. Interi është në hall për rinovimin e zvarritur të Mauro Icardit dhe takimi i planifikuar...

Morata në Atletico Madrid? Simeone tregon të vërteten

para 6 muajve - GazetaBlic

Diego Simeone refuzoi të konfirmojë ose të mohojë nëse Atletico Madrid janë ndër klubet e interesuara për sulmuesin e Chelsea, Alvaro Morata. Ish-sulmuesi i Real Madridit – Morata është lidhur me një rikthim...

Juventusi arrin marrëveshje me Ramseyn – Uellsiani prezantohet në javën e ardhshme, por vjen në verë

para 6 muajve - InfoMagazin

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey do të bashkohet me kampionët e Serie A, Juventusin, në verë pasi palët kanë arritur marrëveshje finale mes vete. Sipas mediumit The Guardian , Ramsey ka rënë dakord...

Punë e kryer: Ja ku po transferohet Ramsey

para 6 muajve - Lajmi.net

Më në fund po përfundon telenovela rreth të ardhmes së Aaron Ramseyt. Tashmë është bërë e ditur se Aaron Ramsey do të largohet nga Arsenali, pasi negociatat për kontratën e re kanë dështuar. Mesfushori...

Morata në Atletico Madrid? Simeone tregon të vërteten

para 6 muajve - Lajm

Diego Simeone refuzoi të konfirmojë ose të mohojë nëse Atletico Madrid janë ndër klubet e interesuara për sulmuesin e Chelsea, Alvaro Morata. Ish-sulmuesi i Real Madridit – Morata është lidhur me një rikthim...

Inter e gjobit 100 mijë euro, Icardi I xhindosur, nuk do rinovojë kontratën

para 6 muajve - Vizion Plus

Nga Argjentina vjen lajmik bombë. “Icardi nuk do të rinovojë kontratën me Interin që I skadon në qershor 2021. Sipas televizionit argjentinas TycSports, menaxherja dhe njekohesisht gruaja e tij Wanda Nara...

Icardi e ka mbyllur me Interin

para 6 muajve - Infokusi

Rinovimi i Mauro Icardit me Interin është shndërruar në një çështje muajt e fundit dhe drejtuesit zikaltër e kanë në agjendën e tyre të janarit, takimin me Wanda Narën, bashkëshorten dhe menaxheren e sulmuesit....

“Bomba” nga Argjentina: Icardi e ka mbyllur me Interin

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Rinovimi i Mauro Icardit me Interin është shndërruar në një çështje muajt e fundit dhe drejtuesit zikaltër e kanë në agjendën e tyre të janarit, takimin me Wanda Narën, bashkëshorten dhe menaxheren e sulmuesit....

Chelsea ka gati 50 milionë euro për këtë sulmues të Premierligës

para 6 muajve - GazetaBlic

Sarri preferon transferimni e Gonzalo Higuain, pavarësisht shqetësimeve nga bordi i Chelsea. Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri është i gatshëm të paguajë deri në 50 milionë euro për sulmuesin e Bournemouth...

Zhvillimet e fundit mbi të ardhmen e Ramsey-t

para 6 muajve - Sovrani

Në një lëvizje që ka dominuar titujt gjatë javës së kaluar, Aaron Ramsey i Arsenalit ka qenë i lidhur fort me një lëvizje në Juventus – pasi uellsiani nuk arriti të binte dakord për një marrëveshje të...

Chelsea preferon Paredesin para Barellas

para 6 muajve - Telegrafi

Chelsea po zvarritet për blerjen e Nicoli Barellas pasi ka më shumë gjasa të blejë Leandro Paredes nga Zenit St Petersburg. Talenti i madh italian, Barella, kohëve të fundit është përfolur për një kalim...

Bartomeu i premton yllit të Barcelonës se do ta lënë të largohet

para 6 muajve - Lajmi.net

Denis Suarez do të largohet përfundimisht nga Barcelona në këtë afat. Josep Maria Bartomeu i ka premtuar Denis Suarezit se do ta lejoj largimin e tij në këtë afat. Arsenal po e kërkon transferimin e tij...

Ramsey blen biletën për në Itali – transferohet në Serie A

para 6 muajve - GazetaBlic

Mesfushori i Arsenalit – Aaron Ramsey dhe agjentët e tij kanë rezervuar udhëtimin e tyre në Torino për të nënshkruar kontratën me Juventusin. Sipas Sky Sport Italia, uellsiani do të fluturojë në Torino...

Reagon trajneri i Atleticos pas lajmit për transferimin e Moratas

para 6 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, nuk pranoi ta konfirmonte apo mohonte lajmin se klubi i drejtuar nga ka hyrë në garë për transferimit e sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata, gjatë këtij afati...

Bartomeu personalisht merret me transferin e Suarezit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Denis Suarez në Arsenal është duke u futuar në një sagë transferi e që po ndodh gjatë këtij muaji. Sipas të përditshmes Marca, presidenti i Barcelonës është duke u përfshirë personalisht në dramën e transferit...

‘Adios’ Chelsea! Morata po transferohet te klubi i madh evropian

para 6 muajve - Lajmi.net

Alvaro Morata do të do largohet nga Chelsea në këtë afat. Alvaro Morata nuk është i lumtur me trajtimin që po i bëhet te Chelsea, andaj po largohet në këtë afat kalimtar. Sulmuesi spanjoll është cak i...

Këtë nuk e priste askush, Juventusi me super-transferim

para 6 muajve - OraInfo

Juventusi duket se do të bëjë edhe një transferim. Mesfushori i Arsenalit do të zyrtarizohet si lojtar i kampionëve të Serie A këtë janar, por ai do ti bashkohet atyre në verë. Mesfushori i Arsenalit,...

The Guardian: Ramsey zyrtarizohet në Juventus në fund të muajit

para 6 muajve - Gazeta Express

Mesfushori i Arsenalit do të zyrtarizohet si lojtar i kampionëve të Serie A këtë janar, por ai do ti bashkohet atyre në verë Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka arritur marrëveshje për t’ju bashkuar...

Punë e kryer: Ja ku po transferohet Ramsey

para 6 muajve - AlbPortali

Tashmë është bërë e ditur se Aaron Ramsey do të largohet nga Arsenali, pasi negociatat për kontratën e re kanë dështuar. Mesfushori uellsian ka refuzuar ta vazhdoi kontratën, andaj ai do të transferohet...

Aaron Ramsey po i numëron ditët e fundit si lojtar i Arsenalit

para 6 muajve - Arbresh

Më në fund po përfundon telenovela rreth të ardhmes së Aaron Ramsey. Tashmë është bërë e ditur se Aaron Ramsey do të largohet nga Arsenali, pasi negociatat për kontratën e re kanë dështuar. Mesfushori...

Aaron Ramsesy po i numëron ditët e fundit si lojtar i Arsenalit

para 6 muajve - Arbresh

Më në fund po përfundon telenovela rreth të ardhmes së Aaron Ramsey. Tashmë është bërë e ditur se Aaron Ramsey do të largohet nga Arsenali, pasi negociatat për kontratën e re kanë dështuar. Mesfushori...

Morata po transferohet te Atletico Madrid!?

para 6 muajve - InfoMagazin

Alvaro Morata do të do largohet nga Chelsea në këtë afat. Alvaro Morata nuk është i lumtur me trajtimin që po i bëhet te Chelsea, andaj po largohet në këtë afat kalimtar. Sulmuesi spanjoll është cak i...

Morata e ‘mashtron’ Milanin, rikthehet në Madrid

para 6 muajve - GazetaBlic

Morata mund ta bëjë befasinë e merkatos. Të gjithë po e lidhin spanjollin me një kalim të mundshëm te Milani si pjesë e marrëveshjes ku Higuain do të kalonte në Chelsea, por si duket ish anëtari i Juventusit...

Morata “largohet” nga Milani, shumë pranë rikthimit në Madrid

para 6 muajve - SuperSport

Të gjithë e presin që të përfundojë te Milani, në një marrëveshje që do të çonte sulmuesin argjentinas Gonzalo Higuain te Chelsea, por Alvaro Morata duket se do të rikthehet në Spanjë dhe për më tepër...

Inter e dënon Icardin

para 6 muajve - Gazeta Express

Interi raportohet se e ka dënuar kapitenin Mauro Icardi më 100 000 euro pasi që është ardhur vonë në stërvitje, derisa tensionet janë rritur për shkak të mos rinovimit të kontratës së tij Sipas Sky Sport...

Arsenal e transferon zëvendësuesin e Ramsey

para 6 muajve - Lajmi.net

Arsenal ka filluar të mendojë për zëvendësuesin e Aaron Ramsey. Mesfushori uellsian në fund të sezonit do të largohet nga Arsenal, për t’u transferuar në Serie A te skuadra e Juventusit. 28 vjeçari, ka...

Arsenali e bën transferimin e papritur

para 6 muajve - OraInfo

Arsenali duket se do të bëjë një transferim. Ai ka filluar të mendojë për zëvendësuesin e Aaron Ramsey. Mesfushori uellsian në fund të sezonit do të largohet nga Arsenal, për t’u transferuar në Serie A...

Chelsea me pesë super-transferime

para 6 muajve - OraInfo

Afati i janarit ka qenë shumë i mirë për ekipin e Chelseas. ‘Blutë’ e Londrës kanë paguar mbi 60 milionë euro për anësorin e Borussia Dortmund, Christian Pulisic, të cilin e kanë huazuar menjëherë te skuadra...

Marotta kërkon yllin e Juventusit te Interi

para 6 muajve - InfoShqip

Giuseppe Marotta po mundohet që të përforcojë sa më shumë klubin e Interit. Siç raporton “SportMediaset”, Marotta mund të bëjë gjithçka për të sjellë Dybalan te Interi. Sulmuesi Argjentinas është shumë...

Agjenti i Hysajt takohet me drejtuesit e Napolit

para 6 muajve - Telegrafi

Agjenti i Elseid Hysaj, është takuar me drejtuesit e klubit të Napolit, ku ka folur për të ardhmen, ku në mes janë interesimet e Chelseat dhe Atletico Madridit. Shqiptari është një lojtar në të cilin beson...

Chelsea, seriozisht në garë për Hysaj

para 6 muajve - Iliria News

Blutë kanë edhe një synim gjatë këtij afati kaotik dimëror, ku janë shumë aktiv duke kërkuar lojtarë për çdo pjesë të fushës Chelsea është duke e marrë në konsideratë të madhe transferin e shqiptarit Elseid...

Chelsea bën pesë transferime, formacioni i tyre tani është më i rrezikshmi në Evropë

para 6 muajve - Lajmi.net

Chelsea kanë qenë një nga ekipet më aktive në afatin kalimtar të janarit. ‘Blutë’ e Londrës kanë paguar mbi 60 milionë euro për anësorin e Borussia Dortmund, Christian Pulisic, të cilin e kanë huazuar...

Marotta kërkon yllin e Juventusit te Interi

para 6 muajve - Albeu

Giuseppe Marotta po mundohet që të përforcojë sa më shumë klubin e Interit. Siç raporton "SportMediaset", Marotta mund të bëjë gjithçka për të sjellë Dybalan te Interi . Sulmuesi Argjentinas është shumë...

“Bomba” nga Argjentina: Icardi e ka mbyllur me Interin

para 6 muajve - Koha.mk

Rinovimi i Mauro Icardit me Interin është shndërruar në një çështje muajt e fundit dhe drejtuesit zikaltër e kanë në agjendën e tyre të janarit, takimin me Wanda Narën, bashkëshorten dhe menaxheren e sulmuesit....

Edhe Mauro Icardi gjobitet nga Interi

para 6 muajve - Arbresh

Mauro Icardi thuhet të jetë gjobitur me një shumë prej 100 mijë eurove nga Interi për ardhjen me vonesë në stërvitje. Argjentinasi nuk është lojtari i parë i “Nerazzurrëve” me masa disiplinore që është...

Chelsea në garë serioze për mbrojtësin shqiptar të Napolit

para 6 muajve - Albeu

Chelsea është duke e marrë në konsideratë të madhe transferin e shqiptarit Elseid Hysaj , me lojtarin që mund të jetë gati për më pak se 45 milionë funte (50 milionë euro) aq sa është klauzola e tij, derisa...

Chelsea, seriozisht në garë për Hysaj

para 6 muajve - Tetova Sot

Blutë kanë edhe një synim gjatë këtij afati kaotik dimëror, ku janë shumë aktiv duke kërkuar lojtarë për çdo pjesë të fushës Chelsea është duke e marrë në konsideratë të madhe transferin e shqiptarit Elseid...

Higuain pranon ofertën e re, largohet nga Milan

para 6 muajve - GazetaBlic

Sipas Marca, Gonzalo Higuain i Milanit e ka pranuar ofertën nga Chelsea dhe është vendosur të ribashkohet me ish-teknikun e tij, Maurizio Sarri, ku ka luajtur më parë tek Napoli. Mediat raportojnë se marrëveshja...

Barcelona i premton mesfushorit të tyre kalimin në Arsenal

para 6 muajve - Arbresh

Presidenti i Barcelonës, Jopsep Maria Bartomeu i ka premtuar mesfushorit Denis Suarez se do t’i lejohet transferimi në Arsenal gjatë merkatos së këtij muaji. Suarez dëshiron të largohet nga Barcelona në...

“Bomba” nga Argjentina: Icardi e ka mbyllur me Interin

para 6 muajve - SuperSport

Rinovimi i Mauro Icardit me Interin është shndërruar në një çështje muajt e fundit dhe drejtuesit zikaltër e kanë në agjendën e tyre të janarit, takimin me Wanda Narën, bashkëshorten dhe menaxheren e sulmuesit....

Befasi e madhe: Morata gjen klubin e ri, nukë shtë Sevilla

para 6 muajve - OraInfo

Sulmuesi spanjoll Alvaro Morata nuk ka arritur t’i tregoj cilësitë e tij prej se është transferuar te Chelsea. Klubi nga Londra tashmë është duke shikuar alternativa për të larguar nga klubi lojtarin....

“Bomba” nga Argjentina: Icardi e ka mbyllur me Interin, nuk do të rinovojë kontratën

para 6 muajve - SuperSport

Rinovimi i Mauro Icardit me Interin është shndërruar në një çështje muajt e fundit dhe drejtuesit zikaltër e kanë në agjendën e tyre të janarit, takimin me Wanda Narën, bashkëshorten dhe menaxheren e sulmuesit....

Icardi, mes kaosit nga rinovimi dhe gruaja

para 6 muajve - Top Channel

Rrjetet televizive argjentinase dhe gazetat kryesore në këtë vend e quajnë të sigurtë largimin e futbollistit më të vlefshëm të Interit, nga skuadra zikaltër. Mauro Icardi nuk pritet të rinovojë kontratën...

Wanda tremb Interin: Marrëveshja për rinovimin e Icardit është larg

para 6 muajve - RTV 21

Gruaja dhe menaxherja e yllit të Interit, vazhdon t’i bëjë presion klubit për rritjen e pagës Mauro Icardi ende nuk ka rinovuar kontratën me Interin, marrëveshje e të cilës i skadon më 30 qershor të vitit...

Sarri ngulmon për Hysajn, por Napoli nuk heq dorë pa 50 mln euro

para 6 muajve - Koha Jone

Trajneri i Chelsea-t, Maurizio Sarri kërkon të nënshkruajë  me mbrojtësin e kombëtare sonë, Elseid Hysaj. Mediat angleze (Metro dhe Evening Standard) shkruajnë se ish-trajneri i Napolit është duke kërkuar...

Suarez i thotë “PO” Arsenalit

para 6 muajve - InfoShqip

Mesfushori i Barcelonës, Denis Suarez është pajtuar për t’iu bashkuar Arsenalit pasi ka biseduar me Unai Emery. 25 vjeçari është një prioritet për Gunners gjatë afatit kalimtar të janarit dhe dy klubet...

Atletico Madridi futet në garë për huazimin e Moratas

para 6 muajve - Telegrafi

Atletico Madridi i është futur në garë për sulmuesin e Chelseat, Alvaro Moratan që e kërkon në huazim. Sulmuesi ka qenë i lidhur me një largim nga klubi londinez, pasi duket se nuk është i lumtur me kritikat....

Chelsea, seriozisht në garë për Hysaj

para 6 muajve - Gazeta Express

Blutë kanë edhe një synim gjatë këtij afati kaotik dimëror, ku janë shumë aktiv duke kërkuar lojtarë për çdo pjesë të fushës Chelsea është duke e marrë në konsideratë të madhe transferin e shqiptarit Elseid...

Nëse dështon Higuain, Chelsea bën gati 50 milionë paundë për yllin anglez

para 6 muajve - Koha Jone

Chelsea është gati që të paguajë 50 milionë paundë për të rrëmbyer sulmuesin e Bournemouth, Callum Wilson, nëse nuk do të arrijnë që të transferojnë Gonzalo Higuain gjatë janarit. “Sky Sports” shkruan...

Interi e dënon ashpër Mauro Icardin

para 6 muajve - Sovrani

Inter vendosi të dënojë me një gjobë prej 100 mijë euro kapitenin e tyre Mauro Icardi, fajtor për një vonesë në seancën e parë të trajnimit të vitit 2019 Lajmi është zbuluar nga studiot e Sky Sport. Kjo...

Chelsea bën pesë transferime, formacioni i tyre tani është më i rrezikshmi në Evropë

para 6 muajve - AlbPortali

‘Blutë’ e Londrës kanë paguar mbi 60 milionë euro për anësorin e Borussia Dortmund, Christian Pulisic, të cilin e kanë huazuar menjëherë te skuadra gjermane deri në fund të sezonit. Transferimi i Pulisic...

Morata drejt rikthimit në Madrid, por jo te skuadra e Realit

para 6 muajve - Koha Jone

Chelsea po bëhet gati për disa lëvizje të bujshme në merkaton e këtij janari. Alvaro Morata duket shumë pranë një transferimi te skuadra e Atletico Madrid dhe jo te Seveilla, siç ishte përfolur në ditët...

Atletico Madrid i bashkohet garës për huazimin e Moratas

para 6 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi është lidhur me një kalim në Sevilla por lajmet e reja thonë se edhe Atletico ka filluar betejën për shërbimet e tij Atletico Madrid i është bashkuar garës për të nënshkruar me Alvaro Moratan...

Callum Wilson te Chelsea nëse dështon Higuain

para 6 muajve - Telegrafi

Skuadra angleze e Chelseat është duke menduar që të përforcojë radhët e veta në afatin kalimtar të janarit. Londinezët nuk janë të kënaqur me angazhimin e dyshes Alvarot Morata e Olivier Giroud dhe për...

Wanda Nara: Jemi larg rinovimit me Interin, kemi oferta nga klube të mëdha

para 6 muajve - Albeu

Agjentja dhe njëkohësisht bashkëshortja e Mauro Icardit , Wanda Nara, ka bërë të ditur se ata janë shumë larg rinovimit të kontratës me Interin dhe se Icardi ka oferta nga katër klube të mëdha , dy nga...

Garës për Moratan i bashkohet edhe Atletico

para 6 muajve - Koha.net

Alvaro Morata duket se do të largohet nga Chelsea në këtë afat kalimtar në formë huazimi. E në garë për të ka hyrë edhe gjiganti spanjoll Atletico Madridi, transmeton Koha.net. Goal raporton se Sevilla...

Atletico Madrid i bashkohet garës për huazimin e Moratas

para 6 muajve - Tetova Sot

Sulmuesi është lidhur me një kalim në Sevilla por lajmet e reja thonë se edhe Atletico ka filluar betejën për shërbimet e tij Atletico Madrid i është bashkuar garës për të nënshkruar me Alvaro Moratan...

Higuain në ‘provë’, Chelsea bën gati 50 milionë paundë për yllin anglez

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Chelsea është gati që të paguajë 50 milionë paundë për të rrëmbyer sulmuesin e Bournemouth, Callum Wilson, nëse nuk do të arrijnë që të transferojnë Gonzalo Higuain gjatë janarit. “Sky Sports” shkruan...

Befasi nga Madridi, Atletico shpreh interesim për sulmuesin e Chelseat

para 6 muajve - Albeu

Sulmuesi, Alvaro Morata është afër largimit nga klubi londinez, Chelsea. Sevilla shihet si favorite për ta transferuar sulmuesin spanjoll , por negociatat për mbetje afatgjate të lojtarit në klubin andalusian...

Agjenti i Hysajt takohet me drejtuesit e Napolit

para 6 muajve - Arbresh

Agjenti i Elseid Hysaj, është takuar me drejtuesit e klubit të Napolit, ku ka folur për të ardhmen, ku në mes janë interesimet e Chelseat dhe Atletico Madridit. Shqiptari është një lojtar në të cilin beson...

Alvaro Morata transferohet në La Liga

para 6 muajve - Lajmi.net

Atletico Madrid i është bashkuar garës për të nënshkruar me sulmuesin e Chelsea, Alvaro Morata. Sulmuesi spanjoll ka qenë i lidhur me një largim nga ‘Blutë’ gjatë javëve të fundit, ku forma e tij jo e...

Morata tek gjiganti i La Ligas

para 6 muajve - GazetaBlic

Dy skuadrat spanjolle, Sevilla e Atletico Madrid e duan në skuadër sulmuesin spanjoll Atletico Madrid është futur në garë për ta transferuar Alvaro Moratan në formë huazimi, shkruan Goal.com. Sulmuesi...

Gruaja e Icardit i konfirmon zërat për mos rinovimin e kontratës: Jemi shumë larg me Interin, katër klube e duan

para 6 muajve - Telegrafi

Wanda Nara e ka konfirmuar se marrëveshja mes klubit dhe burrit të tij Mauro Icardi, është ende larg, ndërsa ka shtuar se katër klube e duan. Mediat gjatë gjithë ditës kanë shkruar se Icardi ka gjasa që...

“Bomba” e Wanda Nara-s: Akordi me Interin është shumë larg, ja 4 ekipet që duan Icardin

para 6 muajve - Koha Jone

Pas informacioneve nga Argjentina për të ardhmen e Mauro Icardit, ka folur menjëherë bashkëshortja dhe agjentja e tij, Wanda Nara. Duke folur për versionin argjentinas të gazetës “AS”, ajo ka konfirmuar...

E BUJSHME/ Atletico Madrdi i rrëmben lojtarin Chelseat, madrilenët gati të godasin Juventusin me një ishin e tyre

para 6 muajve - Newsport

Atletico Madrid këtë periudhë po vuan për sulmues, pasi Diego Costa është dëmtuar dhe do kohë që të arrijë formën e duhur. Kështu ata kanë hedhur sytë tek Alvaro Morata, sulmuesi i Chelseat. Sipas Goal.com,...

Morata po kthehet në Spanjë

para 6 muajve - Gazeta Express

Dy skuadrat spanjolle, Sevilla e Atletico Madrid e duan në skuadër sulmuesin spanjoll Atletico Madrid është futur në garë për ta transferuar Alvaro Moratan në formë huazimi, shkruan Goal.com, përcjell...

Si ndryshon Chelsea deri në fund të merkatos së janarit me pesë afrime të reja

para 6 muajve - Gazeta Tema

Chelsea është një nga ekipet më aktive të Premier Ligës në merkaton e transferimeve të janarit deri më tani. Maurizio Sarri ka përfunduar tashmë blerjen me 58 milionë paund të yllit të Borussia Dortmundit,...

Chelsea nuk përmbahet, ofron 50 mln £ për sulmuesin anglez

para 6 muajve - Albeu

Chelsea po mendon që të përforcojë sa më shumë skuadrën në merkaton e janarit . Blutë e Londrës janë vënë në ndjekje të një sulmuesi potencial që është efektiv përpara portës. Drejtuesit e klubit londinez...

​Gruaja e Icardit: Jemi larg rinovimit të kontratës me Interin, kemi oferta nga klube të mëdha

para 6 muajve - Gazeta Express

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka bërë të ditur se ata janë shumë larg rinovimit të kontratës me Interin dhe se Icardi ka oferta nga katër klube të mëdha, dy nga Spanja, një nga...

Chelsea ofron 55 milionë euro për sulmuesin e Bournemouthit nëse nuk e transferon Higuainin

para 6 muajve - Koha.net

Maurizio Sarri dëshiron që në këtë afat kalimtar të përforcojë skuadrën me një sulmues, dhe zgjedhja e tij e parë është argjentinasi Gonzalo Higuain. Por, sipas mediave britanike nëse dështon transferimi...

Chelseas i kushton 55 milionë euro sulmuesi i njohur

para 6 muajve - Lajmi.net

Problemet në fazën e sulmit dhe golat e munguara gjatë pjesës së parë të sezonit mund të zgjidhen nga Chelsea këtë afat kalimtar. ‘Blutë’ e Londrës janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 55 milionë euro...

Icardi-Inter, vjen lajmi shokues nga Italia

para 6 muajve - Ina

Lajmet nga Argjentina thonë se sulmuesi i Interit, Mauro Icardi nuk do të nënshkruajë një kontratë të re me klubin përcjell ORAinfo. Sipas TyC, agjenti i gruas së Icardi Wanda Nara i tha Interit se burri...

Gruaja e Icardit: Jemi larg rinovimit të kontratës me Interin, kemi oferta nga klube të mëdha

para 6 muajve - Tetova Sot

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka bërë të ditur se ata janë shumë larg rinovimit të kontratës me Interin dhe se Icardi ka oferta nga katër klube të mëdha, dy nga Spanja, një nga...

​Wanda tremb Interin: Marrëveshja për rinovimin e Icardit është larg

para 6 muajve - KosovaPress

Mauro Icardi ende nuk ka rinovuar kontratën me Interin, marrëveshje e të cilës i skadon më 30 qershor të vitit 2021. Madje vazhdimi i shumëpritur mes palëve ka hyrë në një fazë kaotike prej pretendimeve...

Formacioni që ëndërron Chelsea pas janarit, në të është edhe Hysaj

para 6 muajve - Ina

Chelsea pritet që të jetë një ndër skuadrat më aktive në merkaton e dimrit, teksa është shumë pranë transferimit të Barella-s nga Cagliari. Blutë e Londrës ndërkohë janë shumë të interesuar edhe për Elseid...

Chelsea, seriozisht në garë për Hysaj

para 6 muajve - Gazeta Observer

Blutë kanë edhe një synim gjatë këtij afati kaotik dimëror, ku janë shumë aktiv duke kërkuar lojtarë për çdo pjesë të fushës. Chelsea është duke e marrë në konsideratë të madhe transferin e shqiptarit...

Morata po kthehet në Spanjë

para 6 muajve - Tetova Sot

Dy skuadrat spanjolle, Sevilla e Atletico Madrid e duan në skuadër sulmuesin spanjoll Atletico Madrid është futur në garë për ta transferuar Alvaro Moratan në formë huazimi, shkruan Goal.com, përcjell...

Alvaro Morata te Atletico Madridi?

para 6 muajve - Arbresh

Atletico Madridi ka shfaqur interesim për të nënshkruar me sulmuesin e Chelseas, Alvaro Moratan. Kështu raporton ‘Goal’ , e cila pretendon gjithashtu se skuadra e Diego Simeones do të dëshironte të transferonte...

Icardi nuk rinovon me Interin, Reali gati të përfitojë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Kanali italian “TyCSports” raporton se Mauro Icardi nuk do të rinovojë kontratën me Interin, e cila skadon në vitin 2021. Wanda Nara , gruaja dhe menaxheri i sulmuesit, janë takuar me drejtuesit zikaltër,...

Icardi nuk do të rinovojë me Interin?

para 6 muajve - Telegrafi

Një raport sensacional është publikuar në Argjentinë që pohon se kapiteni i Interit, Mauro Icardi, nuk do të nënshkruajë kontratë të re. Sipas mediumit me reputacion të respektuar, TyC Sports, agjentja...

Formacioni që ëndërron Chelsea pas janarit, në të është edhe Hysaj

para 6 muajve - Koha Jone

Chelsea pritet që të jetë një ndër skuadrat më aktive në merkaton e dimrit, teksa është shumë pranë transferimit të Barella-s nga Cagliari. Blutë e Londrës ndërkohë janë shumë të interesuar edhe për Elseid...

Icardi nuk rinovon me Inter, shikoni se kush e thotë

para 6 muajve - GazetaBlic

Wanda Nara, gruaja dhe njëherit edhe menaxherja e sulmuesit të Inter, Mauro Icardi, ka irrituar tifozët ‘zikaltër’ me deklaratën e fundit të saj. Ajo ka thënë se klienti i saj nuk do të rinovoj kontratën...

Icardi-Inter, vjen lajmi shokues nga Italia

para 6 muajve - OraInfo

Lajmet nga Argjentina thonë se sulmuesi i Interit, Mauro Icardi nuk do të nënshkruajë një kontratë të re me klubin përcjell ORAinfo. Sipas TyC, agjenti i gruas së Icardi Wanda Nara i tha Interit se burri...

Mediat argjentinase: Icardi e refuzon vazhdimin e kontratës me Interin

para 6 muajve - Gazeta Express

Mediat argjentinase pohojnë në mënyrë sensacionale se Mauro Icardi nuk do të nënshkruajë kontratë të re me Interin. Sipas TyC Sports, bashkëshortja dhe agjentja e Icardit, Wanda Nara, ia ka bërë me dije...

Nuk rinovon me Interin, Icardi ka gjetur klubin e ri

para 6 muajve - Lajmi.net

Mauro Icardi ka vendosur të largohet nga Inter. Mauro Icardi nuk po e rinovon kontratën me Interin, pasi e dëshiron largimin qysh në këtë afat. Agjentja dhe bashkëshortja e argjentinasit, Ëanda Nara, ka...

Media argjentinase: Icardi nuk rinovon me Interin, Reali gati të përfitojë

para 6 muajve - Koha Jone

Kanali italian “TyCSports” raporton se Mauro Icardi nuk do të rinovojë kontratën me Interin, e cila skadon në vitin 2021. Wanda Nara , gruaja dhe menaxheri i sulmuesit, janë takuar me drejtuesit zikaltër,...

Ramsey po transferohet atje ku pak kush priste

para 6 muajve - OraInfo

Aron Ramsey, po mendon të transferohet në La Liga. Kjo është sipas ekspertit spanjoll të futbollit Guillem Balague përcjell ORAinfo. Mesfushori është i vendosur të largohet nga Arsenali pas skadimit të...

Chelsea do Hysajn

para 6 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Chelsea-s, Maurizio Sarri, dëshiron që ta transferojë mesfushorin shqiptar, Elseid Hysaj, që në janar, raporton Standard. Sarri do që ta marrë mbrojtësin e Napolit si zëvendësim për Davide Zappacosta-n,...

Morata rikthehet në Madrid

para 6 muajve - Sovrani

Atletico Madrid i është bashkuar garës për të nënshkruar me Alvaro Morata në huazim, raporton Goal.com Sevilla u konsiderua si favoritë për të nënshkruar me sulmuesin nga Spanja, por deri më tani nuk kanë...

Chelseas i kushton 55 milionë euro sulmuesi i njohur

para 6 muajve - Ekonomia Online

Problemet në fazën e sulmit dhe golat e munguara gjatë pjesës së parë të sezonit mund të zgjidhen nga Chelsea këtë afat kalimtar. ‘Blutë’ e Londrës janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 55 milionë euro...

Chelseas i kushton 55 milionë euro sulmuesi i njohur

para 6 muajve - Gazeta Observer

Problemet në fazën e sulmit dhe golat e munguara gjatë pjesës së parë të sezonit mund të zgjidhen nga Chelsea këtë afat kalimtar. ‘Blutë’ e Londrës janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 55 milionë euro...

Shpërthen Wanda Nara: Jemi larg rinovimit me Interin, Icardi kërkohet nga…

para 6 muajve - Sovrani

Pas thashethemeve të raportuara nga TyC Sports, tani vijnë deklarata të drejtpërdrejta nga Wanda Nara, e cila konfirmon edicionin argjentinas, transmeton Sovrani.info. Të dy palët kanë prekur një pikë...

Senzacionale: Icardi i thotë jo Interit për rinovimin e kontratës

para 6 muajve - Sovrani

Një raport mahnitës në Argjentinë thotë se Mauro Icardi nuk do të nënshkruajë një kontratë të re me Interin, transmeton Sovrani.info. Sipas sportistëve të mirënjohur TyC, agjentja dhe bashkëshortja Wanda...

Icardi nuk do të nënshkruajë kontratë të re me Interin?

para 6 muajve - Epoka e Re

Një raport sensacional është publikuar në Argjentinë, i cili ka pohuar se kapiteni i Interit, Mauro Icardi, nuk do të nënshkruajë kontratë të re me klubin italian. Sipas “TyC Sports”, agjentja dhe bashkëshortja...

Hysaj e do kalimin te Chelsea, po ka një problem në marrëveshje

para 6 muajve - Arbresh

Një gjë është e sigurt, Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli. Carlo Ancelotti i ka bërë me dije Elseid Hysajt se nuk llogaritë në shërbimet e tij, andaj është i lirë të largohet. Mbrojtësi shqiptar e...

Mediat argjentinase: Icardi e refuzon vazhdimin e kontratës me Interin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mediat argjentinase pohojnë në mënyrë sensacionale se Mauro Icardi nuk do të nënshkruajë kontratë të re me Interin. Sipas TyC Sports, bashkëshortja dhe agjentja e Icardit, Wanda Nara, ia ka bërë me dije...

Icardi refuzon vazhdimin e kontratës

para 6 muajve - Gazeta Observer

Wanda Nara, gruaja dhe njëherit edhe menaxherja e sulmuesit të Inter, Mauro Icardi, ka irrituar tifozët zikaltër me deklaraten e fundit të saj. Ajo ka thënë se klienti i saj nuk do të rinovoj kontratën...

Barcelona ka një kusht për transferimin e Suarezit në Arsenal

para 6 muajve - Epoka e Re

Barcelona do ta lejojë mesfushorin Denis Suarez t’i bashkohet Arsenalit si lojtar i huazuar, vetëm nëse klubi londinez pranon ta blejë atë përfundimisht në fund të sezonit, ka bërë me dije ekspertit të...

Chelsea e dëshiron Hysajn

para 6 muajve - Epoka e Re

Trajneri i Chelsea-s, Maurizio Sarri, dëshiron që ta transferojë mbrojtësin shqiptar Elseid Hysaj, që në janar, raporton ‘Standard’. Sarri do që ta marrë mbrojtësin e Napolit si zëvendësim për Davide Zappacosta-n,...

Ramsey e ‘tradhton’ keq Juventusin, po kalon në La Liga

para 6 muajve - Gazeta Observer

Aaron Ramsey i ka dhënë një lajm shokues Juventusit. Aaron Ramsey po e pret një ofertë nga Spanja, përkundër interesimit të Juventusit. Sipas ekspertit të futbollit, Guillem Balague, mesfushori spanjoll...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK