http://kariera.mk

Allegri: Stinori për ne fillon tani

para 5 muajve - Gazeta Express

Massimiliano Allegri beson se stinori fillon tani për Juventusin, përpara ndeshjes ndaj Bolognas të shtunën në kuadër të Kupës së Italisë Juve aktualisht është në krye të renditjes në Serie A me nëntë...

Befason Allegri: Kam 5 mesfushorë përse më duhet Ramsey?

para 5 muajve - Albeu

Masimilliano Allegri ka folur për mediat italiane në prag të ndeshjes së parë të këtij viti që Juventusi do të zhvillojë kundër Bolonjës në Kupën e Italisë. Tekniku italian ka dhënë mendimin e tij rreth...

Lajm i mirë për Juventusin

para 5 muajve - Gazeta Express

Juventusi ka marrë një lajm të mirë përpara ndeshjen ndaj Milanit më 16 janar në Superkupën e Italisë, që do të mbahet në Jeddah të Arabisë Saudite. Bëhet fjalë për kthimin e Joao Cancelos nga lëndimi,...

Juventusi pranon një lajm të madh para ndeshjes me Milan

para 5 muajve - GazetaBlic

Juventusi ka marrë një lajm të mirë përpara ndeshjen ndaj Milanit më 16 janar në Superkupën e Italisë, që do të mbahet në Jeddah të Arabisë Saudite. Bëhet fjalë për kthimin e Joao Cancelos nga lëndimi,...

Stinori pranveror hapet me ndeshjen Ponte Prizreni – Prishtina

para 5 muajve - Gazeta Express

Më 15 janar zhvillohet ndeshja e mbetur e stinorit vjeshtor, ndërsa java e 15-të luhet më 19 janar Pjesa e dytë e kampionatit të Kosovës në basketboll do të hapet me ndeshjen ndërmjet Ponte Prizrenit dhe...

Allegri i pa “ngopur”: Kupa një objektiv, për Ronaldon nuk më intereson …

para 5 muajve - Koha Jone

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri nuk “ngopet” me trofe. Strategu i bardhezinjve duke folur në prag të ndeshjes së Kupës së Italisë ndaj Bolognës, e ka cilësuar si një ndeshje shumë të rëndësishme,...

Lajm i mirë për Juventusin

para 5 muajve - Lexo

Juventusi ka marrë një lajm të mirë përpara ndeshjen ndaj Milanit më 16 janar në Superkupën e Italisë, që do të mbahet në Jeddah të Arabisë Saudite. Bëhet fjalë për kthimin e Joao Cancelos nga lëndimi,...

Allegri me deklaratë të prerë për Ramsey-n, Ronaldo, Dybala….

para 5 muajve - Sovrani

Bosi i Juventusit Massimiliano Allegri foli para mediave në prag të fazës së fundit të 1/16-të të Kupës së Italisë kundër Bolonjës, transmeton Sovrani.info. Me yllin e Zonjës së Vjetër Cristiano Ronaldo,...

Dëmtohet Mandzukiç, rrezikon ndeshjen me Milanin

para 5 muajve - Lajm

Sulmuesi kroat, Mario Mandzukiç rrezikon të mungojë në ndeshjen e rëndësishme që Juventusi do të zhvillojë këtë muaj. Futbollisti ballkanas u dëmtua në stërvitjen e fundit me skuadrën torineze, e po vuan...

Mandzukiç rrezikon super-kupën e Italisë

para 5 muajve - GazetaBlic

Futbollisti ballkanas u dëmtua në stërvitjen e fundit me skuadrën torineze, e po vuan problemet muskulare në kofshën e djathtë mes vlerësimeve nga stafi mjekësor i kampionëve të Italisë. Me të gjitha gjasat,...

Juventus: Mandzukiç rrezikon Superkupën e Italisë

para 5 muajve - InfoMagazin

Sulmuesi kroat, Mario Mandzukiç rrezikon të mungojë në ndeshjen e rëndësishme që Juventusi do të zhvillojë këtë muaj. Futbollisti ballkanas u dëmtua në stërvitjen e fundit me skuadrën torineze, e po vuan...

Juve, kroati Mandzukiç rrezikon Superkupën e Italisë

para 5 muajve - Infokusi

Sulmuesi kroat, Mario Mandzukiç rrezikon të mungojë në ndeshjen e rëndësishme që Juventusi do të zhvillojë këtë muaj. Futbollisti ballkanas u dëmtua në stërvitjen e fundit me skuadrën torineze, e po vuan...

Ylli i Juventusit në dyshim për Superkupën e Italisë ndaj Milanit

para 5 muajve - Aktuale

Më 16 janar të këtij muaji Juventusi do të takohet me Milanin në kuadër të Superkupës së Italisë, dhe me gjasë Mario Mandzukic do të mungojë. Juve e ka konfirmuar se sulmuesi korat ka pësuar një lëndim...

Manxhukiqi në dyshim për finalen e Superkupës ndaj Milanit

para 5 muajve - Koha.net

Sulmuesi kroat, Mario Manxhukiq është lënduar në stërvitje. Juventusi do të ndeshet me Milanin në finalen e Superkupës së Italisë më 16 janar. Sulmuesi kroat, Mario Manxhukiq rrezikon të mungojë në ndeshjen...

“Tmerrohet” Juventusi, lojtari dëmtohet dhe rrezikon ndeshjen me Milanin

para 5 muajve - Newsport

Një problem muskular ka pasur sot për sulmuesin e Juventusit, Mario Mandzukic, i cili u largua nga stërvitja që po kryente me skuadrën. Se sa i rëndë është dëmtimi do të duket nesër pas analizave që do...

Juve, kroati Mandzukiç rrezikon Superkupën e Italisë

para 5 muajve - Top Channel

Sulmuesi kroat, Mario Mandzukiç rrezikon të mungojë në ndeshjen e rëndësishme që Juventusi do të zhvillojë këtë muaj. Futbollisti ballkanas u dëmtua në stërvitjen e fundit me skuadrën torineze, e po vuan...

Dëmtohet Mandzukiç, rrezikon ndeshjen me Milanin

para 5 muajve - SuperSport

Sulmuesi kroat, Mario Mandzukiç rrezikon të mungojë në ndeshjen e rëndësishme që Juventusi do të zhvillojë këtë muaj. Futbollisti ballkanas u dëmtua në stërvitjen e fundit me skuadrën torineze, e po vuan...

Superkupa e Italisë, Juventus pa lojtarin kryesor

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Mario Mandzukic mund të mungoj në Superkupën e Italisë kundër Milanit. Sulmuesi kroat i Juventusit ka një problem muskulor dhe pritet që mos të përfshihet me skuadrën e drejtuar nga Allegri. Ndeshja e...

​Mandzukiq në dyshim për finalen e Super Kupës ndaj Milanit

para 5 muajve - KosovaPress

Juventusi do të ndeshet me Milanin në finalen e Super Kupës së Italisë më 16 janar. Sulmuesi kroat, Mario Mandzukiq rrezikon të mungojë në ndeshjen e rëndësishme. Futbollisti kroat u lëndua në stërvitjen...

Mandzukic pëson dëmtim, rrezikon Superkupën e Italisë

para 5 muajve - Telegrafi

Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, tani është në dyshim për Superkupën e Italisë kundër Milanit. Kjo pasi ai e ka pësuar një lëndim në kofshë gjatë stërvitjes së fundit. Ka qenë vet klubi i Juves...

Ylli i Juventusit në dyshim për Superkupën e Italisë ndaj Milanit

para 5 muajve - Gazeta Express

Më 16 janar të këtij muaji Juventusi do të takohet me Milanin në kuadër të Superkupës së Italisë, dhe me gjasë Mario Mandzukic do të mungojë. Juve e ka konfirmuar se sulmuesi korat ka pësuar një lëndim...

Ylli i Juventusit në dyshim për Superkupën e Italisë ndaj Milanit

para 5 muajve - Tetova Sot

Më 16 janar të këtij muaji Juventusi do të takohet me Milanin në kuadër të Superkupës së Italisë, dhe me gjasë Mario Mandzukic do të mungojë. Juve e ka konfirmuar se sulmuesi korat ka pësuar një lëndim...

Dëmtohet bomberi i Juventusit, në dyshim për sfidën e Superkupës ndaj Milanit

para 5 muajve - Koha Jone

Lajme të këqija për Juventusin në prag të ndeshjes së Superkupës së Italisë ndaj Milanit. Mario Mandzukic ka pësuar një dëmtim muskulor në stërvitjen e sotme dhe është në dyshim të madh për ndeshjen që...

Lëndohet superylli i Juventusit

para 5 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, është një dyshim për Supercopën kundër Milanit, pasi ka pësuar një lëndim në kofshë gjatë trajnimit, transmeton Sovrani.info. Juve konfirmoi se Mandzukic u tërhoq...

Lëndohet në stërvitje Mario Mandzukic

para 5 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic është në dyshime për ndeshjen në Superkupë kundër Milanit si pasojë e një lëndimi të pësuar në kofshë gjatë stërvitjeve. Klubi ka konfirmuar se Mandzukic ka pësuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK