http://kariera.mk

LeBron James nuk do të paraqitet edhe në tri ndeshjet e ardhshme të Lakersave !

para 6 muajve - InfoMagazin

Basketbollisti u lëndua vetë në fitoren e madhe të Lakersave kundër Golden State Warriors dhe deri më tani ka humbur tetë ndeshje. Në këtë periudhë, “engjëjt” arritën vetëm tri fitore, por gjenden ende...

LeBron James nuk do të paraqitet edhe në tri ndeshjet e ardhshme të Lakersave

para 6 muajve - Telegrafi

Lebron James nuk do të luajë të paktën në tre ndeshjet, njofton klubi i Los Angeles Lakers. Basketbollisti u lëndua vetë në fitoren e madhe të Lakersave kundër Golden State Warriors dhe deri më tani ka...

Konfirmojnë Lakers, ja kur do të kthehet LeBron James

para 6 muajve - Lajmi.net

LeBron James aktualisht është duke vuajtur nga një lëndim në ije, që e ka lënë atë jashtë parketit tash e një kohë. Ylli i NBA pësoi këtë lëndim në ndeshjen kundër Golden State, në ndeshjen e Krishtlindjes,...

LeBron James nuk do të paraqitet edhe në tri ndeshjet e ardhshme të Lakersave

para 6 muajve - Arbresh

Lebron James nuk do të luajë të paktën në tre ndeshjet, njofton klubi i Los Angeles Lakers. Basketbollisti u lëndua vetë në fitoren e madhe të Lakersave kundër Golden State Warriors dhe deri më tani ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK