http://kariera.mk

Kapet personi që spiunoi stërvitjet e kundërshtarëve

para 6 muajve - Alsat-M

Policia angleze ka konfirmuar se kanë arrestuar personin që spiunoi stërvitjen e Derby Countyt, para ndeshjes me Leeds. Dy ekipet u përballën mbrëmë, me Leeds që arritën fitoren 2 me 0 përballë ekipit...

Kapet duke spiunuar ekipin kundërshtarë me dylbi

para 6 muajve - Koha.mk

Derby County ka konfirmuar se policia është kontaktuar pasi një punonjës i Leeds United u kap “duke vepruar me dyshim” jashtë terrenit të tyre të stërvitjeve. Ekipi i Frank Lampard gjendet në vendin e...

Kapet personi që spiunoi stërvitjet e kundërshtarëve

para 6 muajve - Antpress

12 Janar 2019 / 14:29 Policia angleze ka konfirmuar se kanë arrestuar personin që spiunoi stërvitjen e Derby Countyt, para ndeshjes me Leeds. Dy ekipet u përballën mbrëmë, me Leeds që arritën fitoren 2...

Leedsi kërkon falje për skandalin e spiunimit

para 6 muajve - Koha.net

Leeds Unitedi përmes një komunikate ka kërkuar falje për dërgimin e një anëtari të klubit që të shikojë stërvitjet e Derby Countyt para përballjes së tyre. Pronari i Leedsit, Andrea Radrizzani ka vizituar...

Kapet personi që spiunoi stërvitjet e kundërshtarëve

para 6 muajve - Periskopi

Policia angleze ka konfirmuar se kanë arrestuar personin që spiunoi stërvitjen e Derby Countyt, para ndeshjes me Leeds. Dy ekipet u përballën mbrëmë, me Leeds që arritën fitoren 2 me 0 përballë ekipit...

Bielsa konfirmon se ka dërguar spiunë te Derbi

para 6 muajve - Alsat-M

Ditë më parë mediat britanike nxorën lajmin për një incident të ndodhur në stërvitjen e skuadrës së Derbit që drejtohet nga Frank Lampard. Një person i dyshimtë me dylbi, por shihte stërvitjen e drejtuar...

Zbulohet personi që spiunoi skuadrën e Frank Lampard

para 6 muajve - GazetaBlic

Policia angleze e ka arrestuar personin që ka spiunuar me dylbia stërvitjen e Derby Countryt para ndeshjes me Leeds. Policia e qarkut në Derbyshire arrestoi një person të dyshuar për spuiunazh, prapa stadiumit...

Bielsa konfirmon se ka dërguar spiunë te Derbi

para 6 muajve - Antpress

12 Janar 2019 / 11:16 Ditë më parë mediat britanike nxorën lajmin për një incident të ndodhur në stërvitjen e skuadrës së Derbit që drejtohet nga Frank Lampard. Një person i dyshimtë me dylbi, por shihte...

Bielsa pranon se ka dërguar spiun në stërvitjen e Derby Countyt

para 6 muajve - Telegrafi

Marcelo Bielsa ka pranuar përgjegjësinë e plotë për skandalin e spijunimit që e ka bërë ekipi i tij Leeds United, por nuk është shfaqur i penduar duke mbrojtur veprimet e tij. Federata Angleze e Futbollit...

Bielsa konfirmon se ka dërguar spiunë te Derbi

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ditë më parë mediat britanike nxorën lajmin për një incident të ndodhur në stërvitjen e skuadrës së Derbit që drejtohet nga Frank Lampard. Një person i dyshimtë me dylbi, por shihte stërvitjen e drejtuar...

Tronditet futbolli anglez, klubi kapet duke e spiunuar klubin

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Leeds Unitedit, Marcelo Bielsa, e ka pranuar se kishte dërguar një spiun për ta vëzhguar seancën stërvitore të Derby Countyt, para ndeshjes mes këtyre dy skuadrave në Championship - nivelin...

Lampard ndërpret stërvitjet e skuadrës së tij pas ndërhyrjes së Policisë

para 6 muajve - Tetova Sot

Legjenda e Chelsea, Frank Lampard i vënë në krye të Derby Country po përgatiste ndeshjen kundër Leeds për Championship, kur forcat e policisë kanë ndërhyrë duke i kërkuar që ai të marrë lojtarët dhe të...

Vakia e vitit ndodh në Angli, kapet duke spiunuar ekipin kundërshtarë me dylbi

para 6 muajve - Periskopi

Derby County ka konfirmuar se policia është kontaktuar pasi një punonjës i Leeds United u kap “duke vepruar me dyshim” jashtë terrenit të tyre të stërvitjeve. Ekipi i Frank Lampard gjendet në vendin e...

Lampard ndërpret stërvitjet e skuadrës së tij pas ndërhyrjes së Policisë

para 6 muajve - GazetaBlic

Legjenda e Chelsea, Frank Lampard i vënë në krye të Derby Country po përgatiste ndeshjen kundër Leeds për Championship, kur forcat e policisë kanë ndërhyrë duke i kërkuar që ai të marrë lojtarët dhe të...

Ndodhë vetëm në Angli, vëzhgon me dylbi stërvitjet e rivalit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Skuadra e Frank Lampard, Derby County, janë duke e bërë një ankesë formale te Liga e Futbollit për një mosmarrëveshje për spiunazhë me Leeds United. Ata pohojne se njeriu i cili u zbulua nga policia është...

Lampard ndërpret stërvitjet e skuadrës së tij pas ndërhyrjes së Policisë

para 6 muajve - Gazeta Express

Legjenda e Chelsea, Frank Lampard i vënë në krye të Derby Country po përgatiste ndeshjen kundër Leeds për Championship, kur forcat e policisë kanë ndërhyrë duke i kërkuar që ai të marrë lojtarët dhe të...

Ndërhyn policia, Lampard largon futbollistët nga stërvitja

para 6 muajve - Alsat-M

Legjenda e Çellsit, Frank Lampard si trajner i Derbit përgatiste ekipin për ndeshjen kundër Lidsit, kur forcat e policisë kanë ndërhyrë duke i kërkuar që ai të marrë lojtarët dhe të largohet nga fusha....

PANIK në Angli gjatë seancës stërvitore, një person me dylbi dhe pinca në duar TERRORIZON Frank Lampard

para 6 muajve - Newsport

Teksa po kryente seancën e radhës stërvitore me skuadrën e Derby Country, trajneri Frank Lampard është detyruar ta ndërpresë atë duke urdhëruar të gjithë lojtarët të hyjnë në dhomat e zhveshjes. Policia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK