http://kariera.mk

Fabregas tregon se përse e refuzoi Milanin

para 5 muajve - GazetaBlic

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas la Chelsea për t’u bashkuar me Monacon. Ish-Blues ka marrë numrin 44 dhe ka folur me faqen zyrtare të klubit pas lëvizjes së tij në Francën e Jugut. “Për mua është një...

Fabregas zbulon pse e refuzoi Milanin

para 5 muajve - OraInfo

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas la Chelsea për t’u bashkuar me Monacon. Ish-Blues ka marrë numrin 44 dhe ka folur me faqen zyrtare të klubit pas lëvizjes së tij në Francën e Jugut. “Për mua është një...

Fabregas zbulon pse e refuzoi Milanin

para 5 muajve - Lajm

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas la Chelsea për t’u bashkuar me Monacon. Ish-blues ka marrë numrin 44 dhe ka folur me faqen zyrtare të klubit pas lëvizjes së tij në Francën e Jugut. “Për mua është një...

Fabregas zbulon pse e refuzoi Milanin

para 5 muajve - Gazeta Observer

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas la Chelsea për t’u bashkuar me Monacon. Ish-blues ka marrë numrin 44 dhe ka folur me faqen zyrtare të klubit pas lëvizjes së tij në Francën e Jugut. “Për mua është një...

Chelsea arrin marrëveshje me dy super mesfushorë, ja emrat

para 5 muajve - Klan Kosova

Largimi i Cesc Fabregas nga “Stamford Bridge” ishte padyshim i dhimbshëm, mirëpo Chelsea duket se nuk kanë qëndruar duarkryq dhe veçse kanë gati dy zëvendësime për të. Ata thuhet të kenë arritur marrëveshje...

Fabregas me mesazh emocionues pas largimit nga Chelsea

para 5 muajve - OraInfo

Mesazhi emocionues i Cesc Fabregasit pas largimit nga Chelsea, i cili u transferua në Monaco. Cesc Fabregas dje u zyrtarizua si lojtar i Monacos, kështu duke u larguar nga “Stamford Bridge” pas pesë stinoreve....

Chelsea arrin marrëveshje me dy super mesfushorë, ja emrat

para 5 muajve - Infokusi

Largimi i Cesc Fabregas nga “Stamford Bridge” ishte padyshim i dhimbshëm, mirëpo Chelsea duket se nuk kanë qëndruar duarkryq dhe veçse kanë gati dy zëvendësime për të. Ata thuhet të kenë arritur marrëveshje...

Chelsea në bisedime me dy super-mesfushorë

para 5 muajve - GazetaBlic

Largimi i Cesc Fabregas nga “Stamford Bridge” ishte padyshim i dhimbshëm, mirëpo Chelsea duket se nuk kanë qëndruar duarkryq dhe veçse kanë gati dy zëvendësime për të. Ata thuhet të kenë arritur marrëveshje...

Chelsea ka arritur marrëveshje me dy super mesfushorë

para 5 muajve - Lajmi.net

Largimi i Cesc Fabregas nga “Stamford Bridge” ishte padyshim i dhimbshëm, mirëpo Chelsea duket se nuk kanë qëndruar duarkryq dhe veçse kanë gati dy zëvendësime për të. Ata thuhet të kenë arritur marrëveshje...

Fabregas flet pas transferimit tek skuadra e Monacos

para 5 muajve - GazetaBlic

Pas pesë vite karrierë të lavdishme tek skuadra e Chelseas, Fabregas firmos me skuadrën franceze Monaco. Henry si trajner dhe Fabregas si lojtar do t’i bashkojnë forcat me njëri tjetrin tek skuadra e Monacos...

Mesazhi emocionues i Fabregasit pas largimit nga Chelsea

para 5 muajve - Gazeta Express

Cesc Fabregas dje u zyrtarizua si lojtar i Monacos, kështu duke u larguar nga “Stamford Bridge” pas pesë stinoreve. Mesfushori spanjoll do të ribashkohet me Thierry Henry, i cili është trajner te Monaco,...

Chelsea arrin marrëveshje me dy super mesfushorë, ja emrat

para 5 muajve - Ekonomia Online

Largimi i Cesc Fabregas nga “Stamford Bridge” ishte padyshim i dhimbshëm, mirëpo Chelsea duket se nuk kanë qëndruar duarkryq dhe veçse kanë gati dy zëvendësime për të. Ata thuhet të kenë arritur marrëveshje...

Fabregas prezantohet tek Monaco, firmos deri në 2022

para 5 muajve - Lexo

Tashmë është edhe zyrtare, Cesc Fabregas është një lojtar i Monaco. Zyrtarizimi ka ardhur nëpërmjet sajtit të klubit francez në internet. Mesfushori spanjoll pas katër vitesh e gjysmë largohet nga Chelsea...

Zbulohet numri i ri i fanellës të cilën do ta mbajë Fabregas

para 5 muajve - GazetaBlic

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas ka lënë përfundimisht Chelsean për t’iu bashkuar edhe zyrtarisht klubit francez Monacos. Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga...

Zyrtare: Fabregas firmos për Monacon

para 5 muajve - GazetaBlic

Tashmë është zyrtare, Cesc Fabregas është një lojtar i ri nga Monacos. Lajmi erdhi nga vetë klubi i Principatës përmes rrjeteve sociale. Pas katër vjet e gjysmë, Fabregas largohet nga Chelsea për të filluar...

Zbulohet numri i Fabregas te Monaco

para 5 muajve - OraInfo

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas ka lënë përfundimisht Chelsean për t’iu bashkuar edhe zyrtarisht klubit francez Monacos. Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga...

Zyrtare: Fabregas firmos për Monacon

para 5 muajve - Shenja

Tashmë është zyrtare, Cesc Fabregas është një lojtar i ri nga Monacos. Lajmi erdhi nga vetë klubi i Principatës përmes rrjeteve sociale. Pas katër vjet e gjysmë, Fabregas largohet nga Chelsea për të filluar...

Monaco prezanton zyrtarisht mesfushorin spanjoll

para 5 muajve - Infokusi

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas është tashmë edhe zyrtarisht një futbollist i Monacos, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea, mesfushori me eksperiencë u prezantua...

Mesazhi emocionues i Fabregasit pas largimit nga Chelsea

para 5 muajve - Ekonomia Online

Cesc Fabregas dje u zyrtarizua si lojtar i Monacos, kështu duke u larguar nga “Stamford Bridge” pas pesë stinoreve. Mesfushori spanjoll do të ribashkohet me Thierry Henry, i cili është trajner te Monaco,...

Fabregas zgjedh numër të veçantë te Monaco

para 5 muajve - Lajmi.net

Cesc Fabregas është zyrtarizuar si lojtar i Monacos. Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1. Te Monaco, Fabregas...

Cesc Fabregas edhe zyrtarisht lojtar i Monacos

para 5 muajve - Klan Kosova

Cesc Fabregas tani është pjesë e ligës franceze. Spanjolli edhe zyrtarisht një futbollist i Monacos, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea. Mesfushori me eksperiencë...

Monaco prezanton zyrtarisht mesfushorin spanjoll

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas është tashmë edhe zyrtarisht një futbollist i Monacos, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea, mesfushori me eksperiencë u prezantua...

Chelsea nuk po i transferon lojtarët që po i dëshiron Sarri

para 5 muajve - Telegrafi

Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri dëshiron që dy lojtarë të arrijnë në klub këtë muaj. The Blues kanë qenë të lidhur me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain, ku këtë të fundit e ka pasur në skuadrës...

Fabregas largohet nga Chelsea me destinacion…

para 5 muajve - Top Channel

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas është tashmë edhe zyrtarisht një futbollist i Monaco, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea, mesfushori me eksperiencë u prezantua...

Chelsea emocionon të gjithë me këtë video për Fabregasin

para 5 muajve - Lajmi.net

Ka përfunduar aventura prej tre vite e gjysmë e Cesc Fabregas te Chelsea. Mesfushori spanjoll, që në të kaluarën ka veshur edhe fanellën e Arsenalit dhe Barcelonës, karrierën do ta vazhdojë në Francë,...

Fabregas zgjedh numër të veçantë te Monaco

para 5 muajve - AlbPortali

Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1. Te Monaco, Fabregas do të bashkohet me ish bashkëlojtarin e tij, Thierry...

Monaco prezanton zyrtarisht mesfushorin spanjoll

para 5 muajve - SuperSport

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas është tashmë edhe zyrtarisht një futbollist i Monacos, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea, mesfushori me eksperiencë u prezantua...

Zyrtare: Fabregas firmos për Monacon

para 5 muajve - Albeu

Tashmë është zyrtare, Cesc Fabregas është një lojtar i ri nga Monacos. Lajmi erdhi nga vetë klubi i Principatës përmes rrjeteve sociale, shkruan Albeu.com. Pas katër vjet e gjysmë, Fabregas largohet...

Kjo është skuadra e re e Fabregas

para 5 muajve - InfoShqip

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftuar në Twitter se e ka transferuar spanjollin, i cili do të ribashkohet me ish-bashkëlojtarit...

Zyrtare, Fabregas nënshkruan me skuadrën e re

para 5 muajve - Koha.mk

Cesc Fabregas i është bashkuar Thierry Henry te Monaco. Tani është gjithçka zyrtare. Ish-ylli i Chelsea-t ka nënshkruar një kontratë deri në 2022-shin me  klubin francez.  Pas eksepriencave me Arsenal,...

Fabregas transferohet zyrtarisht te Monaco

para 5 muajve - Iliria News

Cesc Fabregas i është bashkuar zyrtarisht Thierry Henry te Monaco. Ish-mesfushori i Chelsea-t ka nënshkruar një kontratë deri në 2022-shin me  klubin francez. Pas aventurave me Arsenalin, Chelsea dhe Barcelona, spanjolli...

Kjo është skuadra e re e Fabregas

para 5 muajve - Albeu

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftuar në Twitter se e ka transferuar spanjollin, i cili do të ribashkohet me ish-bashkëlojtarit...

Zyrtare: Fabregas firmos për Monacon !

para 5 muajve - InfoMagazin

Tashmë është zyrtare, Cesc Fabregas është një lojtar i ri nga Monacos. Lajmi erdhi nga vetë klubi i Principatës përmes rrjeteve sociale, shkruan Albeu.com. Pas katër vjet e gjysmë, Fabregas largohet nga...

Fabregas transferohet zyrtarisht te Monaco

para 5 muajve - Koha Jone

Cesc Fabregas i është bashkuar zyrtarisht Thierry Henry te Monaco. Ish-mesfushori i Chelsea-t ka nënshkruar një kontratë deri në 2022-shin me  klubin francez. Pas aventurave me Arsenalin, Chelsea dhe Barcelona,...

Zyrtare: Cesc Fabregas transferohet te Monaco

para 5 muajve - Telegrafi

Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas i është bashkuar skuadrës franceze të Monacos, në një marrëveshje trevjeçare e gjysmë. Spanjolli 31-vjeçar luajti për herë të fundit me The Blues për FA Cup kundër...

​Zyrtare: Fabregas transferohet te Monaco

para 5 muajve - KosovaPress

Cesc Fabregas nga sot është një futbollist i Monacos në Francë. Pas katër viteve e gjysmë të kaluara te Chelsea në Londër, 31-vjeçari sot iu bashkua ekipit nga principata. Fabregas ka nënshkruar kontratë...

ZYRTARE: Fabregas transferohet te gjiganti evropian

para 5 muajve - OraInfo

Mesfushori i Chelsea, Cesc Fabregas, është bashkuar me Ligue 1 në Monaco, në një marrëveshje trevjeçare e gjysmë përcjell ORAinfo. Spanjolli 31-vjeçar i udhëhoqi Blutë në FA Cup kundër Nottingham Forest...

Fabregas zyrtarizohet te Monaco

para 5 muajve - Koha.net

Monaco ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Cesc Fabregas nga Chelsea. Ai ka nënshkruar kontratë 3 vjet e gjysmë, transmeton Koha.net. Ish-bashkëlojtari i Fabregasit, tek Arsenali, tani trajneri i...

ZYRTARE: Kjo është skuadra e re e Cesc Fabregas

para 5 muajve - Lajmi.net

Mesfushori spanjoll, Cesc Fabregas, karrierën do ta vazhdojë në Ligue 1 te skuadra e Monacos. Skuadra e Monacos, ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Chelsea, për transferimin në Francë të mesfushorit...

Zyrtare: Fabregas bëhet me skuadër të re

para 5 muajve - Gazeta Express

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftuar në Tëitter se e ka transferuar spanjollin, i cili do të ribashkohet me ish-bashkëlojtarit...

Zyrtare: Fabregas bëhet me skuadër të re

para 5 muajve - Tetova Sot

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftuar në Tëitter se e ka transferuar spanjollin, i cili do të ribashkohet me ish-bashkëlojtarit...

Fabregas zyrtarizohet te Monaco

para 5 muajve - Ekonomia Online

Monaco ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Cesc Fabregas nga Chelsea. Ai ka nënshkruar kontratë 3 vjet e gjysmë, transmeton Koha.net. Ish-bashkëlojtari i Fabregasit, tek Arsenali, tani trajneri i...

Zyrtare: Fabregas bëhet me skuadër të re

para 5 muajve - Arbresh

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftuar në Tëitter se e ka transferuar spanjollin, i cili do të ribashkohet me ish-bashkëlojtarit...

Monaco në bisedime të avancuar me sulmuesin e Chelseat

para 5 muajve - Tetova Sot

Monaco është në bisedime të avancuar për të nënshkruar me sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi, i cili ndërpreu kohën e tij si i huazuar te Valencia. Agjenti i lojtarit ka udhëtuar për në Monaco, dhe...

Henry në aksion, Monaco kërkon sulmuesin e Chelsea

para 5 muajve - Gazeta Observer

Thierry Henry po kërkon që me çdo kusht ta përforcojë skuadrën e tij në këtë afat kalimtar. Monaco tashmë janë vënë pas sulmuesit të Chelsea, Mitchy Batshuayi, i cili deri më tani është paraqitur me Valencain,...

Zyrtare: Fabregas bëhet me skuadër të re

para 5 muajve - Gazeta Observer

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftuar në Tëitter se e ka transferuar spanjollin, i cili do të ribashkohet me ish-bashkëlojtarit...

Zyrtare: Fabregas lojtar i Monakos

para 5 muajve - Gazeta Observer

Edhe zyrtarisht, Cesc Fabregas është lojtar i ri i Monakos. Mesfushori i famshëm spanjoll është bashkuar me gjigantin francez pas disa edicionesh të kaluara te Chelsea. Ndeshja me Nottingham ishte lamtumirëse...

Batshuayi rikthehet nga huazimi, Roma dhe Everton pas sulmuesit belg

para 5 muajve - Zhurnal

Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij...

ZYRTARE/ U largua nga Çelsi, Fabregas firmos me skuadrën e re

para 5 muajve - Newsport

Tashmë është zyrtare Cesk Fabregas është një lojtar i Monacos. Mesfushori spanjoll u largua nga Çelsi për të vijuar karrierën e tij në kampionatin francez. Fabregas firmosi një kontratë 3 vjeçare me klubin...

Zyrtare: Cesc Fabregas shkon te Henry në Principatë

para 5 muajve - Periskopi

Edhe zyrtarisht, Cesc Fabregas është lojtar i ri i Monakos. Mesfushori i famshëm spanjoll është bashkuar me gjigantin francez pas disa edicionesh të kaluara te Chelsea. Ndeshja me Nottingham ishte lamtumirëse...

Henry në aksion, Monaco kërkon sulmuesin e Chelsea

para 5 muajve - Lajmi.net

Thierry Henry po kërkon që me çdo kusht ta përforcojë skuadrën e tij në këtë afat kalimtar. Monaco tashmë janë vënë pas sulmuesit të Chelsea, Mitchy Batshuayi, i cili deri më tani është paraqitur me Valencain,...

Monaco në bisedime të avancuar me sulmuesin e Chelseat

para 5 muajve - Gazeta Express

Monaco është në bisedime të avancuar për të nënshkruar me sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi, i cili ndërpreu kohën e tij si i huazuar te Valencia. Agjenti i lojtarit ka udhëtuar për në Monaco, dhe...

Monaco nuk ngopet vetëm me Fabregas, dëshiron t’i rrëmbejë Chelseat sulmuesin 40 milionësh

para 5 muajve - Gazeta Observer

Monaco dëshiron që Michy Batshuayi t’iu bashkangjitet ish bashkëlojtarit të tij të Chelseas, Cesc Fabregas, pasi që sulmuesi shkëputi huazimin e tij në Valencia. Fabregas ka arritur marrëveshje me Monacon...

Batshuayi rikthehet nga huazimi, Roma dhe Everton pas sulmuesit belg

para 5 muajve - Telegrafi

Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij...

Monaco në bisedime të avancuar me sulmuesin e Chelseat

para 5 muajve - Gazeta Observer

Monaco është në bisedime të avancuar për të nënshkruar me sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi, i cili ndërpreu kohën e tij si i huazuar te Valencia. Agjenti i lojtarit ka udhëtuar për në Monaco, dhe...

Batshuayi mes Monacos dhe Evertonit

para 5 muajve - SuperSport

Michy Batshuayi vijon të mbetet në qendër të merkatos në Europë. Sulmuesi i huazuar nga Chelsea te Valencia do të largohet pasi nuk e bind trajnerin Marcelino por nga ana tjetër sulmusi ka shumë admirues....

Roma dhe Everton pas sulmuesit belg

para 5 muajve - Arbresh

Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij...

Batshuayi u largua nga Valencia, tani e kërkon Evertoni

para 5 muajve - Alsat-M

Vetëm gjashtë muaj ka zgjatur aventura e Michy Batshuayi në skuadrën e Valencias. Klubi spanjoll ka vendosur ta kthejë atë te Chelsea, nga ku ishte huazuar deri në fund të stinorit. Por tek Blutë nuk janë...

Batshuayi u largua nga Valencia, tani e kërkon Evertoni

para 5 muajve - RTV 21

Sulmuesi belg pritet të luajë sërish në Premier Ligë Vetëm gjashtë muaj ka zgjatur aventura e Michy Batshuayi në skuadrën e Valencias. Klubi spanjoll ka vendosur ta kthejë atë te Chelsea, nga ku ishte...

​Batshuayi u largua nga Valencia, tani e kërkon Evertoni

para 5 muajve - KosovaPress

Vetëm gjashtë muaj ka zgjatur aventura e Michy Batshuayi në skuadrën e Valencias. Klubi spanjoll ka vendosur ta kthejë atë te Chelsea, nga ku ishte huazuar deri në fund të stinorit. Por tek Blutë nuk janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK