http://kariera.mk

Shaqiri nga minuta e parë, formacionet zyrtare të ndeshjes Brighton – Liverpool

para 5 muajve - Telegrafi

Brightoni dhe Liverpooli takohen nga ora 16:00 në stadiumin Amex. Sfida që zhvillohet në kuadër të javës së 22-të të Ligës Premier e gjen Liverpoolin në ecurinë më negative të sezonit. The Reds vijnë nga...

Formacionet zyrtare: Brighton-Liverpool

para 5 muajve - GazetaBlic

Sonte me fillim nga ora 16:00 do të takohen Brighton-Liverpool, duel ky i vlefshëm për xhiron e 22 në Premierligë. Skuadra e Liverpool hyn në fushë si lidere e tabelës me 54 pikë të grumbulluar, katër...

Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool

para 5 muajve - Lajmi.net

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brighton – Liverpool. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net. Liverpool kthehet në Premierligë pas humbjes...

Liverpooli kërkon fitore ndaj Brighton, Shaqiri nga minuta e parë, formacionet

para 5 muajve - Gazeta Express

Liverpooli kthehet në Premierligë pas humbjes 2-1 nga rivali për titull, Manchester City. Skuadra e Jurgen Klopp mbetet në krye të tabelës me katër pikë më shumë se skuadra e Pep Guardiolës, transmeton...

Shaqiri në formacionin startues në përballjen Brighton – Liverpool

para 5 muajve - Shenja

Janë publikuar formcionet zyrtare të ndeshjes Brighton – Liverpool e cila starton nga ora 16:00 në kuadër të Premier Leagues, transmeton Sovrani.info. Në formacion është edhe Xherdan Shaqiri. Ja formacionet...

Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool

para 5 muajve - Infokusi

Liverpooli është mysafir i Brightonit, në kuadër të xhiros së 22-të në Premier League, shkruan Gazeta inFokus. Pas humbjes nga Manchester City në Premier League dhe Wolvesit në Kupë, djelmoshat e Jurgen...

Brighton – Liverpool, formacionet zyrtare

para 5 muajve - Sovrani

Janë publikuar formcionet zyrtare të ndeshjes Brighton – Liverpool e cila starton nga ora 16:00 në kuadër të Premier Leagues, transmeton Sovrani.info. Ja formacionet startuese: Brighton: Liverpool: /Sovrani.info/...

Javë më parë ishte hero, sot Shaqiri merr kritikën më të rëndë në karrierë

para 5 muajve - Gazeta Liria

Ish-ylli i Premier Leagues, Keith Andrews e ka akuzuar Xherdan Shaqirin pas ndeshjeve të fundit. Jurgen Klopp bëri nëntë ndryshime pas humbjes nga Manchester City në formacionin e javës së kaluar për t’u...

Formacionet zyrtare, Brighton – Liverpool

para 5 muajve - Arbresh

Brightoni dhe Liverpooli kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes tyre pasditen e sotme (e shtunë). Dy skuadrat angleze kanë zbuluar njëmbëdhjetshen startuese për takimin në stadiumin Amex në...

Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool

para 5 muajve - Periskopi

Liverpool kërkon këndelljen në përballjen ndaj Brighton, pas humbjes nga Manchester City. Në këtë ndeshje, Jurgen Klopp ka vendosur formacionin më të mirë pasi fitorja është e padiskutushme. Ndër ta, është...

Dyshja e Liverpoolit zgjidhen më të mirët e muajit në Premierligë

para 5 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, dhe qendërmbrojtësi Virgil Van Dijk, janë zgjedhur trajneri dhe përkatësisht lojtar i Muajit Dhjetor në Premierligë. Kjo është hera e parë që kapiteni i Holandës,...

Dyshja e Liverpoolit zgjidhen më të mirët e muajit në Premierligë

para 5 muajve - Tetova Sot

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, dhe qendërmbrojtësi Virgil Van Dijk, janë zgjedhur trajneri dhe përkatësisht lojtar i Muajit Dhjetor në Premierligë. Kjo është hera e parë që kapiteni i Holandës,...

Dyshja e Liverpoolit zgjidhen më të mirët e muajit në Premierligë

para 5 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, dhe qendërmbrojtësi Virgil Van Dijk, janë zgjedhur trajneri dhe përkatësisht lojtar i Muajit Dhjetor në Premierligë. Kjo është hera e parë që kapiteni i Holandës,...

Klopp dhe Van Dijk më të mirët e muajt dhjetor në Angli: Si qershia mbi tortë!

para 5 muajve - Koha Jone

Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk dhe trajneri Jurgen Klopp janë vlerësuar si futbollisti dhe trajneri më i mirë i muajt dhjetor në Premier League. Kjo është hera e parë që kapiteni holandez vlerësohet...

ZYRTARE: Zgjidhet trajneri i muajit dhjetor në Premierligë

para 5 muajve - Lajmi.net

Jurgen Klopp është shpallur trajneri më i mirë i muajit dhjetor. Premierliga, ka shpërblyer më të mirët e muajit që lamë. Është trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, që është zgjedhur trajneri më i mirë...

ZYRTARE: Zgjidhet trajneri i muajit dhjetor në Premierligë

para 5 muajve - AlbPortali

Premierliga, ka shpërblyer më të mirët e muajit që lamë. Është trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, që është zgjedhur trajneri më i mirë i muajit dhjetor, shkruan lajmi.net. Loading... Trajneri gjerman...

ZYRTARE: Shpallet trajneri i muajit dhjetor në Premierligë

para 5 muajve - Arbresh

Jurgen Klopp është shpallur trajneri më i mirë i muajit dhjetor. Premierliga, ka shpërblyer më të mirët e muajit që lamë. Është trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, që është zgjedhur trajneri më i mirë...

Firmino: Liverpool duhet të rimëkëmben

para 5 muajve - Klan Kosova

Ylli i Liverpool-it, Roberto Firmino, ka thënë se Liverpool duhet të rimëkëmben në ndeshjen ndaj Brighton këtë të shtunë. Këto komente të tij vijnë pas dy humbjeve radhazi të Të Kuqve në fillim të këtij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK