http://kariera.mk

Ferguson në mbështetje të skuadrës, viziton në stërvitje Manchester United

më 1.2019 - Albeu

Sir Alex Ferguson është parë duke u futur në qendrën stërvitore të Manchester Unitedit një ditë para ndeshjes me Tottenhamin që do zhvillohet nesër në orën 17:30 Ish legjenda e "Djajve të kuq" është gjithmonë...

Revoltohet presidenti Tottenhamit: Nuk do pranojmë asnjë ofertë për Pochetinon

më 1.2019 - Albeu

Manchester Uitedit është skuadra më e interesuar për të afruar një trajner të ri në fund të këtij sezoni teksa Norvegjezi Ole Gunar Solskjaer është zgjedhur i përkohshëm në skuadër. Sipas "The Sun", drejtuesit...

United kërkon me ngulm Pochettinon, por drejtuesit e Tottenham nuk e shesin

më 1.2019 - Koha Jone

Manchester United është në kërkim të një trajneri për sezonin e ardhshëm, edhe pse Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e skuadrës angleze,. Sipas “The Sun”, drejtuesit e...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin

më 1.2019 - Telegrafi

Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin...

Fytyra e re e Man Utd, Lingard premton se do ta sulmojnë Tottenhamin

më 1.2019 - Aktuale

Largimi i Jose Mourinhos nga posti i trajnerit të Manchester United duket se ka bërë që skuadra të fillojë të ndryshojë mentalitetin. Ylli i United, Jesse Lingard, para ndeshjes me Tottenham ka bërë të...

Pochettino shfaq admirimin për Ferguson, thotë se është më i miri në histori

më 1.2019 - Aktuale

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino ka zbuluar admirimin e tij për ish trajnerin e Manchester United, Sir Alex Ferguson. Ai ka thënë se Fergie ishte një “enciklopedi e futbollit” dhe se ka...

Ferguson në stërvitje me Manchester Unitedi përpara ndeshjes ndaj Tottenhamit

më 1.2019 - Gazeta Express

Legjenda e Manchester Unitedit, Alex Ferguson, është parë duke u futur në qendrën stërvitore të Unitedit në Carrington, përpara ndeshjes me Tottenhamin në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë. Skuadra...

Levy urdhëron drejtuesit: Mos pranoni asnjë ofertë për Pochettinon

më 1.2019 - SuperSport

Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e Manchester Uitedit, por drejtuesit e klubit anglez duket se sërish nuk janë bindur t’i besojnë një projekt afatgjatë teknikut norvegjez....

Pochettino shfaq admirimin për Ferguson, thotë se është më i miri në histori

më 1.2019 - Ina

Pochettino shfaq admirimin për Ferguson, thotë se është më i miri në histori Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino ka zbuluar admirimin e tij për ish trajnerin e Manchester United, Sir Alex...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin

më 1.2019 - Lajm

Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin...

Pochettino shfaq admirimin për Ferguson, thotë se është më i miri në histori

më 1.2019 - Lajm

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino ka zbuluar admirimin e tij për ish trajnerin e Manchester United, Sir Alex Ferguson. Ai ka thënë se Fergie ishte një “enciklopedi e futbollit” dhe se ka...

Revoltohet presidenti i Tottenhamit: Nuk do pranojmë asnjë ofertë për Pochetinon

më 1.2019 - Gazeta Observer

Manchester United është skuadra më e interesuar për të afruar një trajner të ri në fund të këtij sezoni teksa norvegjezi, Ole Gunar Solskjaer, është zgjedhur i përkohshëm në skuadër. Sipas “The Sun”, drejtuesit...

Pochettino shfaq admirimin për Ferguson, thotë se është më i miri në histori

më 1.2019 - Fakti Ditor

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino ka zbuluar admirimin e tij për ish trajnerin e Manchester United, Sir Alex Ferguson. Ai ka thënë se Fergie ishte një “enciklopedi e futbollit” dhe se ka...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin

më 1.2019 - Gazeta Observer

Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin...

Pochettino shfaq admirimin për Ferguson, thotë se është më i miri në histori

më 1.2019 - Lajmi.net

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino ka zbuluar admirimin e tij për ish trajnerin e Manchester United, Sir Alex Ferguson. Ai ka thënë se Fergie ishte një “enciklopedi e futbollit” dhe se ka...

Fytyra e re e Man Utd, Lingard premton se do ta sulmojnë Tottenhamin

më 1.2019 - Lajmi.net

Largimi i Jose Mourinhos nga posti i trajnerit të Manchester United duket se ka bërë që skuadra të fillojë të ndryshojë mentalitetin. Ylli i United, Jesse Lingard, para ndeshjes me Tottenham ka bërë të...

United të vendosur, i besojnë Lingardit në ndeshjen kundër Tottenham

më 1.2019 - GazetaBlic

Jesse Lingard thotë se Manchester United synon të vazhdojë me numrin e fitoreve nën drejtimin e teknikut Ole Gunnar Solskjaer ku nesër do të zhvillojnë ndeshjen ndaj Tottenham. Skuadra angleze është këndellur...

Lingard paralajmëron Tottenhamin: Man Utd do të sulmojë

më 1.2019 - Arbresh

Mesfushori i Manchester United, Jesse Lingard thotë se ata do të sulmojnë skuadrën e Tottenhamit të dielën. Lingard ka thënë se United do të vazhdojë me përpjekjet e tyre për të sulmuar edhe kundër “Spursve”...

Pochettino shfaq admirimin për Ferguson, thotë se është më i miri në histori

më 1.2019 - AlbPortali

Ai ka thënë se Fergie ishte një “enciklopedi e futbollit” dhe se ka qenë inspirim për argjentinasin. “Është lajm fantastik sepse ai është futbolli, Sir Alex do të thotë futboll. Për të, të jetë i përfshirë...

Ja sa para duhet të paguajnë Reali për Man Utd nëse emërojnë Mourinhon si trajner

më 1.2019 - Lajmi.net

Pasi Jose Mourinho është shkarkuar nga pozita e trajnerit të Manchester United, shumë skuadra të mëdha po e vëzhgojnë situatën e tij. Sigurisht se nuk mund të mungonte as interesimi nga Real Madrid, të...

Guardiola merr vendim të papritur

më 1.2019 - OraInfo

Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola thotë se llojin e lojtarëve që ai dëshiron të nënshkruajë zakonisht nuk janë në dispozicion gjatë dritares së transferimit të janarit përcjell ORAinfo. Skuadra...

Lajm fantastik për Man Unitedin para derbit ndaj Tottenhamit

më 1.2019 - Tetova Sot

Manchester Unitedi ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes derbi ndaj Tottehamit në Premierligë këtë javë, pasi mesfushori francez në formë, Paul Pogba, është rikthyer nga lëndimi. Fituesi i Kupës së Botës...

Lajm fantastik për Man Unitedin para derbit ndaj Tottenhamit

më 1.2019 - Gazeta Express

Manchester Unitedi ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes derbi ndaj Tottehamit në Premierligë këtë javë, pasi mesfushori francez në formë, Paul Pogba, është rikthyer nga lëndimi. Fituesi i Kupës së Botës...

Lajm fantastik për Man Unitedin para derbit ndaj Tottenhamit

më 1.2019 - Gazeta Observer

Manchester Unitedi ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes derbi ndaj Tottehamit në Premierligë këtë javë, pasi mesfushori francez në formë, Paul Pogba, është rikthyer nga lëndimi. Fituesi i Kupës së Botës...

Solskjaer me Unitedin, me test të vështirë kundër Tottenhamit

më 1.2019 - Koha.net

Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos. “Djajtë” do të luajnë kundër Tottenhamit...

Solskjaeri me Unitedin, me test të vështirë kundër Tottenhamit

më 1.2019 - Koha.net

Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos. “Djajtë” do të luajnë kundër Tottenhamit...

Solskjaer me Unitedin, me test të vështirë kundër Tottenhamit

më 1.2019 - Shenja

Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos. “Djajtë” do të luajnë kundër Tottenhamit...

Solskjaer me Unitedin, me test të vështirë kundër Tottenhamit

më 1.2019 - Ekonomia Online

Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos. “Djajtë” do të luajnë kundër Tottenhamit...

Solskjaer: Spekulimet për Pochettinon janë për një arsye

më 1.2019 - Gazeta Express

Trajneri aktual i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë se spekulimet për Mauricio Pochettinon janë duke ndodhur për një arsye, i cili mund të bëhet trajner i “Djajve të Kuq” në verën që...

Në prag të derbit, Solskjaer ka disa lëvdata për Pochettinon

më 1.2019 - Lajmi.net

Manchester United dhe Tottenham do të përballen këtë xhiro për kryendeshjen e javës në Premierligë. United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha fitore,...

Solskjaer-Pochettino, United duhet të vendos në fund të sezonit

më 1.2019 - GazetaBlic

Trajneri i skuadrës së United Ole Gunnar Solskjaer, e kupton se përse Mauricio Pochettino ka qenë një nga njerëzit më të përfolur në mesin e të gjitha lajmeve dhe spekulimeve për transferimin e tij tek...

Në prag të derbit, Solskjaer ka disa lëvdata për Pochettinon

më 1.2019 - AlbPortali

United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha fitore, por ndeshja kundër Spurs do të jetë shumë e vështirë. I vetëdijshëm për këtë është edhe vet norvegjezi,...

Guardiola i thur eluzhe trajnerit të Manchester Unitedit

më 1.2019 - Albeu

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola , ka lavdëruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin, duke thënë se ai e ka filluar karrierën e tij me “Djajtë e kuq” në mënyrë të mrekullueshme,...

Guardiola e lavdëron Solskjaerin: Ai e ka filluar punën shumë më mirë se unë

më 1.2019 - Tetova Sot

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka lavdëruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin, duke thënë se ai e ka filluar karrierën e tij me “Djajtë e kuq” në mënyrë të mrekullueshme,...

Guardiola flet për startin e shkëlqyer të Solskjaer: E ka nisur më mirë se unë …

më 1.2019 - Koha Jone

Pep Guardiola ka përshëndetur rivalin e tij, Ole Gunnar Solskjaer për startin e shkëlqyer me Manchester United. Trajner i City-it, ka lëvduar norvegjezin, i cili ka zëvendësuar në mënyrën më të mirë Mourinhon,...

Mourinho gati të marrë drejtimin e Realit, merr 15 mln paund nga United

më 1.2019 - Koha Jone

Jose Mourinho është i lirë për të marrë drejtimin e Real Madrid pasi ka zgjidhur përfundimisht kontratën me Manchester United, që e shkarkoi para disa javësh. “Special One” është në kontakte për të marrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK