http://kariera.mk

Orges Shehi: Tani ta lëmë krizën pas krahëve

para 6 muajve - BalkanWeb

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, kësaj radhe kishte se çfarë të thoshte për mediat. Në prononcimin e tij për Supersport pas fitores me Laçin, deklaroi: Përtej fitores, jeni i kënaqur me lojën? Jemi...

Skënderbeu mposht Laçin, këmbejnë vendet në renditje

para 6 muajve - Top Channel

Skënderbeu mundi 2-1 Laçin, në ndeshjen që uli siparin e javës së 21-të në Kategorinë Superiore. Një fitore kjo, që sjell edhe rokadën mes dy ekipeve në renditje. Krasniqi, me një gol me kokë, dhe kroati...

Orges Shehi: Tani ta lëmë krizën pas krahëve

para 6 muajve - Koha Jone

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, kësaj radhe kishte se çfarë të thoshte për mediat. Në prononcimin e tij për Supersport pas fitores me Laçin, deklaroi: Përtej fitores, jeni i kënaqur me lojën? Jemi...

Krasniqi: Dëmtimet më kanë penguar, sot duhej patjetër reagimi

para 6 muajve - SuperSport

Blerim Krasniqi ishte protagonisti i Skënderbeut në sfidën ndaj laçit, ku korçarët gjetën fitoren e munguar prej plot 3 muajsh. Sulmuesi kavajas zhbllokoi sfidën në minutën e 55-të dhe fitoi një 11-metërsh...

Shehi: Kishim harruar “shijen” e fitores, prurjet e reja na shtuan cilësinë

para 6 muajve - SuperSport

Intervista e trajnerit të Skënderbeut, Orges Shehi, dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, pasi korçarët u rikthyen te fitorja, pas 3 muajsh. Përtej fitores, duhet të jeni i kënaqur edhe me...

"Ringjallet" Skënderbeu, fiton pas 3 muajsh

para 6 muajve - Sot News

Skënderbeu është rikthyer te fitorja. Korçarët kanë mposhtur 2-1 Laçin, duke marrë pikë të plota pas 6 humbjeve radhazi. Golat e fitores mbajnë firmat e Krasniqi e Pervan, ndërkohë që goli i Gentian Selmanit...

Krasniqi gëzon korçarët, Skënderbeu në avantazh

para 6 muajve - BalkanWeb

Në minutën e 56-të të takimit që po zhvillohet në Korçë mes Skënderbet vendës dhe Laçit, është çelur dhe rezultati i takimit. Ka qenë Blerim Krasniqi që ka shënuar një gol të bukur, teksa i lirë në zonë...

Merr fund “agjërimi” 3-mujor, Skënderbeu ia kalon krizën Laçit

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Më 11 Nëntor të vitit të kaluar, Skënderbeu mposhti Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0, falë një goli të shënuar nga Dejvi Bregu, ndërsa u deshën plot 3 muaj, që korçarët të rigjenin fitoren në kampionat....

Fitore e merituar, Skënderbeu mposht Laçin

para 6 muajve - Albeu

Skënderbeu fitoi ndeshjen e fundit të javës së 21-të në Superiore, në shtëpi përballë Laçit. Ekipi i Orges Shehit, fitoi me shifrat 2-1, duke dominuar edhe lojën. Pjesa e parë ishte e ekuilibruar me të...

Skënderbeu i jep fund “agjërimit” 3-mujor, kriza kalon te Laçi

para 6 muajve - SuperSport

Më 11 Nëntor të vitit të kaluar, Skënderbeu mposhti Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0, falë një goli të shënuar nga Dejvi Bregu, ndërsa u deshën plot 3 muaj, që korçarët të rigjenin fitoren në kampionat....

Blerim Krasniqi rikthen Skënderbeun tek fitorja, Laçit nuk i mjafton Selmani

para 6 muajve - Gazeta Tema

Pas një periudhe të gjatë humbjesh skuadra e Skënderbeut është rikthyer tek fitorja në javën e 21-të të Supergligës duke mposhtur në shtëpi skuadrën e Laçit me rezultatin e ngushtë 2-1. Një tre pikësh...

Skënderbeu rigjen fitoren në Superiore, mund me vuajtje ndaj Laçin

para 6 muajve - Koha Jone

Skënderbeu më në fund rikthehet te fitoret në Kategorinë Superiore, pas 6 humbjesh radhazi. Skuadra e Shehit ka arritur që të marrë një fitore 2-1 ndaj Laçit në ndeshjen e fundit të javës së 21-të të Kategorisë...

Shtylla ndal Skënderbeu, pjesa e parë mbyllet në barazim

para 6 muajve - BalkanWeb

Pjesa e parë e sfidës mes Skënderbeut dhe Laçit që po zhvillohet në Korçë, ka përfunduar 45 minutat e para të saj, teksa rezultati ka mbetur i pandryshuar 0-0. Dy janë momentet më pikate të këtij fraksioni...

Skënderbeu e Laçi në kërkim të fitores, ja formacionet

para 6 muajve - BalkanWeb

Do të nisë pas pak çastesh në Korçë përballja e fundit për javën e 21-të të Kategorisë Superiore, ajo mes Skënderbeut e Laçit. Korçarët vijnë në këtë sfidë pas një serie të tmerrshme prej 6 humbjesh radhazi...

Gol dhe penallti të fituar, Blerim Krasniqi tregon prapaskenat e fitores: Trajneri s’kishte çfarë të na thoshte

para 6 muajve - Newsport

Blerim Krasniqi, sulmuesi i Skënderbeut, i cili mbrëmjen e sotme ndaj Laçit ka shënuar gol dhe ka fituar penalltinë, është shpallur kështu lojtari i ndeshjes. Në prononsimin e tij për Supersport pas fitores...

Orges Shehi flet me “mall”: I kishim harruar shijen fitores, ja përse e humbëm ndeshjen me PARTIZANIN

para 6 muajve - Newsport

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi pas fitores 2-1 me Laçin është shprehur se është i lumtur për fitoren, por mbi të gjitha se i kishin harruar shijes fitores. Tekniku është shprehur se tashmë skuadra...

VIDEO/ 3 gola dhe spektakël në Korçë, Skënderbeu tregon “shpirt” kampioni ndaj Laçit

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu – Laçi 2-1 Blerim Krasniqi, min 56, Marko Pervan, min 76, Gentian Selmani, min 91. Skënderbeu : Dajsinani, Vangjeli, Sambu, Pëllumbi, Abazi, Taipi, Sibo, Dita, Pervan, Muzaka, Krasniqi Në dispozicion...

LIVE/ EPIKE, Portieri i LAÇIT shënon gol ndaj Skënderbeut

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu – Laçi 2-1 Blerim Krasniqi, min 56, Marko Pervan, min 76, Gentian Selmani, min 91. Skënderbeu : Dajsinani, Vangjeli, Sambu, Pëllumbi, Abazi, Taipi, Sibo, Dita, Pervan, Muzaka, Krasniqi Në dispozicion...

LIVE/ Nuk ndalet SKËNDERBEU, korçarët tregojnë “dhëmbët” me një tjetër gol të bukur

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu – Laçi 2-0 (Blerim Krasniqi, min 56) Skënderbeu : Dajsinani, Vangjeli, Sambu, Pëllumbi, Abazi, Taipi, Sibo, Dita, Pervan, Muzaka, Krasniqi Në dispozicion (Teqja, Radash, Kurti, Gripshi, Asani,...

LIVE/ Shënohet gol spektakolar në Korçë, SKËNDERBEU “shtang” Laçin

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu – Laçi 1-0 (Blerim Krasniqi, min 56) Skënderbeu : Dajsinani, Vangjeli, Sambu, Pëllumbi, Abazi, Taipi, Sibo, Dita, Pervan, Muzaka, Krasniqi Në dispozicion (Teqja, Radash, Kurti, Gripshi, Asani,...

VIDEO/ Spektakël në Korçë, Skënderbeu i pafat nga shtylla në 45 minuta

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu – Laçi 0-0 Skënderbeu : Dajsinani, Vangjeli, Sambu, Pëllumbi, Abazi, Taipi, Sibo, Dita, Pervan, Muzaka, Krasniqi Në dispozicion (Teqja, Radash, Kurti, Gripshi, Asani, Toskiç, Oto Xhon) Laçi...

LIVE/ Skënderbeu “bombardon” Laçin, korçarët rikthejnë shpresën

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu – Laçi 0-0 Skënderbeu : Dajsinani, Vangjeli, Sambu, Pëllumbi, Abazi, Taipi, Sibo, Dita, Pervan, Muzaka, Krasniqi Në dispozicion (Teqja, Radash, Kurti, Gripshi, Asani, Toskiç, Oto Xhon) Laçi...

FORMACIONET TITULLARE/ SKËNDERBEU-LAÇI, trajnerët zgjedhin titullarët mes mungesash

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu-Laçi është sfida e fundit në javën e 21-të e Kategorisë Superiore. Ndeshje e cila do të luhet në orën 18:00 në stadiumin “Skënderbeu”. Pas 6 humbjeve rresht, korçarët do të kërkojnë të rikthehet...

Ora 18:00, Skënderbeu-Laçi, korçarët për të rregulluar imazhin, Laçi për Europën

para 6 muajve - SuperSport

Luhet Skënderbeu-Laçi, sfida e fundit e javës së 21-të të Kategorisë Superiore, që mund të sjellë ndryshimin e vetëm në renditje në pjesën e sipërme të tabelës. Në orën 18:00, në stadiumin “Skënderbeu”,...

Duel “hekurash” në KORÇË, Skënderbeu e Laçi duan 3 pikët mes mungesave (Formacionet e mundshme)

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu-Laçi është takimi që ul siparin e javës së 21-të në Kategorinë Superiore. Në Korçë vendasit kërkojnë të kthehen te fitorja pas ecurisë aspak pozitive në këtë fillim viti dhe nga kurbinasve fitorja...

Skënderbeu pret Laçin, Shehi: Na duhet fitorja

para 6 muajve - Top Channel

Skënderbeu-Laçi është sfida që do të mbyllë javën e 21 të kategorisë Superiore. skuadra kampione e vendit vjen në këtë sfidë pas 6 humbjeve radhazi në kampionat, ndërkohë që në mesjavë u kualifikua për...

Shehi: Ndaj Laçit nuk kemi rrugë tjetër përveç fitores, kemi mungesa

para 6 muajve - Koha Jone

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi kërkon që skuadra e tij të rikthehet te fitoret pas 6 humbjeve radhazi në kampionat. Në konferencën për shtyp përpara sfidës ndaj kurbinasve numri 1 i stolit të korçarëve...

Shehi: Laçi rival i vështirë, por nuk kemi rrugë tjetër veç fitores

para 6 muajve - SuperSport

Trajneri i Skënderbeut Orges Shehi pret kthesën e madhe në sfidën e kësaj të hëne ndaj Laçit. Në konferencën për shtyp përpara sfidës ndaj kurbinasve numri 1 i stolit të korçarëve foli për momentin jo...

Skënderbeu pret në shtëpi Laçin, Shehi: Ndeshje e vështirë, por duhet të…

para 6 muajve - Newsport

Skënderbeu do të luajë ditën e nesërme sfidën e fundit për javën 21-të në Kategorinë Superiore. Korçarët do të presin në shtëpi një skuadër të fortë si Laçi dhe pas 6 humbjeve rradhazi do të kërkojnë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK