http://kariera.mk

E konfirmuar: Ramsey lojtar i Juventusit

para 11 muajve - Klan Kosova

Aaron Ramsey është futbollist i Juventusit tashmë. Vet futbollisti ka konfirmuar se ka nënshkruar me Zonjën e Vjetër së cilës do t’i bashkohet nga sezoni i ri. 28 vjeçari ka nënshkruar kontratë katër vjeçare...

Juvja e bën Ramsein britanikun më të paguar në histori!

para 11 muajve - BalkanWeb

Aron Ramsein është zyrtarisht një lojtar i Juventusit, teksa mesfushori i Arsenalit dhe klubi bardhezi kanë rënë dakort për një kontratë 4-vjeçare mes tyre. Ramsei do të përfitojë plot 450 mijë euro në...

Nuk pagoi asnjë cent për të, por do ta ketë pagën pothuajse sa të Ronaldos

para 11 muajve - Aktuale

Aaron Ramey tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi...

Juventus zyrtarizon afrimin e Ramsey-it, ja letra prekëse e uellsianit për tifozët e Arsenalit

para 11 muajve - Koha Jone

Aaron Ramsey është futbollisti më i ri i skuadrës së Juventusit. Pas shumë zërave, klubi italian ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit uellsian, duke firmosur një kontratë deri më 30 qershor të vitit...

Deklarata prekëse e Ramsey pas akordit me Juve-n

para 11 muajve - Gazeta Tema

Aaron Ramsey ka falënderuar tifozët e Arsenal me një deklaratë prekëse pasi ka konfirmuar se do t’i bashkohet Juventus-it në verë. Mesfushori uellsian do të bëhet lojtari i tetë më i paguar në botë pasi...

Ramsey edhe zyrtarisht tek Juventus, vjen reagimi nga Arsenal

para 11 muajve - OraInfo

Ramsey tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit. Aaron Ramsey ka nënshkruar sot parakontratën e tij me Juventus, duke konfirmuar kështu të ardhmen e tij në Serie A. Mesfushori nuk ka arritur që...

Arsenal me reagim zyrtar pas konfirmimit të Ramsey tek Juventus

para 11 muajve - Lajmi.net

Aaron Ramsey ka nënshkruar sot parakontratën e tij me Juventus, duke konfirmuar kështu të ardhmen e tij në Serie A. Mesfushori nuk ka arritur që të gjej marrëveshjen e duhur me Arsenal për vazhdimin e...

Ramsey nënshkruan parakontratë me Juventusin

para 11 muajve - Klan Kosova

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratë që t’i bashkohet kampionit të Italisë, Juventusit si agjent i lirë në fund të sezonit të tanishëm. BBC raporton se uellsiani me marrëveshjen...

Zyrtare | Ramsej transferohet në Itali, vetëm Ronaldo ia kalon me kontratën “faraonike”

para 11 muajve - Shprehja.com

E ardhmja e Aron Ramsejt do të jetë në Itali te skuadra e Juventusit. Tani kalimi i uellsianit te “zonja e vjetër” ka marrë formë zyrtare. 28-vjeçari ka firmosur një kontratë që do ta mbajë të lidhur me...

Zyrtare: Aaron Ramesy lojtar i Juventusit

para 11 muajve - Telegrafi

Juventusi ka njoftuar se Aaron Ramsey zyrtarisht do të jetë një lojtar klubit bardhezi që nga 1 korriku 2019. Uellsiani do të bashkohet me Arsenalin në verë, pasi ka nënshkruar një kontratë katërvjeçare...

Zyrtare: Aaron Ramsey lojtari i Juventusit, kontratë deri në vitin 2023 dhe pagë 7 milion euro

para 11 muajve - Gazeta Tema

Aaron Ramsey do të jetë lojtar i Juventus-it nga 1 korriku i vitit 2019. Mesfushori uellsian ka nënshkruar një kontratë që do ta mbajë të lidhur më “Zonjën e Vjetër” deri në 30 qershor të vitit 2023. Juventusi...

Juventusi nuk pagoi asnjë cent për të, por do të befasoheni çfarë page do të marr Ramsey

para 11 muajve - OraInfo

Ramsey vendosi të largohet nga Arsenali pas 11 sezoneve. Ai tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë...

Aaron Ramsey falenderon të gjithë tifozët e Arsenalit

para 11 muajve - Albeu

Aaron Ramsey sot ka nënshkruar parakontratën me Juventus , duke bërë kështu të ditur se në sezonin e ardhshëm do të luaj në Serie A. Skuadra që shfrytëzoi më së miri këtë situatë ishte ajo e Juventus ,...

Juventusi zyrtarizon Ramsyen, zbulohet paga “faraonike” e uellsianit

para 11 muajve - SuperSport

Mbrëmjen e sotme klubi i Juventusit ka njoftuar edhe zyrtarisht arritjen e akordit për të transferuar mesfushorin uellsian Aron Ramsey në Torino, duke filluar nga 1 korriku i këtij viti. Ndonëse prej kohësh...

Rekord i ri tek Juventusi, mesfushori vishet bardhezi në verë

para 11 muajve - Standard

Aaron Ramsey mund të konsiderohet si futbollisti më i ri i Juventusit. Mesfushori uellsian ka nënshkruar një parakontratë me klubin italian për t’u bashkuar me Juventusin në verë,  në një marrëveshje që...

Juve do ta bëjë Ramseyn britanikun më të paguar në histori

para 11 muajve - Telegrafi

Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratë me Juventusit dhe do të bëhet futbollisti britanik më i paguar në histori me 400.000 funte në javë (456.250 euro) – shkruan BBC . Sipas gazetarit të BBC Sport ,...

Nuk pagoi asnjë cent për të, por do ta ketë pagën pothuajse sa të Ronaldos

para 11 muajve - Gazeta Express

​Aaron Ramey tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi...

Pas nënshkrimit me Juventus, Ramsey u drejtohet me disa fjalë tifozëve të Arsenal

para 11 muajve - Lajmi.net

Aaron Ramsey sot ka nënshkruar parakontratën me Juventus, duke bërë kështu të ditur se në sezonin e ardhshëm do të luaj në Serie A. Kontrata e Ramsey me Arsenal skadon në fund të këtij sezoni dhe palët...

Zyrtare: Aaron Ramsey është lojtar i Juventusit

para 11 muajve - Albeu

Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratën e tij me Juventus dhe fitime të mëdha do të vijnë për mesfushorin uellsian. Ramsey është pajtuar me kampionët e Serie A, për një kontratë katër vjeçare, dhe sot...

Zyrtare: Juventus nënshrkuan me Remseyn

para 11 muajve - OraInfo

Juventusi ka njoftuar se mesfushori i Arsenalit Aaron Ramsey do t’i bashkohet atyre në një transferim të lirë këtë verë. Lojtari i Arsenalit është pajtuar me kampionët e Serie A, për një kontratë katër...

Zyrtare: Ramey është i Juventusit

para 11 muajve - Gazeta Express

​Edhe zyrtarisht, Aaron Ramey është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi është...

Ramsey te Juventusi, ja sa do të jetë rroga e uellsianit te Zonja e Vjetër

para 11 muajve - Albeu

Juventusi në merkaton e janarit arriti të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Arsenalit Aaron Ramsey . Ai do të bashkohet me bardhezinjtë këtë verë si një transferim i lirë. 28-vjeçari do të ketë një pagë...

Ramsey nënshkruan parakontratë me Juven, fitime ‘marramendëse’ po e presin

para 11 muajve - Lajmi.net

Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratën e tij me Juventus dhe fitime të mëdha do të vijnë për mesfushorin uellsian. Ramsey është pajtuar me kampionët e Serie A, për një kontratë katër vjeçare, dhe sot...

Do të paguhet më shumë se Bale, Juve bën Ramsey britanikun më të paguar

para 11 muajve - InfoShqip

Mesfushori i Arsenal Aaron Ramsey ka firmosur një para-kontratë për t’iu bashkuar Juventus-it këtë verë për një rrogë marramendëse 450,000 euro në javë. 28-vjeçari do të jetë një lojtar i lirë në fund...

Kjo është paga astronomike e Ramsey tek Juventusi!

para 11 muajve - GazetaBlic

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka nënshkruar një para-kontratë për t’u transferuar tek Juventusi në verë. Uellsiani do të fitojë mbi 400,000 funte në javë tek skuadra e madhe italiane, shkruan GazetaBlic...

Ramsey firmos parakontratë me Juven, BBC zbulon pagën e frikshme të uellsianit

para 11 muajve - Koha Jone

Aaron Ramsey ka nënshkrua një parakontratë me skuadrën e Juventusit, për t’u transferuar në qershorin e këtij viti me kosto zero. 28-vjeçari ka firmosur një kontratë 4-vjeçare, duke i dhënë fund aventurës...

EMOCIONUESE/ Iu bashkua Juventusit, Arsenali mesazh me VIDEO për Aaron Ramsey

para 11 muajve - Newsport

Tashmë nuk ka më dilema. Aaron Ramsey është lojtari më i ri i skuadrës së Juventusit. Mirëpo, Arsenali, e përshëndet uellsianin me anë të një video të postuar në rrjetin social “Facebook”, duke treguar...

Zbardhet rroga marramendëse që Ramsey do të marrë te Juventusi

para 11 muajve - LajmiFundit

Mesfushori uellsian në verë do t’i bashkohet Zonjës së Vjetër. Aaron Ramsey do t’i jap lamtumirën Arsenalit në fund të këtij stinori dhe si futbollist i lirë do të transferohet tek Juventusi. BBC Sport...

Nuk pagoi asnjë cent për të, por do ta ketë pagën pothuajse sa të Ronaldos

para 11 muajve - Tetova Sot

​Aaron Ramey tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi...

Zyrtare: Ramsey nënshkruan kontratë katër-vjeçare me Juventusin

para 11 muajve - GazetaBlic

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka nënshkruar një para-kontratë për t’u transferuar tek Juventusi në verë. Uellsiani do të fitojë mbi 400,000 funte në javë tek skuadra e madhe italiane, shkruan GazetaBlic...

Ramsey te Juve verës

para 11 muajve - Koha.net

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, ka nënshkruar një-para kontratë për kalim te Juventusi gjatë verës. Sipas BBC-së, 28-vjeçari ka nënshkruar kontratë katërvjeçare dhe do t’i bashkohet klubit pas 11...

​Kjo është rroga marramendëse që Ramsey do të marrë te Juventusi

para 11 muajve - KosovaPress

Aaron Ramsey do t’i jap lamtumirën Arsenalit në fund të këtij stinori dhe si futbollist i lirë do të transferohet tek Juventusi. BBC Sport ka zbuluar sot se mesfushori uellsian pasi ka kryer dy...

E BUJSHME/ Mbi 20 milionë stërlina në sezon, Juventusi zyrtarizon Aaron Ramsey

para 11 muajve - Newsport

Aaron Ramsey është lojtari më i ri i skuadrës së Juventusit. Bardhezinjtë do e marrin lojtarin me parametra zero, por uellsiani do të përfitojë një pagë prej 400 mijë stërlinash në javë, raporton “BBC...

Ramsey te Juve verës

para 11 muajve - Shenja

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, ka nënshkruar një-para kontratë për kalim te Juventusi gjatë verës. Sipas BBC-së, 28-vjeçari ka nënshkruar kontratë katërvjeçare dhe do t’i bashkohet klubit pas 11...

Lajmi i Fundit| Ramsey është pjesë e Juventusit

para 11 muajve - InfoMagazin

Edhe zyrtarisht, Aaron Ramsey është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi është...

Zyrtare: Ramsey është i Juventusit

para 11 muajve - Gazeta Observer

Edhe zyrtarisht, Aaron Ramsey është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi është...

Nuk pagoi asnjë cent për të, por do ta ketë pagën pothuajse sa të Ronaldos

para 11 muajve - Sovrani

Aaron Ramey tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi...

Juventusi zyrtarizon Ramseyn

para 11 muajve - Sovrani

Juventusi ka zyrtarizuar marrëveshjen me mesfushorin e Arsenalit, Aaron Ramsey. Kampioni italian ka bërë të ditur se lojtari ka nënshkruar kontratë katërvjeçare dhe se do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër”...

Chelsea dhe Arsenal i duan dy lojtarët e Juventusit

para 11 muajve - Lajmi.net

Juventus është në presion të madh ende pa përfunduar ky sezon. Juventus mund t’i humbet dy lojtarë me të përfunduar ky sezon. Chelsea dhe Arsenal , janë duke tentuar t’i transferojnë dy talentët e akademisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK