http://kariera.mk

Marcelo shokon Realin me këtë deklaratë

para 11 muajve - OraInfo

30-vjeçari është pjesë e Realit që nga viti 2006 ​Marcelo ka folur për të ardhmen, që dita ditës duket larg Real Madridit. Në një intervistë për “Esporte Interativo”, ku zbuloi se Cristiano Ronaldo kishte...

Marcelo: “Nëse Reali nuk më do, le të më paguajnë dhe do të shkoj”

para 11 muajve - Gazeta Express

​Marcelo ka folur për të ardhmen, që dita ditës duket larg Real Madridit. Në një intervistë për “Esporte Interativo”, ku zbuloi se Cristiano Ronaldo kishte vendosur të largohet nga Madridi para finales...

Te ky klub do të transferohet James Rodriguez

para 11 muajve - Albeu

James Rodriguez po përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi . Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar bisedimet me Juventusin, ndërsa marrëveshja mund të arrihet pa përfunduar...

“Mund t’i shkaktojmë probleme Liverpoolit”

para 11 muajve - Koha.mk

James Rodrigues tregon se është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Skuadra gjerman do të takohet me Liverpoolin në javën që vjen me 18 shkurt në kuadër të Ligës së Kampionëve,...

Marcelo: Ronaldo vendosi të largohej nga Reali para finales së Kievit

para 11 muajve - Koha.mk

Marcelo ka rrëfyer në një intervistë për “Esporte Interactivo” se e mësoi vendimin për largim të Cristiano Ronaldos nga Real Madridi në një seancë stërvitore, para finales së Ligës së Kampionëve, që u...

Marcelo zbulon një sekret të madh të Ronaldos

para 11 muajve - LajmiFundit

Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre...

Marcelo: Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit, Juventusi është një ekip i frikshëm

para 11 muajve - InfoShqip

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka...

Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

para 11 muajve - Flaka

Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre...

Marcelo: Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit, Juventusi është një ekip i frikshëm

para 11 muajve - Telegrafi

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka...

Marcelo: Juventusi është klub spektakolar, Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit

para 11 muajve - Gazeta Tema

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka...

Marcelo shpreh admirimin për Juven

para 11 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo, ka shprehur admirimin për skuadrën e Juventusit. Braziliani ishte i lidhur me një kalim te Juve muajve të fundit pas transferimit të Cristiano Ronaldos, dhe...

Përfundimisht James Rodriguez po transferohet te kjo skuadër

para 11 muajve - Lajmi.net

James Rodriguez duket se ka vendosur për të ardhmen e tij. James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar bisedimet...

Marcelo e pranon se mund t’i bashkohet Juventusit

para 11 muajve - Koha.mk

Muajve të fundit është raportuar se Cristiano Ronaldo është duke bërë përpjekje ta bindë Marcelon t’i bashkohet atij në Torino, dhe tani edhe vetë braziliani sugjeron se është i hapur për kalim në Serie...

Marcelo lë të kuptohet se mund t’i bashkohet Juventusit

para 11 muajve - Tetova Sot

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo e ka pranuar se e adhuron Juventusin, në një kohë kur thashethemet për kalimin e tij te kampioni italian nuk kanë të ndalur. Muajve të fundit është raportuar...

E zbulon ylli i Realit: Ronaldo vendosi të largohej para finales së Championsit kundër Liverpoolit

para 11 muajve - Tetova Sot

Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste...

Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

para 11 muajve - Albeu

Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre...

Marcelon e pranon se e pëlqen Juventusin dhe lojën e tyre

para 11 muajve - GazetaBlic

Marcelo ka pranuar admirimin e tij për Juventusin. “Po flasim për një ekip të frikshëm. Kam ndërruar këmisha me Pavel Nedved.” Marcelo ka qenë i lidhur me ndjekjen e Cristiano Ronaldos, në Juve në muajt...

E zbulon ylli i Realit: Ronaldo vendosi të largohej para finales së Championsit kundër Liverpoolit

para 11 muajve - Gazeta Express

Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste...

Marcelo: Juventusi është klub spektakolar, Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit

para 11 muajve - Lexo

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka...

Marcelo e pranon se mund t’i bashkohet Juventusit

para 11 muajve - Gazeta Express

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo e ka pranuar se e adhuron Juventusin, në një kohë kur thashethemet për kalimin e tij te kampioni italian nuk kanë të ndalur. Muajve të fundit është raportuar...

Marcelo: Dua të luaj për Juventusin

para 11 muajve - Albeu

Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juventus dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hapur për të bërë një lëvizje. “Po flasim për një ekip të frikshëm,” tha ai për Esporte...

Marcelo e ‘tradhton’ Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

para 11 muajve - Lajmi.net

Marcelo më në fund ka treguar hapur se e dëshiron kalimin te Juventusi. Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga...

E konfirmon ylli i Realit, mund t”i bashkohet Juventusit

para 11 muajve - OraInfo

Marcelo ka pranuar admirimin e tij për Juventusin. Kjo do të thotë se në një të ardhme ai do të mund të bëhet pjesë e bianconerëve. Marcelo ka qenë i lidhur me një transferim te Juve në muajt e fundit...

Marcelo e thotë hapur: Dua të luajë për Juventusin

para 11 muajve - Lajmi.net

Marcelo ka pranuar admirimin e tij për Juventusin. Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juve në muajt e fundit dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hapur për të bërë një...

Marcelo: Juventus klub spektakolar, për largimin e Ronaldos e dija para Kievit

para 11 muajve - Koha Jone

Marcelo ka rrëfyer në një intervistë për “Esporte Interactivo” se e mësoi vendimin për largim të Cristiano Ronaldos nga Real Madridi në një seancë stërvitore, para finales së Ligës së Kampionëve, që u...

Marcelon tregon se kur Ronaldo e planifikoi largimin nga Real Madridi

para 11 muajve - GazetaBlic

Marcelo ka rrëfyer në një intervistë për “Esporte Interactivo” se e mësoi vendimin për largim të Cristiano Ronaldos nga Real Madridi në një seancë stërvitore, para finales së Ligës së Kampionëve, që u...

James Rodriguez: Me të vërtetë e dua Liverpoolin

para 11 muajve - Telegrafi

Sulmuesi i Bayern Munichut, James Rodriguez thotë se është i gatshëm për kundërshtarët e Ligës së Kampionëve, Liverpoolin. Këta të fundit do të jenë nikoqir të skuadrës gjermane më 18 shkurt në “The Anfield...

James Rodrigues: Unë e dua Liverpoolin, do të bëjmë më të mirën

para 11 muajve - GazetaBlic

James Rodrigues tregon se është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Skuadra gjerman do të takohet me Liverpoolin në javën që vjen me 18 shkurt në kuadër të Ligës së Kampionëve,...

Marcelo shpreh admirimin për Juven

para 11 muajve - Ekonomia Online

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo, ka shprehur admirimin për skuadrën e Juventusit. Braziliani ishte i lidhur me një kalim te Juve muajve të fundit pas transferimit të Cristiano Ronaldos, dhe...

E zbulon ylli i Realit: Ronaldo vendosi të largohej para finales së Championsit kundër Liverpoolit

para 11 muajve - Gazeta Observer

Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste...

Përfundimisht James Rodriguez po transferohet te kjo skuadër

para 11 muajve - Gazeta Observer

James Rodriguez duket se ka vendosur për të ardhmen e tij. James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar bisedimet...

Përfundimisht James Rodriguez po transferohet te kjo skuadër

para 11 muajve - AlbPortali

James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Loading... Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar bisedimet me Juventusin, ndërsa marrëveshja mund të arrihet...

E zbulon ylli i Realit: Ronaldo vendosi të largohej para finales së Championsit kundër Liverpoolit

para 11 muajve - Gazeta Observer

Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste...

Marcelo i “shkel” syrin Juventusit, tregon prapaskenën e largimit të Ronaldos nga Real Madrid

para 11 muajve - Newsport

Marcelo nuk po kalon një moment të mirë te Real Madrid. Mbrojtësi brazilian në disa ndeshje nuk është preferuar nga trajneri Solari. Për këtë arsye mediat ka nisur të aludojnë rreth një largimi të mundshëm...

Marcelo e ‘tradhton’ Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

para 11 muajve - Gazeta Observer

Marcelo më në fund ka treguar hapur se e dëshiron kalimin te Juventusi. Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga...

Marcelo e thotë hapur: Dua të luajë për Juventusin

para 11 muajve - AlbPortali

Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juve në muajt e fundit dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hapur për të bërë një lëvizje. Loading... “Po flasim për një ekip të frikshëm,”...

Marcelo e ‘tradhton’ Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

para 11 muajve - AlbPortali

Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Loading... Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet...

James Rodriguez: Me të vërtetë e dua Liverpoolin

para 11 muajve - InfoMagazin

Sulmuesi i Bayern Munichut, James Rodriguez thotë se është i gatshëm për kundërshtarët e Ligës së Kampionëve, Liverpoolin. Këta të fundit do të jenë nikoqir të skuadrës gjermane më 18 shkurt në “The Anfield...

James Rodriguez: Me të vërtetë e dua Liverpoolin

para 11 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Bayern Munichut, James Rodriguez thotë se është i gatshëm për kundërshtarët e Ligës së Kampionëve, Liverpoolin. Këta të fundit do të jenë nikoqir të skuadrës gjermane më 18 shkurt në “The Anfield...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK